Skip to content
Home » Didysis obuolys grįžo, sako Delta vadovai

Didysis obuolys grįžo, sako Delta vadovai

  • by

Nevadinkite to sugrįžimu, nebent kalbate apie turistus.

Kelionių į Niujorką paklausa labai išaugo, sakė „Delta Air Lines“ vadovai šią savaitę vykusiame pokalbyje dėl pajamų.

„Praėjusiais metais Niujorkas tikrai negrįžo, ir, žinoma, turime daug kontaktų su Niujorku“, – pokalbio metu sakė oro linijų prezidentas Glenas Hauensteinas. Vis dėlto šiais metais viskas pasikeitė.

„Matome tikrai gerą Niujorką [demand] ne tik kaip kilmės rinkos patobulinimas, bet ir Niujorkas kaip paskirties rinkos pagerėjimas“, – sakė Hauensteinas.

Norite daugiau naujienų su oro linijomis? Prisiregistruokite gauti nemokamą TPG dvisavaitinį aviacijos informacinį biuletenį.

Hauensteino komentarai buvo atsakymas į klausimą apie verslo kelionių paklausą, pažymėdamas, kad net ir technologijų pramonei silpnėjant, finansinių paslaugų darbuotojai šiais metais daugiau keliauja įmonės reikalais.

Tačiau jis pažymėjo, kad poilsinės kelionės – ypač daug pajamingi laisvalaikio keliautojai, kurie moka už papildomą erdvę kojoms, aukščiausios klasės ekonominę, vietinę pirmą ir tarptautinę verslo klasę – taip pat parodė tvirtą Niujorko rinkos atsigavimą.

„Iš tikrųjų įdomu yra neryškios ribos tarp įmonių pelningumo ir didelio pelningumo turinčio laisvalaikio, kurio dar nebuvo prieš pandemiją“, – sakė Hauensteinas.

Aviakompanija ne viena pastebi daugiau keliautojų, grįžtančių į Niujorką.

Prenumeruokite mūsų kasdienį naujienlaiškį

Fredas Dixonas, Niujorko turizmo ir konferencijų – oficialios miesto turizmo organizacijos – prezidentas ir generalinis direktorius TPG sakė, kad grupė nuolat išaugo turizmas nuo pandemijos eros žemumų.

„2022 m. atgavome apytiksliai 85 % rekordinio 2019 m. lankomumo lygio, iš viso sulaukę 56,7 mln. lankytojų“, – sakė Dixonas. „Tikimasi, kad bendras apsilankymų skaičius 2023 m. pasieks 63,3 mln., o iki 2024 m. turėtų viršyti rekordinį 2019 m.

Šie 2022 m. lygiai buvo 72,5 % didesni nei 2021 m.

Tikimasi, kad šią vasarą kelionių padaugės. Hauensteinas sakė, kad apie 75% vietų šios vasaros tarptautiniuose Delta skrydžiuose jau yra užsakytos, nors vietinių užsakymų jis apibūdino kaip „žymiai mažiau“.

Jei tikitės šią vasarą vykti į kelionę, bet dar neužsisakėte, sekite TPG naujausius skrydžių ir viešbučių pasiūlymus bei vasaros kelionių patarimus.

Susiję skaitymai: