Skip to content
Home » Kaip niekada nemokėti visos kainos už automobilio nuomą

Kaip niekada nemokėti visos kainos už automobilio nuomą

 • by

Nors automobilių nuoma atrodo nesudėtinga, jie dažnai yra sudėtingesni ir brangesni, nei tikėtasi. Pradinė reklamuojama kaina gali neatspindėti galutinės kainos, todėl reikia atsižvelgti į papildomus mokesčius, atsisakymą nuo žalos ir kitas išlaidas. Be to, automobilių nuoma nėra tokia įperkama kaip anksčiau.

Jei norite sutaupyti pinigų kitai automobilio nuomai, esate tinkamoje vietoje.

Šiame vadove rasite visus patarimus ir gudrybes, kaip sutaupyti pinigų nuomojantis automobilį. Vadovaudamiesi šiomis rekomendacijomis galite sutaupyti šimtus dolerių kitai transporto priemonės nuomai, todėl tai bus idealus pasirinkimas taupantiems keliautojams.

Naudokite įmonės, universiteto ar absolvento kodą

KYLE OLSEN / TAŠKŲ VAIKINAS

Naudoti įmonės kodą iš savo darbo ar universiteto yra vienas iš paprasčiausių būdų sutaupyti pinigų automobilių nuomai. Nors daugelį šių kodų galima rasti internete, naudoti kodą, kurio nesate tinkami, labai nerekomenduojama. Automobilių nuomos įmonės dažnai prašo įdarbinimo arba absolvento statuso įrodymo.

Tačiau verta patikrinti savo įmonės ar absolventų kelionių svetainę arba studentų išmokų puslapį, kad gautumėte nuomos įmonės nuolaidas. Daugelis universitetų sudarė sandorius su Avis, Enterprise, Hertz ir National, kurie sutaupė studentų ir absolventų pinigų.

Kai kurie kodai netgi gali pasiūlyti papildomų privalumų, pvz., nemokami papildomi vairuotojai arba atleidžiami mokesčiai jaunesniems nei 25 m. vairuotojams. Visada įsitikinkite, kad galite naudoti šiuos kodus nuomojant asmenines paslaugas, nes kai kurie įmonių kodai yra skirti tik verslo kelionėms. Kartais jūsų įmonė ar universitetas gali turėti atskirą kodą asmeniniam naudojimui.

Susiję: Automobilio nuoma iki 25 metų? Štai kaip sutaupyti pinigų

Užsiregistruokite AAA

OSCAR WONG / GETTY IMAGES

Tikriausiai esate susipažinę su AAA – automobilių klubu, kuris savo nariams siūlo pagalbą kelyje ir nuolaidas įvairioms paslaugoms. Viena reikšmingiausių nuolaidų – nuomojamiems automobiliams: su AAA nuolaidos kodu galite sutaupyti iki 20% visos Hertz nuomos kainos.

Naudojant AAA kodą taip pat suteikiama keletas kitų privalumų, pvz., atleidžiami mokesčiai iki 25 metų, nuolaidos iš anksto apmokėtam kurui, nemokamas papildomas vairuotojas ir nemokama vaiko, kūdikio ar paaukštinta kėdutė. Priklausomai nuo to, kaip dažnai nuomojatės iš „Hertz“, šios nuolaidos gali daugiau nei kompensuoti AAA narystės mokestį nuo 64,99 USD iki 124,99 USD per metus.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Kai tapsite nariu, galėsite naudotis specialia „Hertz“ AAA svetaine, kad užsisakytumėte nuolaidą nuomojamą automobilį. Procesas yra toks pat kaip užsakymas per standartinę AAA svetainę; visos nuolaidos rodomos kasos ekrane.

Susiję: Kaip išpirkti taškus ir mylias už automobilių nuomą

Pažiūrėkite, ar turite teisę gauti USAA nuolaidas

THOMAS BARWICK / GETTY IMAGES

USAA nariai, kurie yra aktyvūs kariškiai, veteranai arba aktyvaus karinio asmens ar veterano sutuoktiniai ar vaikai, turi teisę nuolaidomis išsinuomoti automobilius su Avis, Budget, Enterprise ir Hertz. Užsisakę per USAA portalą, galite gauti iki 25% nuolaidą kitai nuomai ir vis tiek uždirbti taškų. Be to, galėsite atleisti nuo mokesčių, pvz., jaunesniems nei 25 metų amžiaus asmenims taikomą mokestį.

Tačiau ne visi turi teisę gauti USAA nuolaidas. Jei atitinkate reikalavimus, verta pradėti paiešką su USAA, kad nustatytumėte bazinę nuolaidą prieš palygindami išlaidas su kredito kortelių privilegijomis ir kitais portalais.

Susiję: Geriausios USAA kredito kortelės

Pasinaudokite kredito kortelių privilegijomis ir nuolaidomis

OSCAR WONG / GETTY IMAGES

Kelios kelionių kredito kortelės siūlo automobilių nuomos privilegijas ir nuolaidas. Štai trumpa apžvalga, ko tikėtis iš kai kurių populiariausių kelionių kortelių.

Chase’o safyro rezervatas

„Chase Sapphire Reserve“ siūlo automobilių nuomos nuolaidas, įskaitant:

 • Iki 30% nuolaida „Audi on Demand“ (buvęs „Silvercar“) nuomai.
 • Iki 30% nuolaida Avis.
 • Iki 25% nuolaida nacionalinei nuomai.

Šios nuolaidos gali padidėti ilgalaikei nuomai. Pavyzdžiui, šį rudenį netoli Dulles tarptautinio oro uosto (IAD) savaitės trukmės „Audi on Demand“ nuomos kaina yra 441 USD ir 44,63 USD mokesčiai ir rinkliavos, iš viso 485,62 USD. Tačiau po „Visa Infinite“ nuolaidos kaina nukrenta iki 375,38 USD. Tai yra 110,25 USD sutaupymas vien už šios kredito kortelės laikymą.

APP.AUDIONDEMAND.COM

Platinum kortelė iš American Express

Kortelių turėtojai Platinum Card® iš American Express turėti prieigą prie Hertz privilegijų rinkinio (būtina užsiregistruoti). Tai apima grąžinimo malonės laikotarpį, nuolaidas, premijų taškus ir transporto priemonės atnaujinimus. Tai gali sutaupyti pinigų ir pasiūlyti puikų būdą pagerinti Hertz patirtį.

Visas pranašumų sąrašas apima:

 • Nemokami transporto priemonių atnaujinimai.
 • Keturių valandų lengvatinis laikotarpis nuomos grąžinimui.
 • 10% premijos Hertz Gold Rewards taškų.
 • Nemokamas papildomas vairuotojas (sutuoktinis arba namų partneris).
 • Hertz prezidento rato statusas.

„Amex Platinum“ taip pat apima „Avis“ privalumus. Jie apima:

 • Pirmenybinis aptarnavimas kasoje.
 • Specialios nuolaidos nuomai Šiaurės Amerikoje ir tarptautiniu mastu.
 • Vienos automobilių klasės atnaujinimas CE grupėms (tarpinis, standartinis ir pilno dydžio).
 • Užsiregistruokite „Avis Preferred“ naudodami AWD# C076700.
 • Užsisakykite tiesiogiai iš „Avis“ arba „Platinum Card Travel Service“ naudodami kupono kodą UUNA007.

Galiausiai, kortelė apima „National Emerald Club Executive“ statusą. Privalumai:

 • Viso dydžio arba geresnių automobilių pasirinkimas iš vykdomosios zonos už rezervuotą vidutinio dydžio kainą.
 • Atlygio pasirinkimas ir viena nemokama nuomos diena su šešiais nuomos kreditais.
 • Už antrą vairuotoją mokestis netaikomas.
 • Garantuoti atnaujinimai.
 • Iki 25% nuolaida naudojant sutarties ID 5030795.

Visada patikrinkite, ar jūsų kredito kortelė turi panašių privalumų. Dažnai šias nuolaidas galima pritaikyti nuomai užsisakius per konkretų portalą arba naudojant tam skirtą nuolaidos kodą.

United Club Infinite kortelė

Galiausiai „United Club Infinite“ kortelė apima nemokamą „Avis President’s Circle“ narystę. Tai apima vertingas privilegijas, pvz.:

 • Nemokami dviejų automobilių klasės atnaujinimai, kai yra.
 • Garantuojamas automobilio prieinamumas, kai užsisakote bent 24 valandas iš anksto.
 • Greita nuomos paslauga.
 • Jei pasirinksite Avis Preferred taškus, gausite 50% daugiau taškų už kiekvieną išleistą dolerį.
 • Speciali telefono linija rezervacijai ir klientų aptarnavimui.

Susiję: kreditinės kortelės, suteikiančios elito statusą automobilių nuomai

Naudokite kreditinę kortelę, į kurią įtrauktas atleidimas nuo žalos

STEFANIE LOOS / BLOOMBERG / GETTY IMAGES

Atleidimas nuo žalos yra svarbi automobilio nuomos dalis. Jei nuomojamame bute patiriate kokią nors žalą (pagalvokite: nuo sparno lenkimo iki vagystės), atsisakymas nuo žalos gali suteikti draudimą ir apriboti jūsų išlaidas.

Šiuos atsisakymus galite nusipirkti iš savo nuomos įmonės, tačiau jie gali būti brangūs – paprastai nuo 10 iki 20 USD per dieną. Tačiau kai kurios kredito kortelės apima pirminės susidūrimo žalos atsisakymą, kai nuomos mokestį apmokestinate iš savo kredito kortelės.

Dvi iš šių kortelių yra Chase Sapphire Preferred Card ir Sapphire Reserve. Abi kortelės siūlo pirminį atsisakymą nuo žalos atlyginimo žalos ar vagystės atveju. Yra keletas išimčių – būtent egzotiškoms, „brangioms“ ir senovinėms transporto priemonėms, tačiau jūsų vidutinis nuomojamas automobilis neturėtų kelti problemų.

Kadangi draudimas yra pirminis, jums nereikės kreiptis į asmeninį automobilio draudimą, jei bus padaryta žala. Tai naudinga, nes jums nereikės mokėti didelės išskaitos arba jums nereikės keisti tarifų. Tiesiog atkreipkite dėmesį, kad draudimas galioja tik nuomai 31 dienai ar trumpiau.

Susijęs: Kaip aš strategiškai užsisakiau išsinuomotą automobilį 110 dienų iš eilės

Užsisakykite per oro linijų portalą

Daugelis pagrindinių oro linijų bendradarbiauja su automobilių nuomos įmonėmis, siūlydamos nuolaidas, galimybę užsidirbti mylių ir dar daugiau. Pavyzdžiui, „United MileagePlus“ nariai gali uždirbti iki 1000 taškų už nuomą ir išskirtinai sutaupyti naudodami „Avis“ ir „Budget“.

CARS.UNITED.COM

Dar geriau, daugelis oro linijų programų siūlo nemokamą automobilių nuomos statusą savo elitiniams nariams. „American“, „Delta“ ir „United“ siūlo statuso atitikmenis elitui, o „United“ taip pat siūlo statusą pasirinktiems bendro prekės ženklo kredito kortelių turėtojams.

Automobilių nuomos būsena gali apimti garantuotus nemokamus atnaujinimus, premijos taškus ir platesnį išpirkimo variantų pasirinkimą. Šių privilegijų vertė gali padidėti priklausomai nuo to, kaip dažnai nuomojatės automobilius, todėl primygtinai rekomenduojame pasinaudoti statuso atitikimo pranašumais, jei jums toks pasiūlymas.

Be to, jūs prarandate automobilių nuomos taškus, jei pasirenkate užsidirbti oro linijų mylių išsinuomoję automobilį. Apsvarstykite, kuri valiuta jums atrodo vertingesnė, prieš pasirinkdami, kurią valiutą norite uždirbti. Priešingai populiariems įsitikinimams, automobilių nuomos taškai gali būti labai vertingi, priklausomai nuo to, kaip juos naudojate.

Susiję: Skrydžiai, kreditinės kortelės ir dar daugiau: Kaip uždirbti mylių naudojant „United MileagePlus“ programą

Patikrinkite alternatyvias nuomos vietas

Automobilių nuomos garažas O’Hare tarptautiniame oro uoste (ORD). SEAN CUDAHY / THE POINTS GUY

Pagrindinės nuomos įmonės, tokios kaip…