Skip to content
Home » Kas turėtų gauti „Citi Rewards+“ kortelę? – Taškų vaikinas

Kas turėtų gauti „Citi Rewards+“ kortelę? – Taškų vaikinas

  • by

Citi yra a TPG reklamos partneris.

Redaktoriaus pastaba: tai pasikartojantis įrašas, nuolat atnaujinamas nauja informacija ir pasiūlymais.


The „Citi Rewards+®“ kortelė – ir jo studentiška versija – „Citi Rewards+℠ Student Card“ – išleista 2019 m., turinti du galingus privalumus: suapvalinti uždirbtus taškus ir grąžinti 10 % taškų. Įdomu tai, kad šios galingos funkcijos nesulaukia daug dėmesio, nepaisant to, kad tai greičiausiai yra geriausia kredito kortelė smulkiems pirkiniams.

Informaciją apie „Citi Rewards+“ studento kortelę savarankiškai surinko „The Points Guy“. Kortelės išdavėjas neperžiūrėjo ir nepateikė šiame puslapyje pateiktos kortelės informacijos.

Tačiau „Citi Rewards+“ kortelė yra daugiau nei tiesiog suapvalinti savo uždarbį ir susigrąžinti dalį taškų. Iš tiesų, kortelė suteikia keletą įtikinamų privalumų kortelei be metinio mokesčio ir gali būti geras pasirinkimas kasdieniams pirkiniams, kurie nepatenka į konkrečią premijų kategoriją.

Pažvelkime į pagrindinius „Citi Rewards+“ kortelės privalumus ir ar jums bus naudinga turėti ją savo piniginėje.

Pagrindiniai „Citi Rewards+“ kortelės privalumai

Prieš sužinodami, kas turėtų (ir kas neturėtų) gauti „Rewards+“ kortelę, apžvelkime pagrindines jos privilegijas.

TAŠKŲ VAIKINAS

Sveikinimo premija

„Citi Rewards+“ kortelė šiuo metu siūlo ribotą laiką – 25 000 papildomų padėkos taškų, kai per tris mėnesius nuo sąskaitos atidarymo išleisite 1 500 USD pirkiniams.

Premijos taškai nepasiekiami, jei per pastaruosius 24 mėnesius gavote registracijos premiją už tam tikras „Citi“ kredito korteles arba jas uždarėte.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Susiję: geriausias laikas kreiptis dėl šių populiarių „Citi“ kredito kortelių, remiantis pasiūlymų istorija

Ačiū taškai

Ši kortelė uždirba „Citi ThankYou“ taškų, kuriuos galite išpirkti Amazon.com už dovanų korteles arba realiojo laiko ataskaitų kreditus, kurių kiekvienos vertė yra mažesnė nei vienas centas. Jei norite sutaupyti taškų kelionėms, šiuos „ThankYou“ taškus galite perkelti į „JetBlue TrueBlue“, „Choice Privileges“ ir „Wyndham Rewards“.

Tačiau jei taip pat turite aukščiausios kokybės „Citi“ kortelę, pvz „Citi Premier®“ kortelė arba „Citi Prestige® Card“ (nebegalima naujiems pareiškėjams), galite sujungti „Citi Rewards+“ kortelės taškus su „premium“ kortelės sąskaitoje esančiais taškais ir pervesti juos bet kuriam „Citi ThankYou“ oro linijų pervedimo partneriui.

Informaciją „Citi Prestige“ kortelei savarankiškai surinko „The Points Guy“. Kortelės išdavėjas neperžiūrėjo ir nepateikė šiame puslapyje pateiktos kortelės informacijos.

Susiję: „Citi ThankYou“ taškų išpirkimas už didžiausią vertę

Premijų kategorijos

Turėdami „Citi Rewards+“ kortelę, uždirbsite du taškus už kiekvieną dolerį, išleistą prekybos centruose ir degalinėse, išleisdami pirmuosius 6 000 USD kiekvienais metais, tada – 1 tašką už dolerį.

Taip pat gausite 5 taškus už dolerį už viešbučius, automobilių nuomą ir pramogas (išskyrus keliones lėktuvu), užsakytas „Citi“ kelionių portale iki 2024 m. birželio 30 d.

Visi kiti pirkiniai uždirba 1 tašką už išleistą dolerį.

Suapvalinti iki artimiausių 10 taškų

Taškai, kuriuos uždirbate už kiekvieną pirkinį su „Citi Rewards+“ kortele, suapvalinami iki artimiausio 10 taškų. Tai reiškia, kad uždirbsite daugiau nei vieną tašką už dolerį, išleistą beveik kiekvienam pirkiniui.

Prekybos centrų ir degalinių pirkiniams, kurie uždirba du taškus už išleistą dolerį, 2 taškai už dolerį apskaičiuojami prieš suapvalinant iki artimiausio 10 taškų. Taigi gausite 10 taškų už 2 USD kavą, 20 taškų už 12 USD pietus, 70 taškų už 32 USD degalų ir 230 taškų už 111 USD bakalėjos prekių.

10% taškų atgal

Be premijų kategorijų ir suapvalintų taškų, taip pat gausite 10 % taškų už pirmuosius 100 000 padėkos taškų, kuriuos išpirksite kiekvienais metais. Tai yra 10 000 taškų, jei išpirksite 100 000 taškų.

Tačiau tai netaikoma tik taškams, išpirktiems iš šios kortelės. Jei susiesite savo „Citi Rewards+ Card“ ir „Citi Premier Card“ paskyras, sujungsite taškus ir pervesite juos oro linijų bendrovei, atgausite 10 % taškų. Tai tiesa, net jei taškai buvo gauti ne iš jūsų „Rewards+“ kortelės.

Kas turėtų gauti „Citi Rewards+“ kortelę?

„Citi Rewards+“ kortelė gali būti naudinga kasdienė kortelė, kurią kiekvienas gali pridėti prie savo rankinės ar piniginės, tačiau čia yra keletas konkrečių žmonių, kuriems gali būti naudingiausios gauti „Citi Rewards+“ kortelę.

Žmonės, norintys uždirbti papildomų taškų prekybos centruose ir degalinėse

Daugelyje kredito kortelių, siūlančių papildomų taškų už išlaidas prekybos centruose ir degalinėse, už šiuos pirkinius turėtumėte uždirbti daugiau nei vieną tašką už dolerį. Jei ieškote kortelės, kuri uždirbtų papildomų taškų šiose kategorijose be metinio mokesčio, „Citi Rewards+“ kortelė yra tinkamas pasirinkimas, nes uždirbsite bent du taškus už išleistą dolerį (iki 6 000 USD pirkinių per metus, tada 1 taškas už dolerį).

FANGXIANUO / GETTY IMAGES

Tiesa, kitos nemokamo metinio mokesčio kortelės gali uždirbti daugiau prekybos centruose ar degalinėse, bet paprastai ne abiejuose. Pavyzdžiui, „Amex EveryDay®“ kreditinė kortelė iš „American Express“ uždirba 2 „Amex“ narystės premijos taškus JAV prekybos centruose už pirkinius iki 6 000 USD per metus (tada 1 tašką už dolerį), tačiau ji neturi maitinimo premijos. Ir nors „Amex EveryDay“ turi didesnį uždarbio potencialą prekybos centruose, per kiekvieną atsiskaitymo laikotarpį turite įsigyti 20 ar daugiau pirkinių, kad gautumėte 20% premiją, kad padidintumėte savo uždarbį.

„Amex EveryDay“ kredito kortelės informaciją savarankiškai surinko „The Points Guy“. Kortelės išdavėjas neperžiūrėjo ir nepateikė šiame puslapyje pateiktos kortelės informacijos.

Susiję skaitymai: „Amex EveryDay“ ir „Citi Rewards+“: kurį turėtumėte gauti?

