Skip to content
Home » Kruizinių kelionių pakuočių sąrašas: geriausias vadovas, ką supakuoti į kruizą

Kruizinių kelionių pakuočių sąrašas: geriausias vadovas, ką supakuoti į kruizą

  • by

Redaktoriaus pastaba: tai pasikartojantis įrašas, nuolat atnaujinamas nauja informacija ir pasiūlymais.


Pakuoti į kruizą gali būti sudėtinga, ypač pirmą kartą keliaujantiems, kurie nėra 100% tikri, ko tikėtis. Užduotis dar labiau įtempta, nes negali nubėgti į artimiausią prekybos centrą pasiimti kažko, ką pamiršai plaukdamas vandenyno viduryje.

Jums reikia kruizinių kelionių paketų sąrašo, kuriame būtų nurodyti dienos ir vakarinės aprangos kruizinių linijų aprangos kodai, įvairios veiklos, kurias atliksite laive ir uoste, įranga, reikalinga kelionėms ir kruizinio laivo kajutės patobulinimui, ir būtini dalykai. jums reikia kasdieniame gyvenime ir netikėtose situacijose.

Norėdami gauti daugiau kruizinių kelionių vadovų, naujienų ir patarimų, užsiprenumeruokite TPG kruizų naujienlaiškį.

Mes išvardijame būtiniausius dalykus, kuriuos visada turėtumėte supakuoti bet kokioms atostogoms kruizu. Vadovaukitės šiuo vadovu, kad išvengtumėte kruizinių kelionių pakavimo klaidų ir būkite pasiruošę viskam kitam plaukimui.

Dieniniai drabužiai

DAVID SACKS / GETTY IMAGES

Kai kraukitės į kruizą, pradėkite nuo pagrindinių dalykų: ką planuojate dėvėti kiekvieną dieną.

Kiekvienoje kruizinėje linijoje dieniniai drabužiai yra kasdieniai: šortai, marškinėliai, džinsai, sarafanai, laisvalaikio palaidinės ir kelnės. Didelio laivo kruizuose pavyksta beveik viskas. Prabangiame ar prabangiame kruiziniame laive kasdieniai drabužiai yra labiau madingi ir stilingesni, todėl galite jaustis netinkami dėvėdami pigų marškinėlį iš Target.

Žinoma, kelionės tikslas ir oras nulems, kokius drabužius atsinešite. Kruizui po Karibų jūrą norėsite daug paplūdimio drabužių, tokių kaip maudymosi kostiumėliai ir priedangos; Aliaskos kruizui norėsite tvirtų drabužių žygiams ir šiltų sluoksnių dažnai besikeičiančiam orui. Artimuosiuose Rytuose ir Azijoje lankantis religinėse vietose gali prireikti skaros ar drabužių, dengiančių pečius ir kelius.

Nepamirškite, kad bet kurioje kelionėje gali būti nesezoniškai šilta, šalta ar šlapia, todėl į Bahamų salas plaukiokite švarką arba trumpomis rankovėmis plaukiojimą Arktyje – tik tuo atveju.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Jei kruizo metu norite išlikti tinkami ir planuojate apsilankyti laive esančioje sporto salėje arba važiuoti dviračiu uoste, apsirenkite aktyvią aprangą. Kartą buvau pamiršęs susimauti kojines trumpame šiltu oru kruizu ir nusivyliau, kai manęs neįleido į laivo guminį batutą.

Susiję: ne tik baseinai ir vandens čiuožyklos: 9 beprotiškiausios pramogos, kurias rasite kruiziniame laive

Kruizininkai, keliaujantys grupe, turėtų apsvarstyti galimybę planuoti derančius drabužius, ypač jei jie nori laive daryti grupines nuotraukas. Grupiniai marškinėliai yra įprasti, kaip ir spalvų deriniai drabužiai visiems – nuo ​​vaikų iki senelių.

Svarbiausia iš visų: dar kartą patikrinkite, ar supakavote apatinius. Prašom.

Surinkite po vieną aprangą kiekvienai dienai arba planuokite skalbti savo kruiziniame laive. Man patinka ieškoti būdų, kaip pakartotinai panaudoti gabalus, kad sutaupyčiau vietos. Pavyzdžiui, vakarienei apsirengsiu viršutinę dalį su sijonu ar sukneles, o kitą dieną vilkėsiu tuos pačius marškinius su džinsais. Arba atsinešiu vieną vienspalvę suknelę ir vilkėsiu du kartus, bet su skirtingais aksesuarais.

Vakariniai drabužiai

DAVID SACKS / GETTY IMAGES

Kai kurios kruizinės linijos, pavyzdžiui, „Norwegian Cruise Line“, į vakarienės aprangą žiūri atsainiai, todėl galite atvykti tokie, kokie esate. Kitos linijos, ypač prabangesnės, vakarienei taiko griežtus aprangos kodus.

Vakarinė apranga kruiziniuose laivuose skirstoma į dvi kategorijas: laisvalaikio ir elegantišką. Įprastoms naktims pagalvokite apie pasimatymo ir nakties stilių. Moterys gali dėvėti laisvalaikio sukneles, sijonus ir palaidines, dailias kelnes ir palaidines; vyrų dėvi polo arba susagstomus marškinius su kelnėmis. Kai kurios kruizinės linijos leidžia džinsus dėvėti vakare; derinkite juos su mielais viršutiniais drabužiais ir gražiais batais.

Elegantiškos ar iškilmingos naktys išryškina kokteilines sukneles, kostiumus, kaklaraiščius ir švarkus. Jei formalūs drabužiai jums netinka, rinkitės kambarių aptarnavimą arba eikite vakarieniauti į savitarnos restoraną ar įprastą restoraną, kad praleistumėte persirengimą. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurios prabangios kruizinės linijos neįleis netinkamai apsirengusių keleivių į tam tikrus restoranus ar pramogų vietas oficialiomis naktimis.

Susiję: Kruizinio laivo restoranas nirvana: 7 geriausi patiekalai, kuriuos galite valgyti jūroje

Pro patarimas: Daugelyje kruizinių laivų naktį įjungiamas oro kondicionierius. Įdėkite lengvą megztinį arba puošnią skarą, kad jaustumėtės patogiai vėsiuose laivo restoranuose ir teatruose.

Nepamirškite susidėti aprangos kruizinių laivų teminiams vakarams. Populiarios temos yra baltoji naktis, piratų naktis ir Helovinas – ir taip, kreiseriams puikiai tinka kostiumai. Iš anksto pasitarkite su savo kruizine linija, kad sužinotumėte, kurie vakarėliai ar teminiai vakarai vyks, ir atitinkamai supakuokite.

Apsvarstykite galimybę pasipuošti akims ar stulbinančia skrybėlę „Disney Cruise Line“ piratų nakčiai, baltą saulės suknelę Norwegian Cruise Line „White Hot Night“ ir keletą neoninių antblauzdžių „Carnival Cruise Line“ devintojo dešimtmečio vakarui.

Tikrai nepamirškite geriausios vakarinės aprangos – patogios pižamos – ypač jei dalinatės nameliu su šeima ar draugais.

Avalynė

WESTEND61 / GETTY IMAGES

Į kruizą nesunku užpildyti rankinį bagažą vien avalyne. Privalomas pagrindas yra patogi kelioninių batų pora skrydžiui, laivui ir vaikščiojimui uoste.

Norėsite užsidėti sportbačius, prie baseino ir paplūdimio šlepetes, o vakarienei avėti batus. (Ponios, stenkitės derinti savo aprangą, todėl jums reikia turėti tik vieną porą aukštakulnių.) Taip pat galbūt norėsite laisvalaikio ar sportinių basučių, žygio batų ar vandens batų uolėtiems paplūdimiams.

Susiję: 14 dalykų, kuriuos turėtumėte padaryti prieš kiekvieną kruizą

Pro patarimas: Išdėstykite visas batų poras, kurių, jūsų manymu, jums reikia kruizui, tada nuspręskite, kurie batai gali atlikti dvigubą darbą, o kuriuos galite palikti namuose. Pvz., Karibų jūros kruizuose tvirti vandeniui atsparūs sportiniai sandalai (pvz., Keens) gali būti naudojami įvairioms užduotims: kelioniniai batai, paplūdimio batai ir tvirta sportinė avalynė. Patogūs butai gali būti derinami su kasdieniais kasdieniais drabužiais ir puošniais vakariniais drabužiais.

