Skip to content
Home » „Marriott Choice“ pranašumai: 2023 m. rinkimo vadovas

„Marriott Choice“ pranašumai: 2023 m. rinkimo vadovas

 • by

Marriott Bonvoy elito statusas dažnai keliaujantiems suteikia įspūdingų privalumų, tačiau privilegijos tampa ypač patrauklios, kai per kalendorinius metus sukaupiate bent 50 elitinių naktų ir pasieksite Marriott Bonvoy Platinum Elite statusą.

Vienas iš privalumų, kuriuos gausite, yra galimybė pasirinkti metinę pasirinkimo išmoką. Galite pasirinkti vieną, kai pasieksite 50 elitinių naktų per kalendorinius metus, o antrą, kai pasieksite 75 elitines naktis – tiek, kad gautumėte Marriott Bonvoy Titanium Elite statusą.

Jei per 2023 kalendorinius metus sukaupsite bent 50 elitinių nakvynių su Marriott Bonvoy, jums gali kilti klausimas, kurią pasirinkimo išmoką turėtumėte pasirinkti. Taigi, šiame vadove mes išnagrinėsime kiekvieną parinktį, kad galėtumėte pasirinkti jums tinkamiausią (-as) pasirinkimo naudą (-as).

Susijęs: „Marriott Bonvoy“ apdovanojimų keliautojo vadovas

Marriott Bonvoy metinės pasirinkimo naudos apžvalga

Liukso numeris JW Marriott Orlando Bonnet Creek Resort & Spa Floridoje. ANDREA ROTONDO / TAŠKŲ VAIKINAS

Jūs gaunate metinę pasirinkimo išmoką, kai per kalendorinius metus išskaičiuojate 50 elito naktų. Kai per kalendorinius metus pasieksite 75 elitines naktis, gausite antrą metinę pasirinkimo išmoką. Tačiau pasirinkimo naudos parinktys nėra identiškos abiejose pakopose, kaip sužinosite vėliau šiame vadove.

Kaip pasirinkti „Marriott Choice“ pranašumus

Norėdami pasirinkti metinę (-es) pasirinkimo išmoką (-as), apsilankykite šiame „Marriott“ svetainės puslapyje.

Norėdami pasirinkti privilegiją, turite prisijungti prie savo Marriott Bonvoy paskyros. Kai pasirinksite, nebegalite pakeisti, todėl rinkitės išmintingai. Jei turite teisę gauti ir 50 naktų, ir 75 naktų metinę pasirinkimo išmoką, žinokite, kad turite pasirinkti abu vienu metu.

Susiję: 26 geriausi „Marriott“ viešbučiai pasaulyje

Kada pasirinkti „Marriott Choice“ pranašumus

Jei 2023 m. sukaupiate 50 arba 75 elitines naktis, turite pasirinkti metinę pasirinkimo išmoką (-as) iki 2024 m. sausio 7 d. 23.59 val. EST. Jei nepasirinksite iki nustatyto termino, „Marriott“ automatiškai pasirinks „Suite Night“ apdovanojimai jums.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Kaip uždirbti „Marriott Bonvoy“ elitines naktis

OLEG BRESLAVTSEV / GETTY IMAGES

Uždirbti 50 ar 75 elitines naktis per kalendorinius metus gali atrodyti bauginančiai. Tačiau „Marriott“ siūlo keletą būdų, kaip užsidirbti elitinėms naktims. Užsisakysite elitines naktis dalyvaujant Marriott prekės ženkluose, kai užsisakysite tiesiogiai iš Marriott, net jei išpirksite Marriott taškus arba naudosite nemokamą nakties apdovanojimo sertifikatą.

Taip pat galite uždirbti elitinius naktinius kreditus iš pasirinktų Marriott Bonvoy kredito kortelių. Kasmet galite uždirbti 15 arba 25 elitinius naktinius kreditus, jei turite Marriott vartotojų kortelę ir papildomus 15 elitinių naktinių kreditų su Marriott vizitine kortele. Kai kurios iš šių kortelių siūlo papildomus elitinius naktinius kreditus, kai pasieksite tam tikras išlaidų ribas naudodami tam tikras Marriott korteles. Norėdami sužinoti daugiau, peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip uždirbti Marriott elito statusą naudojant kredito korteles.

Susiję: Štai kodėl jums reikia asmeninės ir verslo „Marriott Bonvoy“ kredito kortelės

50 naktų metinės pasirinkimo išmokos galimybės

Kaip minėta pirmiau, jūs gausite savo pirmąją metinę pasirinkimo išmoką, kai sukaupsite 50 elitinių naktų per kalendorinius metus. 50 naktų metinės pasirinkimo išmokos parinktys yra šios:

 • Penki elitiniai naktiniai kreditai.
 • Penkių komplektų nakties apdovanojimai.
 • 1000 USD nuolaida už čiužinį.
 • 100 USD labdaros auka.
 • Marriott Bonvoy Silver Elite statuso dovana šeimos nariui ar draugui.

Daugumą šių privalumų gana sunku įvertinti. Taigi, atidžiau pažvelkime į kiekvieną variantą. Pradėsiu nuo variantų, kurie greičiausiai nebus prasmingi daugumai elito narių.

Dovanų Marriott Silver Elite statusas

GABRIELPEVIDE / GETTY IMAGES

Statuso suteikimas kam nors kitam iš pradžių gali atrodyti kaip geras pasirinkimas, tačiau „Marriott Bonvoy Silver Elite“ statusas nėra daug vertas. TPG vertina tik „Sidabrinio elito“ statusą už 35 USD – ir jis vertas 0 USD, jei asmuo, kuriam jį padovanojate, juo nepasinaudos. Galų gale, pagrindinės „Sidabrinio elito“ statuso privilegijos yra 10% taškų premija už mokamą viešnagę ir prioritetinis vėlyvas išsiregistravimas.

Užuot naudoję pasirinkimo privilegiją dovanos statusui, galite paskatinti savo draugą ar šeimos narį įgyti Marriott elito statusą su kredito kortele. Pavyzdžiui, pagrindiniai kortelių turėtojai, kuriems netaikomas metinis mokestis Marriott Bonvoy Bold® kredito kortelė Gaukite automatinį Sidabrinio elito statusą dėl 15 elito naktinių kreditų, kuriuos jie gauna kiekvienais kalendoriniais metais kaip kortelės savininko privilegiją.

Paaukokite 100 USD labdarai

Galite pasirinkti 100 USD auką kelioms labdaros organizacijoms, įskaitant UNICEF ir Arne M. Sorenson Hospitality Fund, kaip savo metinę pasirinkimo išmoką.

100 USD labdaros auka yra malonus prisilietimas ir gali būti teisingas sprendimas, jei negalite pasinaudoti jokiomis kitomis metinės pasirinkimo išmokos parinktimis. Tačiau norėčiau uždirbti taškų ir mylių paaukojęs pasirinktai labdaros organizacijai ir išlaikyti galimybę pasirinkti vieną iš kitų privilegijų.

Susiję: kaip galite paaukoti savo taškus ir mylias labdarai

Gaukite 1000 USD nuolaidą už čiužinį

Kambarys „JW Marriott Phu Quoc Emerald Bay Resort & Spa“ Vietname. KATHRYN ROMEYN / TAŠKŲ VAIKINAS

Jei jums patinka konkretaus „Marriott“ prekės ženklo lova, galite nusipirkti naują savo namams. Jei ketinate įsigyti „Marriott“ čiužinį, kaip metinę pasirinkimo naudą turėtumėte pasirinkti reklamos kredito kodą, kurio vertė būtų 1000 USD nuo visos mažmeninės čiužinių ir spyruoklių iš pasirinktų „Marriott“ prekių ženklų.

Tačiau jūs negalite derinti vienkartinės 1000 USD nuolaidos su kitais pasiūlymais. Nors ši metinė pasirinkimo išmoka gali būti puiki vertė, palyginti nedaug žmonių ieško konkrečios viešbučio lovos. Todėl daugeliui keliautojų ši parinktis netaikoma.

Gaukite 5 elito nakties kreditus

Penki elito naktiniai kreditai kai kuriems keliautojams gali būti labai prasmingi. Visų pirma, elitiniai naktiniai kreditai gali būti naudingi, jei jums trūksta vos kelių naktų, kad pasiektumėte Titanium Elite statusą arba uždirbtumėte naują Marriott Bonvoy visą gyvenimą trunkantį statusą.

