Skip to content
Home » Ką reikia žinoti prieš naudodamiesi pavėžėjimo paslaugomis, pvz., „Uber“ ar „Lyft“ oro uoste

Ką reikia žinoti prieš naudodamiesi pavėžėjimo paslaugomis, pvz., „Uber“ ar „Lyft“ oro uoste

  • by

Pavėžėjimo paslaugos, tokios kaip „Uber“ ir „Lyft“, jau daugelį metų padeda klientams patekti į oro uostą ir iš jo. Tačiau jie nuolat tobulina savo pasiūlymus, kad galėtų geriau aptarnauti keliautojus.

Kadangi nėra dviejų visiškai vienodų keliautojų ar kelionių, jie pridėjo daug naujų funkcijų, kad jūsų kelionė į oro uostą ar iš jo būtų greitesnė, lengvesnė ir patogesnė, nesvarbu, su kuo keliautumėte ar kur keliautumėte. Be to, oro uostai pakoregavo, kur ir kaip keliautojus pasiima pavėžėjimo paslaugos, nes išaugo tokio tipo transporto paklausa.

Prieš kitą kelionę pateikiame penkis dalykus, kuriuos turėtumėte žinoti prieš nusileisdami į nepažįstamą miestą ir pavėžėdami iš oro uosto.

Susiję: Tai yra geriausios „Uber“ ir „Lyft“ kredito kortelės

Iš anksto užsisakykite kelionių į oro uostą, kai nusileisite su „Lyft“.

LYFT

Kai kuriuose oro uostuose pavėžėjimo paslaugų paėmimo zona gali būti visai šalia bagažo atsiėmimo zonos. Kitais atvejais, prieš pradėdami važiuoti, galite ilgai vaikščioti ar važiuoti maršrutiniu autobusu. Jei užsakysite kelionę per anksti ir nepasieksite paėmimo vietos prieš atvykstant, gali tekti sumokėti atšaukimo arba laukimo mokesčius. Tiksliai žinoti, kada rezervuoti kelionę, gali būti sudėtinga, tačiau „Lyft“ dabar tai palengvina.

Tam tikruose oro uostuose, įskaitant Los Andželo tarptautinį oro uostą (LAX) ir Čikagos O’Hare tarptautinį oro uostą (ORD) ir Midway tarptautinį oro uostą (MDW), klientai dabar gali iš anksto užsisakyti kelionę, kai tik nusileidžia skrydžiui, ir, kai tik nusileis, su vairuotoju. priartėti prie paėmimo zonos. Jūs netgi galite pažymėti, ar turite pasiimti registruotą bagažą, ar ne, o „Lyft“ atsižvelgs į tai į jūsų atsiėmimo laiką.

Greitai paslauga bus teikiama Austin-Bergstrom tarptautiniame oro uoste (AUS), Niujorko John F. Kennedy tarptautiniame oro uoste (JFK) ir Sietlo-Tacoma tarptautiniame oro uoste (SEA). Tada ji ir toliau bus prieinama pagrindiniuose šalies oro uostuose, todėl atkreipkite dėmesį, kad ateityje ši funkcija būtų išplėsta.

Iš anksto suplanuokite kelionę iš oro uosto su „Uber“.

ROBYN BECK / AFP / GETTY IMAGES

Vietoj funkcijos „rezervuoti nusileidus“, „Uber“ siūlo keleiviams galimybę paprašyti pavėžėjimo iki 90 dienų iš anksto naudojant „Uber Reserve“. Keliautojai gali naudotis „Uber Reserve“, kad suplanuotų išankstinius skrydžius daugiau nei 50 pagrindinių JAV oro uostų ir tam tikrus tarptautinius oro uostus Europoje ir Afrikoje.

Norėdami naudotis šia funkcija, Uber programėlėje paspauskite piktogramą „Rezervuoti“ ir pasirinkite kelionės datą bei laiką. Jūsų vairuotojas lauks paėmimo vietoje iki 15 minučių (kiekvieno važiavimo metu jis skiriasi) po suplanuoto atvykimo laiko. Jei jūsų planai pasikeis, galite nemokamai atšaukti kelionę likus 60 minučių iki numatyto paėmimo laiko.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Taip pat yra galimybė suderinti jus su nauju vairuotoju, jei jūsų skrydis atidėtas ir jūs nusileidžiate už nurodyto paėmimo lango.

Šeimos gali paprašyti pavėžėjimo su automobiline kėdute

RYANJLANE / GETTY IMAGES

Jei keliaujate su vaiku, „Uber“ ir „Lyft“ turi funkcijų, padedančių saugiai nuvykti ten, kur vykstate.

„Lyft“ turi parinktį, pavadintą „Automobilinės sėdynės režimas“, kuri suderina vairuotojus su vairuotojais, kurie jau turi automobilinę kėdutę. Remiantis „Lyft“ svetaine, vairuotojai turi į priekį atsuktas „Immi Go“ automobilines kėdutes, kurios yra skirtos 3 metų ir vyresniems vaikams, kurių ūgis nuo 31 iki 52 colių ir sveria nuo 22 iki 48 svarų.

Susiję: 8 geriausios automobilinės kėdutės kelionėms

Jei ši parinktis yra jūsų mieste, rezervuodami kelionę matysite „automobilinę kėdutę“ kaip važiavimo tipą. Be įprasto važiavimo bilieto, taikomas 10 USD mokestis.

Panašiai „Uber“ šiuo metu teikia „Uber Car Seat“ paslaugą Niujorke ir Los Andžele. Jei pageidaujate važiuoti, galite užsisakyti automobilį su įmontuota Nuna Rava automobiline kėdute, kuri tinka kūdikiams arba vaikams, sveriantiems nuo 5 iki 65 svarų.

Kai rezervuojate kelionę, svarbu

PATRICK T. FALLON / BLOOMBERG / GETTY IMAGES

Kaip minėta pirmiau, galite susidurti su dideliais atšaukimo arba laukimo mokesčiais, jei numatytu laiku nesate oro uosto paėmimo zonoje. Pavyzdžiui, Los Andželo tarptautiniame oro uoste (LAX) nusileidę LAXit maršrutiniu autobusu turite nusėsti į nurodytą aikštelę (nebent ruošiatės pasiimti su Uber Black). Jei užsisakysite kelionę riedėdami kilimo ir tūpimo taku nusileidę, beveik neabejotinai praleisite paėmimo laiką.

Geresnis pasirinkimas – instrukcijų ieškokite oro uosto svetainėje arba pasirinktoje pavėžėjimo programoje prieš rezervuojate kelionę. Internete ieškant instrukcijų, kaip naudotis „Uber“ Midvėjaus oro uoste, jis nukreipia jus į svetainę su tiksliomis nuorodomis, kur išvažiuoti iš oro uosto ir kur pasitikti vairuotoją.

Trumpai tariant, laikas yra svarbus. Nerezervuokite važiavimo su vairuotoju, kuris yra už šešių minučių, jei nesate per šešias minutes nuo nurodytos paėmimo vietos.

Lyft ir Uber alternatyvos iš oro uosto

Nors „Uber“ ir „Lyft“ yra populiariausios pavėžėjimo paslaugos šiuolaikiniame skaitmeniniame pasaulyje, jos nėra vienintelės galimybės nuvykti iš oro uosto į bet kurią vietą. Jei ieškote kažko šiek tiek prabangesnio, išbandykite Blacklane.

„Blacklane“ siūlo įvairias paslaugas, viena iš jų – pervežimai į oro uostą. Naudodami „Blacklane“ galite iš anksto užsisakyti paėmimą iš oro uosto, o jūsų vairuotojas paims jus prabangiu automobiliu, kad nugabentų ten, kur jums reikia. Didelis skirtumas tarp „Blacklane“ ir kitų pavėžėjimo paslaugų yra tas, kad jūsų vairuotojas pasistengs stebėti, ar skrydis vėluoja, ir pritaikyti paėmimo laiką už jus.

Taip pat yra naujų pavėžėjimo pradedančių įmonių, tokių kaip ryškiai mėlyni „Tesla“ automobiliai, kuriuos eksploatuoja „Revel“, kurie dabar vežami Niujorko oro uostuose.

REVEL

Kitame spektro gale yra daug atvejų, kai senamadiškas geltonas taksi yra lengviausias būdas nuvykti iš oro uosto į paskirties vietą. Taksi paėmimo zona kartais yra arčiau nei pavėžėjimo zona, todėl jums nereikia žaisti tinkamo laiko, tikintis, kad vairuotojas neatšauks ir pan. Vietoj to, jūs tiesiog sėdate į kabiną ir važiuojate. , kuris tikrai turi savo privalumų.

JEWEL SAMADA/AFP/GETTY IMAGES

Daugumoje oro uostų taksi yra skirtos laukimo zonos, kuriose yra daugybė geltonų kabinų, kurios laukia, kol jus nuvils. Jūsų laukimo laiką dažnai lemia kitų keliautojų, taip pat laukiančių taksi, skaičius. Vis dažniau dauguma taksi priima kreditines korteles, o tai padeda, jei nesate didelis grynųjų pinigų vežėjas.

Svarbu, kad eitumėte į taksi skirtą zoną, jei to norite, nes neleistini vairuotojai dažnai skraido šalia išėjimo iš oro uosto (ar net bagažo skyriuje), siūlydami jums pavežti. Šie vairuotojai neturi licencijų mieste ir ne tik gali permokėti, bet ir negarantuojate, kad jie yra saugūs vairuotojai ar tinkamai apdrausti, todėl rekomenduojame vengti tokios galimybės.

Ir, žinoma, kai kuriuose miestuose traukiniai ar metro gali būti patogiausias (ir įperkamiausias) būdas patekti iš oro uosto į miestą.

Apatinė eilutė

Nuvykti iš oro uosto į paskirties vietą tampa vis lengviau, nes pavėžėjimo programėlės gerina savo pasiūlą. Norėdami išnaudoti visas šias funkcijas, susipažinkite iš anksto, kad kelionės diena praeitų be kliūčių.

Susiję skaitymai: