Skip to content
Home » „Citi Premier“ kredito kortelės apžvalga – „The Points Guy“.

„Citi Premier“ kredito kortelės apžvalga – „The Points Guy“.

  • by

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas buvo atnaujintas su nauja informacija ir pasiūlymais.

Citi yra TPG reklamos partneris.


„Citi Premier®“ kortelės apžvalga

The „Citi Premier®“ kortelė yra po radaro perlas su fenomenaliu papildomų kategorijų asortimentu. Nors kortelės išpirkimas nėra toks stiprus kaip panašūs Chase ar Amex pasiūlymai, galimybė uždirbti 3 taškus už dolerį keliaujant lėktuvu, viešbučiuose, degalinėse, prekybos centruose ir restoranuose (įskaitant išsinešimui) tik už 95 USD per metus yra vis dar gana daug. Kortelės įvertinimas*: ⭐⭐⭐⭐

* Kortelės reitingas pagrįstas TPG redaktorių nuomone ir jam įtakos neturi kortelės išdavėjas.

Ši kortelė yra viena iš geriausiai uždirbančių kasdienes išlaidas. Jis sukaupia 3 taškus už dolerį keliaujant lėktuvu, viešbučiuose, degalinėse, restoranuose ir prekybos centruose – tai puikiai tinka kortelei su 95 USD metiniu mokesčiu.

Negana to, taškai, kuriuos uždirbate naudodamiesi „Citi Premier“, yra viena iš universaliausių apdovanojimų valiutų ir TPG vertinimais jų vertė yra 1,8 cento. Taip yra todėl, kad „Citi“ bėgant metams iš esmės patobulino „ThankYou Rewards“ programą, kad galėtų konkuruoti su „American Express“ narystės apdovanojimais ir „Chase Ultimate Rewards“.

Štai ką dar turėtumėte žinoti apie šią kortelę ir kodėl galbūt norėsite kreiptis dabar.

Susiję: Geriausios „Citi“ kredito kortelės

„Citi Premier“ sveikinimo pasiūlymas

LUKE CHAN / GETTY IMAGES

The „Citi Premier“. šiuo metu siūlo 60 000 premijos taškų, kai išleisite 4 000 USD pirkiniams per pirmuosius tris sąskaitos atidarymo mėnesius. Remiantis mūsų vertinimais, šios premijos vertė yra 1 080 USD. Tačiau matėme viešą 75 000 taškų pasiūlymą už tą patį išlaidų reikalavimą, todėl pasirinkite tą pasiūlymą, jei galite jį pasiekti.

„Citi“ naudoja gana įdomią taisyklę, kad nustatytų, ar galima gauti premiją. Negalėsite uždirbti „Citi Premier“ premijos, jei atidarysite arba uždarysite „Citi Rewards+®“ kortelėCiti ThankYou® Preferred*, Citi Premier arba Citi Prestige® kortelė* per pastaruosius 24 mėnesius. Daugelis emitentų skaičiuoja tą laiką tik pagal tai, kada atidarėte kortelę ar gavote premiją, tačiau naudojant „Citi“ jūsų laikrodis taip pat nustatomas iš naujo, jei uždarote kortelę, todėl viskas priklauso nuo laiko.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

*Citi ThankYou Preferred ir Citi Prestige nebegalimi naujiems pareiškėjams. Informaciją apie „Citi Prestige“ savarankiškai surinko „The Points Guy“. Kortelės išdavėjas neperžiūrėjo ir nepateikė šiame puslapyje pateiktos kortelės informacijos.

„Citi Premier“ yra 95 USD metinis mokestis.

Susiję: galutinis kredito kortelės taikymo apribojimų vadovas

Uždirbkite taškų „Citi Premier“.

The „Citi Premier“. uždarbio struktūra yra vienas iš aspektų, kur korta šviečia. Kortelių turėtojai uždirba 3 taškus už dolerį pirkdami toliau nurodytose kategorijose, be jokių viršutinių ribų ar metinių limitų:

Kortelė taip pat uždirba 1 tašką už dolerį už visus kitus pirkinius.

