Skip to content
Home » 3 priežastys, kodėl „Marriott Bonvoy Boundless“ vertas 95 USD metinio mokesčio

3 priežastys, kodėl „Marriott Bonvoy Boundless“ vertas 95 USD metinio mokesčio

Redaktoriaus pastaba: tai pasikartojantis įrašas, reguliariai atnaujinamas nauja informacija.


Viešbučių kredito kortelės dažnai nepastebimos, lyginant su jų kolegomis oro linijų kortelėmis.

Vidutinės klasės viešbučių kortelės, kurių metiniai mokesčiai siekia iki 100 USD, gali būti neįtikėtinai vertingas bet kurios piniginės priedas, nesvarbu, ar esate retas keliautojas, karys keliuose ar nuolatinis lėktuvų keleivis. Šios kortelės paprastai turi santykinai mažus metinius mokesčius, tačiau gali suteikti didesnę vertę apdovanojimų naktų, elito statuso, padidinto uždarbio potencialo ir kitų privilegijų forma.

„Marriott Bonvoy Boundless“ kredito kortelė yra „Marriott“ vidutinės rinkos asmeninė kortelė, kurią išleido „Chase“. Pasinaudojus kortele išleidus 3000 USD tinkamiems pirkiniams per pirmuosius šešis mėnesius, pridedama puiki 75 000 „Marriott Bonvoy“ premijos taškų registracijos premija; be to, iki 2024 m. sausio 31 d. apsistoję šešias tinkamas mokamas naktis „Marriott“ viešbučiuose galite uždirbti 50 000 papildomų taškų. Pasiūlymas galioja rugpjūčio 10 d.

Tačiau ši registracijos premija nėra vienintelė priežastis apsvarstyti Bonvoy Boundless kortelę.

Apdovanojimų naktys

CLINT HENDERSON / TAŠKŲ VAIKINAS

Iki šiol vienas geriausių kortelės privilegijų – ir dėl to 95 USD mokestis atrodo gana nereikšmingas – yra kasmetinis apdovanojimų vakaro apdovanojimas. Štai kaip tai veikia (ir kodėl jis toks vertingas).

Kiekvienais metais atnaujinus sąskaitą kortelių turėtojai gauna Marriott viešbučiuose galiojantį apdovanojimo nakties sertifikatą, kuris kainuoja iki 35 000 Bonvoy taškų už naktį. Nors tikrai negalite išpirkti šio sertifikato visur, yra tūkstančiai pasirinkimų už 35 000 taškų per naktį ar mažiau. TPG vertinimai 35 000 Marriott taškų priskiria 294 USD, o tai beveik tris kartus viršija 95 USD metinį mokestį.

Praėjusiais metais „Marriott“ perėjus prie dinaminės kainodaros, jums gali būti sunkiau naudotis šiais sertifikatais, ypač didelės paklausos laikotarpiais. Tačiau galite derinti sertifikatą su iki 15 000 taškų iš savo paskyros, kad „atnaujintumėte“ į aukštesnės kainos apdovanojimų kambarį, o tai turėtų suteikti daugiau lankstumo.

Susijęs: 6 puikūs Marriott 35 000 taškų nemokamų naktinių sertifikatų panaudojimai

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

15 elito naktų ir automatinis elito statusas

TAŠKŲ VAIKINAS

Panašiai kaip ir kitos vidutinės klasės viešbučių kortelės iš „Hilton“ ir „Hyatt“, „Marriott“ siūlo automatinį elito statusą su „Bonvoy Boundless“.

„Bonvoy Boundless“ kortelė turi automatinę „Bonvoy Silver“ būseną. Nors tai yra žemiausia „Marriott“ pakopa ir neuždirbsite tokių prabangių privilegijų, kaip komplekto atnaujinimas, vis tiek gausite 10 % taškų premiją, vėlyvą išsiregistravimą ir nemokamą belaidį internetą.

Be to, siekiant padėti kortelių turėtojams greitai pasiekti aukštesnio lygio statusą (pvz., aukso ir platinos), ši kortelė automatiškai apdovanoja juos 15 elito naktinių kreditų per kalendorinius metus. Taip pat galite užsidirbti papildomą kreditą elito statusui gauti už kiekvieną 5000 USD, išleistų kortelei – privilegija, kuri buvo pristatyta 2022 m.

Dar geriau, jei galite gauti vieną elitinių naktinių kreditų rinkinį iš Marriott asmeninės kortelės ir dar vieną elitinių naktinių kreditų rinkinį iš Marriott vizitinės kortelės, pvz. Marriott Bonvoy Business® American Express® kortelė. Sujungę „Boundless“ su vizitine kortele gausite Aukso statusą ir tik 20 naktų nuo platinos.

Susijęs: Ar prasminga turėti kelias Marriott Bonvoy kredito korteles?

Kelionių ir bagažo draudimas

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

„Bonvoy Boundless“ kortelė taip pat turi tvirtą kelionių ir bagažo apsaugos privalumų rinkinį, kuris gali padėti sutaupyti šimtus, jei ne tūkstančius dolerių. Tai yra privilegijos, kurių jūs neturite jausti kaip reikia – kol kas nors nepavyks.

Turėdami bagažo vėlavimo draudimą, Chase gali kompensuoti jums būtiniausius pirkinius iki 100 USD per dieną iki penkių dienų. O jei pamesite krepšį, Chase’as gali jums padengti iki milžiniškų 3000 USD vienam keleiviui. Jei keliaujate įprastu vežėju, kuris vėluoja daugiau nei 12 valandų arba jums reikia pernakvoti, jei keliaujate įprastu vežėju, „Chase“ gali jums kompensuoti nenumatytus mokesčius, pvz., maitinimą ar apgyvendinimą, iki 500 USD už bilietą.

Tiesiog atminkite, kad turite apmokestinti kelionę iš kortelės, kad būtų taikomos šios apsaugos priemonės, ir pateikti oficialų prašymą dėl kompensacijos.

Nepaisant to, tai yra tvirtas apsaugos rinkinys kortelei su 95 USD metiniu mokesčiu.

Susijęs: Kaip praktiškai veikia Chase kelionės vėlavimo aprėptis

Apatinė eilutė

Turėdamas didelę registracijos premiją ir įvairias privilegijas, kurių vertė gali siekti šimtus dolerių, neabejotina, kad „Marriott Bonvoy Boundless“ yra vertas 95 USD metinės kainos. Ir tai neatsižvelgiant į tai, kad gausite 6 taškus už dolerį, išleistą kortelei Marriott nuosavybėse, 3 taškus už dolerį, išleistą degalinėse, bakalėjos parduotuvėse ir restoranuose (iki 6 000 USD bendrai kiekvienais metais) ir 2 taškus. taškų už dolerį visur kitur.

Tačiau atminkite, kad „Chase“ riboja prieigą prie „Bonvoy Boundless“ pagal savo 5/24 taisyklę. Išdavėjas greičiausiai nepatvirtins jūsų kortelės, jei per pastaruosius 24 mėnesius atidarėte penkias ar daugiau asmeninių kredito kortelių iš visų išdavėjų. Be to, yra specialių „Marriott“ taisyklių, susijusių su tinkamumu gauti bet kokią naują „Bonvoy“ kredito kortelę, todėl prieš pateikdami paraišką turėsite įsitikinti, ar esate tinkami.

Tačiau viešbučių kainoms išliekant aukštoms, o „Boundless“ kortelei suteikiant puikią registracijos premiją, dabar tinkamas metas pateikti paraišką, jei atitinkate reikalavimus.


Programos nuoroda: Marriott Bonvoy Boundless kredito kortelė su 75 000 Marriott Bonvoy premijos taškų pasisveikinimo pasiūlymu, kai pasinaudoję kortele išleisite 3 000 USD tinkamiems pirkiniams per pirmuosius šešis mėnesius; be to, iki 2024 m. sausio 31 d. apsistoję šešias tinkamas mokamas naktis „Marriott“ viešbučiuose uždirbkite 50 000 papildomų taškų. Pasiūlymas galioja rugpjūčio 10 d.


Papildomi Ryano Wilcoxo ir Christinos Ly reportažai.