Skip to content
Home » 29 kruizinių kelionių paketų įsilaužimai, kuriuos turite žinoti prieš plaukiant

29 kruizinių kelionių paketų įsilaužimai, kuriuos turite žinoti prieš plaukiant

  • by

Pakavimas į kruizą yra meno rūšis, ir kiekvienas turi savo mėgstamus kruizinio pakavimo būdus. Aš naršiau internete, kalbėjausi su kitais kreiseriais ir netgi buvau žinomas, kad sėlinau į kajutes su atviromis durimis, visada ieškodamas naujesnių ar geresnių būdų supakuoti ir tvarkyti visus daiktus, kuriuos turime pasiimti į kruizą.

Rezultatas yra kruizinių pakuočių sąrašas, kuriame yra keletas patikrintų patarimų (pavyzdžiui, paimkite magnetus, nes kruizinio laivo kabinos sienos metalinės), taip pat keletas dalykų, kurių galbūt dar negirdėjote, pvz., geriausias būdas transportuoti. jūsų paskirtas rankinis vynas.

Norėdami gauti kruizinių naujienų, apžvalgų ir patarimų, užsiprenumeruokite TPG kruizinių kelionių naujienlaiškį.

Tikimės, kad šiame 26 geriausių kruizinių kelionių paketų sąraše rasite naudingų ir kūrybingų patarimų.

Sėkmės norint pradėti savo kruizinių kelionių paketus

D3SIGN / GETTY IMAGES

Prieš dėdami ką nors į lagaminą, sudarykite sąrašą

Savo telefono priminimo programėlėje sukūriau kruizinių kelionių sąrašą. Kiekvienam kruizui naudoju tą patį sąrašą, bet pridedu arba atimsiu iš jo, atsižvelgdamas į kelionės tikslą. Sąrašą pradedu koreguoti likus kelioms savaitėms iki kruizo, kad tiksliai žinočiau, ko man reikia, kai ateina laikas susikrauti daiktus.

Atkreipkite dėmesį, kokius daiktus turite įsigyti prieš kelionę, ar tai būtų papildomi kelioninio dydžio tualeto reikmenys, naujas maudymosi kostiumėlis ar apranga piratų nakčiai, baltai nakčiai ar 80-ųjų vakarėliui.

Paruoškite savo bagažą prieš susipakuodami į kruizą

Nesvarbu, kokį bagažą vežate, registruotame ir rankiniame bagaže turi būti asmeninės etiketės su jūsų vardu, el. pašto adresu ir telefono numeriu. Jis taip pat turėtų būti lengvai atskiriamas nuo kitų krepšių iš tolo. Ant viso krepšio galite naudoti ryškiaspalvius rankenų įvyniojimus, užtrauktukus, juosteles, dirželius ar tamprius užvalkalus.

Kodėl turėtumėte individualizuoti savo lagaminą? Kaip tik praėjusią savaitę išlipau iš nedidelio priemiestinio lėktuvo Finikso mieste, dėl kurio visi keleiviai turėjo patikrinti mūsų vežamus krepšius. Kai po 10 minučių nubėgau prie jungiamųjų vartų, išgirdau pranešimą, įspėjantį keleivius iš ankstesnio skrydžio patikrinti, ar jie turi tinkamą rankinį bagažą. Kažkas per klaidą paėmė ne tą krepšį ant reaktyvinio tiltelio. Jei tai būčiau aš, būčiau praleidęs ryšį.

Be to, iš savo bagažo pašalinkite visas senas kruizinių kelionių ir oro linijų etiketes ir lipdukus, kad išvengtumėte painiavos.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Susiję: Kaip plaukioti su tik rankiniu bagažu

Apsvarstykite skaitmeninį sekimo įrenginį

Skaitmeninis sekimo įrenginys gali išgelbėti dieną, kai oro linijų bendrovė pameta jūsų krepšį arba nerimaujate, kad jūsų lagaminas nepateko į kruizinį laivą. TPG darbuotojai prisiekia Apple AirTags ir panašiais sekimo įrenginiais, kurie leidžia realiu laiku matyti, kur yra jūsų krepšiai.

Taip atsitinka. Kiekviename laive, kuriuo šiais metais plaukiau, sutikau žmonių su dingusiu bagažu.

Neseniai vienas draugas Atėnuose pametė krepšį ir galbūt nebūtų laiku jo paėmęs savo kruizui, jei jo viduje nebūtų sekiklio, kuris aiškiai parodytų oro linijų darbuotojams, kad jo krepšys yra oro uoste. Moteris neseniai įžymybių kruizu man pasakė, kad Delta atsisakė jai padėti, nes jų sekimas parodė, kad jos krepšys buvo pristatytas į karuselę. Jei ji būtų naudojusi skaitmeninį sekimo įrenginį, ji būtų galėjusi įrodyti, kad jie klydo ir galbūt atgavo savo krepšį.

Susiję: Ką iš tikrųjų reiškia naudoti „Apple“ naujas „AirTags“ bagažui sekti

Įsigykite kruizo žymos rankovę

Pagrindinės kruizinės linijos tiekia maišelių etiketes su jūsų vardu ir kajutės numeriu, kurias atspausdinate namuose. Tai veda prie galvosūkio: ar prieš skrisdami pritvirtinate nedideles popierines etiketes namuose (ir rizikuojate, kad jos bus nuplėštos), ar laukiate, kol atvyksite, ir tikitės, kad rasite segiklį?

Mano kruizinių pakuočių įsilaužimas yra pirkti skaidrias plastikines rankoves, pagamintas specialiai šiam tikslui. Įdėkite atspausdintas etiketes į rankoves, laikykite jas rankiniame krepšyje, tada pritvirtinkite prie viso bagažo prieš eidami į prieplauką. Taip, prie savo rankinio bagažo norėsite pritvirtinti kruizinių linijų etiketes, jei netyčia nueitumėte nuo jų įlaipinimo proceso metu arba įlipę į lėktuvą.

Atsisiųskite miego programą

Galite supakuoti nešiojamąjį ventiliatorių arba didelį balto triukšmo aparatą, kad naktį užblokuotumėte laivo garsus… arba galite sutaupyti vietos bagaže ir atsisiųsti baltojo triukšmo ar kitų miego garsų programėlę. Išbandykite keletą, kad rastumėte tobulus raminančius garsus.

Kai tuo užsiimsite, atsisiųskite savo kruizinės linijos, oro linijų ir išankstinio kruizinio viešbučio programėlę, taip pat mobiliojo paso kontrolės programėlę, kad paspartintumėte muitinės procesą.

Atsispausdinkite įlaipinimo į kruizą dokumentus

Kad ir kaip rekomenduoju naudotis kruizinės linijos programėle, ne kartą esu atsidūręs kruiziniame terminale su siaubingu telefonu ir Wi-Fi paslauga, todėl programėlėje neįmanoma parodyti įlaipinimo dokumentų. Visada turėkite atspausdintą kopiją kaip atsarginį planą. Jūs įlipsite daug greičiau.

Pasirinkite geriausias kredito korteles kelionei (ir pasiimkite daugiau nei vieną)

Prieš išvykdami iš namų patikrinkite savo kortelių pasiūlymus. Prieš paskutinį kruizą pastebėjau, kad savo aviakompanijos kreditinėje kortelėje galiu užsiregistruoti už 5 taškus už dolerį už restorano mokesčius. Tai buvo naudinga valgant oro uostą ir prieš kruizą. Taip pat dažni papildomi taškai ar mylios už pavėžėjimo paslaugas, taksi ir automobilių nuomą. Tačiau nesužinosite, jei nepatikrinsite anksčiau.

Neimkite tik vienos kortelės. Kelionės tampa vagių ir sukčių taikiniu. Nenorite būti įstrigę svetimoje šalyje, kai jūsų vienintelė kredito kortelė išjungta, nes sukčius privertė jus ją išjungti.

