Skip to content
Home » Geriausias 2023 m. suktuko bagažas

Geriausias 2023 m. suktuko bagažas

  • by

Kokybiškas suktuko bagažo vienetas yra lygus, lengvai manevruojamas ir patogus naudoti, tačiau yra daug perdėto variantų su trapiais ratais ir sudėtinga konstrukcija. Jei ieškote naujo lagamino su suktuku, norėsite tokio, kuris būtų aptakus, patvarus, sklandžiai besisukantis ir lengvas – kartu su daugybe funkcijų, skirtų organizuotumui ir patogumui naudoti.

Keliaudama tikrai išbandau savo bagažą. Aš mačiau ir patyriau, kaip įtrūkę ratai, sugedę užtrauktukai ir išplyšusios siūlės. Šiame straipsnyje pateiktų rekomendacijų ieškojau lagaminų, kurie atlaikytų piktnaudžiavimą dažnomis kelionėmis.

Prieš nardydami svarbu atkreipti dėmesį, kas tiksliai yra suktukas ir kuo jis skiriasi nuo riedamojo bagažo.

  • Spinerio bagažas apima bet kokį bagažą, turintį keturis besisukančius ratus, kurie gali suktis bet kuria kryptimi.
  • Riedantis bagažas (riedamasis bagažas) turi du tvirtai pritvirtintus ratus.

Atminkite, kad jūsų bagažas turi atitikti jūsų kelionės tipą ir asmeninį stilių. Užuot pasirinkę ką nors pagal populiarią nuomonę, atlikite tyrimus ir nusipirkite jums tinkantį lagaminą.

Šiame sąraše aš suskirstysiu geriausią suktuko bagažą įvairiems naudojimo atvejams, kad padėčiau jums nuspręsti, kurį pasirinkti.

„Monos“ įsiregistravimo terpė

„Monos“ yra vienas geriausių bagažo prekių ženklų. Jų dizainas suteikia viską, ko jums reikia be papildomų komplikacijų, ir jie yra įsipareigoję kokybei. Jų kokybės ir patvarumo bandymai yra neįtikėtinai kruopštūs ir užtikrina, kad gausite lagaminą, kuris tarnaus.

Jų tiesioginis vartotojui modelis reiškia, kad jie gali pasiūlyti šią nuostabią kokybę daug mažesnėmis kainomis nei konkuruojantys produktai.

Norėdami gauti geriausią suktuko bagažą, jums reikia kažko, kas būtų labai patvarus, bet vis tiek būtų lengvas, kad būtų lengviau tilpti pagal oro linijų svorio apribojimus.

Taip pat labai svarbu gerai suplanuota interjero organizacija. Norite kažko su keliais skyriais viduje, kad galėtumėte laikyti daiktus tvarkingus.

„Monos Check-In Medium“ yra aptakus, patvarus lagaminas su suktuku, kuris puikiai atlieka viską, ko reikia registruotam krepšiui, nekliudydamas savo kelyje dėl pernelyg sudėtingų funkcijų.

Šis pažymėtas lagaminas turi tvirtą polikarbonato išorinį apvalkalą ir pagal užsakymą suprojektuotus Monos dvigubus suktuko ratukus, kurie yra išbandyti, kad atlaikytų trinkelių akmenis ir kitus grubius paviršius. Galite tikėtis, kad šis kieto apvalkalo krepšys tarnaus visą gyvenimą.

Vidaus organizavimo ypatybės yra itin gerai suprojektuotos, su suspaudimo dirželiais, užtrauktuku užsegama pertvara ir daugybe tinklinių kišenių su užtrauktuku, kad galėtumėte matyti jų turinį.

Vienas dalykas, kurio negaunate su šiuo lagaminu, yra išorinės kišenės. Mano nuomone, tai nėra taip svarbu su registruotu bagažu, bet jei tikrai norite turėti galimybę pasiekti daiktus iš išorės, galbūt norėsite pažvelgti į kitą variantą.

Šis lagaminas taip pat turi įmontuotą TSA užraktą. Kartu su standžiu polikarbonato apvalkalu galite būti tikri, kad jūsų daiktai yra saugūs viduje.

Šis krepšys taip pat puikiai dera su „Monos“ rankiniu bagažu, kurį puikiai galima laikyti viduje.

Jei ieškote geriausio turimo suktuko bagažo, nenusivilsite su Monos Check-In Medium.

„Monos“ registracijos vidutinės specifikacijos:

Matmenys 26,5 col. x 18.5 col. x 10.5 col.
Talpa 70L
Svoris 9,6 svaro
„AmazonBasics“ 24

„AmazonBasics“ yra gerai žinoma, kad gamina įperkamus, funkcionalius, į vertę orientuotus produktus nuo belaidžių klaviatūrų iki lininių marškinių.

„AmazonBasics“ prekės ženklo bagažas kainuoja nedidelę dalį nei daugelio kitų prekių ženklų, tačiau vis tiek užtikrina gerą funkcionalumą. Nors negalite tikėtis tų pačių medžiagų ir kokybės kontrolės, jie gamina lagaminus, kurie atlieka savo darbą nepažeisdami pinigų.

Idealiu atveju biudžetinis suktuko lagaminas turėtų kainuoti apie 100 USD, nesumažinant kokybės ir funkcionalumo. Vis tiek norite aukštos kokybės užtrauktukų, ratukų ir rankenų, kad jie iš karto nesuirtų.

„AmazonBasics“ 24 colių „Hardshell“ yra nepriekaištinga pagal kainą ir yra vienas pigiausių bagažo variantų, kuris vis dar siūlo jums reikalingas funkcijas gerai pagamintoje pakuotėje.

ABS kietas apvalkalas nėra toks tvirtas kaip polikarbonatas, tačiau jis vis tiek gerai apsaugo turinį ir mažai tikėtina, kad jis sulūžtų normaliai naudojant.

Jei jums reikia nebrangaus rankinio bagažo, šis lagaminas taip pat yra 22 colių, kuris suteikia tokią pat didelę vertę rankinio bagažo dydžio pakuotėje.

Man patinka, kad šis dizainas yra paprastas ir pagrindinis dėmesys skiriamas tvirto, funkcionalaus gaminio pristatymui už dar geresnę kainą. Negausite tokio nuostabaus prekės ženklo kaip Monos patvarumo, bet jei esate labiau atsitiktinis keliautojas, tai gali jums puikiai tikti.

„AmazonBasics“ 24 colių „Hardshell“ lagamino specifikacijos:

Matmenys 26,7 col. x 16.9 col. x 10.6 col.
Talpa 60L
Svoris 8,7 svaro
Monos Carry-on Pro

Tai yra antrasis Monos produktas šiame sąraše ir dėl geros priežasties. Jų minimalistinis dizainas, bekompromisė kokybė ir fantastiška garantija užtikrina patikimą suktukų bagažą.

Bagažo tikrinimas gali būti gana brangus, taigi, jei norite sutaupyti pinigų keliaujant, tiesiog rankinis bagažas gali būti puikus būdas, o „Monos“ yra vienas geriausių rankinio bagažo.

Nešiojamasis lagaminas tampa jūsų visur vežamu palydovu kelionėse ir gali būti naudojamasi. Rankinis bagažas metamas į viršutinę šiukšliadėžę, velkasi nelygiomis gatvėmis ir dažnai supakuojamas iki sprogimo vietos.

Geras rankinio bagažo krepšys turi būti pakankamai patvarus, kad atlaikytų visa tai. Taip pat turėtumėte ieškoti lengvo varianto. Patikėk manimi, kai visur vežatės rankinį bagažą, kiekvienas sutaupytas svaras turi skirtumą.

„Monos Carry-On Pro“ suteikia jums visą Monos prekės ženklo patvarumą, naujoves ir stilių į elegantišką rankinį bagažą, kuris nuves jus ten, kur reikia.

Bendra šių rankinių krepšių konstrukcija yra tokia pati kaip didesnių „Monos“ lagaminų. Gaunate tvirtą polikarbonato kietą apvalkalą ir praktiškai nesugriaunamus ratus.

Išskyrus dydį, didžiausias skirtumas tarp šio rankinio bagažo ir „Monos Check-In“ yra didelė užtrauktuku užsegama kišenė išorėje. Išorinės kišenės puikiai tinka rankiniam bagažui ir leidžia lengvai pasiekti elektroniką, knygas ar bet ką kita, ko reikia kelionės metu.

„Monos Carry-On Pro“ yra gražus, funkcionalus ir gerai sukonstruotas rankinio bagažo suktukas, kuris jums puikiai tarnaus ilgus metus.

„Monos Carry-On Pro“ specifikacijos:

Matmenys 22,8 col. x 14.3 col. x 10.3 col.
Talpa 36L
Svoris 7,8 svaro
Liepos mėnesio šeimos bagažo rinkinys

Liepa buvo įkurta siekiant pagerinti keliones naudojant protingai suprojektuotus ir gerai sukonstruotus produktus, kurie sklandžiai integruojasi į jūsų kelionių patirtį.

Liepa perskaitė tūkstančių keliautojų skundus ir nustatė pagrindines registruoto ir rankinio bagažo tobulinimo sritis prieš kuriant savo gaminius.

Jei norite gauti ir registruoto, ir rankinio bagažo, labai prasminga nusipirkti bagažo rinkinį. Paprastai sutaupysite pinigų perkant dėklus atskirai ir gausite tinkamą kolekciją, kuri sklandžiai veikia kartu.

Geras suktuko bagažo rinkinys turėtų jus pasiruošti bet kokiai kelionei. Nuo kelių dienų paplūdimyje iki mėnesio šokinėjimo po Europą iki kelionių su šeima – norite rinkinio, kuris gali prisitaikyti prie bet kokio tipo kelionių.

Liepos mėnesio šeimyninis rinkinys yra su rankiniu, registruotu ir patikrintu pliusu. Šis derinys užtikrina, kad būsite pasiruošę greitoms ir lengvoms kelionėms tik su rankiniu bagažu arba šeimyninėms ekskursijoms, kur reikia pasiimti daug įrangos.

Tinkami dėklai turi patvarius polikarbonato kietus apvalkalus, aliuminio kampinius buferius, itin gerai suprojektuotus liepos ratus ir YKK prekės ženklo užtrauktukus. Galite pasikliauti, kad šis rinkinys tarnaus dešimtmečius.

Dėklai saugojimo metu puikiai įsitaisę vienas į kitą. Tai sutaupo vietos, kai jų nenaudojate, ir yra puikus pavyzdys, kodėl geriau pirkti rinkinį nei atskirus maišelius.

Liepos šeimos rinkinys yra puikus derinys visiems, kuriems reikia trijų lagaminų. Jei jums nereikia tiek daug vietos, yra ir dviejų dalių rinkinys.

Liepos mėnesio šeimos bagažo rinkinio specifikacijos:

Rankinis bagažas Patikrinta Patikrintas pliusas
Matmenys 21,5 col. x 15 col. x 8.5 col. 26 colių x 18,75 x 11 colių 30,25 col. x 19.75 col. x 12.5 col.
Talpa 42L 80L 110L
Svoris 7,4 svaro 8,3 svaro 10,5 svaro
Briggs & Riley Torq vidutinio kietumo suktukas

Briggs & Riley yra gamintojas, kuris siekia absoliučiai aukščiausios kokybės ir patikimumo. Jie yra vienas iš nedaugelio prekių ženklų, kurie suteikia tikrą garantiją visam gyvenimui. Jie nemokamai sutaisys jūsų lagaminą, jei jis kada nors bus sugadintas, nesvarbu.

Mano akimis, tai suteikia daug patikimumo ir pasitikėjimo, kai prekės ženklas nori stovėti už tokio produkto. Kai tik galėsiu, ieškosiu komplekte esančių produktų

Kietas kiautas…