Tačiau gali būti verta palaukti iki metų pabaigos, kad pasirinktumėte savo pasirinkimo išmoką. Jei iškyla darbo ar paskutinės minutės asmeninė kelionė, galite sumažinti atotrūkį nuo „Titanium Elite“ arba visą gyvenimą trunkančio statuso apsistodami. Tiesiog atminkite, kad pasirinkimo pranašumą turite pasirinkti iki 2024 m. sausio 7 d.

Susiję: Paskutinės minutės strategijos Marriott elito statusui gauti

Gaukite 5 „Suite Night“ apdovanojimus

Liukso numeris JW Marriott Orlando Bonnet Creek Resort & Spa Floridoje. VASAROS HULL/TAŠKŲ VAIKINAS

Kiekvienas liukso numerio nakties apdovanojimas galioja vienos nakties patvirtinimui, kai pasirenkami liukso numeriai ir aukščiausios kokybės kambariai, kuriuos skiria kiekviena apgyvendinimo įstaiga. Taigi, norint paprašyti šešių naktų rezervacijos atnaujinimo, jums reikės šešių „Suite Night Award“ sertifikatų.

Daugelis narių taupo šiuos patobulinimus apsistodami prabangiuose „Marriott Bonvoy“ viešbučiuose. Taip pat gali būti verta pabandyti nustatyti nuosavybes, kurios suteikia galimybę atnaujinti aukštesnės kategorijos liukso numerius, nes ne visi „Marriott“ viešbučiai siūlo „Suite Night Award“ atnaujinimus, o kai kurie gali apriboti prieinamumą. Jei rinkdamiesi šią metinę pasirinkimo išmoką turite omenyje konkretų turtą, prieš pasirinkdami patikrinkite, ar turtas dalyvauja.

Atminkite, kad šie apdovanojimai nustoja galioti gruodžio 31 d. kitais metais po tų metų, kuriais juos pelnėte. Taigi, jei 2023 m. pasieksite 50 naktų ir pasirinksite penkis „Suite Night Awards“ apdovanojimus kaip pasirinkimo privilegiją, jie nustos galioti 2024 m. gruodžio 31 d.

Susijęs: kaip aš panaudojau 15 „Marriott Suite Night Awards“ apdovanojimų per 10 mėnesių su 100% patvirtinimu

75 naktų metinės pasirinkimo išmokos galimybės

Kambarys „The Tampa Edition“ Floridoje. BENAS SMITSonas / TAŠKŲ VAIKINAS

Kai pasieksite 75 elito naktis, gausite Marriott Titanium Elite statusą ir gausite antrą metinę pasirinkimo išmoką. 75 naktų metinės pasirinkimo išmokos pasirinkimai yra tokie:

 • Penki elitiniai naktiniai kreditai.
 • Penkių komplektų nakties apdovanojimai.
 • 1000 USD nuolaida už čiužinį.
 • 100 USD labdaros auka.
 • Marriott Bonvoy Gold Elite statuso dovana šeimos nariui ar draugui.
 • Nemokamas nakties apdovanojimas iki 40 000 taškų.

Kaip matote, pasirinkimai čia dažniausiai yra tokie patys, kaip ir pasiekus 50 naktų slenkstį. Aš praleisiu auką labdarai, „Suite Night Awards“ ir nuolaidą čiužiniams, nes šias parinktis jau aptariau ankstesniame skyriuje. Taip pat nekalbėsiu apie elito statuso dovanojimą, nes gauti Marriott Bonvoy statusą kreditinėmis kortelėmis yra gana paprasta.

Tačiau atidžiau pažvelkime į kitas dvi parinktis.

Gaukite 5 elito nakties kreditus

Anksčiau šiame straipsnyje svarsčiau, kaip kai kurie keliautojai gali pasirinkti penkis elitinius nakties kreditus kaip 50 naktų metinę pasirinkimo išmoką, kad pasiektų Titanium Elite arba visą gyvenimą trunkantį elito statusą. Tačiau taip pat gali būti prasminga, kad „Titanium Elite“ nariai jį pasirinktų, kad gautų ambasadoriaus elito statusą. Šiai statuso pakopai paprastai reikia 100 elitinių naktų ir 23 000 USD per metus…