Susiję: Naudokite šias kreditines korteles, kad padidintumėte savo kitas kruizines atostogas

Kruizinių drabužių pakavimo įsilaužimai

KARNAVALO KRUIZŲ LINIJA

Naktims viešbutyje supakuokite atskirai

Į rankinį bagažą supakavus viską, ko reikia nakvynei viešbutyje, galima padaryti du dalykus. Vieną ar dvi naktis jums nereikės kapstytis po didelio lagamino drabužius ar tualeto reikmenis. Taip pat turėsite bent kai kuriuos būtiniausius daiktus, jei oro linijų bendrovė pamestų jūsų pagrindinį lagaminą.

Jei netelpate drabužių į rankinį bagažą, bent jau prieš kruizą būtiniausius daiktus sudėkite į atskirą pakavimo kubelį, esantį lagamino viršuje, kad galėtumėte jį ištraukti ir nesuplėšyti kruopščiai supakuoto krepšio.

Supakuokite taip, lyg apsistotumėte prieš kruizą – net jei to nedarote

Net jei skrendate tiesiai iš namų į kruizų uostą, rinkitės taip, lyg praleistumėte naktį viešbutyje. Į rankinį bagažą supakuokite visus persirengusius drabužius ir būtinus tualeto reikmenis.

Kodėl? Vėlavimas ir prarastas bagažas. Jei skrydžio metu kas nors nepavyks, esate pasiruošę viskam, ko reikia, kad išsilaikytumėte netikėtai pernakvodami arba dieną be registruoto bagažo.

Susiję: Daiktai, kuriuos visada turėtumėte supakuoti į kruizinį rankinį krepšį

Atlikite tą patį keliaudami namo iš savo kruizo. Būsite pasirengę kelionės vėlavimui ir galėsite pasinaudoti oro linijų pasiūlymais įsigyti dovanų kortelių ar kelionių kuponų, jei savanoriškai pasirinksite kitą skrydį dėl per didelės rezervacijos. Kartą uždirbau 1200 USD, grįždamas iš kruizo per naktį Frankfurte. Jei rankiniame bagaže neturėčiau papildomos aprangos, galbūt nebūčiau susigundžiusi susitarti.

Paskaičiuokite: kruizinių laivų skalbimo išlaidos ir oro linijų bagažo mokesčiai

Kiekvienas turi savo pageidavimus, kai kalbama apie skalbimą atostogų metu. Kai kurie žmonės kiekvienai dienai susirenka skirtingą aprangą, kiti – lengvą ir planuoja skalbti drabužius laive. Asmeniškai aš pakuoju šiek tiek mažiau ir arba išskalbiu skalbinius savitarnos skalbyklose (jei yra), arba sumoku už kelis skalbinius ir sulankstymus.

Prieš nuspręsdami, paskaičiuokite. Gali būti pigiau arba patogiau sumokėti už tai, kad kas nors kitas nuplautų jūsų kelionės metu, jei tai reiškia, kad galite išvengti bagažo tikrinimo.

Susiję: Viskas, ką reikia žinoti apie kruizinių laivų skalbimo paslaugas

Norėdami greičiau išpakuoti, naudokite pakavimo kubelius

Geriausias dalykas organizuojant kruizinį bagažą su pakavimo kubeliais yra tai, kad išpakavimas yra labai greitas.

Kai jūsų krepšiai atkeliaus, ištraukite kiekvieną kubą, atsukite užtrauktuką, sulenkite viršutinę dalį po užpildyta apatine kubo dalimi ir visą daiktą įdėkite į stalčių jo neišpakuodami. Naudokite tiek daug, kiek jums reikia, kad sutvarkytumėte kiekvieno žmogaus daiktus taip, kaip norėtumėte, kad jie būtų išdėstyti kruizo kajutės stalčiuose. Išpakavimo procesas užtruks vos kelias minutes, o tada grįšime į baseino denį.

Batai priklauso batų krepšiams

Pakavimo kubeliuose dažnai yra batų maišelis ar du. Jums reikės kelių. Batų krepšiai neleidžia smėliui ar purvui patekti ant drabužių ir kitų daiktų. Nežinau kaip jūs, bet mano šlepetės ir vandens batai nepriklauso prie mano nardymo ar vandens buteliuko.

Sumažinkite jums reikalingų batų skaičių supakuodami puošnius sportbačius

Mano mama turi teisingą supratimą apie avalynę kruiziniuose laivuose. Ji dėvi…