Skip to content
Home » Ko verti taškai ir mylios? TPG 2023 m. balandžio mėn. mėnesiniai vertinimai

Ko verti taškai ir mylios? TPG 2023 m. balandžio mėn. mėnesiniai vertinimai

  • by

Redaktoriaus pastaba: tai pasikartojantis įrašas, nuolat atnaujinamas nauja informacija ir pasiūlymais.


Vienas iš klausimų, kuriuos man dažnai užduoda žmonės: „Kiek kainuoja taškas ar mylia?

Tikrasis atsakymas skiriasi nuo taško ir žmogaus iki žmogaus. Tai taip pat priklauso nuo jūsų kelionės tikslų ir nuo to, kaip galite maksimaliai padidinti tam tikrą lojalumo valiutą. Vis dėlto kai kurie atlygiai akivaizdžiai verti daugiau nei kiti, ir mano tikslas yra suteikti jums jausmą, kaip jie kaupiasi.

Istoriškai TPG įvertino taškus ir mylias, atsižvelgdama į kainą, už kurią pirktume mylias, programos išlaidas (atsižvelgiant į prieinamumą ir mokesčius) ir mūsų pačių patirtį, susijusią su programų darbu.

Tačiau mes tobuliname savo vertinimus, kad jie būtų kuo labiau pagrįsti duomenimis.

Ieškote patogaus būdo matyti visus savo taškus ir mylias vienoje vietoje? Atsisiųskite nemokamą TPG programą!

Šiuo metu dirbame su nauju teikėju, siekdami išplėsti duomenų rinkinį, kurį naudojame apskaičiuodami populiariausias atskiras valiutas, todėl tikimės, kad ateinančiais mėnesiais jos pasikeis. Kol kas toliau pateikti skaičiai turėtų gerai įvertinti, ką išmanus keliautojas gali gauti naudodamasis įdomiomis vietomis, perkėlimo partneriais ir kitomis geriausiomis išpirkomis pagal atskiras programas.

Pastaba: šių vertinimų nepateikia kortelių išdavėjai.

Taškų ir mylių vertinimas

* Apskaičiuota naudojant atnaujintą TPG duomenimis pagrįstą vertinimo metodiką, pradėtą ​​2021 m. gruodžio mėn.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Naujienos apie taškus ir mylias

Įžengdami į antrąjį 2023 m. ketvirtį, per pastarąsias kelias savaites matėme nemažai pagrindinių lojalumo programų atnaujinimų.

Didžiausios naujienos pasirodė iš „World of Hyatt“, nes įsigaliojo kasmetiniai kategorijų pakeitimai. Šį kartą 214 viešbučių perėjo į aukštesnes kategorijas visame savo pasauliniame portfelyje, tarp jų daugelis iš 4 iki 5 kategorijos ir net keletas iš 7 iki 8 kategorijų. Tai turėjo didelės įtakos, kaip galite išpirkti „Hyatt“ nemokamus naktinius sertifikatus, nes daugelis populiarių nekilnojamojo turto objektų buvo išstumti iš prie minėtų pažymėjimų pridėtų kategorijų juostų.

Kitas didelis pranešimas buvo paskelbtas iš „American Airlines“, kuri oficialiai tapo paskutine iš trijų didžiųjų JAV vežėjų, pašalinusių apdovanojimų diagramas už skrydžius savo metalu. Dabar, kai ieškote Amerikos valdomų apdovanojimų skrydžių, matysite tik vieną kiekvienos galimos paslaugų klasės kainą.

Tiesą sakant, tai gali neturėti daug praktinių pasekmių, nes aviakompanija jau plačiai naudojo specialiuosius žiniatinklio apdovanojimus su dinamiškomis kainomis. Laimei, partnerių apdovanojimų lentelės tebėra paskelbtos ir galioja, o vežėjas ir toliau išleis tam tikras apdovanojimų vietas partnerių programų nariams, pvz., „Aliaska Mileage Plan“ ir „British Airways Executive Club“. Tiesiog atminkite, kad daugiau nematysite žymėjimo „MileSAAver“, kai ieškosite AA.com, taip pat nerasite senų taupytojo lygio bilietų klasių (T – ekonomiškas, U – verslui ir Z – pirmas).

