Skip to content
Home » „Citi Rewards+“ kortelių apžvalga – „The Points Guy“.

„Citi Rewards+“ kortelių apžvalga – „The Points Guy“.

  • by

Redaktoriaus pastaba: tai pasikartojantis įrašas, nuolat atnaujinamas nauja informacija ir pasiūlymais. Citi yra TPG reklamos partneris.


„Citi Rewards+®“ kortelės apžvalga

The „Citi Rewards+®“ kortelė yra be metinio mokesčio kortelė, kuri siūlo 2 taškus už dolerį degalinėse ir bakalėjos parduotuvėse iki 6 000 USD per metus (o vėliau – 1 tašką už dolerį). Jis taip pat turi dvi santykinai unikalias funkcijas: suapvalina visų pirkinių uždarbį iki artimiausio 10 taškų ir grąžina 10 % pirmųjų 100 000 taškų, kuriuos išperkate kasmet. Kortelės įvertinimas*: ⭐⭐⭐½

* Kortelės reitingas pagrįstas TPG redaktorių nuomone ir jam įtakos neturi kortelės išdavėjas.

The „Citi Rewards+“ kortelė puiku, jei perkate daug smulkių pirkinių, nes kiekvienas pirkinys bus suapvalintas iki artimiausio 10 taškų. Net vieno dolerio gumos pakelis uždirbs 10 taškų.

Dauguma kortelių turėtojų gaus didžiausią vertę iš savo taškų, išpirkdami juos dovanų kortelėms, kurių tarifas yra 1 centas už tašką. Tačiau jūsų atlygis gali tapti dar vertingesnis, jei taip pat turite „Citi Prestige®“ kortelę (negalima naujiems pareiškėjams) arba „Citi Premier®“ kortelė. Jei taip, galite juos perduoti „ThankYou Rewards“ programos oro linijų ir viešbučių partneriams.

Ši kortelė neturi metinio mokesčio.

Pažvelkime į šią kortelę atidžiau, kad galėtumėte nuspręsti, ar ji gali būti vertingas jūsų piniginės papildymas.

Informaciją apie „Citi Prestige“ savarankiškai surinko „The Points Guy“. Kortelės išdavėjas neperžiūrėjo ir nepateikė šiame puslapyje pateiktos kortelės informacijos.

„Citi Rewards+“ pasveikinimo pasiūlymas

The „Citi Rewards+“ kortelė siūlo 25 000 taškų premiją išleidus 1 500 USD per pirmuosius tris sąskaitos atidarymo mėnesius – tai vienas geriausių pasiūlymų, kuriuos matėme šioje kortelėje per trumpą jos istoriją.

JOHN GRIBBEN / TAŠKŲ VAIKINAS

Tačiau registracijos premija negalima, jei per pastaruosius 24 mėnesius gavote naują kortelės nario premiją už bet kurią iš šių kortelių arba jei uždarėte kurią nors iš šių paskyrų:

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Šiuos 25 000 taškų galite išpirkti už 250 USD dovanų kortelėmis. Bet jei jūs taip pat turite „Citi Prestige“ arba „ „Citi Premier“., galite perkelti taškus iš „Rewards+“ paskyros į „Prestige“ arba „Premier“ paskyrą. Tai leidžia pervesti taškus oro linijų partneriams. Tokiu atveju premija yra verta 450 USD, remiantis TPG vertinimais.

Susiję: Kol kas nekeliaujate? Kaip maksimaliai padidinti atlygio taškus už kitus išpirkimus

Uždirbkite taškų naudodami „Citi Rewards+“.

The „Citi Rewards+“ kortelė paprastai uždirba 2 padėkos taškus už dolerį, išleistą prekybos centruose ir degalinėse pirmuosius 6000 USD per metus ir 1 tašką už dolerį vėliau. Taip pat gausite 1 padėkos tašką už dolerį, išleistą visiems kitiems tinkamiems pirkiniams.

