Skip to content
Home » Geriausi viešbučiai Maui 2023 m

Geriausi viešbučiai Maui 2023 m

  • by

Be Waikiki pavadinimo, Maui, be abejo, yra geriausiai žinoma ir mylimiausia sala Amerikos atogrąžų rojuje.

Čia yra minkšti, tobuli paplūdimiai, absurdiškai skaidrūs vandenys, apgyvendinti kaleidoskopiškais jūros gyvūnais, nuostabūs burlenčių sportai ir žygiai į kitą pasaulį kriokliais. Taip pat, žinoma, geriausias laikas aplankyti Havajus yra banginių sezonas, nuo lapkričio iki gegužės.

Iš daugelio Maui kurortų sunku nepastebėti tūkstančių kuprotųjų banginių (havajiečių kalba vadinamų kohola), besiveržiančių į atvirą jūrą. Išlipkite iš valties ir netgi galite pamatyti, kaip jie maitina naujus veršelius. Maui saulėlydžiai ir saulėtekiai taip pat yra nepaprasti, o juos geriausia mėgautis vandenyno pakrante su atogrąžų kokteiliu rankoje.

Nuo Wailea iki Kapalua ir už jos ribų, Maui kurortų įvairovė, įskaitant keletą puikių taškų, daro tai ypatinga vieta kiekvienai progai.

Čia yra 17 TPG ​​mėgstamiausių Maui kurortų.

Ritz-Carlton Maui, Kapalua

Kapalua, Maui, Havajai, JAV

RITZ-CARLTON MAUI, KAPALUA/FACEBOOK

Geriausiai tinka: Dažni keliautojai, turintys aukštus standartus ir polinkį į nepriekaištingą aptarnavimą.

Kodėl likti čia: Nieko nenorėsite šiame 54 akrų kurorte su nepriekaištingais vaizdais ir nuostabiais būstais, ypač po 100 milijonų dolerių vertės pertvarkymo, kuris buvo baigtas 2022 m.

Geriausias būdas užsisakyti: Užsisakykite per mūsų partnerį „Skylark“, kad gautumėte „Marriott“ taškų, mėgaudamiesi elito privilegijomis ir kreditais nuosavybėje, arba išpirkite taškus užsakydami tiesiogiai per „Marriott“.

Ne kiekvienos atostogos gali pakeisti, bet pabėgimas į šį ramų Kapalua įlankos kurortą tikrai gali būti. Atmosfera yra skirta sulėtinti tempą, kad būtų galima įvertinti saulės ir mėnulio diktuojamą tempą, tačiau tarp neįtikėtiniausios prabangos, kokią tik galima įsivaizduoti.

SPA yra puiki vieta pradėti. Tai puiki vieta atsipalaiduoti su gydymu, į kurį įtrauktos vietoje užaugintos žolelės arba amatininkų sukurtas CBD papildomam gydymui.

Mėgstantiems nuotykius ši Vakarų Maui vieta puikiai tinka banglenčių sportui, plaukiojimui parasparniu ir žvejybai. Jean-Michel Cousteau programa „Aplinkos ambasadoriai“, kurią sudaro pakrantės žygiai ir potvynių baseinų tyrinėjimas bei gamtininko vadovaujamos nardymo išvykos, sujungia jaunesnius svečius su šiuo išskirtiniu kraštovaizdžiu.

Keturi šimtai šešiasdešimt šeši neseniai atnaujinti svečių kambariai ir liukso numeriai ramioje atogrąžų paletėje yra su vietiniais meno kūriniais, giliomis voniomis ir naujais Ritz-Carlton firminiais čiužiniais. Žiemos svečiai netgi gali pastebėti banginį iš savo lanko.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Susiję: TPG skaitytojai atskleidžia savo mėgstamus taškų viešbučius Havajuose

Įrengtas prabangus kurortas, čia yra daug smagių valgių, be neseniai pridėto Ritz-Carlton Club Lounge, kuriame patiekiami geriausi Maui užkandžiai ir gurkšniai. Tvarus ekologiškas sodas kuro kurorto virtuves ir visus valgius atneša į atogrąžų vietą. Restoranas „Banyan Tree“ yra vertas dėmesio, nes jo patiekalai švenčia unikalius salose užaugintus ingredientus.

Kainos „The Ritz-Carlton Maui“, Kapalua, prasideda nuo 812 USD už naktį arba 80 000 taškų už naktį.

Andaz Maui Wailea kurorte

Wailea, Havajai, JAV

ANDAZ MAUI WAILEA RESORT / HYATT

Geriausiai tinka: Lengvas priėjimas prie paplūdimio, kuriame gausu maitinimo ir pramogų lauke tiesiog viešbutyje.

Kodėl likti čia: Mėgaukitės prabangaus viešbučio stiliaus dizainu tarp visų patogumų ir pramogų lauke, būdingu besiplečiančiame paplūdimio kurorte.

Geriausias būdas užsisakyti: Užsisakykite per mūsų partnerį „Skylark“, kad gautumėte elito privilegijas ir nekilnojamojo turto kreditus; arba rezervuokite per „American Express Fine Hotels + Resorts“, kad gautumėte pridėtinės vertės privilegijų, pvz., atnaujinimus ir vėlyvą išsiregistravimą, atsižvelgiant į užimtumą, taip pat kreditus nuosavybės ataskaitoje.

Tiek daug kurortų stengiasi pagarbiai įveikti ribą tarp senųjų Havajų ir dabartinių salų. Tai nėra problema Andaz Maui, LEED sidabro kurortui, kuris atiduoda duoklę salos istorijai ir siūlo 466 nuostabius, šiuolaikiškus svečių kambarius, liukso numerius ir dviejų ar keturių miegamųjų vilas, kurios yra atostogų svajonės išsipildymas didesnėms grupėms.

Šis kurortas, esantis šalia Mokapu paplūdimio, turintis tiesioginį priėjimą prie saldaus smėlio ir krištolinio vandens, jaučiasi toliau, nei manote, kad yra Wailea kurorte, kuriame yra visi būtini patogumai, taip pat apsipirkimas ir golfas. Kiti užsiėmimai apima ukulelės pamokas, plaukimą baidarėmis ir „Artist in Residence“ dirbtuves.

Su 14 000 kvadratinių pėdų SPA, kuriame siūlomos vaistinės ir pagal užsakymą atliekamos procedūros, sunku įsivaizduoti viešnagę, kurioje nebūtų bent vieno streso tirpinimo seanso ar bent jau poilsio komplekso ramių suaugusiųjų. tik baseinas.

Priešingu atveju svečiai gali pavalgyti ir pramogauti šešiuose maisto ir gėrimų pasirinkimuose, nes viešbutis gali pasigirti itin prabangiu luau, pavadintu „The Feast at Mokapu“. Siūloma nuo gana kasdienių – acai iš 24 valandas per parą veikiančio turgaus – iki mėgstamiausios aprangos prie išskirtinio Chef’s Table, su viskuo, kas yra tarp jų. Net valgytojai, kurie nėra uolūs sušių fanatikai, turėtų iš anksto užsisakyti Morimoto Maui, kur šefo Masaharu Morimoto magiškas prisilietimas pavers juos sugrįžtančius svečius.

„Andaz Maui“ Wailea kurorte kainos prasideda nuo 1 019 USD arba 35 000 taškų už naktį.

„Four Seasons Resort Maui“, Vailea

Maui, Havajai, JAV

CHRISTIAN HORAN/KETURI METU METAI

Geriausiai tinka: Žavingi kasinėjimai ir aukščiausios klasės aptarnavimas garantuoja, kad pasijusite kaip Havajų karališkieji asmenys.

Kodėl likti čia: Apdorojimas baltomis pirštinėmis, įspūdingi peizažai ir viliojantys potyriai dera, todėl „Baltojo lotoso“ sezono filmavimo vieta yra viena mėgstamiausių Maui saloje.

