Skip to content
Home » 7 kredito kortelių taisyklės, kurių turėtų laikytis kiekvienas verslo savininkas

7 kredito kortelių taisyklės, kurių turėtų laikytis kiekvienas verslo savininkas

 • by

Kalbant apie verslo kredito korteles, nėra absoliučių taisyklių rinkinio, à la TPG 10 įsakymų dėl kelionių apdovanojimų kredito kortelėmis. Tačiau yra keletas verslo kredito kortelių patarimų, kurių kiekvienas smulkaus verslo savininkas turėtų vadovautis kreipiantis dėl verslo kredito kortelių ir jas naudojant. Pavadinkite tai Teisingumo įstatymo projektu.

Pavyzdžiui, niekada neturėtumėte praleisti mokėjimo arba mokėti pavėluotai. Nors verslo kredito kortelių paskyros veikla dažnai yra atskirta nuo jūsų asmeninio kredito, nesumokėjus laiku, jūsų verslo kredito reitingas gali sugriauti. Tai gali turėti įtakos ir jūsų asmeniniam kreditui. Jūsų mokėjimų istorija yra svarbiausias jūsų verslo kredito balo veiksnys.

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte šešis svarbiausius verslo kredito kortelių patarimus, kuriuos turite žinoti.

Susiję skaitymai: Kas gali turėti teisę gauti smulkaus verslo kredito kortelę

Verslo išlaidoms naudokite verslo kredito korteles

(Nuotrauka Hero Images / Getty Images)
HERO IMAGES/GETY

Galbūt svarbiausias mūsų verslo kredito kortelės patarimas: asmeninių išlaidų derinimas su verslo išlaidomis yra klasikinis netikras dalykas. Tačiau dažnai tai atsitinka, kai verslininkai naudoja asmenines kredito korteles, kad paskatintų savo įmones.

Ar esate kaltas, kad verslo sandorius įtraukėte į savo asmenines korteles? Jei esate, laikas gauti verslo kredito kortelę. Be išlaidų atskyrimo, atidarius vizitinę kortelę galima:

 • Padėkite sukurti savo verslo kredito balą: Geras komercinio kredito balas gali padėti gauti didesnes kredito linijas, kai jūsų verslas auga. Jūsų pardavėjai ir potencialūs klientai taip pat gali peržiūrėti jūsų kreditą, kad įvertintų verslo su jumis verslo riziką. (Skirtingai nuo asmeninės kredito informacijos, kuri yra apsaugota, bet kas gali mokėti už prieigą prie jūsų verslo kredito duomenų.)
 • Apsaugokite savo asmeninį atnaujinamąjį panaudojimo koeficientą, jei kiekvieną mėnesį negalite sumokėti likučio. Daugelis verslo kredito kortelių išdavėjų neteikia informacijos vartojimo kreditų biurams, jei laiku apmokate sąskaitas. Jei vizitinė kortelė nerodoma jūsų vartojimo kredito ataskaitose, tai neturės įtakos jūsų asmeniniam kredito panaudojimui.
 • Nurašykite savo verslo mokesčių palūkanas. Verslo išlaidos paprastai yra atskaitomos iš mokesčių. Kad būtų galima priskirti verslo išlaidas, Internal Revenue Service teigia, kad pirkinys turi būti įprastas ir būtinas.

Išlaidų maišymo taisyklė galioja abiem kryptimis. Taip pat turėtumėte vengti naudoti vizitinę kortelę asmeninėms išlaidoms apmokėti. Išlaidų maišymas ne tik gali sukelti mokesčių galvos skausmą, bet ir vizitinės kortelės naudojimas asmeninėms operacijoms taip pat gali prieštarauti kortelės išdavėjo taisyklėms ir nuostatoms.

Štai paraiškoje nurodyta kalba „American Express“ verslo platinos kortelė®: „Pateikdami šią paraišką jūs, kaip fizinis asmuo ir bendrovės įgaliojimus suteikiantis pareigūnas, PAREIŠKOTE, KAD VISOS SĄSKAITOSIOS KORTELĖS BUS NAUDOJAMAS TIK KOMERCINIAIS AR VERSLO TIKSLAMS. (Nepridėta jokio pabrėžimo.)