Be to, kai su Booking.com pristatoma „Citi Travel“, „Citi Rewards+“ kortelių turėtojai gali uždirbti iki 5 taškų už dolerį už užsakymus portale iki 2024 m. birželio 30 d.

CITI.COM

Prekybininkai turi priskirti save prie prekybos centro arba degalinės, kad gautumėte 2 taškus už dolerį. Taigi internetiniai prekybos centrai, sandėlių klubai, didmeninės prekybos klubai, superparduotuvės, nuolaidų parduotuvės, universalinės ir savitarnos parduotuvės gali nepateikti šio uždarbio normos. Kortelės sąlygose taip pat aiškiai neįtraukiami „komerciniais tikslais įsigyti ar ne automobilių reikmėms naudojami degalai“ ir gauti papildomų taškų, taip pat šių tipų prekybininkai:

„Bendrųjų prekių / nuolaidų parduotuvės, šaldikliai / mėsos spintelių tiekėjai, pieno produktų parduotuvės, įvairios maisto / būtiniausių prekių parduotuvės, turgūs, vaistinės, sandėlių klubai, didmeninės prekybos klubai, specializuoti pardavėjai, kepyklos, saldainių parduotuvės, riešutų parduotuvės, konditerijos parduotuvės ir patiekalų rinkiniai pristatymo paslaugos“.

Tačiau, be šių standartinių kaupimo normų, vienas iš „Citi Rewards+“ kortelėPardavimo taškai yra tai, kad visas uždarbis suapvalinamas iki artimiausio 10 taškų. Pavyzdžiui, galite nusipirkti kavą už 3 USD restorane ir uždirbti 10 taškų. Jei naudosite kortelę prekybos centre ir perkate už 42 USD, jūsų uždarbis būtų 84 taškai (kadangi tai kategorija 2 taškai už dolerį), tada suapvalinti iki artimiausio 10, o tai yra 90 taškų.

Akivaizdu, kad šis apvalinimas gali būti išnaudotas. Dėl to kortelės sąlygose aiškiai draudžiama „sukčiavimas, piktnaudžiavimas, piktnaudžiavimas ar įtartina veikla“, įskaitant „piktnaudžiavimą Kortelės sąskaitomis arba „Citibank“ tikrinimo sąskaita pagrindiniu tikslu įgyti taškų.

Tai sakė, „Citi Rewards+“ kortelė puikiai tinka visoms jūsų išlaidoms, kurios yra nedidelės. Iš tiesų, už visus prekybos centruose ir degalinėse pirkinius už 5 USD ir mažiau bei visus kitus pirkinius už 10 USD ir mažiau gausite 10 taškų. Norėdami maksimaliai padidinti savo uždarbį išleidžiant įprastai, apsvarstykite savo slenkstį, leidžiantį naudoti Citi Rewards+ kortelę kiekvienoje išlaidų kategorijoje. Tai bus pagrįsta kitomis jūsų turimomis kredito kortelėmis.

Pavyzdžiui, pažiūrėkime, kaip jūsų uždarbis padidėtų už kai kuriuos pavyzdinius pirkinius, jei turite „Citi Premier“ ir „Citi Rewards+“ (atminkite, kad tai pagrįsta standartiniais uždarbio rodikliais ir neapima riboto laiko premijų).

Pirkimas „Citi Premier“ naudojimas „Citi Rewards+“ naudojimas
2 USD kava degalinėje. 6 taškai (3 taškai už dolerį). 10 taškų (2 taškai už dolerį, suapvalinti).
16 USD degalų degalinėje. 48 taškai (3 taškai už dolerį). 40 taškų (2 taškai už dolerį, suapvalinti).
2 USD kava kavinėje. 6 taškai (3 taškai už dolerį). 10 taškų (1 taškas už dolerį, suapvalintas).
6 USD burrito kavinėje. 18 taškų (3 taškai už dolerį). 10 taškų (1 taškas už dolerį, suapvalintas).
50 centų pakelis gumos bakalėjos parduotuvėje. 1,5 taško (3 taškai už dolerį). 10 taškų (2 taškai už dolerį, suapvalinti).
16 USD pirkimas bakalėjos parduotuvėje. 48 taškai (3 taškai už dolerį). 40 taškų (2 taškai už dolerį, suapvalinti).
50 centų viešojo transporto bilietas. 0,5 taško (3 taškai už dolerį). 10 taškų (1 taškas už dolerį, suapvalintas).
4 USD viešojo transporto bilietas. 4 taškai (1 taškas už dolerį). 10 taškų (1 taškas už dolerį, suapvalintas).