Šie uždarbio tarifai yra vieni įspūdingiausių iš visų kelionių apdovanojimų kortelių, ypač atsižvelgiant į prieinamą „Citi Premier“ metinį mokestį.

Sutampa su „Citi Travel“ pristatymu su Booking.com, „Premier“ kortelių turėtojai gali uždirbti 10 taškų už dolerį, užsakydami viešbučius, automobilių nuomą ir tinkamas lankytinas vietas, užsisakydami per portalą iki 2024 m. birželio 30 d.

Susiję: Geriausios kredito kortelės, kurių metiniai mokesčiai mažesni nei 100 USD

„Citi Premier“ taškų išpirkimas

The „Citi Premier“. Taip pat yra geriausias pasirinkimas keliautojams, nes dalyvauja „ThankYou Rewards“ programoje, kurioje šiuo metu yra 14 oro linijų partnerių ir du viešbučio partneriai.

Nors pastebėsite, kad daugelis dažnai skraidančių programų yra tarptautinių oro linijų bendrovių, vis dar yra keletas didelės vertės (ir lengvai išperkamų) apdovanojimų, kuriuos galima užsisakyti per jas.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Pavyzdžiui, galite pasinaudoti „Air France-KLM Flying Blue“ myliomis, kad šiose oro linijose ir jų „SkyTeam“ partneriuose būtų galima gauti tinkamų verslo klasės apdovanojimų, gauti nuostabių „Star Alliance“ apdovanojimų pasiūlymų naudodami „Avianca LifeMiles“ ir kompensuoti mokamas bilietų kainas su „JetBlue TrueBlue“.

Taip pat galite išpirkti „ThankYou“ taškus kelionėms tiesiai per „Citi“ portalą po 1 centą, tačiau tai yra gerokai mažesnė už TPG įvertintą „ThankYou“ taškų vertę – po 1,8 cento – šis skaičius iš dalies gautas iš plataus „Citi“ pervedimo partnerių sąrašo.

Susijęs: geriausias „Citi ThankYou Rewards“ vadovas

„Citi Premier“ privalumai

JT GENTER / TAŠKŲ VAIKINAS

Didelė dalis „Citi Premier“. vertės pasiūlymas atsiranda dėl galimybės uždirbti papildomų taškų daugelyje kategorijų netaikant didelio metinio mokesčio. Todėl neturėtumėte tikėtis didžiulio privilegijų skaičiaus, tačiau yra keletas šios kortelės pranašumų, kurie gali padėti susigrąžinti metinį mokestį:

  • 100 USD metinis viešbučio kreditas: Kartą per kalendorinius metus gausite 100 USD kreditą už 500 USD ar daugiau (neįskaitant mokesčių ir rinkliavų), atliekamų per „Citi“ kelionių portalą, viešbučių užsakymus.
  • Pratęstos garantijos apsauga: Prideda 24 mėnesių gamintojo garantiją.
  • Apsauga nuo žalos ir vagystės: Pataiso arba pakeičia sugadintą ar pavogtą prekę per 90 dienų nuo įsigijimo (iki 10 000 USD už incidentą ir 50 000 USD per metus).
  • World Elite Mastercard privalumai: Kaip World Elite Mastercard, „Citi Premier“ suteikia keletą su kelionėmis susijusių privilegijų, apie kurias vartotojai gali nežinoti. Tai apima 5 USD mėnesinį „Lyft“ kreditą po trijų pasivažinėjimų per kalendorinį mėnesį ir prieigą prie „Mastercard“ prabangių viešbučių ir kurortų portfelio, kuriame teikiamos privilegijos, pvz., nemokami pusryčiai ir kambarių patobulinimai, kai yra galimybė. Naudodami World Elite Mastercard programą taip pat galėsite mėgautis tokiomis privilegijomis kaip mobiliojo telefono apsauga ir pasaulinės pagalbos tarnybos.
  • „Citi® Entertainment“.: Ši programa suteikia kortelių turėtojams ypatingą galimybę įsigyti bilietus į tūkstančius renginių – nuo ​​koncertų ir sporto renginių iki unikalių vakarienės potyrių ir filmų peržiūrų – prieš plačiajai visuomenei galint jų įsigyti.
  • Jokių užsienio sandorių mokesčių: Kaip ir bet kuri gera kelionės kortelė, „Citi Premier“ leidžia laisvai keliauti nemokant mokesčių už tarptautines išlaidas.

Kurios kortelės konkuruoja su „Citi Premier“?

Kaip įperkama kelionių atlygio kortelė, „Citi Premier“ turi keletą tiesioginių konkurentų, kurie jums gali labiau tikti:

  • Jei jums labiau patinka „Chase“ kortelės: The „Chase Sapphire“ pageidaujama kortelė, kurio metinis mokestis yra 95 USD, tiesiogiai konkuruoja su „Citi Premier“. Nors „Chase“ perdavimo partneriai (įskaitant „United MileagePlus“ ir „Southwest Rapid Rewards“) gali būti naudingesni daugeliui keliautojų, yra keletas sutapimų, įskaitant „Singapore KrisFlyer“, „Emirates Skywards“ ir „Virgin Atlantic Flying Club“. Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite visą „Sapphire Preferred“ apžvalgą.
  • Jei norite vienodo uždarbio normos: Išbandykite „Capital One Venture Rewards“ kredito kortelė. Ji taip pat ima 95 USD metinį mokestį, tačiau ši kortelė yra su mažiau pelningu (bet daug paprastesniu) uždarbiu – 2 mylių už dolerį už visus pirkinius. Vietoj metinio viešbučio kredito kartą per ketverius metus su „Venture“ gausite iki 100 USD Global Entry arba TSA PreCheck paraiškos kreditą. Netgi du kartus per metus apsilankysite „Capital One“ salonuose arba pasinaudosite šiais bilietais daugiau nei 100 „Plaza Premium“ poilsio vietų. Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite visą mūsų „Venture Rewards“ apžvalgą.
  • Jei norite daug privilegijų: Vienas iš artimiausių „Citi Premier“ konkurentų „American Express“ yra American Express® auksinė kortelė, kuris uždirba 4 taškus už dolerį restoranuose, 4 taškus už dolerį JAV prekybos centruose perkant pirmuosius 25 000 USD per kalendorinius metus (po to 1 už dolerį), 3 taškus už dolerį už skrydžius, užsakytus tiesiogiai iš oro linijų arba per „Amex Travel“, ir 1 tašką. už dolerį kitiems tinkamiems pirkiniams. „Amex Gold Card“ taip pat suteikia iki 10 USD mėnesinių maitinimo kreditų tam tikruose restoranuose (iki 120 USD metinių ataskaitų kreditų) ir iki 10 USD per mėnesį „US Uber Cash“ (iki 120 USD per metus), kompensuojant didžiąją dalį 250 USD metinio mokesčio. (žr. įkainius ir mokesčius). Norint gauti tam tikras išmokas, būtina užsiregistruoti. Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite visą mūsų „Citi Premier“ apžvalgą.

Norėdami gauti daugiau galimybių, peržiūrėkite visą mūsų kelionių apdovanojimų kortelių sąrašą.

Skaitykite daugiau: „Chase Sapphire Preferred“ ir „Citi Premier“: kuri vidutinės klasės kelionių kortelė yra geresnė?

Apatinė eilutė

Nepaisant daugybės konkurentų, „Citi Premier“ ilgas premijų kategorijų sąrašas ir solidi registracijos premija daro jį viena pelningiausių taškų uždirbančių kortelių savo kainų diapazone. „ThankYou Rewards“ pervedimo partnerių solidarumas daro šią kortelę patrauklią, ypač keliautojams, kurie nori lanksčios išpirkti taškus naudodami įvairias lojalumo programas. Verta pažiūrėti…