Skip to content
Home » Visos Seabourn kruizinių laivų klasės, paaiškinta

Visos Seabourn kruizinių laivų klasės, paaiškinta

  • by

Tarp kruizinių linijų, kurios orientuojasi į brangias prabangias keliones, Seabourn turi vieną paprasčiausių laivynų.

Visi linijos laivai skirstomi į vieną iš trijų grupių: Encore klasės vandenynų laivai, Odisėjos klasės vandenynų laivai ir ekspediciniai laivai (kurių klasės pavadinimo Seabourn nepateikė).

Kiekvieną iš šių grupių sudaro laivai, pastatyti maždaug tuo pačiu metu pagal tą patį pagrindinį projektą. Jei pažįstate vieną grupės narį, pažįstate juos visus.

Seabourn eksploatuoja septynis laivus – du Encore klasės laivus, tris Odyssey klasės laivus ir du ekspedicinius laivus. Šis skaičius turėtų sumažėti vienu 2024 m., kai vienas iš Odyssey klasės laivų paliks Seabourn laivyną.

Čia paaiškiname išskirtinius trijų Seabourn laivų klasių bruožus, kad galėtumėte suplanuoti jums tinkamą prabangų kruizą.

Įvadas į Seabourn laivus

Seabourn yra viena iš maždaug pusšimčio pagrindinių kruizinių linijų, kurios konkuruoja dėl „itin prabangių“ kruizų – kelionių, kurios žada aukštą elegancijos ir lepinimo lygį ir kurių kaina yra aukšta. Bendrovė, kuri debiutavo 1988 m., teigia esanti šios nišos pradininkė.

Kaip ir visi tokie prekių ženklai, Seabourn eksploatuoja laivus, kurie yra daug mažesni ir intymesni nei milžiniški plaukiojantys megakurortai, kuriuos valdo Royal Caribbean, Norwegian Cruise Line ir Carnival Cruise Line. Vietoj tūkstančių keleivių kiekvienas Seabourn laivas skirtas keliems šimtams žmonių.

Vis dėlto, nors laivai yra mažesni nei tie, kuriuos rasite masinės rinkos linijoje, jie nėra ankšti. Iš tiesų, jie yra vieni iš erdviausių laivų jūroje, matuojant pagal erdvės vienam keleiviui santykį, kuris yra maždaug 50 % didesnis nei daugelyje masinės rinkos laivų. Jie taip pat dirba taikant beveik vienodą darbuotojų ir keleivių santykį – tai vienas aukščiausių lygių kruizų versle.

Tiek erdvės vienam keleiviui, tiek personalo ir keleivių skaičiaus santykis yra matavimai, naudojami kaip laivo prabangos lygio santrumpa.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Seabourn laivai taip pat siūlo tokius prabangius elementus kaip prieplaukos, skirtos žaidimams vandenyje, kai laivai stovi ramiose ir saulėtose vietose.

Susiję: 8 geriausios prabangios kruizinės linijos, skirtos elegancijai ir išskirtinumui

Kiekviena kajutė yra apartamentai, o restoranų, barų ir poilsio vietų skaičius yra įspūdingas tokio dydžio laivams.

Du iš trijų linijos laivų tipų – Encore klasės ir Odyssey klasės – yra panašios konstrukcijos. Pagrindinis skirtumas tarp jų yra tas, kad Encore klasės laivai yra didesni. Iš esmės tai yra Odisėjos klasės laivai su papildomu deniu papildomiems apartamentams ir viešosioms patalpoms.

Prieplauka Seabourn Ovation. JŪROS

Dėl to „Encore“ klasės laivuose gali tilpti 600 keleivių, skaičiuojant nuo dviejų vietų, o „Odyssey“ klasės laivuose – iki 458 keleivių.

Trečioji ir naujausia Seabourn laivų klasė, ekspediciniai laivai (Seabourn šiems laivams nenaudoja oficialaus klasės pavadinimo) yra daug mažesni laivai, specialiai sukurti ekspediciniams kruizams – į nuotykius orientuoto kruizinio tipo, kurio metu reikia aplankyti sunkiai nepasiekiamos ir nepaprastos vietos, tokios kaip Antarktida ir Arktis.

Ekspediciniai laivai yra suprojektuoti taip, kad tilptų 264 keleivius, atsižvelgiant į dviejų asmenų skaičių.

„Seabourn“ laivai nėra tokie dideli ar prabangūs, kaip prabangūs laivai, kuriuos eksploatuoja kai kurie konkurentai, ypač „Regent Seven Seas Cruises“ (kuris daugiausia parduoda laivus, vežančius 700–750 keleivių). Linija siūlo švelnesnę, intymesnę prabangą. Jei ieškote aukštų erdvių, prikrautų brangių marmuro ir krištolo sietynų, Seabourn gali būti ne jums. Tačiau, jei vertinate intymumą ir eleganciją be didelio efektingumo, Seabourn laivai gali būti geras pasirinkimas.

Encore klasė

Laivai klasėje: „Seabourn Ovation“ (2018 m.); Seabourn Encore (2016).

Seabourn Ovation. FILIPPO VINARDI/SEABOURN

Du „Seabourn“ Encore klasės laivai „Seabourn Ovation“ ir „Seabourn Encore“ yra didžiausi laivyno laivai. Jei esate „didesnis, tuo geriau“ stovykloje dėl kruizinių laivų, tai yra Seabourn laivai, kuriuos norėsite pasirinkti.

Beje, laivai nelabai skiriasi nuo mažesnių linijos Odyssey klasės laivų (daugiau apie tuos žemiau). Pastatyti ant tos pačios platformos, kaip ir Odyssey klasės laivai, tik su dar vienu deniu, juose yra visos tos pačios pagrindinės viešosios erdvės, kurios yra ankstesniuose laivuose, dažnai tose pačiose vietose, su keletu priedų, iš kurių labiausiai pastebimas suši restoranas.

Kaip ir Odyssey klasės laivų atveju, kiekvieno Encore klasės laivo centras yra jo centre esanti viešų susibūrimų vieta, žinoma kaip Seabourn Square.

Revoliucinė koncepcija, kai ji pirmą kartą debiutavo „Seabourn Odyssey“, Seabourn Square geriausiai gali būti apibūdinta kaip laivo svetainė. Tai daugiafunkcė erdvė, kurioje yra patogios sėdynės, darbo vietos su kompiuteriais, galvosūkių stalas ir knygomis iškloti dėklai. Tai daugiafunkcė erdvė, kurią sudaro poilsio kambarys, kavinė ir biblioteka.

Viename Seabourn aikštės gale yra patraukliausias jos bruožas – europietiško stiliaus kavos baras, kuriame patiekiami kruopščiai pagaminti kapučino ir kiti espreso gėrimai, taip pat šviežiai kepti pyragaičiai, naminis želė ir kiti užkandžiai. Erdviame kambaryje taip pat yra apskrita konsjeržo zona, kurioje darbuotojai gali padėti jums užsisakyti veiklą, ir svečių aptarnavimo stalas bei stalas, kuriame galėsite užsisakyti būsimus kruizus.

Seabourn aikštė Seabourn Ovation. JŪROS

Kitos pagrindinės viešosios erdvės kiekviename Encore klasės laive yra Didysis salonas – teatrą primenanti erdvė su pakopomis sėdimomis vietomis, kurioje naktimis vyksta pramogos, o dieną ji veikia kaip paskaitų salė. Klubas yra jaukus poilsio kambarys su baru ir mažu kazino šone. Laivo viršuje, priešais laivapriekį, yra stebėjimo juosta, iš kurios atsiveria nuostabūs 270 laipsnių vaizdai (dar geresni vaizdai nei nuo tilto, vienu deniu žemiau).

Pavalgyti galima restorane, pagrindiniame laivo valgomajame, kuriame siūlomi elegantiški valgiai sėdint; „The Patio“ – vieta prie baseino, kur patiekiami lengvesni užkandžiai; ir „The Colonnade“ – paprasta užkandinė, kurioje dienos metu patiekiami savitarnos stalai ir patiekiami stalai.

Patio vakarienei virsta tik stalo serviravimui skirta žemė ir vandenynas. Pastarojoje konfigūracijoje ji siūlo bistro stiliaus virtuvę, kuri sukasi kiekvienos kelionės metu.

Be to, laive yra Thomo Kellerio užkandinė „The Grill“, kurią sukūrė garsus virėjas. Jame pristatomas klasikinis XX amžiaus šeštojo ir šeštojo dešimtmečio amerikietiško restorano vaizdas su tokių ikoniškų amerikietiškų patiekalų, kaip Niujorko kepsnys ir omaro termidorius, versijos. „Keller“ taip pat sukūrė patiekalus šeimos vakarienei, o tam tikromis naktimis „The Colonnade“ patiekiamas kompleksinis meniu.

Susiję: 5 geriausios vietos, kurias galite aplankyti Seabourn laive

Unikalus šios klasės laivams yra „Sushi“ – sušių restoranas, kuriame yra vos 30 vietų. Paslėptas kampe nuo centrinių laiptų, tai paslėptas brangakmenis, siūlantis nuostabius ir naujoviškus sušių ir sašimių lėkštes naktį. Dienos metu čia patiekiami išardytos „bento dėžės“ su paruoštais patiekalais, tokiais kaip miso lašiša ir teriyaki vištiena – pastaroji patiekiama su miso sriuba ir nedideliais salotų, ryžių ir oshinko patiekalais.

Kaip dažnai nutinka prabangiuose laivuose, nė viena užkandinė netaiko papildomo mokesčio.

Encore klasės laivuose taip pat yra nedidelis, bet prabangus SPA ir sveikatingumo centras su penkiais procedūrų kambariais, termine zona, salonu ir treniruoklių sale.

Pagrindinė Seabourn Encore baseino zona. JŪROS

Dėl dekoro Encore klasės laivai atrodo jachtiškesni nei senesni Odyssey klasės laivai, o interjerus nuo viršaus iki apačios sukūrė žinomas svetingumo dizaineris Adam Tihany. Tihany neveikė ankstesniuose laivuose, kurie labiau šiaurietiško stiliaus.

Manau, kad „Encore“ klasės laivai patrauklesni savo dizainu nei „Odyssey“ klasės laivai, nes Tihany pergalvojo dekorą. Be to, aš jaučiu nevienodus jausmus dėl didesnio jų dydžio, todėl jaučiamas šiek tiek daugiau žmonių. Labiausiai tai pastebima prie pagrindinių laivų baseinų zonų, kurios nėra daug didesnės už pagrindines baseinų zonas Odyssey klasės laivuose, nepaisant to, kad laivai plukdo maždaug trečdaliu daugiau keleivių.

Be to, Encore klasės laivuose yra keletas papildomų slėptuvių, skirtų ilsėtis lauke, įtaisytus mažuose kampeliuose priekyje ir gale.

Odisėjos klasė

Laivai klasėje: „Seabourn Quest“ (2011 m.); Seabourn Sojourn (2010); Seabourn Odisėja (2009).

Seabourn Quest. JŪROS

Kaip minėta aukščiau, trys Seabourn Odyssey klasės laivai savo dizainu yra panašūs į du Encore klasės laivus, o pagrindinis skirtumas yra tas, kad jie yra šiek tiek mažesni. 32 326 bruto tonos, trys…