Taigi, jei turite tik „Citi Premier“. ir „Citi Rewards+“., visada norėsite naudoti „Premier“ bakalėjos ir daugumos restoranų pirkiniams. Visoms kitoms kategorijoms norėsite naudoti „Rewards+“ mažiems pirkiniams, o „Premier“ – didesniems pirkiniams – tereikia rasti kiekvienos išlaidų kategorijos lūžio tašką.

Susiję: Geriausios grynųjų pinigų grąžinimo kredito kortelės kiekvienai premijų kategorijai

Taškų išpirkimas naudojant „Citi Rewards+“.

Taškai, kuriuos pelnė „Citi Rewards+“ kortelė yra laikomi „pagrindiniais“ „Citi ThankYou“ taškais, kuriuos galite išpirkti „Amazon“ arba „Best Buy“ pirkdami už mažesnę nei 1 centą. Arba geriau išpirkti dovanų korteles po 1 centą.

Be to, kai išpirksite taškus, už pirmuosius 100 000 per kalendorinius metus išpirktų taškų gausite 10 % taškų. Jei per metus išpirksite 10 000 taškų, 1 000 iš tų taškų gausite atgal.

Bet jei jūs taip pat turite „Citi Prestige“ arba „ „Citi Premier“.galite perkelti taškus iš savo „Citi Rewards+“. paskyrą į savo Prestige arba Premier paskyrą ir perveskite jas partneriams, tokiems kaip Avianca LifeMiles ir Etihad Guest. Tai padidina taškų, kuriuos uždirbate naudodami Citi Rewards+, vertę nuo 1 cento iki maždaug 1,8 cento.

Susiję: Kaip išpirkti „Citi ThankYou“ taškus, kad gautumėte didžiausią vertę

„Citi Rewards+“ privalumai

Kadangi kortelė be metinio mokesčio, „Citi Rewards+“ kortelė nesiūlo daug privilegijų. Pagrindinis jo patrauklumas yra tai, kaip jis kaupia taškus (kurį apžvelgsime po sekundės).

Tačiau kortelė yra nustatyta nekontaktiniam mokėjimui, kad galėtumėte bakstelėti ir eiti. Taip pat gausite prieigą prie „Citi Concierge“ ir „Citi Entertainment“, kurios gali suteikti naudingos pagalbos.

Keliaudami į užsienį nenorėsite naudoti „Citi Rewards+“ kortelės, nes už kortelę taikomas 3% užsienio operacijos mokestis.

Susiję: Geriausios be metinio mokesčio kredito kortelės

Kurios kortelės konkuruoja su „Citi Rewards+“?

Jokios kitos kortelės neapvalina jūsų uždarbio iki artimiausio 10 taškų ir nesuteikia jums bendros nuolaidos už išpirktus taškus, todėl nėra tiesioginio konkurento. Bet „Citi Rewards+“ kortelė reikėtų palyginti su kitomis nemokamomis kredito kortelėmis:

  • Jei norite Amex kortelės: „American Express“ „Amex EveryDay“ kredito kortelė tikriausiai yra pati panašiausia į „Citi Rewards+“ kortelė nes sukaupiami 2 taškai už dolerį už pirmuosius 6 000 USD, kuriuos kiekvienais metais išleidžiate JAV prekybos centruose (tada 1 taškas). Be to, kortelė apdovanojama už mažiausiai 20 operacijų per mėnesį su 20% taškų premija, todėl tikriausiai įsigysite daug smulkių pirkinių naudodami bet kurią kortelę. Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite visą mūsų apžvalgą apie…