Be išdavėjo pykčio, yra dar viena gera priežastis vengti naudoti vizitines korteles asmeninėms išlaidoms. Vizitinės kortelės paprastai turi mažiau vartotojų apsaugos, taip pat didesnės palūkanų normos ir mokesčiai.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Susiję skaitymai: Geriausios verslo kredito kortelės

Stebėkite darbuotojų kortelių naudojimą

Jums nereikia mokėti metinio mokesčio, kai suteikiate savo darbuotojams įmonės kredito korteles. (Nuotrauka Luiso Alvarezo / Getty Images)
LUISAS ALVAREZAS / GETTY

Jei turite darbuotojų, galbūt norėsite padaryti juos įgaliotais savo verslo kredito kortelės naudotojais. Šis pasirinkimas yra geras ir gali būti reikalingas norint efektyviai valdyti verslą. Darbuotojų įtraukimas į įgaliotus vartotojus taip pat neturi būti brangus pasiūlymas. Nemokamos darbuotojų kortelės yra privilegijos, kurias suteikia kai kurios kortelės, įskaitant „Capital One Spark Miles for Business“.

Vis dėlto neturėtumėte būti nuoširdūs dėl savo darbuotojų kredito kortelių naudojimo. Neplatinkite kortelių nenustatę tinkamos kontrolės. Jūs nenorite būti verslo savininkas, praradęs 500 000 USD vagiam darbuotojui. Kiekvieną mėnesį turėtumėte stebėti ataskaitas, nustatyti įspėjimus apie išlaidas ir netgi nustatyti išlaidų limitus – privilegijas, kurias siūlo kortelės, pvz., „American Express®“ verslo auksinė kortelė.

Apsvarstykite kortelę be iš anksto nustatyto išlaidų limito

(Eric Helgas/The Points Guy nuotrauka)
ERIKAS HELGASAS/TAŠKŲ VAIKINAS

Kitas didelio verslo kredito kortelių patarimas: jei naudojate savo kortelę kaip pagrindinį būdą įmonės išlaidoms finansuoti, jums gali prireikti kortelės be kredito limito lankstumo. Kai kurios kortelės, pvz., „Business Gold“, neturi iš anksto nustatyto išlaidų limito. Ši išlaidų laisvė gali padėti, kai reikia įsigyti didelį pirkinį. Norint gauti tam tikras išmokas, būtina užsiregistruoti.

Jei jus atstumia dideli metiniai mokesčiai, taikomi kai kurioms iš šių kortelių, apsvarstykite galimybę mokėti nemokamą metinį mokestį Blue Business® Plus kredito kortelė iš American Express (žr. įkainius ir mokesčius). Nors „Blue Business Plus“ kortelė yra kredito kortelė, ji vis tiek suteikia tam tikrą išlaidų lankstumą. Galite išleisti viršydami kredito limitą, jei iki sąskaitos apmokėjimo datos grąžinsite bent perviršį ir minimalų mėnesinį įmoką. Jei to nepadarysite, sąskaitos baudos metinė procentinė norma (MN) gali būti taikoma visam sąskaitos likučiui.

Gaukite kredito kortelę, kuri apdovanos jūsų verslo išlaidas

(Nuotrauka suteikta „Shutterstock“)
SHUTTERSTOCK

Jei jūsų verslui nereikia daug keliauti – net jei asmeninės kelionės jums yra labai svarbios – nėra prasmės gauti vizitinę kortelę, kuri siūlo didelį atlygį pirmiausia už lėktuvų bilietus ar išlaidas viešbučiams. Galbūt galėsite rasti kortelę, kuri labiau atitiktų jūsų verslo išlaidų įpročius.

Verslo kreditinių kortelių pranašumas yra tai, kad yra įvairių premijų kategorijų. Jei išleidžiate krūvą reklamai, yra tam skirtos kortelės. Jei daug išleidžiate biuro reikmenims, galite pasirinkti puikias korteles, kurios jus gerai apdovanos. Kai kurios vizitinės kortelės netgi siūlo geresnį nei vidutinį atlygį už išlaidas ne premijų kategorijoms.

Taip pat galite rasti „Chase“ kortelių trejetą, kad užtikrintumėte patrauklų atlygį už beveik kiekvieną jūsų verslo operaciją. Į trijulę įeina Rašalo verslo neribota kredito kortelė, Ink Business Cash kredito kortelė ir „Ink Business Preferred“ kredito kortelė.

Štai kaip panaudoti šias tris korteles, kad kuo daugiau naudotumėte savo verslo pinigus:

 • „Ink Business Unlimited Credit Card“ atgauna 1,5 % grynųjų pinigų už visus pirkinius, o tai, remiantis naujausiais TPG vertinimais, galite gauti iki 3 % grąžos, jei pajamas pervesite į jums priklausančią kredito kortelę, kuri yra Ultimate dalis. Apdovanojimų programa.
 • „Ink Business Cash“ grąžina 5% nuo pirmųjų 25 000 USD, išleistų perkant biuro reikmenų parduotuvėse ir mobiliųjų telefonų, fiksuotojo ryšio, interneto ir kabelinės televizijos paslaugoms. Tada 1% visiems kitiems pirkiniams.
 • „Ink Business Preferred Credit Card“, „Ultimate Rewards“ kortelė, uždirba 3 taškus už dolerį už pirmuosius 150 000 USD, išleistų kartu perkant kelionėms, reklamuojant (atsižvelgiant į socialinės žiniasklaidos svetaines ir paieškos sistemas), siuntimui, internetui, kabelinei ir telefono paslaugoms kiekvienoje paskyroje. jubiliejiniai metai. Tada 1 taškas už dolerį, išleistą visiems kitiems pirkiniams.

Susiję skaitiniai: „Chase Ink“ vizitinių kortelių demonstravimas: grynieji pinigai prieš neribotą kiekį ir pageidaujamą

Jei kortelė netinkama, tiesiog jos neatšaukite

Kai bankas atšaukia jūsų kredito kortelę, o jūs turite ją sunaikinti, tai gali turėti rimtų pasekmių jūsų kredito balui. (Nuotrauka per „Getty Images“)
GETTY

Kaip ir asmeninės kredito kortelės uždarymas gali pakenkti jūsų asmeniniam kredito balui, verslo kredito kortelės uždarymas gali pakenkti jūsų verslo kredito balui. Kortelės uždarymas sumažina turimą kreditą. Jei kredito ataskaitoje rodoma, kad turite likutį bet kurioje kredito kortelėje, uždarius kortelę padidėja bendra naudojamo kredito procentinė dalis – jūsų kredito panaudojimo koeficientas.

Susiję skaitymai: Ar verslo kredito kortelės uždarymas turi įtakos mano kredito balui?

Tarkime, jūsų kredito ataskaita rodo, kad turite 20 000 USD kredito kortelės likutį ir 100 000 USD laisvo kredito (dar žinomo kaip bendras kredito limitas). Pagal šį scenarijų jūsų kredito panaudojimo lygis yra 20%. Dabar įsivaizduokite, kad atšaukėte kortelę su 40 000 USD limitu ir 0 USD likučiu. Jūsų panaudojimo lygis padidėtų iki 33%, nes dabar jūsų turimas kreditas yra 60 000 USD, o ne 100 000 USD.

Dabar verslo kredito balai paprastai yra mažiau skaidrūs nei asmeniniai kredito balai. Mes ne visada tiksliai žinome, kiek panaudojimas turi įtakos verslo kredito balams. (Panaudojimas turi įtakos 30 % asmeninių FICO balų.)

Naudojant kai kuriuos verslo kredito vertinimo modelius, pvz., Dun & Bradstreet PAYDEX balą, jūsų įmonės kredito panaudojimo rodiklis neturi jokios įtakos jos kredito balui. Tačiau verslo kredito kortelių naudojimas yra veiksnys (be kitų), kurį išvardija bent vienas iš pagrindinių verslo kredito biurų – Experian.

„Experian“ verslo kredito vertinimo modelis įvertina šiuos veiksnius:

 • Istorinis mokėjimo elgesys su ankstesniais kreditoriais.
 • Menkinančios visuomenės buvimas…