Skip to content
Home » Disneilendas surengs pirmąjį oficialų „Pride“ renginį – vakarėlį, kuriam jau 50 metų

Disneilendas surengs pirmąjį oficialų „Pride“ renginį – vakarėlį, kuriam jau 50 metų

  • by

Jei pastaraisiais metais lankėtės Disneilende, tikriausiai matėte vaivorykštės atspalvių pasididžiavimo prekių, tokių kaip Minnie Mouse ausys, marškinėliai, segtukai ir peliuko Mikio pliušiniai gyvūnai.

Per „Pride“ mėnesį galbūt pastebėjote šventinius pasididžiavimo teminius skanėstus, tokius kaip vaivorykštės sluoksnių tortai ir sausainiai, padengti spalvingais pabarstukais, tačiau iki praėjusių metų tai daugiausia buvo vadinama „Vaivorykštės kolekcija“ ir nebuvo aiškiai pažymėta kaip pasididžiavimas. – susiję, nepaisant numanomų konotacijų.

Neoficialios „gėjų dienos“ parke vyksta dešimtmečius. Tačiau oficiali LGBTQ+ svečių parko atstovybė paprastai apsistojo su marškiniais, skrybėlėmis ir keksiukais… iki šiol.

Balandžio 13 d. Disneilendas paskelbė, kad šį birželį per Pride mėnesį surengs pirmuosius oficialius „Pride“ renginius. „Disneyland After Dark: Pride Nite“ prisijungia prie augančio įvairaus amžiaus, po darbo valandų vykstančių renginių Pietų Kalifornijos teminiame parke sąrašo, įskaitant „Star Wars Nite“ ir „Throwback Nite“.

„Man patinka skanėstai, todėl labai džiaugiuosi dėl maisto. Labai laukiu, kada pamatysiu personažus su jų „Pride” kostiumais ir sužinosiu, kuriuos personažus jie išveda į renginį”, – sakė Allison Mertzman iš Los Andželo. . Mertzman renginyje dalyvauja su žmona ir dviem vaikais.

„Disney“ turi daug „Disney+“ laidų su keistais personažais, ir aš norėčiau, kad jie demonstruotų kai kurių tų laidų personažus ir žvaigždes“, – pridūrė Mertzmanas.

Kai kurie gali tai vertinti kaip tik dar vieną vakarėlį, į kurį atsineša grynųjų pinigų. Tačiau kiti pripažįsta, kad šis įvykis yra didžiulis žingsnis į priekį remiant LGBTQ+ bendruomenę – ypač dėl politinės sumaišties, su kuria šiuo metu „Disney“ susiduria Floridoje dėl valstijos įstatymų dėl tėvų teisių švietimo srityje. Tiesa ta, kad ši akimirka truko ilgai.

„Disney“ istorija su LGBTQ+ atstovavimu

Ne taip seniai Disnėjaus parkuose nebuvo įprasta rasti vaivorykštės ausų ir įtraukties.

VASAROS HULL/TAŠKŲ VAIKINAS

Gerokai prieš neseniai paskelbus Disneilendą, kad jis ves LGBTQ draugišką renginį su pasididžiavimo temomis fotografuojantis, personažų pasirodymais ir šokių vakarėliais, jis įvedė draudimą tos pačios lyties žmonėms šokti per savo „pasimatymo vakaro“ renginius, kurie pritraukė paauglius. parke savaitgaliais.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Tiesą sakant, ši politika buvo priimta dar 1957 m., praėjus dvejiems metams po parko atidarymo. Tačiau jis buvo griežtai vykdomas iki 1985 m., praėjus metams po to, kai „Disney“ pralaimėjo ieškinį, kurį iškėlė svečias vyras, kuris buvo priverstas palikti parką, nes atsisakė liautis šokti su vyru partneriu. „Disney“ atstovas tuo metu sakė, kad tos pačios lyties šokiai buvo uždrausti iš dalies dėl to, kad „kai kurie globėjai tos pačios lyties šokių partnerius galėjo laikyti įžeidžiančiais“, rašo „Los Angeles Times“.

