Skip to content
Home » Avialinijos, kurios siūlo jums kreditą, jei lėktuvo bilietų kaina nukrenta

Avialinijos, kurios siūlo jums kreditą, jei lėktuvo bilietų kaina nukrenta

  • by

Lėktuvų bilietų pirkimas dažnai yra spėlionių žaidimas. Niekada negalite tiksliai žinoti, ar gausite geriausią pasiūlymą, ar oro linijų bendrovė pradės išpardavimą, ar sumažins bilietų kainas ir pasiūlys geresnę kainą.

Jei taip atsitiks ir bilieto kaina sumažės, galite manyti, kad jums nepasisekė. Kartais taip būna. Tačiau kartais galite išgryninti sutaupytas lėšas net ir užsisakę bilietą.

Kai kurie gali net nustebti sužinoję, kaip gauti kreditą, kai bilietų kaina nukrenta pas keletą pagrindinių JAV vežėjų, todėl pažiūrėkime, kaip tai padaryti.

Susiję: Tai yra geriausios kreditinės kortelės užsakant lėktuvų bilietus

Gaukite mažesnę kainą per 24 valandas nuo užsakymo

JAV transporto departamentas reikalauja 24 valandų nemokamo pakeitimo, sulaikymo arba be baudos atšaukimo lango bet kurios oro linijų bendrovės skrydžiams, kurie prasideda ar baigiasi JAV, jei užsakymas buvo atliktas likus bent septynioms dienoms iki išvykimo. Ši taisyklė galioja abiem apmokėtiems bilietams ir apdovanojimų bilietai, užsakyti su myliomis. Taigi, jei perkate bilietą tik tam, kad sužinotumėte, jog jis parduodamas po kelių valandų, turėtumėte:

  • Atšaukite seną bilietą ir susigrąžinkite visus pinigus.
  • Tada užsisakykite visiškai naują rezervaciją už mažesnę kainą.

Tai turbūt lengviausias būdas užfiksuoti mažesnę jau užsakyto bilieto kainą, nebent oro linijų bendrovė perkainos už jus. Atminkite, kad tai taikoma tik kainų pasikeitimams per 24 valandas nuo užsakymo. Taip pat atminkite, kad jei oro linijų bendrovė siūlo nemokamą 24 valandų sulaikymą, ji neprivalo siūlyti ir 24 valandų atšaukimo lango.

Susiję: oro linijų 24 valandų sulaikymo ir atšaukimo politikos supratimas

Didžiųjų JAV oro linijų bilietų grąžinimo politika

Kai išeisite iš 24 valandų nemokamo atšaukimo lango, būsite palikti atskirų oro linijų taisyklių malonei. Laimei, daugelis oro linijų per pastaruosius kelerius metus patobulino savo politiką – į gerąją pusę. Pažiūrėkime, kaip didžiosios JAV oro linijos elgiasi su esamų bilietų kainų kritimu.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Alaska Airlines

Aliaska siūlo labai ribotą kainos garantiją, pagal kurią, jei perkate bilietą internetu ir per 24 valandas trečiosios šalies svetainėje rasite paskelbtą kainą bent 10 USD mažesnę nei sumokėjote (už tą patį skrydį), galite užpildyti prašymo grąžinti skirtumą formą. Esant dabartinei situacijai, sunku suprasti, kodėl turėtumėte nerimauti pildydami formą, kai galite tiesiog atšaukti bilietą per 24 valandas (pagal DOT reikalavimus) ir patys rezervuoti bilietą, kad sutaupytumėte pinigų.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Pasibaigus 24 valandų žymai, vis tiek turite galimybę gauti kreditą, jei bilieto kaina sumažės, priklausomai nuo įsigyto bilieto tipo. Taip yra todėl, kad „Alaska Airlines“ nebetaiko mokesčių už pagrindinę kajutę ir pirmos klasės bilietus, jei jums reikia pakeisti arba atšaukti skrydį – mokesčiai vis tiek bus taikomi tik taupantiesiems.

