Skip to content
Home » LaGuardia oro uostas turi naują ilgiausią maršrutą – su dideliu laimikiu

LaGuardia oro uostas turi naują ilgiausią maršrutą – su dideliu laimikiu

  • by

Bostonas, Čikaga ir Florida – visos populiarios kryptys iš Niujorko LaGuardia oro uosto (LGA). Solt Leik Sitis… nelabai.

Tačiau „Delta Air Lines“ ketina pradėti skrydžius iš LGA į Solt Leik Sičio tarptautinį oro uostą (SLC) nuo liepos 8 d., kaip pirmą kartą pastebėjo TPG Cirium tvarkaraščiuose ir vėliau patvirtino vežėjo atstovas.

Naujasis maršrutas vyks vasaros piko laikotarpiu iki rugsėjo 2 d. 109 vietų Airbus A220-100 lėktuvu. „Delta“ abiejuose oro uostuose valdo centrą ir gali nukreipti ryšius per Solt Leik Sitį į vakarinės pakrantės miestus ir už jos ribų.

Šis maršrutas tikrai įdomus yra tai, kad jis taps ilgiausiu iš LaGuardia.

CIRIUM.COM

1 982 mylių ilgio maršrutas be sustojimo į Solt Leik Sitį bus tik 21 mylia ilgesnis nei „American Airlines“ skrydis iš LaGuardia į Arubos Karalienės Beatričės tarptautinį oro uostą (AUA), kuris anksčiau buvo ilgiausias oro uoste.

Nors naujojo maršruto antraštės gali būti ryškios, yra didelis posūkis: „Delta“ planuoja vykdyti tik 10 skrydžių kiekviena kryptimi, tik šeštadieniais.

Nors Delta tikrai gali teikti pirmenybę daug dažnesniam aptarnavimui, ji tiesiog neturi kito pasirinkimo. Jei jis nori skristi iš LaGuardia į Solt Leik Sitį, legaliai gali skristi tik šeštadieniais.

Taip yra dėl oro uosto „perimetro taisyklės“, kuri riboja oro linijų skrydžius į oro uostus, esančius toliau nei 1500 mylių, išskyrus dvi išimtis – skrydžius į Denverį ir bet kurį šeštadieniais vykdomą maršrutą.

Taigi, kai Delta planuoja savo maršrutą į Solt Leik Sitį, ji naudojasi šia perimetro taisyklės išimtimi.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

(LaGuardia taip pat yra apribota laiko tarpsniais, o tai reiškia, kad oro linijoms reikia specialių leidimų kilti ir nusileisti, kad galėtų ten vykdyti skrydžius, tačiau skrydžiams šeštadieniais laiko tarpsniai nereikalingi.)

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Tik šeštadienį teikiamos paslaugos paprastai nėra tokios pelningos, ypač vietiniams maršrutams. Šeštadieniai paprastai yra ramiausia savaitės diena skraidyti, o verslo kelionių paklausos beveik nebūdamos oro linijos turi konkuruoti dėl savo poilsio rinkos dalies, keliaujančios savaitgaliais – tai segmentas, kuris oro linijoms paprastai nėra toks pelningas. (Ko verta, naujojo Delta maršruto įvadinės kainos prasideda nuo 209 USD.)

Nors aviakompanija taip pat valdo centrą kitame Kvinso oro uoste – Johno F. Kenedžio tarptautiniame oro uoste (JFK) – Delta greičiausiai lemia, kad kai kurie keliautojai norėtų skristi iš artimiausio Manheteno oro uosto.

Įdomu tai, kad tai ne pirmas kartas, kai „Delta“ bando sujungti „LaGuardia“ su Solt Leik Sičiu. Kaip matyti Cirium tvarkaraščiuose, oro linijų bendrovė paskutinį kartą šiuo maršrutu skraidė šeštadieniais nuo 2005 m. gruodžio mėn. iki 2010 m. rugsėjo mėn. Atrodo, kad aviakompanija nebuvo patenkinta savo rezultatais, nes skrydis negrįžo jau 12 metų.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Bėgant metams kelios kitos oro linijos bandė pasinaudoti šeštadienio perimetro taisyklės išimtimi, tačiau nė viena jų nepasirodė pakankamai gerai, kad galėtų nuosekliai vykdyti veiklą.

Pandemijos metu „Spirit Airlines“ pradėjo ilgiausią „LaGuardia“ skrydį – 2 469 mylių transkontinentinį skrydį į Los Andželo tarptautinį oro uostą (LAX), tačiau nuo to laiko ši paslauga buvo nutraukta. „Delta“ taip pat išbandė skrydžius iš LGA į Los Andželą 2006 m., tačiau šis trumpalaikis eksperimentas buvo sumažintas vos po šešių mėnesių, rodo „Cirium“ tvarkaraščiai.

Per pastaruosius 20 metų dabar nebeegzistuojanti ATA Airlines turi titulą už tai, kad skrido ilgiausiu maršrutu iš LaGuardia. Pigių skrydžių bendrovė nuo 2004 m. sausio iki 2004 m. rugsėjo šeštadieniais vykdė 2 579 mylių ilgio maršrutą tarp LGA ir San Francisko, tačiau ši paslauga (kartu su aviakompanija) dabar yra istorija.

10 ilgiausių maršrutų iš LaGuardia oro uosto

Čia yra 10 dabartinių ilgiausių maršrutų iš Niujorko LaGuardia oro uosto pagal Cirium tvarkaraščius.

Kelionės tikslas Atstumas Eksploatuoja
Salt Lake miestas. 1982 mylių. Delta.
Aruba. 1961 mylios. Amerikos.
Montrose, Koloradas. 1810 mylių. Amerikos.
Denveris. 1619 mylių. Delta, JetBlue, Southwest ir United.
Hiustonas. 1428 mylių. Pietvakariai.
Hiustonas. 1416 mylių. American, Delta, Spirit ir United.
Dalasas. 1389 mylių. American, Delta, Frontier ir Spirit.
Dalasas. 1381 mylios. Pietvakariai.
Oklahoma Sitis. 1341 mylios. Amerikos ir Delta.
Talsa, Oklahoma. 1231 mylios. Amerikos.