Skip to content
Home » Geriausias Royal Caribbean kruizinis laivas bet kokio tipo keliautojams

Geriausias Royal Caribbean kruizinis laivas bet kokio tipo keliautojams

  • by

Koks yra geriausias „Royal Caribbean“ kruizinis laivas? Šį klausimą gauname daug, o mūsų atsakymas visada yra tas pats: tai priklauso.

Koks tu keliautojas? „Royal Caribbean“ yra didžiausia pasaulyje kruizinė linija, kurioje yra daugiau laivų nei bet kurioje kitoje pagrindinėje linijoje, įskaitant įvairių dydžių ir įvairių patogumų laivus.

Visi jie turi daug bendro. Tačiau jie taip pat turi keletą esminių skirtumų, dėl kurių jie daugiau ar mažiau patrauklūs įvairių tipų keliautojams.

Kai kurie „Royal Caribbean“ laivai – pavyzdžiui, linijos „Oasis“ klasės laivai ir netrukus debiutuosianti „Icon of the Seas“ – yra statomi kur kas labiau šeimai orientuotiems laivams nei kiti. Kai kurie, pavyzdžiui, vienerių metų „Jūrų stebuklas“, pridėjo funkcijų, kurios patinka prabangą mėgstantiems keliautojams. Kiti „Royal Caribbean“ laivai plaukioja ypač pigiais maršrutais, kurie geriausiai tinka nebrangiems keliautojams.

Norėdami gauti daugiau kruizinių kelionių vadovų, naujienų ir patarimų, užsiprenumeruokite TPG kruizų naujienlaiškį.

Trumpai tariant, jums geriausias „Royal Caribbean“ kruizinis laivas, jei keliaujate su vaikais, gali būti ne tas pats, kas geriausias „Royal Caribbean“ kruizinis laivas vienam keliautojui arba geriausias „Royal Caribbean“ kruizinis laivas pensininkui.

Čia pateikiame geriausių „Royal Caribbean“ kruizinių laivų, skirtų penkiems skirtingų tipų keliautojams, sąrašą.

Jūrų piktograma: geriausias laivas šeimoms

Menininko piešinys „Jūrų ikona“. KARIBOJI KARIBŲ JŪRA

Geriausias „Royal Caribbean“ laivas šeimoms yra tas, kuris dar turi debiutuoti. Vis dėlto jis netrukus pasirodys ir pakeis šeimos keliautojų jūroje žaidimą.

Numatytas debiutas 2024 m. sausio mėn. ir jau galima užsisakyti, „Icon of the Seas“ bus didžiausias kruizinis laivas pasaulyje – daugiau nei 6 % didesnis už didžiausius šiuo metu jūroje plaukiojančius „Royal Caribbean“ laivus. Tai reiškia daugiau erdvės šeimos pramogų zonoms, kurios yra išskirtinis Royal Caribbean laivų bruožas, nuo vaikų klubų iki vandens parkų.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Tačiau ne tik dėl didesnio dydžio „Icon of the Seas“ yra geriausias Royal Caribbean laivas šeimoms. Kruizinė linija suprojektavo laivą – pirmąjį iš naujos klasės laivų – specialiai tam, kad būtų galima labiau aptarnauti šeimas.

Pirmiausia „Icon of the Seas“ turės daugiau kajučių, kuriose bus įrengti papildomi gultai šeimoms su keliais vaikais, įskaitant naujų kambarių dizainą. Kai kuriuose šeimyniniuose apartamentuose bus net atskiri kambariai vaikams.

Susiję: 5 geriausios kruizinės linijos šeimoms

Daugelis šių šeimoms pritaikytų būstų bus šalia naujos lauko „kaimynystės“, vadinamos Surfside, skirtos šeimoms su mažais vaikais. Kaip skelbta praėjusių metų pabaigoje, „Surfside“ bus įrengtos kūdikių ir vaikų taškymosi zonos, baseinai ir poilsio erdvės tėvams, šeimoms pritaikytos užkandinės ir parduotuvės bei baras su „mama ir aš“ deriniais kokteiliais vaikams ir kokteiliais suaugusiems.

„Icon of the Seas“ taip pat bus didžiausias kada nors kruiziniame laive pastatytas vandens parkas su rekordinėmis šešiomis vandens čiuožyklomis viršutiniame denyje ir šauniu nauju lynų trasu. Jūsų paaugliai niekada nenorės plaukti kitu laivu.

„Icon of the Seas“ yra tik pirmasis iš trijų šeimai skirtų seserinių laivų, kuriuos „Royal Caribbean“ užsakė pristatyti iki 2026 m., kurie sudarys naują „Icon“ klasę.

Jūrų stebuklas: geriausias laivas prabangos mėgėjams

Jūrų stebuklas eksterjeras. MICHEL VERDURE STUDIO/ROYAL CAIBBEAN

Nėra jokių abejonių, „Wonder of the Seas“ yra „Royal Caribbean“ laivas, kurį galima užsisakyti, jei norite gyventi kokybiškai (ir norite tam išleisti daug pinigų). 2022 m. pristatytas didžiausias pasaulyje kruizinis laivas (kol atvyks „Icon of the Seas“) yra pirmasis ir vienintelis „Royal Caribbean“ laivas su privačiu apartamentų kompleksu, kuriame yra prabangus rinkinys – prabangi slėptuvė su prabangia privačia poilsio erdve, restoranu ir saulės terasa.

Jei užsakysite apartamentus komplekse, gausite prabangos patirties, kokios nerasite niekur kitur Royal Caribbean laivyne.

Susijęs: kaip atrodo „Wonder’s“ apartamentų kompleksas? Išleidome 11 000 USD, kad sužinotume

Kompleksas, vadinamas Suite Neighborhood, siūlo vienus didžiausių (ir brangiausių) apartamentų jūroje, įskaitant išsiplėtusius dviejų denių „Royal Loft“ apartamentus, kurių plotas didesnis nei 1500 kvadratinių pėdų.

Užsakant vieną iš liukso numerių taip pat suteikiama daugybė privilegijų, pradedant nemokamu belaidžiu internetu ir baigiant privačiu paplūdimiu Labadee, Royal Caribbean privačiame paplūdimyje Haityje. Tarp geriausių privilegijų: galimybė naudotis privačiais konsjeržais, kurie kasdien įsirengia parduotuvę apartamentų komplekse ir užtikrins, kad gausite puikias vietas laivo pasirodymuose arba stalą visada perpildytoje Mason Jar užkandinėje. Laive, kuris gali plukdyti daugiau nei 6000 žmonių, tokios išlygos yra būtinos.

Atkreipkite dėmesį, kad apartamentų kompleksas yra uždara bendruomenė – tokia, kurioje būsite apsuptas tik kitų banguotų žmonių, kurie už išskirtinumą sumokėjo aukščiausią dolerį. Niekas negali patekti į teritoriją, nebent turi rakto kortelę, rodančią, kad jie yra rezidentai.

Susiję: 8 geriausios kruizinės linijos elegancijai ir išskirtinumui

Turėdami prieigą prie stilingo baseino ant stogo ir gultais liukso zonoje esančioje privačioje saulės terasoje bei aukštesnio lygio maistą privačioje „Coastal Kitchen“ užkandinėje, galbūt niekada nenorėsite palikti anklavo. Tačiau tai yra „Royal Caribbean“, todėl vos už kelių žingsnių turėsite prieigą prie begalės pramogų – nuo ​​vandens čiuožyklų iki vandens pasirodymų iš oro.

„Freedom of the Seas“: geriausias laivas pigiems keliautojams

„Freedom of the Seas“ prisijungė prie „Perfect Day“ CocoCay. KARIBOJI KARIBŲ JŪRA

„Freedom of the Seas“ yra „Royal Caribbean“ laivas, kurį galite pasirinkti, kai ieškote greito ir nebrangaus pabėgimo – tai nėra didelis įsipareigojimas ir nepakenks bankui.

