Skip to content
Home » Andaz London Liverpool Street: kaip atrodo šis istorinis Europos viešbutis

Andaz London Liverpool Street: kaip atrodo šis istorinis Europos viešbutis

  • by

Kai kurie viešbučiai tiesiog šaunūs. Nuo dramatiško apšvietimo ir nuostabaus dekoro, kuris yra prašmatnus, per daug nesistengiant skambėti patraukliai muzikai, svyruojančių barų ir nuolatinių restoranų, kai kurie viešbučiai turi savitą atmosferą, o Andaz Londono Liverpool Street – visa atmosfera visais geriausiais būdais.

Buvau ten kartą anksčiau, maždaug prieš dešimtmetį, ir prisimenu, kad tai buvo šaunu, bet nelabai įsimintina. Vis dėlto pastaraisiais metais jis akivaizdžiai išaugo. Dabar Andaz London Liverpool Street yra ne tik madingo viešbučio vaidmuo; tai iš tikrųjų yra modernus viešbutis rytinėje Londono pusėje.

Viešbutyje yra jaukūs kampai, nuspalvinti dramatiškomis spalvomis ir audiniais, daugybė barų ir restoranų bei daugiau apgalvotų inkliuzų, nei rasite daugelyje Londono viešbučių.

VASAROS HULL/TAŠKŲ VAIKINAS

Štai ką reikia žinoti apie Andaz London Liverpool Street, kad nuspręstumėte, ar tai tinkamas viešbutis kitai kelionei į Didžiosios Britanijos sostinę.

Susiję: Tai geriausi Londono viešbučiai

Kas yra Andaz Londono Liverpulio gatvė?

Rizikuodamas, kad pats atrodysiu neabejotinai nesąžiningai, panagrinėsiu šį klausimą dar šiek tiek. „Cafe-cutter“ viešbutis, tai ne. Porą vakarų per savaitę vestibiulyje dirba didžėjus ir drąsiai naudojamas menas, spalvos, raštai ir tekstūros, kurios, nors ir prašmatniai, bet veikia.

Kambariai erdvūs ir stilingi

Mano karališkajame kambaryje buvo pilna pilkų, juodų ir balno odos rudų atspalvių – žinoma, akcentavo rožinis rašomasis stalas. Prožektorių stiliaus lempa taip pat suteikė kambariui šiek tiek dramos.

Sunkios užuolaidos puikiai užkirto kelią saulės spinduliams, sklindančioms pro didžiulius langus, o lova buvo tiesiog tobula norint išsimiegoti – kaip tik reikia tvirtumo ir minkštumo balanso. Nedidelis šezlongas prie lovos galo buvo patogi vieta sėdėti, jei prieš pradėdami dieną mieste kurį laiką pasišnekučiavote. Daugiau nei 300 kvadratinių pėdų kambarys pagal Londono standartus taip pat jautėsi palankus.

Skirtingai nei kai kuriuose viešbučiuose, kurie patiria sunkumų šiame skyriuje, mano viešnagės metu namų tvarkytojai greitai sutvarkė lovą ir kambarį be prašymo. Netgi kiekvieną rytą prie durų nuleisdavo laikraštį, ko aš beveik nebematau.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Nepamirškite supakuoti maitinimo adapterio, jei atvykstate iš JAV, nes G tipo kintamosios srovės kištukai yra standartiniai Jungtinėje Karalystėje. Kambaryje taip pat buvo USB-A prievadai. Kambaryje buvo įvairių lizdų, įskaitant kai kuriuos kiekvienoje lovos pusėje, kad galėtumėte įkrauti įrenginius. Ir aš netyčia išgirdau, kaip registratūra kam nors paskolino adapterį, jei tik jums to prireiktų.

Vonios kambarys buvo baltas ir juodas, su blizgiomis metro stiliaus (ar Londono vamzdžio stiliaus?) plytelėmis ir juodomis akmens grindimis. Buvo puiku, kai pasirinkau atpalaiduojančią vonią arba atskirą dušą, o britų odos priežiūros prekės ženklo „T-London“ produktus galima įsigyti abiejų tipų, o tai šiais laikais nėra savaime suprantama.

Vieta su savo pliusais ir minusais

Įsikūręs tame pačiame pastate, kaip kadaise vadintas „Great Eastern Hotel“ – XIX a. geležinkelio viešbutis, dabar žinomas kaip Andaz Londono Liverpool Street, per maždaug 150 metų mėgavosi keletą kartų. Čia veikia kaip pavargusių geležinkelių keleivių poilsio vieta, slaptas masonų namelis, o dabar čia priimami „World of Hyatt“ svečiai.

VASAROS HULL/TAŠKŲ VAIKINAS

Tačiau visa tai ši Rytų Londono vieta išliko pastovi, nes yra patogus netoli Liverpool Street stoties, iš kurios galite nuvykti į beveik bet kurią miesto dalį, į kurią norėtumėte patekti, įskaitant tiesiai į Hitrou ir iš jo. nauja Elizabeth Line.

Rytinė Londono pusė yra gana patogi tam tikroms vietoms, pavyzdžiui, aplankyti Londono bokštą, tačiau tai nėra geriausia kai kuriems kitiems dalykams, pavyzdžiui, aplankyti Bekingemo rūmus, Vestminsterio abatiją, Big Beną ir žiūrėti pasirodymus West End. Esate šalia Liverpulio metro stoties, esančios Andaz, todėl galite patekti į bet kurią Londono vietą, tačiau kai kuriose kelionėse lengviau viską iš viešbučio nueiti pėsčiomis.

Susiję: 27 nemokami dalykai, kuriuos reikia padaryti Londone

„Nemokami“ užkandžiai ir gėrimai

Andaz viešbučiai yra žinomi dėl savo nemokamų mini barų, o tai tikrai buvo Andaz Londono Liverpool gatvėje.

Buvo malonu turėti nemokamos šaltos sodos, vandens ir sulčių savo kambario šaldytuve, kurie buvo papildomi kiekvieną dieną. Vis dėlto patiekiami užkandžiai ir gėrimai buvo ne pačiame kambaryje. Be sveikinimo taurės „Prosecco“ svečių, vestibiulyje nuo 18 iki 19 val. kiekvieną vakarą buvo nemokamas raudonasis ir baltasis vynas.

Viešnagės metu taip pat mačiau keletą nemokamų nedidelių kąsnelių vestibiulyje per vakaro laimingąją valandą, pavyzdžiui, lašišos skrebučius ir arancini. Ryte svečiai galėjo mėgautis mini raguoliais ir apelsinų sultimis.

Pavalgyti to neužtenka, bet tai buvo apgalvotas prisilietimas, palikęs nepaprastą teigiamą įspūdį.

Susiję: Geriausi nemokami viešbučio pusryčiai

Geri restoranai ir barai

Aplink viešbutį yra iš viso penki skirtingi barai ir restoranai, išsidėstę šiek tiek „sekite geltonų plytų kelio“ labirinte. Laimei, projektuojami ženklai ant žemės nušviečia kelią.

„Andaz London Liverpool“ galima rinktis iš šių vietų:

  • 1901 Wine Lounge: savaitgaliais siūlomas vynas, popietės arbata ir pusryčiai.
  • Rake’s: jaukus kampelis, kuris dieną yra kavinė, o naktį virsta baru.
  • „Miyako“: atidarytas nuo antradienio iki šeštadienio, kur ruošiami japonų virtuvės patiekalai.
  • Eastway: Tai yra visą dieną veikianti vieta valgyti ir kur darbo dienomis pusryčiauti.
  • „Lady Abercorn’s Pub & Kitchen“: Didžiosios Britanijos baras ir virtuvė, atvira pietums ir vakarienei su sekmadienio kepsniu, na, sekmadienį.
VASAROS HULL/TAŠKŲ VAIKINAS

Vieną vakarą vakarienei išbandžiau Miyako, kuris buvo mažesnėje pusėje ir su žaismingu dekoru, kaip lubos, pagamintos iš gėlių skėčių. Aptarnavimas buvo greitas, o patiekalai buvo solidūs. Iš viso turėjau tuno avokado vyniotinį, tris sušių gabalėlius ir du tamago gabalėlius už 43 dolerius – tai nėra pigus patiekalas, bet ir ne per didelis sušių vakarienei.

Nors turėjau laiko tik vienai vakarienei „Andaze“, pusryčius mėgavausi du kartus (nemokamai dėl savo „Hyatt Globalist“ statuso), vieną kartą darbo dienomis Eastway ir vieną savaitgalį 1901 m.

„Eastway“ kambaryje buvo įrengtas puikus švediško stalo patiekalas su šalta mėsa, sūriais, pyragaičiais, vaisiais ir kt. vienoje kambario pusėje, o karštais – kitoje. (Nepraleiskite maišos rudų, jie yra nuostabūs ir traškūs.) Priėjau pusryčių langelio pabaigą ir nesijaučiau puolamas ar išvarytas pro duris.

Nors Eastway yra puikiai aptarnaujantis restoranas, 1901 m. yra tiesiog didingas. Galbūt man per lengva įtikti, bet man tai atrodė įspūdinga „Titaniko“ laikais.

Jo nepaprasta Viktorijos laikų architektūra su puošniomis kolonomis, karūnos lipdiniais ir įmantriu stikliniu kupolu šaukia, kad atsidūrėte istorinėje vietoje, net jei čia tik norisi šiuolaikinės kavos ir jogurto parfė. Valgiaraštis buvo toks pat, kaip ir Eastway, bet jei pasirenkate vietas ar dienas, kuriomis galėsite mėgautis pusryčiais Andaz Londone, jei įmanoma, rinkitės 1901 m.

Neturėjau progos mėgautis barais ar naktiniu gyvenimu Andaz mieste. Tačiau tai buvo gana gyva vieta aplink kiekvieną posūkį, kai vaikščiojau, todėl nepraleiskite progos čia išgerti, jei turite laiko.

VASAROS HULL/TAŠKŲ VAIKINAS

Puikūs „Hyatt Globalist“ elito privalumai

Pusryčius, į kuriuos man suteikė „Hyatt Globalist“ statusas, sudarė visi švediško stalo patiekalai ir papildomas pasirinkimas iš nedidelio meniu, kuriame buvo tokių pasirinkimų kaip omletai ar blynai. Taip pat buvo įtraukta kava, sultys ir arbata, taip pat arbatpinigiai, todėl tai buvo labai ekonomiškas būdas pradėti dieną.

Šios viešnagės metu nesulaukiau apartamentų atnaujinimo, nors iš užsakyto karalienės kambario buvau perkeltas į karališkąjį kambarį, kuris buvo gražus, nors ir kuklus, už naktį kainavęs 20 USD ar daugiau. Man taip pat buvo aktyviai pasiūlyta vėlai išsiregistruoti 16 val. ir buvo suteiktas nemokamo gėrimo kuponas, galiojantis bet kuriame vietoje esančiame bare, kaip padėką už tai, kad esu globalistas.

Priežastys, kodėl Andaz Londonas gali būti ne jums

Keletą kartų buvau apsistojęs „Andaz London Liverpool Street“ ir norėčiau tai padaryti dar kartą. Bet nors aš esu gerbėjas, tai nėra tinkamas viešbutis kiekvienai kelionei. Štai kodėl:

  • Vieta nėra puiki pirmą kartą lankytojams, norintiems pamatyti kai kuriuos…