Skip to content
Home » Kodėl perleidžiami taškai yra vertingesni už kitus apdovanojimus

Kodėl perleidžiami taškai yra vertingesni už kitus apdovanojimus

Jei esate susipažinę su TPG vertinimais, pastebėsite, kad „American Express“ narystės apdovanojimų taškai, „Bilt Rewards“ taškai, „Capital One mylios“, „Chase Ultimate Rewards“ taškai ir „Citi ThankYou Rewards“ taškai nuolat laikomi vienu iš vertingiausių apdovanojimų.

Šiuos apdovanojimus galite uždirbti naudodami geriausias kelionių kredito korteles. Tačiau tai, kas daro šiuos apdovanojimus ypač vertingus, yra galimybė juos perkelti į įvairias oro linijų ir viešbučių programas, todėl mes juos vadiname perleidžiamais atlygiais.

Tačiau, jei pažvelgsite į TPG vertinimus, pastebėsite, kad pervesdami šiuos apdovanojimus beveik visada „prarasite“ vertę. Pavyzdžiui, galite perkelti Chase Ultimate Rewards taškus į World of Hyatt santykiu 1:1. Tačiau Chase taškus vertiname po 2 centus, o Hyatt taškus – po 1,7 cento, o tai reiškia, kad tokiu pervedimu „prarastumėte“ 0,3 cento už tašką.

Jums gali kilti klausimas, kodėl perleidžiamus atlygius vertiname labiau nei oro linijų mylias ir viešbučių taškus. Šioje istorijoje mes atsakysime į šį klausimą aptardami, kas daro perleidžiamus taškus vertingais ir kodėl turėtumėte uždirbti perleidžiamų taškų.

Paįvairinkite savo ekspoziciją

Gruodžio mėnesį sunaudojau 62 500 Etihad Guest mylių, kad keliaučiau „American Airlines“ lėktuvu „Flagship First“ į Australiją. Dabar šis apdovanojimas kainuoja daugiau nei 200 000 mylių. KYLE OLSEN / TAŠKŲ VAIKINAS

Esant tiek daugybei devalvacijų, ne paslaptis, kad taškai ir mylios yra prasta ilgalaikė investicija. Štai kodėl mes nerekomenduojame kaupti taškų ir mylių. Tačiau jei norite sukaupti atlygį būsimai kelionei, vienas geriausių būdų apsisaugoti nuo devalvacijos yra uždirbti perleidžiamą atlygį.

Vien šiais metais „Alaska Airlines Mileage Plan“, „Etihad Guest“ ir „United Airlines MileagePlus“ gerokai padidino apdovanojimų tarifus. „Virgin Atlantic Flying Club“ taip pat tyliai nuvertino „All Nippon Airways“ pirmos klasės apdovanojimus netrukus po to, kai oro bendrovė prisijungė prie „SkyTeam“.

Jei vienoje lojalumo programoje turite dalį savo taškų ir mylių, galite prarasti, kai įvyks toks nuvertėjimas. Tačiau naudodamiesi perleidžiamais atlygiais galite perkelti į programą, kurios apdovanojimų rodikliai yra patraukliausi, kai būsite pasirengę užsisakyti.

Susiję: Kainos didėja visame pasaulyje, Jungtiniai ridos rodikliai padidėja iki 122 %

Prieiga prie daugelio viešbučių ir oro linijų programų

„Air France“ 777-300ER. KYLE OLSEN / TAŠKŲ VAIKINAS

Tai paprasta koncepcija. Perkeliami atlygiai suteikia daugiau lankstumo.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Pavyzdžiui, jei sukaupėte Delta Air Lines SkyMiles Delta SkyMiles® Gold American Express kortelė, galite tik išpirkti mylias „SkyMiles“ programoje. Jei jums reikia nuskristi iš Niujorko Johno F. Kennedy tarptautinio oro uosto (JFK) į Londono Hitrou oro uostą (LHR) konkrečią dieną ir skrydis yra 100 000 Delta mylių, tai yra jūsų išpirkimo galimybė.

Kita vertus, jei uždirbtumėte „Chase Ultimate Rewards“ taškų naudodami „Chase Sapphire Reserve“, savo taškus galėtumėte pervesti į „Air France-KLM Flying Blue“, „British Airways Executive Club“ arba „Virgin Atlantic Flying Club“ (visi jie paprastai turi mažesnį lygį). apdovanojimų tarifai). Ir jei radote skrydį į vieną pusę už 450 USD, galite išpirkti 30 000 „Chase“ taškų ir užsisakyti šį skrydį per „Chase Ultimate Rewards“ portalą.

TPG vertinimai pervedamų atlygių vertė yra didesnė nei oro linijų ir viešbučių programų, į kurias galite pervesti valiutas, nes turite daugiau lankstumo naudodami perleidžiamus taškus.

Susiję: Tai yra „Flying Blue“ išpirkimo saldūs taškai, kuriuos turite žinoti

Pervedimo premijos

Galite užsisakyti 80 000 mylių skrydį už 63 000 kredito kortelės taškų su 30% pervedimo premija. KYLE OLSEN / TAŠKŲ VAIKINAS

Pagrindinės kredito kortelių premijų valiutos reguliariai siūlo pervedimo premijas. Galite pervesti savo taškus geresniu santykiu su perkėlimo premija. Paprastai jie svyruoja nuo 15 % iki 40 %; tačiau „Bilt Rewards“ pasiūlė 100 % pervedimo premiją gegužės 1 d. už „Air France-KLM Flying Blue for Rent Day“.

Priklausomai nuo to, kas yra pasiekiama, kai esate pasirengęs rezervuoti, palanki pervedimo premija gali padidinti vertę, kurią galite gauti iš perleidžiamų premijų. Jūs netgi galite gauti pakankamai taškų ar mylių už aukščiausios kokybės ekonomines vietas, jei pervedami premiją, kurios paprastai reikia už ekonomines vietas, pervesite premiją.

Susijęs: Visas pastarojo dešimtmečio pervedimo premijų sąrašas – kuris emitentas yra dosniausias?

Perleidžiami taškai ir mylios

„Lufthansa“ pirmoji klasė A340-600. KYLE OLSEN / TAŠKŲ VAIKINAS

Dabar žinote, kodėl perleidžiami atlygiai yra vertingesni nei oro linijų mylios ir viešbučių taškai. Jei esate pasirengęs prie savo piniginės pridėti vieną ar daugiau geriausių kortelių, skirtų perleidžiamiems taškams uždirbti, čia rasite informacijos apie kiekvieną iš pagrindinių programų.

„American Express“ narystės apdovanojimai

Bilto apdovanojimai

Capital One mylių

Chase Ultimate Rewards

„Citi ThankYou“ apdovanojimai

Susiję: Štai kodėl „Venture X“ ir „Amex Gold“ yra vienintelės mano piniginėje esančios kortelės

Apatinė eilutė

Naudodami perleidžiamus kredito kortelių atlygius, galite konvertuoti sunkiai uždirbtus prizus į taškus ir mylias naudodami įvairias viešbučių ir oro linijų lojalumo programas. Taip elgdamiesi galite neprarasti vertės, kai viena viešbučio ar oro linijų programa nuvertina savo naudą. Ir užuot apsiriboję viena oro linijų bendrove ar viešbučio programa, galite ištirti platų partnerių tinklą ir pasirinkti tą, kuris siūlo didžiausią vertę ir naudą kiekvienam išpirkimui.

Peržiūrėkite „Bilt Mastercard“ tarifus ir mokesčius čia.
Peržiūrėkite „Bilt Mastercard“ apdovanojimus ir privilegijas čia.