WESTEND61 / GETTY IMAGES

Kai supakuosite visus drabužius, laikas juos papuošti.

Dienos metu vyrai ir moterys norės atsinešti skrybėles (kepurę nuo saulės arba šiltą skrybėlę, priklausomai nuo kelionės tikslo) ir akinius nuo saulės. Kruizuose šaltu oru jums reikės šalikų, pirštinių ir vandeniui atsparios įrangos. (Antarktidos kruizai turi unikalius pakavimo sąrašus, todėl pasitarkite su savo kruizų linija.)

Nepamirškite diržų, papuošalų ir kaklaraiščių prie vakarinės suknelės. Šiek tiek pasilinksmink – keliaujate į kruizą.

Susiję: 10 netikėtų dalykų, be kurių neišeisiu

Mėgstu atsinešti dieninį krepšį daiktams neštis po laivą (pvz., neštis knygą, vandens butelį ir dangtį į Lido denio baseiną) ir mažą piniginę, skirtą nakčiai neštis raktų kortelę, lūpų dažus ir servetėles. Kai kurie žmonės nori atsinešti diržą, kad galėtų po ranka turėti kruizinio laivo kambario rakto kortelę.

Jei mėgstate pasivaikščioti su rytine kava ar arbata, savitarnos restorane negalite gauti puodelio išsinešimui, nebent mokate papildomai už latte ar espreso kavą. Supakuokite kelioninį kavos puodelį, kad galėtumėte pasipildyti nemokamų dalykų. Taip pat rekomenduoju atsinešti daugkartinio vandens buteliuką ir pasipildyti bufete ar net bare. Tai padeda sumažinti plastiko atliekų kiekį ir nepagailėsite savo biudžeto pirkdami vandenį buteliuose.

Tualeto reikmenys ir vaistai

MARTIN-DM / GETTY IMAGES

Kaip ir viešbučiai, kruiziniai laivai paprastai jūsų kajutėje aprūpina muilu ir šampūnu. Kai kurie taip pat siūlo kondicionierių ir kūno losjoną. Tačiau sunku žinoti, ar jūsų plaukai gerai reaguos į laive esančius produktus, ar nekęsite kvapo.

Visada saugiau susipakuoti savo tualeto reikmenis. Atsineškite daugiau, nei manote, kad jums reikės, nes užsienio uostuose sunku rasti mėgstamų prekių ženklų, o kruiziniai laivai parduoda būtiniausius daiktus išpūstomis kainomis. (Štai dar keletas dalykų, kurių niekada neturėtumėte pirkti kruiziniame laive ar uoste.)

Be plaukų produktų, norėsite atsinešti dantų pastos, dantų šepetėlį ir siūlą; akiniai, kontaktiniai ir kontaktinių lęšių tirpalai; skustuvas ir skutimosi kremas; makiažas, veido prausiklis ir drėkiklis; ir bet kokių moteriškų gaminių, kurių jums gali prireikti.

Nors rankų dezinfekavimo stoteles rasite visame savo kruiziniame laive, vis tiek norėsite susipakuoti savo rankų dezinfekavimo servetėles ir rankų dezinfekavimo gelį.

Apsauga nuo saulės yra būtina; ieškokite rifams saugių versijų, jei planuojate maudytis vandenyne. Purškalas nuo vabzdžių taip pat naudingas, ypač Aliaskoje, kur žmonės juokauja, kad uodai yra valstybės paukštis.

Susijęs: 21 patarimas ir gudrybė, dėl kurių jūsų pirmasis kruizas praeis sklandžiai

Visada protinga supakuoti pirmosios pagalbos vaistinėlę savo kruizui. Nereceptiniai vaistai yra brangūs, todėl pasiimkite dažniausiai naudojamus prekių ženklus. Jei vartojate receptinius vaistus, atsineškite pakankamai kelionei ir keleto papildomų dienų,…