Majamyje įsikūręs 16 metų laivas vykdo trumpus trijų ir keturių naktų reisus į Bahamus, kurie dažnai parduodami tik už 250 USD asmeniui ar mažiau. Atminkite, kad tai ne per dieną, o visam kruizui. Tai daug pigiau per dieną nei du pirmiau minėti laivai, kurie yra karališkojo Karibų jūros laivyno puikūs laivai, kurių kainos yra žymiai didesnės.

Būsimiems „Royal Caribbean“ kreiseriams „Freedom of the Seas“ yra tarsi „išbandymo linijos“ laivas. Trumpi plaukiojimai ir žemos kainos reiškia, kad jūs neturite daug laiko ir pinigų, jei neturite pakankamai laiko savo gyvenimui. Jis puikiai tinka pirmą kartą keliaujantiems kreiseriams, taip pat Floridos vietiniams gyventojams, kurie gali greitai užsisakyti ir nuvažiuoti į uostą, kad greitai pabėgtų.

Vienas iš trijų linijos „Freedom“ klasės laivų, skaičiuojamų XX a. viduryje, „Freedom of the Seas“ nebėra Karališkojo Karibų jūros laivyno kremas (nors tai buvo tada, kai jis debiutavo). Maždaug 156 000 tonų jis yra maždaug 30% mažesnis nei naujesni „Royal Caribbean“ „Oasis“ klasės laivai ir jame yra mažiau vietų – nuo ​​barų ir restoranų iki pramogų erdvių.

Susiję: 6 Karališkųjų Karibų jūros laivų klasės, paaiškinta

Beje, „Freedom of the Seas“ vis dar turi daug ką pasiūlyti įvairiems keliautojams – nuo ​​porų iki šeimų su vaikais. Pažymėtina, kad laivas buvo pirmasis Karališkajame Karibų jūros laivyne, kurio viršutiniame denyje buvo „FlowRider“ banglenčių treniruoklis – dabar tai išskirtinis šios linijos traukos objektas.

Laive taip pat yra keletas baseinų, vandens parkas, mini golfo aikštynas ir laipiojimo uolomis siena viršutiniame denyje. Jo interjere taip pat yra viena iš Royal Caribbean firminių Karališkųjų promenadų – į prekybos centrą panaši erdvė, pilna užeigų, barų ir parduotuvių.

Vieninteliai dalykai, kurių nerasite, yra aukščiausio lygio „Royal Caribbean“ atrakcionai, rasti naujesniuose „Royal Caribbean“ laivuose, pvz., užtrauktukai, šuolių su parašiutu treniruokliai ir buferinių automobilių paviljonai.

„Quantum of the Seas“: geriausias laivas keliaujantiems pavieniams

Jūrų kvantas. KARIBOJI KARIBŲ JŪRA

„Royal Caribbean“ nėra ypač žinomas kaip vienas pagrindinių keliautojų traukos objektas. Pastaraisiais metais šeimos rinkoje jis sumažėjo dvigubai labiau nei bet kada. Tai nereiškia, kad solo nėra laukiami jos laivuose arba jie puikiai praleis laiką.

Jei ieškote geriausio „Royal Caribbean“ laivo, skirto keliautojams pavieniui, norėsite pradėti nuo „Quantum of the Seas“ ir jo „Quantum“ klasės seserų. Tai laivų klasė, kurioje „Royal Caribbean“ įdėjo daugiausiai pastangų, kad patiktų pavieniams keliautojams.

Kurdama laivus, „Royal Caribbean“ paėmė puslapį iš „Norwegian Cruise Line“, skirto pavieniui, ir pridėjo keletą kajučių, skirtų specialiai solo. „Quantum of the Seas“ siūlo 28 šias specialias studijas, kurių kiekviena yra nuo 101 iki 119 kvadratinių pėdų.

Be to, skirtingai nei „Norwegian“ solo, kai kurios iš šių kajučių yra kambariai su vaizdu į vandenyną su balkonais. Kiti turi virtualų balkoną, kuris iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip veranda, bet iš tikrųjų yra skaitmeninis ekranas…