Skip to content
Home » „British Airways“ sumažina „Avios“ įsigijimo išlaidas kai kuriems „Executive Club“ nariams, bet ar tai geras sandoris?

„British Airways“ sumažina „Avios“ įsigijimo išlaidas kai kuriems „Executive Club“ nariams, bet ar tai geras sandoris?

  • by

„British Airways“ ir „Iberia“ pakeitė kainodaros struktūrą, kad iš karto įsigytų lojalumo valiutą, ir tai gera žinia JAV įsisteigusiems asmenims.

Kaip ir daugelį lojalumo programų, „Avios“ galite įsigyti tiesiogiai iš „British Airway“ vykdomojo klubo arba „Iberia Plus“ programos, nereikės kelti kojos į lėktuvą ar gauti minimalių išlaidų kreditinei kortelei. „British Airways“ ir „Iberia“ paskelbė, kad nuo 2023 m. gegužės 1 d. „Avios“ pirkimo kaina didės Jungtinėje Karalystėje ir Europoje įsisteigusiems nariams (atitinkamai atsiskaitant Didžiosios Britanijos svarais ir eurais), tačiau JAV įsisteigusių asmenų kaina bus mažesnė. išlaidas.

Kuo daugiau „Avio“ perkate, tuo pigesnė „Avio“ kaina bus. Anksčiau „Executive Club“ ir „Iberia Plus“ nariai JAV, įsigydami minimalią sumą (2 000 Avios), mokėdavo 4 centus už „Avios“. Tačiau ši kaina sumažėjo, kai įsigijote daugiau „Avio“ ir nukrito iki 2,7 cento už vieną „Avios“ perkant didžiausią sumą (200 000 „Avio“).

Pagal naują kainodarą, kuri įsigalios nuo gegužės 1 d., kaina sumažės iki 3,2 cento už vienetą perkant 2 000 Avio ir 2,3 cento už vienetą perkant 200 000 Avio, todėl tai yra teigiamas pokytis Avios kolekcionieriams JAV.

Tuo pačiu metu JK ir Europoje įsikūrę „Avios“ kolekcininkai šiek tiek padidins savo kainas. Tačiau verta paminėti, kad „Avios“ kainodara vis dar yra palankesnė nei dolerio sumos, remiantis dabartiniais valiutų kursais:

  • 2000 Avios kainuoja 49 Didžiosios Britanijos svarus, tai yra maždaug 61 USD (JAV keliautojai už 2000 Avios mokės 65 USD).
  • 200 000 „Avios“ kainuoja 3 539 Didžiosios Britanijos svarus, o tai yra maždaug 4 391 USD (JAV keliautojai už 200 000 „Avio“ sumokės 4 599 USD).

Žinoma, net ir esant naujai kainodarai retai verta pirkti „Avios“, nes už taškus ir mylias sumokėsite daug daugiau, nei gausite juos išpirkę. TPG vertina „Avios“ po 1,5 cento (nes tai viena iš lengviausiai uždirbamų ir išperkamų valiutų), todėl mokant už „Avios“ pagal naują kainodaros struktūrą nuo 2,3 iki 3,2 cento nesumuojama.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Pasiūlymas yra daug patrauklesnis, kai programose siūlomos nuolaidos arba premijiniai išpardavimai, kurie gali sumažinti kainą 50% ir daugiau. Tačiau retai kada gera idėja pirkti taškus ir mylias, net ir išpardavimo metu, negalvojant apie konkretų naudojimą. Lojalumo programos gali (ir daro) nuvertinti savo lojalumo valiutas be įspėjimo.

Vis dėlto, jei galvojate apie išpirkimą, bet neturite pakankamai taškų, kad galėtumėte užsisakyti svajonių kelionę, ir negalite uždirbti kitos kredito kortelės pasveikinimo premijos, kad kompensuotumėte skirtumą (galbūt todėl, kad pasiekėte Chase’o 5/24 taisyklę), tai gali būti protingas būdas papildyti paskyrą ir maksimaliai padidinti savo keliones.

Tačiau žinokite, kad tikriausiai būtų geriau pervesti taškus iš kreditinių kortelių programų, tokių kaip „Chase Ultimate Rewards“, „American Express Membership Rewards“ ir „Capital One“ – net kai nuo gegužės 1 d. įsigalios mažesnės kainos.

Apatinė eilutė

JAV „British Airways Executive Club“ ir „Iberia Plus“ nariai anksčiau atsidūrė nepalankioje padėtyje pirkdami „Avios“ dėl didžiulio kainų skirtumo, palyginti su JK ir Europoje įsikūrusiomis įmonėmis. Naujoji kainodara bus tolygesnė visose geografinėse vietovėse – nors be reklamos jums bus sunku gauti pakankamai naudos pirkdami „Avios“, kai ateis laikas jas išpirkti.

Ieškokite reguliarių nuolaidų ir papildomų pasiūlymų iš šių programų, kad sumažintumėte išlaidas. Tokiu būdu, jei jums reikia dar kelių „Avios“, kad galėtumėte išpirkti, galite pridėti juos prie savo paskyros nepatirdami nuostolių.