Skip to content
Home » Kaip išpirkti taškus ir mylias automobilių nuomai

Kaip išpirkti taškus ir mylias automobilių nuomai

  • by

Nuo kreditinių kortelių nuolaidų iki sutartų įkainių grupėms ir įmonėms – ne paslaptis, kad yra daugybė būdų, kaip nemokėti visos kainos už automobilio nuomą.

Tačiau, nepaisant to, kaip dažnai nuomojatės, turėtumėte nedelsdami panaudoti taškus ir mylias išsinuomoti automobilius. Juk vienas TPG darbuotojas išsinuomojo 100 000 USD vertės 7 serijos BMW už 3 USD per dieną, pasinaudodamas automobilių nuomos kreditais.

Šiame vadove pabrėžsime, kaip galite išpirkti atlygį už kitą nuomą.

Automobilių nuomos apdovanojimų naudojimas

THOMAS BARWICK / GETTY IMAGES

Dauguma didžiųjų automobilių nuomos kompanijų turi atlygio programas, kurios leidžia uždirbti ir išpirkti taškų už automobilių nuomą. Štai trumpa apžvalga, ką turėtumėte žinoti apie taškų uždirbimą ir išpirkimą naudojant populiariausias automobilių nuomos lojalumo programas.

Avis pirmenybė: „Avis Preferred“ nariams reikia mažiausiai 700 taškų nemokamai išsinuomoti automobilį, kurio bazinė kaina yra iki 50 USD. Nariai uždirba 1 tašką už dolerį ir mažiausiai 100 taškų už užsakymą. Be to, per dieną galite išsinuomoti įvairius priedus už 250 taškų.

Biudžetinė „Fastbreak“.: Biudžete nėra taškų sistemos. Vietoj to, nariai šiuo metu uždirba 25 USD biudžetinių dolerių už kiekvieną du reikalavimus atitinkančius mokamus nuomos mokesčius. Per metus galite uždirbti iki 52 kuponų.

Dolerio ekspresas: Išpirkimas prasideda nuo 500 taškų per dieną savaitgaliais ir nuo 625 taškų per dieną darbo dienomis. Kadangi nariai uždirba 1 tašką už dolerį, norint uždirbti nemokamą dieną, reikia mokėti bent 500 USD vertės nuomos mokestį.

Enterprise Plus: „Enterprise“ neturi apdovanojimų diagramos, todėl taškų, kurių jums prireiks laisvai dienai, skaičius skirsis atsižvelgiant į išsamią jūsų nuomos informaciją. Nariai uždirba 1 tašką už dolerį už mokamą nuomą, nors elito nariai uždirba nuo 10% iki 20% premijos taškų už nuomą.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Hertz Gold Plus apdovanojimai: nemokama Hertz nuoma prasideda nuo 950 taškų per dieną standartiniu lygiu, nors taikomos ir užtemimo datos. Tuo tarpu nemokama Hertz nuoma be apribojimų prasideda nuo 1900 taškų per dieną. Bazinės pakopos aukso nariai uždirba 1 tašką už dolerį, o Five Star nariai uždirba 25% premijos taškų (iš viso 1,25 taško už dolerį), o Prezidento rato nariai uždirba 50% premijos taškų (iš viso 1,5 taško už dolerį).

Nacionalinis smaragdų klubas: Kaip ir „Budget“, „National“ neturi taškų programos, bet leidžia nariams užsidirbti kreditų už nemokamas nuomos dienas. Už kiekvieną kvalifikuotą automobilio nuomą gaunate vieną kreditą. Ir priklausomai nuo jūsų būsenos lygio, po penkių–septynių nuomos kreditų uždirbsite vieną nemokamą dieną.

Susiję: Automobilių nuomos apdovanojimų programos, apie kurias turite žinoti

Išpirkite kreditinių kortelių premijas už automobilių nuomą

KAUKĖS / GETTY IMAGES

Jei turite kortelę, kuri grąžina pinigus arba perleidžiamus prizus, galite išpirkti atlygį už automobilių nuomą.

Nors procesas įvairiose kortelėse šiek tiek skiriasi, grynųjų pinigų grąžinimas paprastai yra lengviausias. Pavyzdžiui, jei turite grynųjų pinigų grąžinimo premijų kortelę, pvz Chase Freedom Unlimited, galite prašyti grynųjų pinigų grąžinimo kaip kreditą arba banko indėlį. Tada galite panaudoti grynųjų pinigų grąžinimo premijas iš savo kortelės, kad galėtumėte efektyviai sumokėti už automobilio nuomą (ar bet kokias kitas išlaidas).

Taip pat galite išpirkti „Capital One“ mylias, kad kompensuotumėte beveik bet kokį su kelionėmis susijusį pirkinį, nuskaitytą iš jūsų kortelės per pastarąsias 90 dienų. Norėdami išpirkti „Capital One“ mylias fiksuota kaina už 100 USD nuomos automobilio mokestį, turėsite išpirkti 10 000 mylių.

„Chase Ultimate Rewards“ kelionių portalas yra dar viena vieta, kur galima išpirkti taškus už automobilių nuomą. Jei turite Chase Sapphire rezervatas, jūsų taškai verti po 1,5 cento, kai užsisakote nuomojamus automobilius per portalą. Jei turite „Chase Sapphire“ pageidaujama kortelėper portalą galite išpirkti taškus už automobilių nuomą po 1,25 cento už tašką.

Taip pat galite naudoti „American Express“ narystės apdovanojimų taškus automobilių nuomai naudodami „Amex“ mokėjimo su taškais funkciją. Tačiau tai darydami nesuteiksite didelės taškų vertės.

Susiję: kaip (ir kodėl) turėtumėte uždirbti perleidžiamų taškų

Išpirkite oro linijų mylias automobilių nuomai

Nesitikėkite maksimaliai padidinti savo atlygį, jei išpirksite oro linijų mylias automobilių nuomai. Oro linijų bendrovės dažnai siūlo daug geresnius skrydžių išpirkimo tarifus.

Tačiau, kad suprastumėte, ko tikėtis, štai kiek mylių jums reikia norint išsinuomoti automobilį vienai dienai San Francisko tarptautiniame oro uoste (SFO). Štai ką radau iš trijų pagrindinių oro linijų, kurios paprastai leidžia nariams išpirkti mylias už automobilių nuomą.

Susiję: 10 klaidų, kurių reikia vengti išperkant dažnai skraidančių kilometrus

Amerikos oro linijos

„American Airlines“ bendradarbiauja su dauguma pagrindinių automobilių nuomos kompanijų. O jei turite „American Airlines“ statusą arba „American Airlines“ kredito kortelę su bendro prekės ženklu, galite sunaudoti iki 30 % mažiau mylių. Norėdami patikrinti tarifus, pradėkite paiešką čia.

CARS.USEAAMILES.COM

Taip pat galite sumokėti už automobilio nuomą naudodami „American Airlines“ mylių ir grynųjų pinigų derinį.

CARS.USEAAMILES.COM

„American Airlines“ mylių išpirkimas išsinuomotiems automobiliams paprastai neužtikrina didelio išpirkimo procento. Bet jūs taip pat galite uždirbti AAdvantage mylių išsinuomoję automobilį, kai pradėsite čia. Tomis pačiomis nuomos datomis galėčiau rezervuoti atnaujintą automobilį su draudimu nuo žalos už 159,78 USD. Be to, aš uždirbčiau 201 lojalumo tašką ir mylią (vertė 3,55 USD TPG vertinimu).

AA.COM

Tuo tarpu, jei išpirkčiau American Airlines mylių už nuomą, gaučiau maždaug 1 cento už mylią išpirkimo tarifą už prastesnės kokybės automobilį be apsaugos.

Susijęs: Maksimalus išpirkimas naudojant „American Airlines AAdvantage“.

„Delta Air Lines“.

Jei užsisakote paketą, „Delta“ leidžia išpirkti „SkyMiles“ automobilių nuomai. Taigi, galite išpirkti „Delta“ mylias už skrydžio ir viešbučio atostogų paketą, į kurį įeina automobilio nuoma. Norėdami tai padaryti, ieškokite atostogų paketo čia. Prieš įtraukdami išsinuomotą automobilį kaip papildomą, turėsite pasirinkti viešbutį ir skrydžius.

DELTA.COM

Jei norite naudoti mylias, pritaikykite jas dešiniajame stulpelyje, kad kompensuotumėte išlaidas. „Delta“ nerodo jūsų paketo kainos myliomis, bet galite rankiniu būdu pridėti norimą naudoti „SkyMiles“ skaičių. Jei tai padarysite, pamatysite, kad Delta jums skirs 1 centą už mylią, o tai yra mažesnis nei TPG įvertinimas Delta SkyMiles – 1,41 cento už mylią.

Susiję: paprasti būdai uždirbti daugiau „Delta SkyMiles“.

Tarptautinės oro linijos

Čia galite išpirkti „MileagePlus“ mylių nuomojamiems automobiliams. Kaip ir tikėtasi, tai nėra geriausias Jungtinių mylių panaudojimas.

AUTOMOBILIAI.MILEAGEPLUS.COM

Už tą pačią nuomą darbo dienomis, apie kurias aptariau aukščiau, galite sumokėti 108,56 USD. Taigi, nuvažiavę 18 400 mylių, gautumėte tik 0,58 cento už mylią, o tai yra žymiai mažiau nei mūsų įvertintos Jungtinės mylios – 1,21 cento už kiekvieną.

Susiję: Kaip užsidirbti mylių naudojant „United MileagePlus“ programą

Apatinė eilutė

Taškų ir mylių išpirkimas už nuomojamus automobilius dažnai nesuteikia geriausios išpirkimo vertės. Todėl paprastai rekomenduočiau naudoti grynųjų pinigų grąžinimo atlygį, kad kompensuotumėte automobilio nuomos arba lojalumo programos premijų išpirkimo išlaidas.

Išpirkę „Chase Ultimate Rewards“ taškus išsinuomotam automobiliui per „Chase“ kelionių portalą, galite gauti tinkamą išpirkimo vertę, tačiau dažnai įmanoma rasti geresnių būdų, kaip padidinti „Chase“ taškus.

Papildomi Arianos Arghandewal ir Kyle’o Olseno pranešimai.