Geriausias būdas užsisakyti: Užsisakykite per mūsų partnerį „Skylark“, kad gautumėte elito privilegijas ir nekilnojamojo turto kreditus.

Jei norite išgirsti „ne“, eikite atostogauti kitur, nes šiame paplūdimio kurorte, kur buvo filmuojamas satyriškai niūrus „Baltojo lotoso“ sezonas, tai beveik niekada neištariama. Tikrų svečių patirtis negali būti kitokia, išskyrus nepriekaištingą natūralią aplinką.

Neabejotinai aptarnaujamas šio prekės ženklo „Four Season“ forposto aptarnavimo stilius, kuriame dirba havajietė teta Wendy Tuivaioge, kuri svečiams suteikia autentiškų žvilgsnių į vietos kultūrą, įskaitant hulos meną.

Svečiai gali bendrauti su juos supančia aplinka įvairiais būdais: kelionėje sraigtasparniu; privati ​​jachta; kanojos arba baidarės su atramomis; ar net nardymo su gidu patirtis. Dėl prastovų verta pasišvaistyti vandenyno pakrantėje esančias šventoves – iš esmės patobulintas pavėsines – kaip ir masažą procedūrų namelyje su šiaudiniu stogu šalia bangų.

Ne tai, kad privačios terasos ar lanės erdviuose kambariuose yra apšiurusios, bet vieta, kur galima pabūti saulei leidžiantis ir banginiams suaktyvėjus, yra Ferraro baras E Ristorante, skirtas omarams su burrata ir dienos laimikiu ant grybų. cacciatore. Wolfgango Pucko „Spago“ ir „DUO“ yra papildomos galimybės pietauti taip, kaip tai turėtų būti daroma Havajuose: lauke.

Kainos „Four Seasons Resort Maui“ Wailea mieste šiuo metu prasideda nuo 990 USD už naktį.

Montažas Kapalua įlanka

Kapalua, Maui, Havajai, JAV

MONTAGE KAPALUA BAY/FACEBOOK

Geriausiai tinka: Įmantrios (bet ne per daug puošnios) išvykos, kuriose savo palaimą gali rasti bet kokio amžiaus žmonės.

Kodėl likti čia: Šis intymus, tačiau besidriekiantis kurortas siūlo erdvumą ir ramybę turkio spalvos įlankoje šiaurės vakarų Maui dalyje, kuri persmelkia giliu vietos pojūčiu.

Geriausias būdas užsisakyti: Užsisakykite per mūsų partnerį „Skylark“, kad gautumėte elito privilegijas ir nekilnojamojo turto kreditus.

Vienas geriausių dalykų kurorte yra galimybė praleisti keletą naktų kur kas prabangesniuose nei jūsų pačių. Montage tai puikiai daro savo nepriekaištinguose apartamentuose prie vandenyno, kuriuose yra nuo vieno miegamojo iki keturių. Garantuojama, kad tai bus esminis atnaujinimas iš namų, atsižvelgiant į erdvius privačius lankus, dideles svetaines, gurmaniškas virtuves (įskaitant indaplovę) ir gilias vonias.

Nors jis yra prabangus be jokių išlaidų, 24 akrų kurorto atmosfera yra visiškai atsipalaidavusi. SPA yra tikras akcentas, ir nors procedūros nėra pigios, galima drąsiai teigti, kad po Maui Maluhia sauso šepetėlio, dumblių kūno kaukės, šveitimo ir pritaikyto masažo liksite visiškai laimingi.

Mėgaukitės vėsinančiu Kona vėjeliu, sklindančiu saldžiais plumerijos kvapais per sujungtus baseinus, sūkurines vonias ir gultus, kur maistas ir kokteiliai patiekiami iš Hana Hou baro, arba eikite į paplūdimio klubą, kuriame tviska vandenynas ir dar vienas baseinas. Vaikų programos „Paintbox“ pritraukia mažuosius svečius ir atlaisvina suaugusiuosius lauko veiklai naudojant „Adventure IO“ arba tikroms prastovoms.

pagal…