Pavyzdžiui, jei užsisakote vieną iš lankstesnių bilietų klasių ir kaina sumažėja, galite atšaukti kelionę, gauti kelionės kreditą ir iš naujo užsisakyti su kreditu.

Tai neseniai nutiko man. Kaina sumažėjo, o kadangi užsisakiau bilietą su kompanionu, negalėjau tiesiog atšaukti ir rezervuoti iš naujo. Vietoj to paskambinau į Alaska Airlines ir paprašiau kredito už kainų skirtumą. Procesas buvo lengvas, o mano pirminis skrydžio užsakymas galėjo likti nepakitęs.

Tiesiog atkreipkite dėmesį, kad „Alaska Airlines“ kelionių kreditai baigiasi vienerius metus nuo išdavimo datos. Tačiau, jei užsisakysite iki galiojimo pabaigos datos, vis tiek galėsite keliauti po 11 mėnesių. Taip pat galite suteikti kelionės kreditą draugui ar šeimos nariui, jei artimiausiu metu neskrisite „Alaska Airlines“.

Skrydžiai, užsakyti tik „Alaska Airlines“ myliomis, taip pat neapmokestinami, jei jie atšaukiami. Taigi, jei jūsų skrydis sumažės, visada galite atšaukti ir rezervuoti iš naujo. Tačiau, jei naudojate mylias, kad užsakytumėte partnerių oro linijų bendrovę, partnerio apdovanojimo mokesčiai negrąžinami.

Amerikos oro linijos

„American Airlines“ nebetaiko jokių pakeitimų ar atšaukimo mokesčių už aukščiausios kokybės kajutę, „premium economy“ ir pagrindines kajutės kainas. Tai neapima daugumos pagrindinių ekonominių kainų ir kai kurių bilietų, kurių kilmės šalis yra ne Šiaurės ir Pietų Amerika.

Tai reiškia, kad jei užsisakėte skrydį, kuris patenka į kategoriją „nepakeitimo ar atšaukimo mokestis“, galite paskambinti „American Airlines“ ir ji gali perkainoti bilietą už pigesnę kainą.

Mokamų bilietų kainų skirtumas jums bus suteiktas kaip kelionės kreditas, kurį galėsite panaudoti būsimam skrydžiui. Kelionės kreditai baigiasi vienerius metus nuo skrydžio kredito išdavimo datos. Vis dėlto, jei įsigijote visiškai grąžinamą bilietą, galite atšaukti skrydį, susigrąžinti visus pinigus į pradinę mokėjimo formą ir iš naujo užsisakyti mažesnę kainą.

Jei skrydį užsisakėte naudodami AAdvantage mylias, visada galite gauti mažesnę bilieto kainą (nes naudojant mylias bazinės ekonominės kainos negalimos). Tačiau užsakyto apdovanojimo tipas lems procesą, kurį reikia atlikti. Jei įsigijote įprastą apdovanojimą, galite paskambinti amerikiečiui ir jis gali perkainoti bilieto kainą už jus toje pačioje rezervavimo vietoje.

Jei užsisakėte specialųjį žiniatinklio apdovanojimą, kuris neleidžia atlikti savanoriškų pakeitimų, turite atšaukti rezervaciją ir rezervuoti iš naujo su atkurtomis myliomis. Mano patirtis rodo, kad mylios beveik akimirksniu grįžta į paskyrą, iš kurios jie atkeliavo.

„Delta Air Lines“.

CLINT HENDERSON / TAŠKŲ VAIKINAS

Skrydžiams, kurių kaina sumažėja kitą dieną po užsakymo įsigijimo, atsižvelgiant į užsakytą bilieto kainą, galite pakeisti bilietą toje pačioje rezervacijoje, kad gautumėte mažesnę kainą.

