Skip to content
Home » „Delta“ po 15 metų pradeda skrydžius į Londono Getviką

„Delta“ po 15 metų pradeda skrydžius į Londono Getviką

  • by

„Delta Air Lines“ plečia savo veiklą Londone.

Atlantoje įsikūręs vežėjas pradėjo tiesioginius skrydžius tarp Niujorko Johno F. Kennedy tarptautinio oro uosto (JFK) ir Londono Getviko oro uosto (LGW). Skrydžiai sugrąžina Deltą į Getviką pirmą kartą per 15 metų.

Heathrow oro uostas (LHR) yra pagrindinis Londono tarptautinis centras, kurį renkasi dauguma verslo keliautojų (taip pat ir daugelis poilsiautojų). Gatwickas – antrasis judriausias Londono oro uostas – nukreiptas į regioninius ir laisvalaikio maršrutus. Tačiau Deltos sugrįžimas į oro uostą pabrėžia didėjančią konkurenciją maršrutuose tarp JAV ir Londono.

„JetBlue“ 2021 m. rugpjūtį pavertė Londoną pirmuoju Europos kelionės tašku, pradėdamas skrydžius iš pradžių į Heathrow, o vėliau į Getviką. „JetBlue“ dabar skraido į abu Londono oro uostus iš savo mazgų JFK ir Bostono Logano tarptautinio oro uosto (BOS).

Susiję: „JetBlue“ skris į Londono Hitrou ir Getviką: kurį maršrutą turėtumėte pasirinkti?

„JetBlue“ atėjimas į rinką atvėrė naują frontą ilgalaikėje konkurencijoje tarp JAV „didžiojo trejeto“ maršrutuose į Londoną. „American Airlines“, „Delta“ ir „United Airlines“ siūlo dešimtis kasdienių skrydžių tarp Hitrou ir Niujorko. Įtraukite bendros įmonės partnerius (American yra glaudžiai susijusi su British Airways, o Delta valdo didelę Virgin Atlantic akcijų dalį) ir jų dalis Londono rinkoje bus stipresnė.

Tačiau „JetBlue“, pradėdama savo paslaugą į Londoną, įsipareigojo sumažinti kainas, kurias taiko jos dideli konkurentai JAV ir jų aljanso partneriai. „JetBlue“ teigė, kad tai apims jo „Mint“ kabiną, kurioje yra prabangios gulimos sėdynės ir aptarnavimas, kuris yra palankesnis nei didesnių konkurentų verslo klasės gaminiams.

„Delta“ pirmą kartą atskleidė planus teikti sezonines JFK-LGW paslaugas 2022 m. rugsėjį – praėjus vos metams po to, kai „JetBlue“ pradėjo skraidyti į Londoną. „Delta“ dabar sako, kad planuoja skraidyti maršrutu ištisus metus.

Su šiuo žemėlapio papildymu „Delta“ tampa vienintele iš trijų didžiųjų JAV oro linijų, skrendančių į LGW. „JetBlue“, „Lufthansa“ ir kitos itin pigių Skandinavijos oro linijų bendrovės, tokios kaip „Norse Atlantic Airways“, jau skraido į LGW.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Susiję: „Virgin Atlantic“ ir „Delta“ grįžta į Londono Heathrow 3 terminalą liepos 15 d., „Clubhouse“ vėl atidaromas

Getvikas pasveikino Deltos sugrįžimą į oro uostą, kuris tarp JAV keliautojų yra mažiau žinomas nei Heathrow.

LGW generalinis direktorius Stewartas Wingate’as teigė, kad naujasis maršrutas paskatins didesnę konkurenciją ir suteiks Delta klientams antrą Londono galimybę.

„Tai taip pat parodo didelę Getviko, kaip garsių tolimųjų skrydžių oro uosto, trauką“, – pridūrė jis.

Štai „Delta“ skrydžių tarp JFK ir LGW tvarkaraštis:

  • Iš LGW išvyksta 14:10 ir atvyksta į JFK 17 val
  • Iš JFK išvyksta 23:35 ir atvyksta į LGW 12 val. (kitą dieną).

Susiję skaitymai: