Skip to content
Home » Kaip kreiptis dėl Capital One verslo kredito kortelės

Kaip kreiptis dėl Capital One verslo kredito kortelės

  • by

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas buvo atnaujintas su nauja informacija.


„Capital One“ vizitinės kortelės idealiai tinka verslo savininkui, norinčiam uždirbti daugiausiai naudos su mažiausiai laiko ir pastangų.

Tokios kortelės kaip „Capital One Spark Miles“ verslui ir „Capital One Spark Cash Select“ už puikų kreditą uždirba 2 mylias už dolerį arba 2 % grynųjų pinigų už kiekvieną pirkinį. Naudodamiesi šiomis kortelėmis, jums nereikia žongliruoti keliomis išlaidų kategorijomis, o 2 % grąžinimas iš verslo pirkinių, už kuriuos įprastai gautų tik 1 % atlygio, laikui bėgant didėja. Dabar pats tinkamiausias metas kreiptis dėl bet kurios kortelės, nes abiems suteikiamos solidžios registracijos premijos.

Naudodami „Spark Cash“ kortelę, išleidę 4500 USD per pirmuosius tris sąskaitos atidarymo mėnesius, galite uždirbti 500 USD grynųjų pinigų premiją. „Spark Miles“ kortelė turi panašų pasiūlymą – 50 000 mylių išleidus 4500 USD per pirmuosius tris sąskaitos atidarymo mėnesius, o tai verta 500 USD kelionėms. Jei savo mylias perleisite „Capital One“ oro linijų ir viešbučių partneriams, turėsite galimybę padidinti šių mylių vertę.

Susiję: Kaip maksimaliai padidinti „Capital One“ mylių skaičių

„Capital One Spark Cash Select for Excellent Credit“ informaciją savarankiškai surinko „The Points Guy“. Kortelės išdavėjas neperžiūrėjo ir nepateikė šiame puslapyje pateiktos kortelės informacijos.

„Capital One“ kortelės reikalavimai

Turėdami tai omenyje, turėtumėte žinoti apie „Capital One“ kredito kortelių taikymo apribojimus.

Nors išdavėjas leidžia vienu metu turėti dvi asmenines kredito korteles, „Capital One“ vizitinės kortelės (ir bendro prekės ženklo kortelės) į šį limitą neįtraukiamos. Atminkite, kad jums bus patvirtinta tik viena „Capital One“ išduota kortelė kas šešis mėnesius.

Taip pat atminkite, kad beveik visos „Capital One“ vizitinės kortelės bus rodomos jūsų asmeninėje kredito ataskaitoje, o tai reiškia, kad jos bus pridėtos prie jūsų „Chase 5/24“ skaičiaus, net jei jos yra vizitinės kortelės.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Kaip kreiptis dėl Capital One verslo kredito kortelės

Panagrinėkime šią „Capital One Spark Cash“ kredito kortelės programą. Nesvarbu, kokios Capital One vizitinės kortelės kreipsitės, paraiška atrodys taip pat.

Pirmiausia įveskite savo el. pašto adresą ir verslo informaciją.

Jei esate individualus savininkas (ty vienintelis įmonės savininkas), galite naudoti savo vardą kaip įmonės pavadinimą. Arba, jei esate laisvai samdomas darbuotojas arba nepriklausomas rangovas, kaip įmonės pavadinimą naudokite savo vardą, nebent vietinėje ar valstijos vyriausybėje užsiregistravote DBA pavadinimui („vykdyti verslą kaip“), vietoj to turėtumėte naudoti šį pavadinimą. Bendrijoms, LLC ar bet kuriai kitai teisinei verslo struktūrai naudokite oficialų įmonės pavadinimą. Nekurkite įmonės pavadinimo, kurio neužregistravote kaip DBA.

Patarimas: naudokite savo vardą, jei neturite oficialaus atskiro įmonės pavadinimo.

Susiję: Kas gali turėti teisę gauti mažą vizitinę kortelę

„Įmonės pavadinimas taip, kaip norite, kad jis būtų rodomas kortelėje“ neprivalo atitikti „įmonės pavadinimo“, tačiau tai gali būti santrumpa, jei visas įmonės pavadinimas netilps. Įmonės adresas ir telefono numeris gali būti jūsų namų adresas arba asmeninis mobiliojo telefono numeris.

Tarkime, kad esate vienintelis savininkas ir nesate užsiregistravęs kaip juridinis verslo subjektas (LLC, ne pelno siekiantis ir pan.), kaip verslo teisinę struktūrą pasirinkite „individualus savininkas“. Kaip individualus savininkas galite naudoti savo socialinio draudimo numerį (SSN) kaip verslo mokesčių ID. Kitu atveju naudokite savo federalinį darbdavio identifikavimo numerį (EIN).

Daugeliu atvejų „verslo nuosavybės tipas“ priklausys privačiai, nebent jūsų įmonė yra viešai prekiaujama arba iš dalies priklauso vyriausybei. Pasirinkę „pramonės tipą“, turėsite toliau nurodyti savo verslo veiklą pagal „kategoriją“ ir „specialybę“. Manau, kad riboti šios programos dalies pasirinkimai retai tiksliai apibūdina mano laisvai samdomo verslo veiklą. Jei esate toje pačioje valtyje, pasirinkite tinkamiausią variantą.

Kalbant apie „metines verslo pajamas“, įtraukite visus pinigus, kuriuos jūsų įmonė paima prieš išlaidas ir mokesčius. Vertinant „verslo išlaidas per mėnesį“, verta įvertinti vidutines mėnesio išlaidas per metus, ypač jei jūsų verslas yra sezoninis ir išlaidos svyruoja.

Įvedę asmeninę informaciją, pasirinkite savo vaidmenį arba titulą įmonėje. Daugeliui žmonių tai bus savininkas arba partneris. Jūsų „bendros metinės pajamos“ gali apimti visas pajamas, kurias reguliariai naudojate mokėdami sąskaitas – daugeliui žmonių tai gali būti sutuoktinio ar partnerio pajamos.

Paskutinis klausimas klausia, ar norite naudoti tuščius čekius grynųjų pinigų avansams. Rekomenduoju palikti šį lauką tuščią arba pasirinkti „ne“. Jei naudosite vieną iš šių čekių, mokėsite didesnę palūkanų normą už grynųjų pinigų avansą (palyginti su įprastu pirkimu kortele) kartu su grynųjų pinigų avanso mokesčiu, net jei jį sumokėsite iš karto. Be to, grynųjų pinigų avansai negaus taškų ir neįskaičiuojami į pasveikinimo premijos uždirbimą.

Apatinė eilutė

Prieš kreipdamiesi dėl „Capital One“ vizitinės kortelės, įsitikinkite, kad suprantate paraiškos teikimo proceso ypatybes ir kortelės reikalavimus.

Tiksliai užpildę paraišką, galite padidinti savo galimybes gauti patvirtinimą ir prieš pateikdami paraišką susipažinkite su „Capital One“ taisyklėmis.

Susiję: Geriausios smulkaus verslo kredito kortelės

Papildomi Emily Thompson ir Stella Shon reportažai.