Skip to content
Home » Kaip atrodo naujausiame Disney Springs viešbutyje: Drury Plaza Orlando

Kaip atrodo naujausiame Disney Springs viešbutyje: Drury Plaza Orlando

  • by

Tikriausiai nereikia, kad sakyčiau, kad vidutinė viešnagė Walt Disney World Resort viešbutyje gali būti gana brangi.

Net jei vengiate aukščiausios klasės „prabangių“ kurortų, kurie paprastai kainuoja apie 500–700 USD už naktį, vidutinės kategorijos turtas vis tiek dažnai viršija 300 USD už naktį. Ir jei nuvalysite dulkes ir nekreipsite dėmesio į temą bei artumą, būkime sąžiningi: tai yra aukščiausios kainos už šiaip gana standartinius viešbučio kambarius.

Žinoma, likti vadinamajame Disnėjaus burbule turi tikrų privalumų. Tačiau kartais tų išlaidų tiesiog nėra (kreditinėse) kortelėse.

O kas, jei pasakyčiau, kad per įtemptą pavasario atostogų savaitę praleidau naktį naujausiame Disney Springso viešbutyje už 163 USD? O kas, jei taip pat pasakyčiau, kad į kainą įskaičiuoti nemokami karšti pusryčiai, nemokami popietiniai kukurūzų spragėsiai ir gazuoti gėrimai, karštas vakaro bilietas ir šeši suaugusiesiems skirti gėrimai? Per naktį.

Ar turiu jūsų dėmesį? Gerai. Pakalbėkime apie naująjį „Drury Plaza Hotel Orlando“ – „Disney Springs“.

Kai kurios „Disney“ privilegijos – be „Disney“ kainų

„Disney Springs“ yra „Walt Disney World“ 120 akrų prekybos ir maitinimosi vieta, kuri yra oficialioje „Disney“ nuosavybėje, tačiau norint patekti ir mėgautis jai nereikia bilieto.

Disney Springsas. MADISON BLANCAFLOR / THE POINTS GUY

„Disney Springs“ rajone rasite septynis viešbučius iš pagrindinių tinklų, tokių kaip „Hilton“, „Holiday Inn“, „Wyndham“ ir dabar „Drury“. Apsistoję oficialiame „Disney Springs“ viešbutyje paprastai mokate daug mažiau nei „Disney“ priklausančiame ir valdomame kurorte, tačiau vis tiek gaunate tam tikrų „Disney“ privilegijų ir artumo prie parkų.

Pavyzdžiui, galite susieti savo viešnagę su „Disney“ paskyra ir gauti prieigą prie „Disney“ pramogų parkų 30 minučių anksti kiekvieną rytą, kai apsistojate „Disney Springs“ viešbutyje, kaip ir „Disney“ priklausančiame kurorte. Taip pat teikiamos nemokamos pervežimo į „Disney“ pramogų parkus paslaugos iš „Disney Springs“ viešbučių, taip pat yra galimybė naudotis konsjeržo paslaugomis ir įsigyti „Disney“ bilietus.

Tačiau svarbu pažymėti, kad nors 7 val. ryto galite pasiekti virtualias eiles ir „Genie+“ važiavimo pasirinkimą, būdami „Disney Springs“ viešbutyje, 7 val. ryto negalite įsigyti „Lightning Lanes“, skirtų naujausioms ir populiariausioms pramogoms. (pvz., Tronas ir Galaktikos sergėtojai), nebent esate tikrame „Disney“ priklausančiame kurorte arba nuosavybėje esančiame Gulbių, delfinų ir gulbių rezervate.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Vietoj to, kai apsistojate „Disney Springs“ nuosavybėje, turite palaukti iki oficialaus parko atidarymo laiko, kad išbandytumėte ir įsigytumėte tuos atskirus lankytinus objektus. O kartais naujausiems važiavimams jau per vėlu.

Naujausias Disney Springs viešbutis

Jei senstantį prabangų viešbutį sulyginsite su visiškai nauju vidutinės klasės viešbučiu, didelė tikimybė, kad vidutinės klasės turtas jums patiks dar labiau, ypač jei tai, ko ieškote, yra tik tvirta vieta miegoti.

Ir iš tiesų, „Drury Plaza“ Disnėjaus Springse gausu naujo viešbučio kvapo, gausių elektros lizdų ir modernių patogumų, kuriuos suteikia naujos savybės.

„Drury“ nėra „Four Seasons“, bet nepretenduoja į tai, ir viskas, su kuo susidūriau Drury Plaza, buvo kaip naujos būklės. Naujausias pasirinkimas paprastai yra labai geras pasirinkimas, kai abejojate, kurį viešbutį pasirinkti iš panašių viešnagės vietų.

Šis viešbutis yra ne tik naujausias Disnėjaus Springse (jis ką tik atidarytas 2022 m. pabaigoje), bet ir naujausias visame Disnėjaus pasaulyje.

Susijęs: Walt Disney World apsilankymo vadovas

Tiek daug nemokamo maisto, kad beveik viskas įskaičiuota

„Drury“ prekės ženklas tikriausiai yra labai neįvertintas, kai kalbama apie pigias keliones. Prekės ženklas siūlo nemokamus karštus pusryčius kasdien nuo 6 val. ryto ir nemokamą vakaro „atsitraukimą“ nuo 17:30 iki 19:30 kiekvieną vakarą, į kurį įeina tai, ką jie apibūdina kaip „vakarienės užkandžiai, šalti gėrimai, alus, vynas, mišrūs gėrimai. ir dar.”

VASAROS HULL/TAŠKŲ VAIKINAS

„Drury Plaza Hotel Orlando“ taip pat keturias valandas po pietų yra nemokamų gaiviųjų gėrimų ir spragėsių. Kadangi kažkas įprato prie „Disney“ kainų už soda ir maistą, buvau visiškai šokiruotas, kiek šiame viešbutyje buvo nemokama. Labai realiai šeima gali sutaupyti daugiau nei 100 USD per dieną maisto išlaidoms, gyvendama čia.

Į platų pusryčių užtepėlę buvo įtraukta kiaušinienė, blynai, dešra, sausainiai, sultys ir dar daugiau, ką jie paruošia ir papildo tiesiai priešais jus. Pusryčiai patiekiami nuo 6 val. ryto, o tai puikiai tinka svečiams, norintiems „nuleisti“ Disnėjaus pramogų parkus ir pasivažinėti anksti ryte, kol laukimo laikas išaugs.

Tą vakarą, kai buvau ten, nemokami naktiniai variantai apėmė keptas bulves, daržovių mišinius, fettuccine ir vištieną… kurie buvo gana dosnūs „užkandžiai“. Tai nebuvo „Michelin“ vertas bilietas, tačiau jis taip pat buvo visiškai priimtinas, jei ieškote patogaus būdo užpildyti pilvus ir sutaupyti pinigų.

Susiję: Tai yra geriausi „Disney World“ restoranai

Galbūt labiau nustebino šeši nemokami gėrimų kuponai, kuriuos man davė už naktį. Tiesą sakant, tai tikriausiai buvo skirtas dviems žmonėms, bet vis tiek pusšimtis nemokamų naktinių gėrimų nėra girdėti jokiame kitame rajone esančiame viešbutyje, nebent ketinate apsistoti „Disney“ klubo lygio kambaryje ar panašiame kambaryje.

Neįsivaizduoju, kaip kiekvieną vakarą išpirkti visus šešis šiuos gėrimus intensyvioje kelionėje į pramogų parką. Vis dėlto teoriškai galėtumėte, o nemokamų variantų buvo Bud Light, vietinis amatinis alus (pavyzdžiui, „Oyster City“), vynas, Jack Daniels, Johnny Walker Red Label, Bombay Sapphire, Juarez tekila, maišytuvai ir kt.

Jokių kurorto mokesčių

Mokesčių eroje, įskaitant kai kuriuos kaimyninius Disney Springs viešbučius, šis kurorto mokesčio nebuvimas nusipelno ypatingo dėmesio.

„Drury Plaza Hotel Orlando“ – „Disney Springs“ viešnagės metu siūlo daugybę inkliuzų, įskaitant pervežimus į pramogų parkus ir gražią baseino zoną (su dideliu taškymosi padėklu), pasažą ir anksčiau minėtą maistą bei gėrimus. Tačiau už jūsų viešnagę nėra imamas joks kurorto mokestis. Kaina, kurią matote ieškodami kambario, yra tikroji kaina, ir tai gana reta turistų lankomose vietovėse, tokiose kaip Orlandas.

Tai reiškia, kad jei atsivežate transporto priemonę, taikomas 25 USD mokestis už naktį ir mokesčiai. Mano galutinėje sąskaitoje kažkaip buvo 32 USD, todėl atidžiai skaičiuokite, jei jums tikrai nereikia automobilio ir tiesiog ieškote pigiausio būdo nuvykti iš oro uosto į viešbutį. Tokios galimybės kaip „Uber“, „Lyft“ ar „Mears Connect“ autobusas iš oro uosto gali pasirodyti pigesnis nei automobilio nuoma čia, atsižvelgiant į jūsų viešnagės trukmę ir žmonių skaičių jūsų grupėje.

Priežastys gali būti ne jums

  • „Drury Plaza“ yra pėsčiomis iki Disnėjaus Springso, tačiau jis yra beveik toliausiai iš Disnėjaus Springso viešbučių nuo tos vietovės ir yra maždaug už 3/4 mylios nuo tikrojo „Disney Springs“ prekybos rajono. Jei norite labai trumpai nueiti iki Disney Springs, yra ir artimesnių viešbučių. Be to, jei norite pėsčiomis patekti į Disney pramogų parką, tai nėra geriausias viešbutis.
  • Šeimos, norinčios pasilikti Disnėjaus burbule su įtraukiančiomis temomis ir nenutrūkstamu Mikiu, būdamos Drury Plaza Orlando, šiek tiek sprogs. Ant liftų yra keletas „Disney“ vaizdų ir kitų lengvų dalykų, jei jų ieškote. Vis dėlto dažniausiai tai yra naujas viešbutis, kuris galėtų būti bet kur JAV, o ne tas, kuris šaukia „Disney“, o tai gali būti „už“ arba „prieš“, priklausomai nuo jūsų perspektyvos.
  • Jei norite prabangos ir esate pasibaisėję mintimi, kad keliautojai masiškai renkasi nemokamo maisto, toliau ieškokite geriausio „Disney World“ viešbučio savo kelionei, nes tai ne jums.
  • Kadangi būdami čia negalite įsigyti atskirų „Lightning Lanes“ iš anksto, pradedant 7 val. ryto, gali būti sunkiau pasiekti naujausius ir karščiausius atrakcionus. Jei ši prieiga yra prioritetas, galbūt norėsite pasirinkti tikrą „Disney“ viešbutį.
VASAROS HULL/TAŠKŲ VAIKINAS

Kiti viešbučiai, kuriuos reikia apsvarstyti

Jei jus domina Drury Plaza, bet nesate tikri, kad jis jums tinka, rajone yra daugybė kitų viešbučių.

Jei norite būti šalia „Disney Springs“, apsvarstykite „Hilton Orlando Lake Buena Vista“, kuris yra maždaug taip arti, kaip galite. Jei norite panaudoti taškus apsistodami viešbutyje, iš kurio galima nueiti iki dviejų Disney pramogų parkų („Epcot“ ir „Disney’s Hollywood Studios“), pažiūrėkite į Volto Disnėjaus pasaulio gulbės, delfinų ir gulbių rezervatus, kuriuos galima užsisakyti su „Marriott Bonvoy“ taškais.

Galiausiai, jei norite…