Skip to content
Home » Kaip naudotis kredito kortelėmis norint nugalėti pagrindinę ekonomiką – The Points Guy

Kaip naudotis kredito kortelėmis norint nugalėti pagrindinę ekonomiką – The Points Guy

  • by

Nėra jokių abejonių: pagrindinė ekonomika siutina. Nuo rankinio bagažo apribojimų kai kurioms oro linijoms iki vietų pasirinkimo trūkumo – tai žingsnis nuo to, ką keliautojai yra įpratę gauti skrendant.

Oro linijų bendrovės taip pat daro gerą darbą, kad pagrindinė ekonomika skambėtų tikrai prastai, todėl pirksite iki standartinės ekonomiškumo. Nepaisant nemalonių dalykų, pvz., registruoto bagažo mokesčių, yra būdas naudoti kredito korteles, kad išvengtumėte kai kurių pagrindinės ekonomikos problemų. Pažiūrėkime, kaip tai padaryti.

Alaska Airlines

„Alaska Airlines“ 2019 m. pradėjo siūlyti pagrindines ekonomines bilietų kainas, kurias ji vadina „taupomomis kainomis“, su minimaliais patogumais. Pirkdami pagrindinį ekonomišką, o ne pagrindinį salono bilietą, paprastai sutaupysite 15–30 USD į abi puses.

Skirtingai nuo kai kurių griežtesnių oro linijų, Aliaska leidžia nemokamai pasiimti viso dydžio rankinį bagažą. Tačiau jūs vis tiek įlipsite į Aliaskos galutinę įlaipinimo grupę, po 24 valandų nekeisite vietos ar negrąžinsite pinigų. Taip pat negalite gauti nemokamo naujovinimo.

„Alaska Airlines“ už visus skrydžius ima 30 USD mokestį už pirmąjį registruotą bagažą ir 40 USD už antrąjį. Tačiau kortelių turėtojai Alaska Airlines Visa® kreditinė kortelė ir Alaska Airlines Visa® vizitinė kortelė gali nemokamai užregistruoti pirmąjį bagažą jums ir iki šešių papildomų keleivių toje pačioje rezervacijoje, kai užsisakote kortelę.

Dėl to šios kortelės vertas metinio mokesčio, net jei su Aliaska keliaujate tik kelis kartus per metus.

Keleiviai be statuso Pagrindinė ekonomika Standartinė ekonomika Pagrindinė ekonomika +
bendro prekės ženklo kortelė
Įlaipinimo grupė 6. 5. 3.
Leidžiama vežti rankinį bagažą 1. 1. 1.
Leidžiamas registruoto bagažo kiekis 0. 0. po 1 jums ir dar šešiems keleiviams.
Papildoma kaina, palyginti su pagrindine ekonomika N/A. 30 USD. 95 USD už bet kurią kortelę.
Skrydžio pakeitimai arba pinigų grąžinimas Nė vienas. Taikomi mokesčiai. Nė vienas.

Amerikos oro linijos

Pasiruoškite sėdėti vidurinėje sėdynėje, kai skrendate AA pagrindinio ekonominio skrydžio.  JT Genterio/The Points Guy nuotr.
JT GENTER / TAŠKŲ VAIKINAS

„American Airlines“ siūlo pagrindines ekonomines kainas visiems vidaus maršrutams ir skrydžiams į/iš Meksiką, Pietų Ameriką, Centrinę Ameriką, Karibų jūros regioną, Kanadą, Europą ir Afriką. Pagrindiniai ekonomikos apribojimai reiškia, kad būsite Registracijos metu buvo paskirta vieta (greičiausiai vidutinė), jūs neturėsite teisės gauti aukštesnio lygio, uždirbsite mažiau elito kvalifikacinių mylių/segmentų, įlipsite į galutinę įlaipinimo grupę ir bilietas neleisti keisti skrydžio ar grąžinti pinigus. Į laivą leidžiama atsinešti rankinį bagažą.

„American Airlines“ pagrindinėje ekonomikos apžvalgoje pastebėsite, kad yra įspėjimas:

APrivalumas® elito statuso nariai ir tinkami „Citi“.® / APrivalumas® arba AAdvantage® Aviatorius® Mastercard® kortelės naudotojai yra atleisti nuo tam tikrų apribojimų.

AA elito statusą turintys asmenys gali išlaikyti įlaipinimo grupės ir registruoto bagažo privilegijas.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Bet ką daryti, jei neturite statuso? Tada galite naudoti vieną iš šių tinkamų kortelių, kad gautumėte dar geresnę įlaipinimo grupę nei standartinis ekonominis ir gautumėte registruoto bagažo kiekį, kurį suteikia kredito kortelė.

Tinkamos kortelės:

*Informaciją apie šias korteles savarankiškai surinko „The Points Guy“. Kortelės išdavėjas neperžiūrėjo ir nepateikė šiame puslapyje pateiktos kortelės informacijos.

Susiję skaitymai: geriausios „American Airlines“ skrajučių kredito kortelės pasirinkimas

Keleiviai be statuso Pagrindinė ekonomika Standartinė ekonomika Pagrindinė ekonomika +
bendro prekės ženklo kortelė
Įlaipinimo grupė 8-9. 6-7. 4-5.
Paskirta vieta Pasirinkite per 48 valandas už mokestį arba priskirtą. Ribotas pasirinkimas
užsakymo metu.
Pasirinkite per 48 valandas už mokestį arba priskirtą.
Leidžiama vežti rankinį bagažą 1. 1. 1.
Leidžiamas registruoto bagažo kiekis 0. 0-1. 1.
Papildoma kaina, palyginti su pagrindine ekonomika N/A. 30 USD. Pirmus metus nuo 0 USD, vėliau 99 USD per metus.
Skrydžio pakeitimai arba pinigų grąžinimas Nė vienas. Taikomi mokesčiai. Nė vienas.

Užuot mokėję daugiau nei 30 USD už skrydį už standartinį ekonominį skrydį, galite naudoti bendro prekės ženklo kredito kortelę, pvz., „Citi / AAdvantage Platinum Select World Elite Mastercard“, kad nepatektumėte į paskutinę įlaipinimo grupę.

Vietoj to, jūs peršoksite didžiąją dalį ekonomiškų keleivių (6–8 grupėse) ir įlipsite į 4 grupę, kur turėsite puikią galimybę turėti vietos viršutinėse dėžėse. Be to, vidaus skrydžiams gausite nemokamą registruotą bagažą.

Jums nereikia mokėti už skrydžius bendro prekės ženklo kortele, kad gautumėte šias privilegijas – „American Airlines“ susies jūsų kredito kortelę su „AAdvantage“ paskyra ir automatiškai pritaikys šias lengvatas. Tai leidžia naudoti kreditinę kortelę su geresne kelionių apsauga užsakant skrydžius, pavyzdžiui, Chase Sapphire Reserve, kuris siūlo iki 500 USD išlaidų kompensaciją už vėlavimą daugiau nei šešias valandas.

Bendro prekės ženklo kortelių metodo minusas: jūs vis tiek negalite pasirinkti savo vietos nemokamai. Turėsite galimybę sumokėti, kad pasirinktumėte vietą likus 48 valandoms iki išvykimo. Kitu atveju AA paskirs jums vietą registracijos metu.

Delta

delta
BENJI STAWSKI / TAŠKŲ VAIKINAS

Senesnių bazinės ekonomikos laikmenų OG yra „Delta“. Pradėjo veikti 2012 m. Delta pagrindinėje ekonomikoje taikomi mažiausiai griežti apribojimai. Naudodami Delta versiją, negausite išankstinių vietų paskyrimų, patobulinimų ar jokių skrydžių pakeitimų (po reikalaujamo 24 valandų laikotarpio). Beje, registruodamiesi galite pasirinkti vietas ir gausite rankinį bagažą.

Vis dar yra privalumų įsigyti bendros prekės ženklo kredito kortelę, jei svarstote apie pagrindinę ekonomiką. Kol gausite rankinį bagažą su pagrindine „Delta“ ekonomine kaina, jums gali tekti jį patikrinti, nes įlipsite į 8 grupę. Turėdami bendro prekės ženklo kortelę, gausite nemokamą registruotą bagažą ir pirmenybinį įlaipinimą Delta skrydžiai turi beveik patikimą vietą viršutiniuose konteineriuose.

Tinkamos kortelės:

Susiję skaitymai: Geriausios kredito kortelės pasirinkimas Delta skrajutei

Keleiviai be statuso Pagrindinė ekonomika Standartinė ekonomika Pagrindinė ekonomika +
bendro prekės ženklo kortelė
Įlaipinimo grupė 10. 8-9. 7.
Paskirta vieta Galima pasirinkti registruojantis, bet gali būti paskirta prie vartų. Pasirinkite rezervuodami. Galima pasirinkti registruojantis, bet gali būti paskirta prie vartų.
Leidžiama vežti rankinį bagažą 1. 1. 1.
Leidžiamas registruoto bagažo kiekis 0. 0-1. 1.
Papildoma kaina, palyginti su pagrindine ekonomika N/A. 30 USD. Nuo 0 USD pirmaisiais metais; tada 95 USD per metus.
Skrydžio pakeitimai arba pinigų grąžinimas Nė vienas. Taikomi mokesčiai. Nė vienas.

Teisingai: pirmuosius metus galite gauti kortelę su 0 USD įvadiniu metiniu mokesčiu, tada 99 USD (Delta SkyMiles Gold kortelė, žr. tarifus ir mokesčius arba Delta SkyMiles Gold Business, žr. tarifus ir mokesčius), kad išvengtumėte pirmojo registruoto bagažo mokesčių ir patikrinti savo bagažą. Kaip ir amerikiečių atveju, jums nereikia pirkti bilieto naudodami „Delta“ kredito kortelę, kad gautumėte nemokamą registruotą bagažą – pakanka turėti kortelę ir į rezervaciją įtraukti „Delta SkyMiles“ numerį.

Kokie yra bendro prekės ženklo kortelių metodo trūkumai? Išankstinio sėdynės pasirinkimo nėra. Taikant pagrindines „Delta“ ekonomines kainas galima pasirinkti vietas registruojantis, tačiau gali būti, kad negausite vietos iki vartų.

Jungtinė

Iš visų pagrindinių oro linijų „United“ pagrindinė ekonomika yra pati blogiausia. Nors „American Airlines“ nusileido ir leidžia paprastos ekonominės klasės keleiviams vežtis krepšį, „United“ vis tiek neįsileidžia paprastos ekonominės klasės keleivių, didesnių nei asmeninis daiktas (išskyrus tolimuosius tarptautinius skrydžius). Be to, pagrindinės ekonominės kainos gali būti absurdiškos. TPG „United“ sekėjas Zachas Honigas tokį rado pagrindinė ekonominė galimybė už 1172 USD į abi puses – už 300 mylių skrydį.

O ką jūs gaunate iš pagrindinės „United“ ekonomikos? Nedaug: automatiškai priskirta vieta registruojantis (be galimybės persirengti), be rankinio bagažo, jokių patobulinimų ir jokių pakeitimų / pinigų grąžinimo. Jūs netgi negalite užsiregistruoti internetu (išskyrus transatlantinius skrydžius), nebent mokate už registruotą bagažą.

„United“ kredito kortelė gali padėti sumažinti skausmą. Kaip ir „American“ ir „Delta“, iš paskutinės įlaipinimo grupės pereisite į ankstesnę. Be to, susigrąžinsite rankinį bagažą ir gausite pirmąjį nemokamą registruotą bagažą – arba du su tam tikromis kortelėmis.

Tinkamos kortelės:

Susiję skaitymai: Geriausios kredito kortelės skrendant „United“.

„United Club Business“ informaciją savarankiškai rinko „The Points Guy“. Kortelės išdavėjas neperžiūrėjo ir nepateikė šiame puslapyje pateiktos kortelės informacijos.

Keleiviai be statuso Pagrindinė ekonomika Standartinė ekonomika Pagrindinė ekonomika +
bendro prekės ženklo kortelė
Įlaipinimo grupė 5. 3-5. 2.
Paskirta vieta Paskirta registruojantis. Pasirinkite rezervuodami. Paskirta registruojantis.
Leidžiama vežti rankinį bagažą 0. 1. 1.
Leidžiamas registruoto bagažo kiekis 0. 0. 1.
Papildoma kaina, palyginti su pagrindine ekonomika N/A. 30 USD. Pirmus metus nuo 0 USD, vėliau 95 USD per metus.
Skrydžio pakeitimai arba pinigų grąžinimas Nė vienas. Taikomi mokesčiai. Nė vienas.

Svarbu pažymėti, kad norėdami sumokėti už skrydžius, kad gautumėte leistiną registruoto bagažo kiekį, turite naudoti bendro prekės ženklo „United“ kortelę. Deja, bendras kortelių metodas neleidžia pasirinkti geresnės sėdynės ar gauti patobulinimų.

Pietvakariai…