Žmonės, kurie mėgsta „JetBlue“, „Choice“ ir „Wyndham“, bet nenori metinių mokesčių

Gausite vieną centą vertės už tašką, jei išpirksite „Citi Rewards+“ kortele uždirbtus taškus dovanų kortelėms. Tačiau, jei turite „Citi Rewards+“ kortelę, taškus galite perkelti tiesiai į „JetBlue TrueBlue“ arba „Wyndham Rewards“ santykiu 5:4 arba „Choice Privileg“ santykiu 1:1,5.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Žmonės, kurie perka smulkius pirkinius

Kadangi „Citi Rewards+“ kortelė suapvalinama iki 10 taškų perkant visus pirkinius, tai ideali kortelė, kurią galima naudoti atsiskaitant už nedidelius pirkinius. Iš tiesų, visi pirkiniai uždirbs mažiausiai 10 taškų. Tai reiškia, kad galite gauti gana didelę grąžą iš nedidelių pirkinių. Pavyzdžiui, gausite 10 taškų už 1 USD vertės gėrimą, įsigytą jūsų kampinėje parduotuvėje.

Žmonės, kuriems reikia trumpam išlaikyti pusiausvyrą

Paprastai neturėtumėte turėti likučio savo kredito kortelėse, tačiau kartais netikėtomis aplinkybėmis reikia laikinai sumokėti skolą. Arba galbūt norėsite pervesti likutį iš didelės palūkanų normos kredito kortelės, dirbdami, kad sumokėtumėte esamą skolą. Jei ieškote kredito kortelės su mažu įvadiniu APR, „Citi Rewards+“ kortelė jums gali tikti.

„Citi Rewards+“ kortelė siūlo 0% įvadinę metinę procentinę normą (APR) pirkiniams ir likučių pervedimams 15 mėnesių nuo sąskaitos atidarymo. Pasibaigus įvadiniam laikotarpiui, kintamoji APR bus 18,49–28,49%, atsižvelgiant į jūsų kreditingumą, todėl būtinai sumokėkite likutį įvadiniu laikotarpiu. Pirmus keturis mėnesius taikomas 3 % balanso pervedimo mokestis (mažiausiai 5 USD), vėliau – 5%.

Susiję: Geriausios 0% palūkanų kredito kortelės

Žmonės, turintys aukščiausios kokybės „Citi“ kortelę

Jei jau turite „Citi Prestige Card“ arba „Citi Premier Card“, „Citi Rewards+“ kortele uždirbti taškai bus dar vertingesni. Galite sujungti „ThankYou“ taškų paskyras naudodami aukščiausios kokybės kortelės paskyrą, kad pervestumėte taškus daugiau partnerių, įskaitant „Avianca LifeMiles“ ir „Etihad Guest“ (taip pat „JetBlue“, „Choice“ ir „Wyndham“ su geresniu santykiu).

Ši galimybė perkelti taškus papildomiems partneriams padidina taškų, kuriuos uždirbate su „Citi Rewards+“ kortele, išpirkimo vertę: nuo maždaug 1 cento iki maždaug 1,8 cento.

Be to, atgausite 10 % tų taškų – iki 100 000 taškų, išpirktų kasmet. Kasmet susigrąžinus 10 000 taškų suteikiama daugiau taškų už daugiau išpirkimų.

Susiję: Kodėl turėtumėte padvigubinti „Citi Premier“ ir „Citi Rewards+“.

Apatinė eilutė

„Citi Rewards+“ kortelė turi dvi kokybės ypatybes, kurioms neskiriamas didelis dėmesys: pirkinių suapvalinimas iki artimiausio 10 taškų ir 10 % taškų grąžinimas. Tačiau yra ir kitų priežasčių, kodėl verta įtraukti šią kortelę į savo piniginę kaip kasdienę išlaidų kortelę. Jei priklausote bet kuriai iš aukščiau aptartų kategorijų, „Citi Rewards+“ kortelė gali būti jums reikšminga.


Kreipkitės dėl „Citi Rewards+“ kortelė su…