Paprastai visiems bilietams iš JAV, Kanados, Europos, Afrikos ir Karibų jūros į bet kurią pasaulio vietą (išskyrus pagrindinius ekonominius bilietus) keitimo mokestis nėra taikomas. Įprastų ekonominių skrydžių atšaukimas kainuoja nuo 99 USD iki 199 USD, o už tų nemokamų regionų ribų vykstančius skrydžius reikės sumokėti iki 400 USD už atšaukimą.

Jei jūsų skrydį galima nemokamai pakeisti arba atšaukti, galite paskambinti Delta ir ji perkainos už jus bilietą. Skrydžiams, už kuriuos imamas mokestis, turėsite atlikti skaičiavimus, kad pamatytumėte, ar mokėti pakeitimo mokestį verta kainos skirtumo. Mokant bilietus, sumokėtos kainos skirtumas jums bus suteiktas kaip el. kreditas, kuris paprastai baigiasi vienerius metus nuo pirminio skrydžio įsigijimo datos. Jei užsisakėte skrydį 2022 m., visi el. kreditai baigiasi 2023 m. gruodžio 31 d., tai yra „užsakyti iki“ data, leidžianti vis tiek keliauti 2024 m.

Susijęs: Delta pratęsia visus bilietus ir kuponus iki 2023 m., imdamasi pirmaujančių pramonės žingsnių

Skrydžių, užsakytų naudojant „Delta SkyMiles“, atveju, jei skrydis gali būti atšauktas (taikomos tos pačios taisyklės, kaip nurodyta aukščiau), skrydžio kaina gali būti pakeista, o mylių skirtumas bus pervestas į jūsų paskyrą be jokio mokesčio.

Jei rezervuojate kaip pagrindinės ekonominės klasės, vis tiek galite atšaukti skrydį, tačiau sumokėję susijusį mokestį myliomis. Už šiuos skrydžius „Delta“ išskaičiuos 9 900–19 900 mylių nuo sumos, kurią perveda į jūsų sąskaitą, kai atšauksite skrydį. Šių konkrečių skrydžių atveju turėsite išsiaiškinti, ar verta atšaukti ir rezervuoti iš naujo, jei bilieto kaina sumažės.

Susiję: Kaip pakeisti arba atšaukti „Delta Air Lines“ skrydį

Frontier Airlines

Skirtingai nuo daugelio kitų išvardytų oro linijų, „Frontier Airlines“ nesiūlo nuolatinio bilieto kainos tipo, leidžiančio atšaukti bilietą be jokio mokesčio. Per pastaruosius metus jos politika taip pat tapo mažiau palanki, nes nebegalite atšaukti likus 60 dienų iki skrydžio be jokio mokesčio.

Tačiau mokestis už skrydžio atšaukimą yra 99 USD už kiekvieną kelionės kryptį, taigi, jei pastebėsite, kad kaina sumažėjo daugiau nei kaina atšaukti, visada galite atšaukti ir gausite skrydžio kreditą už sumokėtą sumą, atėmus atšaukimo mokestis. Tada galite panaudoti skrydžio kreditą, kad rezervuotumėte iš naujo už mažesnę kainą. Tačiau turite panaudoti likusius skrydžio kreditus per 90 dienų nuo gavimo (nors vis tiek galite užsisakyti būsimai datai, kol tai leidžia tvarkaraštis), ir jie negali būti perleidžiami.

FLYFRONTIER.COM

Arba, jei užsakydami skrydį įsigyjate paketą „Works“ kaip priedą, viena iš privilegijų yra ta, kad už skrydį grąžinama 100 proc. Tai reiškia, kad jei jūsų skrydžio kaina sumažės, galite atšaukti skrydį ir gauti visą sumą, įskaitant paketo kainą, kaip skrydžio kreditą.

Tada galite naudoti tą kreditą tam pačiam skrydžiui užsakyti už mažesnę vertę, o likusi vertė nustos galioti vienerius metus nuo išdavimo datos. Jei turite „Frontier’s Elite 100K“ būseną, kiekvieną užsakytą skrydį automatiškai gausite „Works“ paketą be papildomų mokesčių.

Dabar, jei tai yra apdovanojimo bilietas, kurio sumažėjo…