Praėjusį mėnesį vienas iš Amerikos partnerių taip pat sukėlė bangas, kai „Etihad“ paskelbė naują, vieningą apdovanojimų lentelę, apimančią visas jos partnerių oro linijas. Deja, ši nuotoliu pagrįsta išpirkimo schema pašalino beveik visas „Etihad Guest“ programos vietas, todėl sumažiname Etihad mylių vertę nuo 1,4 iki 1,2 (sumažėjimas 14%).

Kalbant apie saldžiąsias vietas, vienos pelningiausių lojalumo programų pasaulyje nebėra kovo pradžioje, nes „Virgin Atlantic“ padidino ANA pirmos klasės apdovanojimų kainą iki 42%. Bilietai į abi puses dabar atneš 145 000 Virgin taškų iš vakarinės pakrantės (nuo 110 000) arba 170 000 taškų nuo rytinės pakrantės (nuo 120 000).

Galiausiai, reikia žinoti keletą nuolatinių pervedimo premijų:

  • „American Express“ narystės apdovanojimai: 30% pervedimo premija „Hilton Honors“ iki balandžio 30 d.
  • Chase Ultimate Rewards: 50 % pervedimo premija į Marriott Bonvoy ir 25 % pervedimo premija į Air France-KLM Flying Blue iki gegužės 15 d.
  • Pirma didžioji: 15–30% pervedimo premija „Etihad Guest“ iki balandžio 30 d. (tiksli premija skiriasi atsižvelgiant į tai, kiek mylių pervesite).
  • Avianca LifeMiles: 10% premija pervedimams iš visų kortelių partnerių programų, įskaitant Amex, Capital One ir Citi.

Susiję: Geriausi būdai maksimaliai padidinti „Capital One“ mylių skaičių

Kelionių kredito kortelių pasiūlymai

Daugelyje populiarių kortelių netrūksta neįtikėtinų naujų pasveikinimo premijų – štai keletas mūsų mėgstamiausių šį mėnesį.

„Chase Sapphire“ pageidaujama kortelė

RYAN PATTERSON / TAŠKŲ VAIKINAS

Šiuo metu, „Chase Sapphire“ pageidaujama kortelė siūlo 60 000 premijos taškų pasveikinimo premiją, kai išleisite 4 000 USD per pirmuosius tris sąskaitos atidarymo mėnesius. Pagal TPG vertinimą, tai verta 1 200 USD, kai naudojate pervedimo partnerius, arba 800 USD, jei išperkate per „Chase“ kelionių portalą už 1,25 cento už tašką.

Kortelėje yra valdomas 95 USD metinis mokestis, taip pat įvairios kelionių apsaugos ir papildomos privilegijos, pvz., 50 USD metinis viešbučio kreditas už rezervacijas per „Chase Travel“ ir 10 % jubiliejaus taškų premija, atsižvelgiant į ankstesnių metų išlaidas.

Žinoma, galbūt norėsite pavasario Chase Sapphire rezervatas vietoj to. Nors kortelės metinis mokestis yra didelis 550 USD, į ją įeina tokios privilegijos kaip „Priority Pass“ prieiga prie poilsio salono, metinis 300 USD kelionės kreditas ir „Global Entry“ arba „TSA PreCheck“ kreditas, be kitų privalumų. Be to, gausite 3 taškus už dolerį visoms kelionės ir maitinimo išlaidoms, todėl galėsite greitai surinkti atlygį kitai didelei kelionei.

Norėdami gauti daugiau informacijos, peržiūrėkite visą mūsų „Chase Sapphire Preferred“ kortelės apžvalgą.

Oficiali paraiška: Pirmenybė teikiama Chase’ui Sapphire’ui

„Capital One Venture X Rewards“ kredito kortelė

JOHN GRIBBEN / TAŠKŲ VAIKINAS

2021 m. pabaigoje „Capital One“ pristatė savo pirmąją aukščiausios kokybės premijų kortelę, kuri yra viena įdomiausių kelionių kredito kortelių rinkoje dėl puikių uždarbio rodiklių ir įtrauktų privilegijų.

Dėl puikių „Capital One“ oro linijų ir viešbučių pervežimo partnerių kortelė šiuo metu siūlo 75 000 papildomų mylių sveikinimo premiją, kai išleidžiate 4 000 USD pirkiniams per pirmuosius tris mėnesius nuo sąskaitos atidarymo – 1 388 USD vertės pagal mūsų vertinimus.

Norėdami gauti daugiau informacijos, peržiūrėkite visą „Capital One Venture X Rewards“ kredito kortelės apžvalgą.

Sužinokite daugiau: „Capital One Venture X Rewards“ kredito kortelė

„Capital One Venture Rewards“ kredito kortelė

WYATT SMITH / THE POINTS GUY

Standartinė Capital One Venture Rewards kreditinė kortelė šiuo metu siūlo tokią pat pasveikinimo premiją kaip ir Venture X. Galite uždirbti 75 000 papildomų mylių, kai išleisite 4 000 USD pirkiniams per pirmuosius tris mėnesius nuo sąskaitos atidarymo. Kaip ir „Venture X“, „Venture“ kortelė už viską uždirba 2 mylias už dolerį.

Norėdami gauti daugiau informacijos, peržiūrėkite visą mūsų „Capital One Venture Rewards“ kredito kortelės apžvalgą.

Sužinokite daugiau: „Capital One Venture Rewards“ kredito kortelė

Platinum Card® iš American Express

ISABELLE RAPHAEL / TAŠKŲ VAIKINAS

Naudodami dabartinį „Amex Platinum“ sveikinimo pasiūlymą, per pirmuosius šešis kortelės narystės mėnesius išleisite 6 000 USD pirkiniams, uždirbsite 80 000 taškų.

Žinoma, kortelėje gausu privalumų, tokių kaip galimybė patekti į oro uosto poilsio kambarį, viešbučių elito statusas ir kt. Dėl šių privalumų jūsų kelionės patirtis gali būti sklandesnė ir prabangesnė nei bet kada anksčiau, ypač su naujausiais papildymais. Kortelė turi 695 USD metinį mokestį (žr. įkainius ir mokesčius). Norint gauti tam tikras išmokas, būtina užsiregistruoti.

Norėdami gauti daugiau informacijos, peržiūrėkite visą „Amex Platinum“ kortelės apžvalgą.

Oficiali paraiška: Platinum kortelė iš American Express

American Express® auksinė kortelė

WYATT SMITH / THE POINTS GUY

Viena iš populiariausių kortelių su TPG darbuotojais pandemijos metu, Amex Gold siūlo 60 000 narystės premijų taškų, kai per pirmuosius šešis kortelės narystės mėnesius išleidžiate 4 000 USD tinkamiems pirkiniams naujoje kortelėje. Remiantis mūsų vertinimais, šio sveikinimo pasiūlymo vertė yra 1 200 USD, tačiau būtinai patikrinkite „CardMatch“ įrankį, kad pamatytumėte, ar jums skirtas dar didesnis pasiūlymas. (Pasiūlymai gali bet kada keistis.)

Kortelė puikiai tinka daugeliui kasdienių pirkinių. Gausite 4 taškus už dolerį JAV prekybos centruose (iki 25 000 USD pirkinių per kalendorinius metus, tada 1 tašką už dolerį) ir 4 taškus už dolerį valgydami restoranuose. Kortelė turi 250 USD metinį mokestį (žr. įkainius ir mokesčius).

Norėdami gauti daugiau informacijos, peržiūrėkite visą „Amex Gold Card“ apžvalgą.

Oficiali paraiška: „American Express“ auksinė kortelė

„American Express“ verslo platinos kortelė®

RYAN PATTERSON / TAŠKŲ VAIKINAS

Verslo platinos kortelė suteikia 120 000 narystės premijų taškų, kai išleidžiate 15 000 USD tinkamiems pirkiniams…