Skip to content
Home » Kas yra įmonės kredito kortelė ir kaip ji veikia? – Taškų vaikinas

Kas yra įmonės kredito kortelė ir kaip ji veikia? – Taškų vaikinas

  • by

Jei turite ir valdote nedidelį verslą, tikriausiai esate susipažinę su verslo kredito kortelėmis. Tačiau jei jūsų įmonė tikrai auga, galbūt norėsite pradėti ieškoti įmonių kredito kortelių.

Koks skirtumas? Ir kaip žinoti, ar įmonės kredito kortelė jums tinka? Skaitykite toliau, kad gautumėte atsakymus į šiuos klausimus ir dar daugiau.

Kas yra įmonės kredito kortelė?

Įmonės kredito kortelė yra kortelė, susieta su įmonės sąskaita, o ne su asmeniu. Tai reiškia, kad verslo subjektas, o ne įmonės savininkas, yra teisiškai atsakingas už visus kortelės mokesčius.

Paprastai įmonių sąskaitos yra prieinamos tik toms įmonėms, kurių metinės pajamos yra 4 mln. USD ar daugiau, taip pat sėkmingos veiklos ir nusistovėjusios verslo kredito istorijos. Jei jūsų įmonė yra LLC, S-Corp arba C-Corp, turinti tvirtą verslo kredito balą ir milijonines pajamas, jūsų įmonė gali turėti teisę gauti įmonės kredito kortelę.

Kai kurios įmonės kredito kortelės suteikiamos su tokiomis privilegijomis kaip taškai, mylios arba pinigų grąžinimas. Tačiau didžiausia įmonės kredito kortelės nauda yra ta, kad atskiriems darbuotojams gali būti išduotos savo kortelės, skirtos su darbu susijusioms verslo išlaidoms tvarkyti.

Įmonių kredito kortelės ir smulkaus verslo kredito kortelės

Pagrindinis skirtumas tarp įmonių kortelių ir smulkaus verslo kortelių yra tas, kas yra atsakingas už skolas ir mokesčius. Naudojant smulkiojo verslo korteles, pagrindinis kortelės turėtojas yra asmeniškai atsakingas; su įmonės kortelėmis įmonė yra atsakinga.

Prenumeruokite mūsų kasdienį naujienlaiškį

Tada laukia apdovanojimai. Naudodamas smulkaus verslo korteles, pagrindinis kortelės turėtojas uždirba atlygį iš kortelės. Tačiau įmonės kortelėse įmonė paprastai pasilieka atlygį – ir paprastai uždarbio normos nėra tokios pelningos, kaip matote daugelyje smulkaus verslo kortelių.

Apdovanojimai skiriasi įmonių kortelėmis ir smulkaus verslo kortelėmis. HERO IMAGES/GETTY IMAGES

Jei šiuo metu darbuotojams leidžiama įrašyti verslo išlaidas į savo korteles, o vėliau pateikti savo verslo išlaidas kompensuoti, kai kurie darbuotojai gali matyti, kad perėjimas prie įmonės kortelės, kai įmonė gauna naudos, yra reikšmingas naudos praradimas.

Ar įmonių kredito kortelės turi įtakos asmeniniam kreditui?

Trumpai tariant, ne. Įmonių kredito kortelėms nereikia asmeninės garantijos, todėl kredito išdavėjas greičiausiai neatliks jūsų asmeninio kredito bylos tyrimo. Tai reiškia, kad jūsų asmeninis kredito balas gali būti žemas ir jūsų verslas vis tiek gali gauti įmonės kredito kortelę.

Kita vertus, jei jūsų verslas turi blogą kredito istoriją arba turi tik ribotą kredito istoriją, jums bus sunkiau.

Kaip gauti įmonės kredito kortelę

Jei jus domina įmonės kredito kortelė, paprastai turėsite tiesiogiai susisiekti su kortelės išdavėju. Skirtingai nuo vartojimo kredito kortelių, įmonių kredito kortelės dažnai turi ilgus taikymo procesus, įskaitant įmonės pajamų ir išlaidų dokumentus. Jūsų verslui netgi gali būti atliktas finansinis auditas.

Apatinė eilutė

Smulkaus verslo savininkai gali būti susipažinę su verslo kreditinėmis kortelėmis, tačiau įmonių kredito kortelės gali būti tinkamesnės įmonėms, kurių metinės pajamos viršija 4 mln. USD, yra sėkmingos ir turi nusistovėjusią verslo kredito istoriją. Įmonės kredito kortelė yra susieta su įmonės sąskaita, todėl verslo subjektas, o ne įmonės savininkas, yra teisiškai atsakingas už visus kortelės mokesčius. Įmonių kredito kortelės skiriasi nuo smulkaus verslo kredito kortelių įsipareigojimu už skolas, mokesčius ir atlygį, todėl gali prireikti ilgo prašymo pateikimo proceso, įskaitant finansinį auditą.