Skip to content
Home » Galutinis Spirit Airlines „Free Spirit“ lojalumo programos vadovas

Galutinis Spirit Airlines „Free Spirit“ lojalumo programos vadovas

 • by

Nepaisant itin pigaus vežėjo verslo modelio, „Spirit Airlines Free Spirit“ lojalumo programa dažnai skraidantiems siūlo daugybę privalumų, keletą solidžių uždarbio galimybių, elito statusą ir dinamišką apdovanojimų kainodarą su puikiais išpirkimais.

Šis straipsnis suteiks jums išsamią „Free Spirit“ programos apžvalgą, įskaitant taškų uždirbimą ir išpirkimą, saldžiųjų taškų apdovanojimą, elito statusą ir kitą svarbią programos informaciją.

Kaip uždirbti Spirit taškų

Dvasios taškai yra stebėtinai vertingi; laimei, yra keletas būdų, kaip juos užsidirbti. ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

„Free Spirit“ programa yra nemokama. „Spirit“ taškų galite uždirbti skrisdami, naudodami bendras kredito korteles ir sudarydami sandorius su „Spirit“ partneriais.

Uždirbkite taškų skrisdami „Spirit Airlines“.

Skrisdami su „Spirit Airlines“ gausite taškų pagal bilieto kainą ir „Free Spirit“ elito statuso lygį.

 • narys: 6 taškai už dolerį.
 • sidabras: 8 taškai už dolerį.
 • Auksas: 10 taškų už dolerį.

Taškai uždirbami pagal bazinę bilieto kainą, neįskaitant mokesčių ir rinkliavų. Pavyzdžiui, jei jūsų bilietas kainuoja 50 USD neatskaičius mokesčių už skrydį iš Hartsfield-Jackson Atlanta tarptautinio oro uosto (ATL) į Orlando tarptautinį oro uostą (MCO), uždirbtumėte 300 taškų kaip bendrasis narys.

Taip pat galite uždirbti taškų už priedus, pvz., sėdynės pasirinkimą, pirmenybinį įlaipinimą ir bagažą, tačiau už didesnį tarifą:

 • narys: 10 taškų už dolerį.
 • sidabras: 16 taškų už dolerį.
 • Auksas: 20 taškų už dolerį.

Uždirbkite taškų naudodami „Spirit“ kredito korteles

Galite uždirbti „Spirit“ taškų naudodami dvi „Spirit“ bendras kredito korteles. Abi kortelės turi skirtingus uždarbio rodiklius, funkcijas, pasveikinimo premijas ir metinius mokesčius. „Free Spirit® Travel More World Elite Mastercard®“ yra aukščiausios klasės kortelė su 79 USD metiniu mokesčiu (pirmaisiais metais netaikomas). Ši kortelė siūlo 50 000 premijos taškų ir 100 USD skrydžio kuponą, kai išleidžiate 1 000 USD kortelėje per pirmąsias 90 sąskaitos atidarymo dienų.

Kortelė taip pat neapmokestinama rezervavimo mokesčiais ir apima tokias privilegijas, kaip pirmenybinis įlaipinimas į 2 zoną, 25 % nuolaida visiems maisto ir gėrimų pirkiniams, kai mokate kortele, ir 100 USD kompaniono skrydžio kuponas kiekvieną sukaktį, kai perkate bent 5 000 USD. ankstesniais metais. Štai ką uždirbate naudodami „Free Spirit Travel More World Elite Mastercard“ kortelę:

 • 3 taškai už dolerį perkant tinkamus Spirit.
 • 2 taškai už dolerį perkant tinkamus restoranus ir bakalėjos parduotuvėse.
 • 1 taškas už dolerį už visus kitus pirkinius.

Tuo tarpu be metinio mokesčio Free Spirit® Travel Mastercard® suteikiama 10 000 premijos taškų, kai išleidžiate bent 500 USD per pirmąsias 90 sąskaitos atidarymo dienų. Kaip kortelės savininkas, kiekvieną jubiliejų gausite 5 000 premijos taškų, kai per ankstesnius jubiliejaus metus nusipirksite bent 10 000 USD. Kaip ir su „Spirit“ aukščiausios kokybės kortele, mokėdami kortele galite gauti pirmenybinį įlaipinimą į 2 zoną ir 25 % nuolaidą visiems maisto ir gėrimų pirkiniams skrydžio metu. Štai ką uždirbate naudodami „Free Spirit Travel Mastercard“ kortelę:

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

 • 2 taškai už dolerį perkant tinkamus Spirit.
 • 1 taškas už dolerį už visus kitus pirkinius.

Siūlome vengti nemokamo metinio mokesčio kortelės dėl ribotų privalumų. Tačiau „Free Spirit Travel More Mastercard“ gali būti naudinga dažnai besinaudojantiems „Spirit“ skraidyklėmis, pasinaudojant „Companion Flight Voucher“ ir papildomomis privilegijomis. Be to, kortelės pasveikinimo premija gali būti naudinga.

„The Points Guy“ atskirai surinko informaciją apie „Free Spirit Travel More World Elite Mastercard“ ir „Free Spirit Travel Mastercard“. Kortelės išdavėjas neperžiūrėjo ir nepateikė šiame puslapyje pateiktos kortelės informacijos.

Susiję: Geriausios kelionių kredito kortelės

Uždirbkite taškų su „Spirit“ partneriais

Taip pat galite uždirbti „Spirit“ taškų su oro linijų partneriais. Visą partnerių sąrašą galite rasti „Spirit“ svetainėje, tačiau čia pateikiama trumpa kai kurių populiariausių partnerių apžvalga:

 • Nemokamas internetinis prekybos centras Spirit: „Spirit“ turi internetinį apsipirkimo portalą, kuriame apsiperkant internetu skiriami taškai. Priklausomai nuo prekybininko, kartais galite uždirbti daugiau nei 20 taškų už tinkamą dolerį. Prieš pirkdami susiraskite savo prekybininką „Free Spirit Online Mall“ ir spustelėkite mygtuką „Apsipirkti dabar“, kad būtumėte nukreipti į prekybininko svetainę. Tada galėsite pirkti kaip įprasta ir tinkami taškai bus įskaityti į jūsų sąskaitą.
 • Nemokamas dvasios vakarienė: Spirit, kaip ir daugelis kitų lojalumo programų, turi pietų apdovanojimų programą. Galite uždirbti iki 5 taškų už dolerį kaip VIP narys, kuris per kalendorinius metus atliko 11 reikalavimus atitinkančių operacijų. „Spirit“ taip pat siūlo 500 mylių pasveikinimo premiją naujiems nariams, kurie per pirmąsias 30 prisijungimo dienų išleidžia 30 USD ar daugiau dalyvaujančiuose restoranuose ir per 30 dienų nuo apsilankymo parašo internetinę apžvalgą.
 • Užsisakykite viešbučius, automobilių nuomą ir kruizus su „Spirit“ kelionių partneriais: Spirit turi keletą kelionių partnerių, su kuriais galite uždirbti papildomų Spirit taškų užsisakę keliones ne lėktuvu. Tai apima daugumą pagrindinių automobilių nuomos kompanijų, viešbučių užsakymo platformą ir „Spirit Cruises“. Dauguma šių partnerių skiria taškus atsižvelgdami į tai, kiek išleidžiate arba, daugumos nuomojamų automobilių atveju, kiek laiko nuomojatės.

Kaip išpirkti Spirit taškus

Spirit neturi oro linijų partnerių, todėl negalite išpirkti Spirit taškų kitose oro linijose. ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

„Spirit“ apdovanojimų skrydžiai prasideda nuo 2 500 taškų, o lojalumo programa didžiuojasi siūlydama išpirkti kiekvieną vietą kiekvienam skrydžiui be jokių užtemimo datų. „Spirit“ taškus vertiname po 1,1 cento, todėl, kai įmanoma, stenkitės išpirkti taškus pagal tą įvertinimą. Aviakompanija taip pat siūlo „Free Spirit Points + Cash“ apdovanojimus, kurie kainuoja vos 1000 taškų, leidžiančius nariams sujungti pinigus ir taškus.

Prieš pasinerdama į apdovanojimus, „Spirit“ prideda 50 USD mokestį prie išpirkimų, užsakytų per 28 dienas iki išvykimo. Dėl to „Free Spirit“ taškus sunku naudoti paskutinės minutės skrydžiuose. Šis mokestis netaikomas pirminiams „Free Spirit Travel More Mastercard“ ir „Spirit“ elito narių kortelių turėtojams.

Kaip ir tikėtasi naudojant „Spirit“ kainodaros modelį, apdovanojimų tarifai paprastai koreliuoja su grynųjų skrydžio kaina, todėl brangesni bilietai kainuoja daugiau taškų. Kaip minėta anksčiau, bilietai prasideda nuo 2500 taškų į vieną pusę. Radome daug bilietų už šią kainą – net ir didžiausiomis vasaros dienomis.

Pavyzdžiui, šis skrydis iš Oklando tarptautinio oro uosto (OAK) į Las Vegaso Hario Reido tarptautinį oro uostą (LAS) kainuoja 2500 taškų ir 5,60 USD į vieną pusę darbo dieną. Dėl dinamiškos kainodaros ši kaina kinta priklausomai nuo dienos, tačiau puiku, kad šiuo metu yra daug apdovanojimų.

SPIRIT.COM

Beje, užsakyti šiuos pigius skrydžius ne visada yra labai naudinga. Šis skrydis kainuoja tik 19,89 USD, todėl už vieną vertės tašką gausite tik 0,57 cento. Ten galite rasti geresnių pasiūlymų.

SPIRIT.COM

Pavyzdžiui, šis skrydis iš Niuarko Liberty tarptautinio oro uosto (EWR) į Luis Muñoz Marín tarptautinį oro uostą (SJU) San Chuane, Puerto Rike, kainuoja 4000 taškų ir 5,60 USD.

SPIRIT.COM

Šio skrydžio kaina grynaisiais yra 74,19 USD, taigi už šio bilieto vertės tašką gausite 1,72 cento. Tai pristato an puikiai Dvasios taškų naudojimas.

SPIRIT.COM

Kitas geras pavyzdys yra šis skrydis iš Fort Loderdeilo-Holivudo tarptautinio oro uosto (FLL) į Normano Manley tarptautinį oro uostą (KIN) Kingstone, Jamaikoje. Tai kainuoja 4500 taškų ir 49,60 USD mokesčių į vieną pusę.

SPIRIT.COM

To paties skrydžio kaina grynaisiais – 123,19 USD. Atėmę 49,60 USD mokesčių, už šio bilieto vertės tašką gausite 1,64 cento. Tai dar vienas tvirtas jūsų Dvasios taškų panaudojimas.

SPIRIT.COM

Yra daug puikių pasiūlymų, tačiau prieš rezervuojant svarbu palyginti grynųjų pinigų ir skrydžio taškais kainą su taškais. Rekomenduojama siekti bent 1 cento už tašką vertės, tačiau didesnę vertę galima gauti, kai apima brangesnius skrydžius. Galite pastebėti, kad tarptautiniai bilietai yra geresni norint gauti geriausią vertę, tačiau atlikdami šį skaičiavimą būtinai pašalinkite mokesčius ir rinkliavas, nes jie patiriami ir už mokamus, ir už apdovanojimų bilietus.

Atkreipkite dėmesį, kad „Spirit“ taškus taip pat galite naudoti pirkdami žurnalus, tačiau tai beveik neabejotinai suteiks išpirkimo vertę, daug mažesnę nei galite gauti už kelionių lėktuvu taškus.

Susiję: Viskas, ką turėtumėte žinoti prieš skrendant „Spirit Airlines“.

Spirit Saver$ klubas

„Spirit Saver$ Club“ gali atlaisvinti nuolaidas „Spirit“ lėktuvų bilietams. ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

„Spirit“ pervadino savo garsųjį 9 USD bilieto klubą į „Spirit Saver$“ klubą, kai prasidėjo „Free Spirit“ programa. Čia yra…