Vėlesniais metais atsirado neoficialūs „Gėjų dienų“ renginiai, vykstantys ir Disneilende, ir Volto Disnėjaus pasaulyje. Gėjų dienos Anaheim kasmet pritraukia daugiau nei 30 000 raudonais marškiniais vilkinčių svečių per linksmą savaitgalį, kuriame vyksta pramogos parke ir už jo ribų.

Nors ir nėra oficialus Disneilendo renginys, Gėjų dienos Anaheim parke rengiamos nuo 1998 m., o Gėjų dienų svetainėje teigiama, kad „Disney nuostabiai palaikė renginį, ypač jam augant“.

Kartu su „Pride“ prekėmis ir kulinariniais patiekalais, kurie JAV „Disney“ parkuose pradėjo pasirodyti maždaug 2018 m., ir oficialiu „Pride“ renginiu, vykstančiu Paryžiaus Disneilende nuo 2019 m., atrodo aišku, kad „Disney“ pakeitė savo poziciją ne tik pripažinti, bet ir priimti LGBTQ+ svečius. Prekės ženklo sąjunga gali būti užginčyta dabar, kai Floridos įstatymų leidėjas pristatė prieštaringą įstatymo projektą dėl lytinės tapatybės diskusijos mokyklose.

Susiję: 7 dokumentai, kuriuos LGBTQI+ šeimos visada turėtų turėti keliaudamos

„Disney“ pasisako už įtraukimą

CHRISTIAN THOMPSON / DISNEYLAND RESORT

2022 m. pradžioje „Disney“ sulaukė griežtos kritikos dėl savo pradinio atsako į prieštaringą Floridos įstatymo projektą dėl tėvų teisių švietime, oponentų pramintą įstatymo projektu „Nesakyk gėjų“.

Įstatymo projektas, kurį pasirašė Floridos gubernatorius Ronas DeSantis, draudžia „mokyklos personalo ar trečiųjų šalių mokymus klasėje seksualinės orientacijos ar lytinės tapatybės klausimais“ darželio mokiniams iki trečios klasės arba „ne pagal amžių ar raidą. tinkamas studentams pagal valstybinius standartus“.

„Disney“ vangiai užėmė viešą poziciją dėl įstatymo projekto, vykstančio „Disney World“ gimtojoje Floridos valstijoje, ir tai nuliūdino daugelį gerbėjų ir darbuotojų.

Iki to laiko, kai DeSantis pasirašė įstatymo projektą 2022 m. kovo pabaigoje, „Disney“ pasisakė prieš įstatymą ir savo „Facebook“ įraše pareiškė, kad bendrovė prieštarauja „bet kokiems įstatymams, kurie pažeidžia pagrindines žmogaus teises, ir solidariai bei remia mūsų LGBTQIA+ aktorius. , Įgula ir Imagineers bei gerbėjai, kurie šiandien ir kiekvieną dieną girdi savo balsus.

Susijęs: TPG remia „Trevor“ projektą, stojantį prieš LGBTQ+ bendruomenės teisės aktus

„Disney“ taip pat įsipareigojo „didinti paramą advokatų grupėms, siekiant kovoti su panašiais teisės aktais kitose valstybėse“ ir „sukurti naują mūsų politinio pasidalijimo sistemą, kuri užtikrintų, kad mūsų propagavimas geriau atspindėtų mūsų vertybes“, – teigiama tuometinio „The CEO“ pareiškime. Volto Disnėjaus kompanija, Bobas Chapekas.

Kai Bobas Igeris, kuris 2005–2020 m. dirbo „The Walt Disney Company“ generaliniu direktoriumi, grįžo į generalinio direktoriaus pareigas 2022 m. lapkričio mėn., jis dar labiau sustiprino „Disney“ įsipareigojimą LGBTQ+ bendruomenei, 2022 m. lapkričio 28 d. darbuotojų rotušėje pareiškęs, kad „ ši įmonė pasakoja istorijas 100 metų ir tos istorijos turėjo prasmingą, teigiamą poveikį pasauliui, o viena iš priežasčių, kodėl jos turėjo reikšmingą teigiamą poveikį, yra ta, kad viena iš pagrindinių mūsų pasakojimo vertybių yra įtraukimas ir priėmimo ir tolerancijos, ir mes negalime to prarasti“, – rašo CNBC.

Ką tik paskelbtas „Disneyland After Dark: Pride Nite“ yra naujausias įmonės žingsnis siekiant įtraukti ir priimti.

„Žinau, kad daug žmonių buvo nusiminusi dėl to, kad Disnėjus nekalbėjo apie sąskaitą, ir manau, kad šis įvykis yra tiesioginis atsakas į tai“, – sakė Mertzmanas. „Manau, kad jie nori laikytis tikrai tvirtos pozicijos, kad palaikytų LGBTQ bendruomenę žmonėms, kurie globoja jų parkus, ir taip pat aktorius.

Disneilendas po tamsos: „Pride Nite“ detalės

Sukūrus šią istoriją ir kelionę į šiandieną, štai ko galima tikėtis iš artėjančio Disneilendo After Dark: Pride Nite renginio.

DISNEYLAND RESORT

Kaip ir visi Disneilendo po tamsos renginiai, Disneilendas After Dark: Pride Nite skirtas bet kokio amžiaus žmonėms ir siūlo specialius pasiūlymus, kurių negalite patirti įprastomis parko valandomis.

DAVID NGUYEN / DISNEYLAND RESORT

Disneilendo „Pride Nite“ renginyje bus:

  • Šokių vakarėliai su didžėjais ir Disnėjaus personažais.
  • Pasididžiavimo tematikos kavalkada su Mikiu, Mine ir jų draugais spalvingais kostiumais.
  • Personažo pasirodymai visą vakarą.
  • Pasididžiavimo tematikos nuotraukų galimybės.
  • Prieiga prie pasirinktų lankytinų vietų po darbo valandų.
  • Galima įsigyti teminių gėrimų ir maisto produktų.
  • Atminimo atminimo dovanėlės.

Renginys numatytas antradienį, birželio 13 d., ir ketvirtadienį, birželio 15 d., nuo 21 iki 1 val. PST. Į Disneilendo parką galite patekti su vakarėlio bilietu nuo 18 val

DAVID NGUYEN / DISNEYLAND RESORT

Kaip įsigyti Disneilendo po tamsos: „Pride Nite“ bilietus

Bilietai į pirmąjį Disneilendo „Disneilendą After Dark: Pride Nite“ plačiajai visuomenei bus parduodami balandžio 20 d., ketvirtadienį, 9 val. PST. Tikimės, kad jie bus labai populiarūs ir gali būti greitai išparduoti, todėl, jei tikitės dalyvauti, būsite pasiruošę nusipirkti, kai tik pasirodys.

Bilietai į renginį kainuoja 139 USD asmeniui 3 metų ir vyresniems svečiams. Jaunesniems nei 3 metų svečiams bilietų į renginį nereikia. Į bilietus taip pat įeina nemokamas įėjimas į Disneilendo parką 18 val., likus trims valandoms iki oficialios vakarėlio pradžios, tačiau už stovėjimą reikia mokėti papildomai.

Čia pateikiamos geriausios kredito kortelės, kurias galite naudoti perkant „Disney“, jei norite, kad jos būtų paruoštos, kai bilietai bus parduodami.

Tikimės, kad šis pirmasis oficialus Disneilendo pasididžiavimo renginys, kuris buvo rengiamas maždaug 50 metų, liks įsimintinas.

Susiję skaitymai: