Skip to content
Home » Pirmas žvilgsnis: stulbinančiame naujajame „Delta“ „Sky Club“ Mineapolyje

Pirmas žvilgsnis: stulbinančiame naujajame „Delta“ „Sky Club“ Mineapolyje

  • by

„Delta Air Lines“ nori tapti aukščiausios kokybės Amerikos oro linijų bendrove.

Nuo prabangių lėktuvo kajučių iki patobulintų maitinimo paslaugų iki nemokamo belaidžio interneto – aviakompanija siekia pagerinti kelionės patirtį (ir už tai imti papildomą mokestį).

Galbūt niekur ši strategija nėra tokia akivaizdi, kaip naujausiuose operatoriaus „Sky Club“ tinklo atnaujinimuose. Dabar tinkle yra daugybė poilsio vietų, kurias keliautojai iš tikrųjų nori aplankyti – tiek, kad perpildymas tapo kasdieniu reiškiniu.

Norite daugiau naujienų su oro linijomis? Prisiregistruokite gauti nemokamą TPG dvisavaitinį aviacijos informacinį biuletenį

Nors nuo pandemijos pradžios „Delta“ jau atidarė daugybę naujų ir išplėstų „Sky“ klubų, aviakompanija neužmigo ant laurų.

Tikimasi, kad per ateinančius mėnesius ir metus bus atidaryta dar daug poilsio vietų. Trečiadienį „Delta“ oficialiai atidarys savo naujausią „Sky Club“ – trečiąją vietą savo centre Mineapolio-Saint Paul tarptautiniame oro uoste (MSP).

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Apsilankiau naujajame hole prieš atidarymą, ir tai yra būtent tai, ko tikėjotės iš „Sky Club“ 2023 m.: prabangi erdvė su daugybe sėdimų vietų, aukščiausios klasės maitinimas, ištisus metus veikianti „Sky Deck“ ir daug daugiau.

Nori pamatyti viduje? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte iš pirmo žvilgsnio.

„Delta“ naujajame Mineapolio dangaus klube

Naujasis „Delta“ „Sky Club“ Mineapolyje yra aikštėje G, tarp 17 ir 18 vartų ir dirba kasdien nuo 4:30 iki 22:15. Visi Delta vartai MSP yra prijungti po apsaugos, taigi, jei neprieštaraujate mažai pasivaikščioję, galite naudotis poilsio kambariu prieš bet kurį Delta skrydį iš oro uosto.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Įėjimas yra pirmame centrinės rotondos lygyje ir beveik neįmanoma nepastebėti dėl medžio grūdų sienos ir apšviesto Delta Sky Club prekės ženklo.

Įėjus į vidų, yra du liftai ir laiptai, kuriais pateksite į poilsio kambarį. Delta puikiai dirba su detalėmis. Dėl spalvingų meno kūrinių, gražių sietynų ir erdvių liftų ši įėjimo zona labiau primena penkių žvaigždučių viešbučio fojė, o ne oro uosto patalpas.

Pakilę vieną lygį, atsidursite 21 000 kvadratinių pėdų poilsio salone. Yra trys savitarnos registracijos kioskai, taip pat vienas agentų personalas, kuris padės užsiregistruoti.

Šioje srityje taip pat gyvena mano mėgstamiausi meno kūriniai visoje erdvėje „Mineapolis“. Mėgstu vadinti miestus pagal oro uostų kodus, o Denniso Kalowo mintis apie Mineapolį apima dideles M, S ir P raides, supintas emaliuota mediena ir nudažytas raudona, balta ir aukso spalvomis.

Atlikę įvažiavimo formalumus, praeisite pro du agentų dirbančius pagalbos skyrius, kur galėsite kreiptis pagalbos atliekant nereguliarias operacijas arba užduoti bet kokių kitų kelionės klausimų.

Ši holo dalis suformuota kaip puslankis, apimantis centrinės rotondos zonos perimetrą. Stiklinėmis sienomis išklotos sofos tikrai bus populiarios tarp grupių, norinčių atsipalaiduoti šalia įėjimo į holą.

Nors „Delta“ pastaraisiais metais išties padidino „Sky Club“ patirtį, man patinka spalvų paletė, kurią oro linijų bendrovė pasirinko šiam forpostui. Kadangi Minesota yra „10 000 ežerų žemė“, dizaineriai nusprendė visoje erdvėje įtraukti vario, bronzos ir šalavijų žalius akcentus, kad sukeltų vasaros saulėlydžius Didžiųjų ežerų regione.

Nepaisant to, visame hole vis tiek rasite išskirtinių „Delta“ spalvų, įskaitant raudonai išklotas kėdes, kurios sudaro vizualiai patrauklų U formos sėdėjimo kampelį šalia baro.

„Džiaugiamės galėdami nedaryti sausainių“, – interviu TPG apie holo dizainą sakė Claude’as Rousselis, „Delta“ Sky Clubs generalinis direktorius. „Šis holas, kaip ir visi kiti nauji „Sky“ klubai, yra tikrai kuriamas miestui“, – pridūrė jis.

Poilsio salono firminį barą rasite vos įėję į pagrindinę poilsio zoną. Tai lengvai vienas didžiausių Sky Club tinkle, o bronzos apdaila puikiai kontrastuoja su tamsiai žaliomis baro kėdėmis ir auksiniais šviestuvais, kabančiais ant lubų.

Kaip ir kituose „Sky“ klubuose, čia yra nemokamų spiritinių gėrimų meniu, o keliautojai gali įsigyti aukščiausios kokybės gėrimų naudodamiesi grynaisiais arba „SkyMiles“.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Be baro kėdžių, baro zonoje rasite atskirų kėdžių ir dviejų viršūnių suoliukų.

Baras užleidžia vietą pagrindinei poilsio zonai, kuri yra padalinta į verslo centrą ir didelį kambarį, geriau pritaikytą kartu keliaujantiems šeimoms ir draugams. Salėje telpa 450 keleivių.

Verslo centre yra keturios atskirų kabinų eilės, bendras darbo stalas ir trys „Framery“ telefono būdelės, iš kurių vienoje gali tilpti keleiviai, besinaudojantys neįgaliojo vežimėliu. Šios telefonų būdelės atsirado „Sky“ klubuose visoje šalyje, bet norėčiau, kad „Delta“ jų pridėtų daugiau Mineapolyje – neįsivaizduoju, kad per savaitę rasiu tuščią.

Verslo centre taip pat yra poilsio erdvės bendras belaidis spausdintuvas.

Nedidelis „Starbucks“ kavos baras atskiria verslo centrą nuo likusios poilsio zonos.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Visoje poilsio zonoje rasite daugybę sėdimų vietų, nuo bendrų sofų (kurios yra natūralios kambario pertvaros) iki atskirų kėdžių iki aksominių sėdynių išilgai šios erdvės perimetro.

Kad ir kur sėdėtumėte, iš elektros lizdo niekada nepasieksite daugiau nei per ranką. Daugelis sėdynių taip pat turi prieigą prie USB-A prievadų, o kai kuriose netgi netoliese yra naujesni USB-C įkrovimo prievadai.

Poilsio erdvės bufetas yra poilsio zonos gale. Marmuru dengtos veiksmo stotys ne tik puikiai atrodo – jų kulinariniai pasiūlymai taip pat yra vieni geriausių, kuriuos rasite bet kuriame oro uosto hole.

Tai apima kepinių lėkštes ir sūrio lentas (kurios visiškai nepanašios į slegiančius sūrio kubelius, kuriuos rasite Admiralų klubuose), šaltų salotų stotį, keturis besisukančius patiekalus, desertų barą ir daug daugiau.

Iš pradžių „Delta“ bendradarbiauja su Bravo „Top Chef“ alum ir Dvynių miestų gimtuoju Justinu Sutherlandu, kad kuruotų holo maisto programą. Iki liepos vidurio bus vištiena ir Andouille gumbo, krevetės ir kruopos, pimento sūrio mėsainiai ir bananų pudingas.

Kaip ir kituose savo klubuose, aviakompanija kas kelis mėnesius keis poilsio salono meniu ir virėjų partnerystę pagal vadinamąją vietinio skonio programą.

Nors galite susikoncentruoti ties maisto gavimu (arba skrydžiu), galbūt norėsite skirti laiko ir įvertinti valgomojo dizainą. Vienas iš svarbiausių dalykų yra šalia bufeto kabantis meno kūrinys „Žuvėdros neturi naudos palydovams“, kuris skatina žiūrovus sulėtinti tempą nuo visų savo gyvenimo trukdžių.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Poilsio kambaryje yra dvi pagrindinės valgomojo zonos, esančios viena šalia kitos. Yra įvairių sėdimų vietų pasirinkimų ir konfigūracijų, įskaitant daugybę aukštų stalų su viena taburete – puikiai tinka keliaujantiems pavieniui.

Valgomajame taip pat rasite pagrindinę poilsio salono gėrimų stotelę, kurioje yra „Coca-Cola Freestyle“ aparatas, „Bevi“ vandens dozatorius, „Starbucks“ kava ir du „Eversys“ kavos aparatai.

Mano mėgstamiausias patogumas visame hole yra ištisus metus veikiantis „Sky Deck“, kuriame telpa 110 keleivių.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Nors kai kurie „Sky Decks“ yra sezoniniai, juose yra tik kėdės ir stalai, šis yra sukurtas kiekvienam keliautojo klimatui ir stiliui.

Sky Deck yra stiklinės pertvaros, kurios gali būti uždarytos priklausomai nuo oro, taip pat šildymo ir vėsinimo sistema. Iš jo atsiveria fantastiški vaizdai į G trasą ir 12R kilimo ir tūpimo taką tolumoje.

Yra lauko tematikos kėdės ir sofos, taip pat du „Tilt-a-Whirl“ formos automobiliai – tai simbolinis karnavalinis žaidimas, išrastas Minesotoje.

Be to, galite pasiimti gėrimų iš lauko baro ir jums nereikės grįžti į vidų. Mane ypač sužavėjo salonui būdingas pipirmėčių espresso martini, pagamintas iš vietinės distiliavimo gamyklos alkoholinių gėrimų.

Sky Deck yra net du visiškai atviri „kambariai“. Viename kambaryje yra…