Skip to content
Home » Kaip ieškoti nakvynių viešbutyje su nemokamomis nakvynėmis – „The Points Guy“.

Kaip ieškoti nakvynių viešbutyje su nemokamomis nakvynėmis – „The Points Guy“.

  • by

Dauguma viešbučių lojalumo programų buvo perkeltos į dinamišką kainodarą. Dėl to gali būti sunku žinoti, kiek taškų jums reikės už kiekvieną būsimo atostogų viešbučio naktį.

Ar pakaks jūsų nemokamo naktinio pažymėjimo? O gal jums bus sumažinta kaina, nes viešbučiams reikės daugiau taškų nei jūsų nemokamos nakties sertifikato vertė?

Štai kaip ieškoti nakvynių viešbučiuose su nemokamų nakvynių sertifikatais, filtruojant viešbučius, atitinkančius jūsų nemokamos nakties apdovanojimą.

„Hilton“ apdovanojimai

„Hilton“ nemokamos nakties apdovanojimai gali būti naudojami bet kurią savaitės naktį (pagerėjimas, palyginti su ankstesnio savaitgalio apribojimu) beveik bet kurioje „Hilton“ nuosavybėje (išimčių sąrašas pateikiamas čia). Nors šiuos apdovanojimus turite išpirkti telefonu, vis tiek pirmiausia turėtumėte ieškoti laisvų vietų internete ir įsitikinti, kad norimame viešbutyje yra standartinių kambarių tą naktį, kurią norite.

Štai paieška naudojant „Hilton Honors“ taškus Honolulu.

HILTON.COM

Šalia taškų vertės ieškokite žodžių „standartinis kambario apdovanojimas“. Norint pasinaudoti „Hilton“ nemokamu nakties prizu, reikia turėti standartinį kambarį. Suradę jums patinkantį turtą, paskambinkite „Hilton“ numeriu 800-446-6677.

Marriott Bonvoy

„Marriott Bonvoy“ gali būti sudėtingiausia programa šiame sąraše, skirta naudoti nemokamus naktinius sertifikatus. Ji išduoda nemokamus naktinius sertifikatus su keliomis vertėmis.

Ieškant viešbučio Sietle, rezultatai yra stulbinantys. Viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite „Visi filtrai“.

MARRIOTT.COM

Spustelėkite rodyklę „Taškai“. Čia galite filtruoti viešbučius tam tikrose taškų juostose. Pasirinkite juostą, atitinkančią didžiausią nemokamos nakties apdovanojimo vertę.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

MARRIOTT.COM

Jei naudojate 35 000 taškų sertifikatą, pasirinkite 0–40 000 taškų parinktį. Dabar turėsite lengviau tvarkomą viešbučių sąrašą, į kurį reikia atsižvelgti.

Susiję: Kaip naudotis Marriott Bonvoy 35 000 taškų sertifikatu

MARRIOTT.COM

Atminkite, kad čia bus rodoma, kad viešbučiai apmokestins iki 40 000 taškų – šiek tiek daugiau, nei verta jūsų nemokama naktis. Galite pasirinkti tik viešbučius, kuriems suteikiamas visas nemokamos nakties apdovanojimas, arba galite pasirinkti viešbučius, kurie kainuoja iki 15 000 taškų daugiau nei jūsų nemokamos nakties vertė – papildydami apdovanojimą Marriott taškais.

Norėdami gauti įkvėpimo rezervuoti, žiūrėkite šiuos:

Hyatt pasaulis

Pradėkite paiešką prisijungę prie „World of Hyatt“ paskyros, paskyroje spustelėję „Mano apdovanojimai“ ir „Naršyti viešbučius“ paskyroje.

HYATT.COM

Čia galite ieškoti vietos (bet ne konkrečių datų).

Ši San Francisko viešbučių paieška duoda daug rezultatų. Tačiau viršutiniame dešiniajame kampe spustelėję „Filtrai“ galėsite pasirinkti, kurių kategorijų viešbučius norite matyti. Jei turite nemokamą 1–4 kategorijos naktį (pvz., metinį apdovanojimą, kurį suteikia „World of Hyatt“ kredito kortelė), pasirinkite tik viešbutį 1-4 kategorijos.

HYATT.COM

Dabar turite tvarkomą sąrašą, kurio nekilnojamojo turto vertė atitinka jūsų nemokamos nakties apdovanojimą.

HYATT.COM

Tai nerodo užimtumo tam tikromis datomis – tik tai, kurie viešbučiai gali veikti. Trys East Bay viešbučiai atitinka mano 1–4 kategorijos nemokamų nakvynių apdovanojimą, todėl galiu patikrinti laisvas vietas bet kuriame man labiau patinkančiame viešbutyje.

Susiję: kaip užsidirbti, naudoti ir kuo geriau išnaudoti nemokamus „Hyatt“ naktinius sertifikatus

Tačiau naudojant „World of Hyatt“ programą tai padaryti daug paprasčiau. Pradėkite paiešką kaip įprastai. Kai gausite rezultatus, spustelėkite „Filtruoti“.

PROGRAMOS HYATT PASAULIS

Čia galite filtruoti pagal apdovanojimų kategorijas. Spustelėkite 1–4 kategorijas, kad pamatytumėte tik tuos rezultatus, kurie yra pasiekiami ir suderinami su nemokamu nakties apdovanojimu.

PROGRAMOS HYATT PASAULIS

Deja, nė vienas iš šių paieškos metodų nerodys realiu laiku pasiekiamų objektų, priimančių taškus. Rezultatų puslapyje rodoma tik kokia būtų nakties taškų norma – turite spustelėti piktogramą „Peržiūrėti įkainius“, kad patikrintumėte, ar tam tikroje nuosavybėje yra laisvų standartinių kambarių.

Apatinė eilutė

Ieškodami viešbučių galite matyti daugybę rezultatų numatytomis kelionės datomis. Deja, ne visus šiuos viešbučius galima užsisakyti su nemokamomis nakties apdovanojimais. Suprasdami, kaip apriboti paieškos rezultatus iki viešbučių, atitinkančių nemokamos nakvynės sertifikato vertę, galite gauti geresnę užsakymo patirtį, teikti realias parinktis ir padaryti sprendimų priėmimo procesą veiksmingesnį.