Skip to content
Home » 9 akcijos perkant taškus ir mylias pigiau

9 akcijos perkant taškus ir mylias pigiau

 • by

Redaktoriaus pastaba: tai pasikartojantis įrašas, reguliariai atnaujinamas nauja informacija.

Lojalumo programos yra didžiulis pelnas oro linijoms ir viešbučių įmonėms – iš dalies dėl to, kad jos turi daug pajamų. Vienas iš šių pajamų šaltinių yra oro linijų mylių ir viešbučių taškų pardavimas su nuolaida arba su priedais.

Parduodami taškus ar mylias pardavėjas iškart gauna pinigų, nes keliautojai iš esmės sumoka už būsimas keliones su galima nuolaida.

Šis pardavimo taškų ir mylių apibendrinimas supažindina jus su kai kuriais iš geriausių dabartinių oro linijų mylių ir viešbučių taškų pasiūlymų, įskaitant tuos, kurie gali būti taikomi. Bet pirmiausia aptarkime, kada prasminga pirkti taškus ir mylias.

Ar dabar turėčiau pirkti taškus ir mylias?

Mylių pirkimas aukščiausios klasės kelionėms gali būti geras sandoris. KYLE OLSEN / TAŠKŲ VAIKINAS

Prieš pasinaudodami šiais išpardavimais, reikia atsižvelgti į keletą dalykų.

Pirma, taškų ir mylių pirkimas prasmingas tik tam tikriems keliautojams. Paprastai daug geresnis pasiūlymas yra uždirbti taškų ir mylių „nemokamai“ naudojant pasveikinimo premijas, kurias suteikia geriausios kelionių premijos kredito kortelės. Tačiau taškų ir mylių pirkimas per geras reklamines akcijas gali būti prasmingas tiems, kurie išnaudojo savo kredito kortelės galimybes ir gali gauti daug naudos iš savo atlygio.

Tačiau mes rekomenduojame pirkti taškus ar mylias tik tuo atveju, jei ketinate naudoti nedelsiant. Priešingu atveju būsite atviri netikėtai devalvacijai.

Be to, čia yra devynios taškų ir mylių pirkimo akcijos.

Akcijos perkant oro linijų mylias

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Air Canada Aeroplan

„Air Canada Aeroplan“ leidžia nariams pasirinkti iki 85% premijos taškų perkant „Aeroplan“ taškus iki balandžio 29 d. Atminkite, kad „Aeroplan“ apdoroja taškinius pirkimus Kanados doleriais, todėl naudokite kortelę be užsienio operacijų mokesčio ir konvertuokite valiutą, kad nustatytumėte savo kainą JAV doleriais.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Air France Flying Blue

„Flying Blue“ siūlo labai nebrangius apdovanojimus tiek ekonominėje, tiek verslo klasėje, todėl į tai verta atsižvelgti, jei norite nuvykti į Europą pigiau.

Alaska Airlines ridos planas

 • Dabartinė reklama: Iki 50% premija.
 • Pirkimo norma: Net 1,97 cento už mylią su 50% premija.
 • TPG vertinimas: 1,8 cento už mylią.
 • Pabaigos data: gegužės 21 d.
 • Nuoroda mylių pirkimui.

„Alaska Airlines“ ridos planas nuvertino partnerių išpirkimus į kairę ir į dešinę, tačiau dabartinė akcija gali būti patraukli, jei esate pasirengę greitai nusipirkti ir išpirkti mylių.

Tiksliniai nariai gali nusipirkti Aliaskos mylių su premija, atsižvelgiant į tai, kiek mylių jie perka. Mūsų bandymo metu mums buvo skirta 50 % premija, kurią įtraukėme čia, tačiau jūsų įkainiai gali būti didesni arba mažesni. Atkreipkite dėmesį, kad perkant mylias Aliaska ima maždaug 8% mokesčių susigrąžinimo mokestį, kuris yra įtrauktas į pirmiau nurodytas sumas.

American Airlines AAdvantage

 • Dabartinė reklama: Iki 35% nuolaida.
 • Pirkimo norma: Net 2,45 cento už mylią.
 • TPG vertinimas: 1,77 cento už mylią.
 • Pabaigos data: Nežinoma.
 • Nuoroda mylių pirkimui.

American Airlines AAdvantage siūlo iki 35% nuolaidą mylioms. Pirkdami 150 000 mylių gausite didžiausią nuolaidą ir sumažinsite kainą iki 2,45 cento už mylią. Tai yra žymiai didesnis už TPG įvertintą Amerikos mylių skaičių, bet vis tiek gali būti geras pasiūlymas norint gauti konkrečius aukščiausios klasės apdovanojimus.

JetBlue TrueBlue

„JetBlue True Blue“ siūlo premiją, kuri skiriasi priklausomai nuo to, kiek taškų buvo nupirkta ir kokį pasiūlymą gavote. Mūsų pasiūlymas buvo iki 50 % premijos, tai atsispindi aukščiau pateiktuose skaičiuose.

Southwest Rapid Rewards

Southwest Rapid Rewards siūlo nuolaidą, kai perkate taškus iki gegužės 19 d. Naudodami šį pasiūlymą galite gauti 50% premiją, jei per vieną operaciją įsigysite bent 3000 taškų.

United MileagePlus

 • Dabartinė reklama: Iki 50% nuolaida arba 100% premija.
 • Pirkimo norma: Net 1,89 cento už mylią.
 • TPG vertinimas: 1,21 cento už mylią.
 • Pabaigos data: balandžio 28 d.
 • Nuoroda mylių pirkimui.

„United MileagePlus“ siūlo premiją ir nuolaidą, kai perkate mylių iki balandžio 28 d. Gausite 30% premiją, kai nusipirksite bent 5 000 mylių, 65% premiją nuvažiuosite bent 15 000 mylių ir 100% premiją, kai pirksite mažiausiai 40 000 mylių. Pirkimo kursas gerokai viršija TPG įvertintą Jungtinių mylių vertę, bet jei išperkate didelės vertės aukščiausios kokybės apdovanojimo vietą, tam tikrais atvejais matematika vis tiek gali būti naudinga.

Viešbučio taškų pirkimo akcijos

Konradas Bora Bora. VASAROS HULL/TAŠKŲ VAIKINAS

„Hilton“ apdovanojimai

Įsigydami „Hilton“ taškų po pusę cento, galite apsieiti iš anksto, ypač jei galite rasti standartinį apdovanojimą kurorte, pavyzdžiui, Conrad Bora Bora ar kitoje brangioje vietoje. Čia rasite papildomos informacijos apie šią „Hilton“ pirkimo taškų reklamą.

Hyatt pasaulis

„World of Hyatt“ yra TPG komandos favoritas dėl vertingiausių viešbučių taškų. Įsigiję bent 5 000 taškų iki birželio 2 d. gausite 25 % nuolaidą.

Praėjusiais metais matėme labiau intriguojančią „Hyatt“ reklamą, kuri leido nariams nusipirkti taškų tik už 1,68 cento už vienetą. Vis dėlto ši reklama gali būti naudinga, nes „Hyatt“ atsisako kurorto mokesčių už apdovanojimus.

Kurią kredito kortelę naudoti mylioms pirkti?

Dauguma šių reklamų apdorojamos per Points.com, o ne tiesiogiai viešbučio ar oro linijų bendrovės. Deja, tai reiškia, kad paprastai negausite premijų su kelionių kategorijos premijos kortele.

Vietoj to, pasirinkite kortelę, kuri siūlo solidžią grąžą iš papildomų išlaidų. Atminkite, kad kai kuriose kortelėse perkant taškus ar mylias iš programos užsienyje, gali būti taikomi užsienio operacijų mokesčiai. Todėl galbūt norėsite naudoti vieną iš šių kortelių:

Jei dirbate siekdami kredito kortelės išlaidų reikalavimo, galite naudoti šią kortelę. Norėdami gauti papildomų pasiūlymų, peržiūrėkite mūsų geriausių kasdieninių išlaidų kortelių vadovą.

Pagrindinė šios taisyklės išimtis yra „American Airlines“. Pranešama, kad aviakompanija koduoja ridos pirkimus kaip lėktuvo bilietus, todėl pirkdami AAdvantage mylias galite naudoti kreditinę kortelę, kuri užsidirba papildomų mylių už lėktuvo bilietą, kad gautumėte didžiausią grąžą.

Papildomi Caroline Tanner, Clinto Hendersono, Andrew Kunesho, Benji Stawski, Summer Hull ir Katie Genter reportažai.