Skip to content
Home » Kodėl naujieji Embassy Suites Aruboje yra netikėtas nokautas

Kodėl naujieji Embassy Suites Aruboje yra netikėtas nokautas

  • by

Negaliu būti viena, kai sakau, kad „Embassy Suites“ prekės ženklas sukuria tam tikrą įvaizdį: nebrangios viešnagės verslo keliautojams, kuriems reikia namų patogumų (karštų pusryčių, erdvės išsisklaidyti) net ir kelyje.

Pavyzdžiui, neseniai per darbo kelionę praleidau dvi naktis Embassy Suites netoli Denverio centro konferencijų centro. Galbūt tai nebuvo pats prabangiausias viešbutis mieste, tačiau sunku ginčytis dėl kambarių kainų, ypač turint omenyje nemokamus patogumus (nemokamus pagal užsakymą pagamintus omletus ir laimingos valandos gėrimus, jau nekalbant apie erdvų apartamentų tipo išplanavimą). visiems svečiams).

Vis dėlto prekės ženklas nuėjo ilgą kelią nuo chloru kvepiančių atrijų ir neįsimintinų, neutralių atspalvių kambarių, skirtų pavargusiems verslo keliautojams. Ir yra keletas geresnių Embassy Suites evoliucijos pavyzdžių nei visiškai naujas Arubos kurortas.

MELANIE LIEBERMAN / TAŠKŲ VAIKINAS

Paprastai, nors ir ne visada, Embassy Suites rasite kitoje gatvės pusėje nuo konferencijų centro arba miesto triukšmingame finansiniame rajone. Tačiau prekės ženklas išplėtė savo pasiekiamumą iki tolimesnių tarptautinių adresų ir kai kuriais atvejais populiarėja šalia populiarių kurortų. Akivaizdu, kad „Embassy Suites“ žada pakeisti į Arubą atvykstančių poilsiautojų, kurie dažnai moka didesnius tarifus už vienvietį kambarį, vertės pasiūlymą, o vėliau visą viešnagės laiką turi leisti pinigus kurorte.

Momentinė nuotrauka

Vasario 1 d. „Embassy Suites“ oficialiai nuleido vėliavą ramioje Arubos ruože tarp pagrindinio Eagle Beach trakto ir perpildyto, nors ir gyvybingo, kurortų paprikos Palm Bičo. Pastarajame jau seniai gyveno Ritz-Carlton, Marriott, Hyatt Regency ir Hilton. Iš „Embassy Suites Aruba“ greitai nuvažiuosite per 15 minučių iki pagrindinio salos oro uosto – Karalienės Beatričės tarptautinio oro uosto (AUA).

Iškart susidariau įspūdį apie turtą, kad jis puikiai tiks šeimoms: nors buvo toks stebėtinas keliautojų būrys, tai gali būti platus apibendrinimas. Ten buvo būrys kamuoliškai apsirengusių kariškių, tėvų su mažais vaikais ir draugų būriai.

Tačiau, palyginti su kitais „Embassy Suites“ apartamentais, labiausiai apie turtą išsiskyrė tai, kad jo estetika įkūnijo aiškų vietos jausmą. Vietoj pilkų ir rudų atspalvių, šiame Arubos kurorte buvo turkio ir koralų spalvos – užuomina į vandenyną visai šalia. Visame pastate taip pat buvo natūrali mediena, įskaitant sieną vestibiulyje, išgraviruotą su ikoniniais fofoti medžiais, kurie išnyra iš smėlio ir driekiasi į pietvakarius, o jų susisukusios šakos atkartoja pasatų raštus.

Kas jums patiks „Embassy Suites Aruba“.

Neprilygstama vertė

Kai praėjusį mėnesį užsisakiau vienos nakvynę „Embassy Suites by Hilton Aruba Resort“, mano pradinio lygio dviejų kambarių liukso numeris (neatskaičius mokesčių ir rinkliavų) kainavo 465 USD. Kambaryje su vaizdu į saulėtekį yra balkonas, baras su šaldytuvu, nedidelė svetainė ir atskiras miegamasis bei vonios kambarys. Kaina buvo maždaug perpus mažesnė, nei buvo galima rasti Palm Byče, kur pradinio lygio kambariai su viengulėmis labai didelėmis lovomis arba dviem karalienėmis lovomis daugumoje viešbučių buvo paklausūs dviviečiai numeriai per įtemptą pavasario atostogų laikotarpį.

Keliautojai turėtų atkreipti dėmesį, kad prie mano lapo buvo pridėtas papildomas 15 % aptarnavimo mokestis – naktinis kurorto mokestis, į kurį įeina interneto prieiga, kasdienė kurorto veikla ir kūno rengybos užsiėmimai (nors viešnagės metu apie juos nieko negirdėjau); paplūdimio rankšluosčių naudojimas ir dviračių turai, be kitų įtraukimų. Mano kelionė kainavo 69,75 USD, tačiau mokestis skirsis priklausomai nuo kainos, kurią mokate už naktį.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Tačiau „Embassy Suites“ nėra išskirtinis dalykas – jūs turėtumėte tikėtis kurorto mokesčio daugelyje Arubos viešbučių, o keli kiti salos viešbučiai gali pasigirti nemokamais pagal užsakymą pagamintais omletais pusryčių metu, nemokamais „laimingos valandos“ kokteiliais ir nemokama automobilių stovėjimo aikštele. ir patekti į beveik privatų paplūdimio ruožą per požeminį tunelį.

Žinoma, keliautojai, turintys „Hilton“ taškų, taip pat gali išpirkti taškus už savo viešnagę. Kambariai „Embassy Suites“ Aruboje kainuoja nuo 71 000 iki 89 000 taškų už naktį.

Kartais keliautojai gali rasti pigesnį grynųjų pinigų tarifą „Hilton Aruba Caribbean Resort & Casino“ Palm Byče, tačiau taškų normos čia gali pasiekti astronomines aukštumas – nuo ​​80 000 iki 331 000 taškų už naktį piko metu.

Geriausia tai, kad keliautojams, kurie naudojasi taškais, nereikės mokėti kurorto mokesčio – tai privalumas, kai naudojatės „Hilton“ taškais.

Privatus tunelis į (beveik) slaptą paplūdimį

Daugelis kurortų šiame Arubos pakraštyje gali pasigirti paplūdimio vietomis, kur svečiai gali nukeliauti tiesiai iš viešbučio į minkštą salos smėlį ir į šiltus pietinės Karibų jūros vandenis. Ne taip Embassy Suites, kurį nuo paplūdimio skiria judri kelio atkarpa (pagal Arubos standartus).

Laimei, kūrėjai tai rimtai pagalvojo ir pastatė tunelį, kuris prasideda viešbučio pastato gale, už pagrindinio lauko baseino, ir kertasi po keliu, kol iškyla ant žemės, prieš pat paplūdimį. Naktį jis gerai apšviestas ir visiškai prieinamas, o tai reiškia, kad keliautojai su vežimėliais, vežimėliais ar paplūdimio vagonais neturės problemų naudodamiesi šiuo patogumu.

Po to, kai ką tik praleidau dvi dienas kurorto prikimštame Palm Byče, kur sruogelė buvo nusėta cigarečių nuorūkomis, o aš niekada nebuvau daugiau nei per rankos atstumą nuo prakaituoto, saulės nudegusio nepažįstamojo, tai buvo didžiulis patobulinimas. Mielai sėdėčiau nuogu dugnu smėlyje, nematant kokteilių, jei tai reikštų gryną orą, švarų smėlį ir vaizdą, kurio netrukdytų banda bananų valties slydusių vaikų, rėkiančių po smėlio pilies trypimo.

Taip yra todėl, kad nors patekti į paplūdimį pakankamai lengva, čia nėra teikiamos paplūdimio paslaugos, kurias galite rasti kaimyninėse patalpose. Taigi, pasiruoškite supakuoti iškylą ir kartu su savimi vežtis paplūdimio rankšluosčius.

Daug vietos išsitaškyti

Galbūt mano įspūdis apie ambasados ​​apartamentus būtų kitoks, jei jie būtų išparduoti, o kiekvienas apartamentas būtų pilnas keturių asmenų šeimos, kuri traukdavosi prie baseino kėdžių ir užkimšdavo omleto stotį. Kadangi jis buvo toks naujas, turbūt mažiau nei pusė talpos, turėjau pasirinkti pusryčių stalus ir gultus prie baseino. Tik laimingą valandą, kai visi alkūnėmis puolė prie baro ir daužė savo nemokamų gėrimų kuponus draugiškam, bet priblokštam barmenui, man kada nors tekdavo laukti.

MELANIE LIEBERMAN / TAŠKŲ VAIKINAS

Tačiau net kai turtas populiarėja, įtariu, kad erdvumas vis tiek bus geriausias pardavimo taškas.

Čia yra didžiulis pagrindinis lauko baseinas, tik vaikams skirtas baseinas, žaidimų aikštelė ir daug atviros vejos erdvės, kurioje vaikai gali bėgioti.

Tačiau tai erdvė, kuria svečiai galės mėgautis savo garantuotuose 470 kvadratinių pėdų dviejų kambarių liukso numeriuose, kurie tikrai padės šeimoms ir grupėms būti laimingoms.

Įėjau į savo aštunto aukšto apartamentus ir radau aptakų barą (su mikrobangų krosnele, mini šaldytuvu ir „Cuisinart“ kavos virimo aparatu), valgomojo zoną keturiems žmonėms ir svetainę su ištraukiama sofa ir plokščiaekraniu televizoriumi. Buvo atskiras miegamasis su labai didele lova, antras televizorius ir spinta, sujungtas su pagrindine gyvenamąja erdve šiuolaikišku, visiškai baltu vonios kambariu, kuriame yra pilno dydžio „Zero/0“ natūralių vonios reikmenų.

Abu kambarius taip pat jungė baldais apstatyta terasa su vaizdu į baseiną ir jūrą už jos ribų; kampe buvo pasislėpusi nedidelė poilsio zona.

Kodėl jums nepatinka „Embassy Suites Aruba“.

Naujo viešbučio neramumai

Įsiregistravus akivaizdu kurorto naujovė – vienos nakties viešnagės metu beveik nuolatos vyko statybos… na, nežinau kas. Kažkokia dekoratyvinė funkcija fojė, jei turėčiau spėti. Ir nors visas turtas atrodė naujas, švarus ir nepaliestas, aš taip pat patyriau keletą ypatumų, kurie nėra neįprasti, kai viešbutis dar tik pradeda kurtis.

Mano apartamentai nebuvo paruošti, kai atvykau ryte, todėl palikau lagaminus registratūroje ir išėjau apžiūrėti turto.

Didžiulis baseinas, apsuptas išpuoselėtos teritorijos, buvo pagrindinis objekto centras, kuris buvo ramus net naujam kurortui. Tai buvo beveik siaubinga, nuotaiką pablogino daugybė kariškių, kurie, atrodė, apsistojo viešbutyje tam tikram renginiui ar susitikimui.

Kai po pietų nuėjau į al fresco Splash restoraną pietauti, šalia nebuvo nė vieno…