Skip to content
Home » Išnaudokite Aliaskos mylias, kad skristumėte JAV į Australiją su sustojimu Fidžyje

Išnaudokite Aliaskos mylias, kad skristumėte JAV į Australiją su sustojimu Fidžyje

  • by

Jei Australija ir Fidžis yra jūsų kelionių pageidavimų sąraše, tai gali būti puikus apdovanojimas jums.

Tiesioginis skrydis iš Los Andželo į Sidnėjų trunka apie 15 valandų, tačiau sustojimas Fidžyje gali nutraukti jūsų kelionę per Ramųjį vandenyną ir leisti aplankyti Australiją bei Fidžį toje pačioje kelionėje.

Šios dienos įraše papasakosiu, kaip užsisakyti apdovanojimą į vieną pusę iš JAV į Australiją su sustojimu Fidžyje, naudojant Alaska Airlines ridos plano mylias.

Susiję: 8 dažniausiai pasitaikančios klaidingos nuomonės apie apsilankymą Australijoje

Kodėl tai ypatinga

CHRIS DONGAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Paskutinėmis 2022 m. dienomis Aliaskos ridos planas paskelbė naują partnerių apdovanojimų diagramą. Dabar Alaska Mileage Plan tarptautinių partnerių apdovanojimų diagramoje pateikiami tik JAV arba Kanados apdovanojimų pradiniai įkainiai. Per laikotarpį nuo naujos partnerių apdovanojimų lentelės paskelbimo Aliaska be įspėjimo nuvertino Japan Airlines apdovanojimus. Taigi, galbūt norėsite užsisakyti likusias Aliaskos ridos plano vietas, kol dar galite.

Naujoje Aliaskos apdovanojimų diagramoje teigiama, kad apdovanojimai iš JAV į pietinę Ramiojo vandenyno dalį prasideda nuo 30 000 mylių ekonomiškai, 45 000 mylių aukščiausios klasės ekonomiškai, 55 000 mylių verslo srityje ir 70 000 mylių pirmoje pusėje. Tačiau užkulisiuose apdovanojimų kainos vis dar daugiausia priklauso nuo to, kuris partneris vykdo skrydžius.

Miela vieta, į kurią šiandien sutelkiame dėmesį, yra galimybė skristi „Fiji Airways“ į vieną pusę tarp JAV ir Australijos 40 000 Aliaskos mylių ekonomiškai arba 55 000 mylių versle. Tai patraukli vieta, nes Aliaskos ridos planas siūlo nemokamą sustojimą į vieną pusę. Taigi, galite sustoti Fidžyje, kurį labai rekomenduoju dėl jo kultūros, gražaus salos kraštovaizdžio ir galimybės nutraukti ilgą kelionę per Ramųjį vandenyną.

Susiję: Geriausi būdai panaudoti taškus ir mylias skristi iš JAV į Australiją

Virš vandens esantys „Fiji Marriott Resort Momi Bay“ kambariai Fidžyje. JT GENTER / TAŠKŲ VAIKINAS

Deja, tai ne visos geros naujienos: verslo klasės apdovanojimų iš JAV ir Fidžio praktiškai nėra. Iš Fidžio į JAV rasite ribotą pasiekiamumą, o tarp Fidžio ir Australijos – ribotą. Dėl riboto verslo klasės apdovanojimų už šią mielą vietą, šiame vadove daugiausia dėmesio skirsime ekonominiams apdovanojimams.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Susijęs: Skrydžio apžvalga: „Fiji Airways“ ekonominė klasė iš Nadio į Los Andželą A350

Kaip užsisakyti šį apdovanojimą

Aliaskos ridos planas ima negrąžinamą 12,50 USD mokestį asmeniui į abi puses už apdovanojimus, kuriuos naudoja oro linijų bendrovė partnerė. Galite atšaukti arba pakeisti partnerių apdovanojimus be mokesčių, jei pasikeis jūsų planai.

Štai žingsniai, kuriuos turėsite atlikti norėdami ieškoti ir užsisakyti šią mielą vietą.

Raskite apdovanojimų prieinamumą

CHRIS DONGAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Turbūt sunkiausia užsakant šį apdovanojimą bus rasti apdovanojimą, atitinkantį jūsų datas ir kelionės planus, ypač jei norite skristi verslo klase. Kaip jau minėjau aukščiau, verslo klasėje šiuo metu yra labai mažai galimybių, tačiau jei džiaugiatės skraidydami ekonomiškai, tikriausiai rasite.

Tam pačiam apdovanojimui negalite naudoti kelių „Alaska Airlines“ partnerių. Taigi, šiai mielai vietai turėsite pasinaudoti „Alaska Airlines“ ir „Fiji Airways“ vykdomais skrydžiais.

Nors apdovanojimą užsisakysite per „Alaska Airlines Mileage Plan“ svetainę, rekomenduoju naudoti „American Airlines“ kalendoriaus paiešką, kad sužinotumėte, ar galima gauti apdovanojimą.

Susiję: geriausios svetainės, kuriose galima ieškoti „Oneworld“ apdovanojimų

Pirmiausia naudokite „American Airlines“ kalendoriaus paiešką ir raskite „Fiji Airways“ vykdomo skrydžio tarp San Francisko arba Los Andželo ir Nadio (Fidžio) laisvų vietų.

AA.COM

Tada naudokite „American Airlines“ kalendoriaus paiešką ir raskite „Fiji Airways“ vykdomo skrydžio tarp Nadio ir Brisbeno (Sidnėjaus, Melburno ar Adelaidės, Australijos) laisvų vietų.

AA.COM

Jei norite atvykti ne tik į Los Andželą ar San Franciską, bet ir į „American Airlines“ svetainę, kad rastumėte laisvų skrydžių, kuriuos vykdo „Alaska Airlines“.

AA.COM

Taip pat turėsite rasti galimybę gauti apdovanojimą skrydžiams atgal, bet dabar puikiai žinote, kaip tai padaryti.

Susijęs: jūsų pagrindinis vadovas, ieškant apdovanojimų pagrindinėms oro linijoms

Ieškokite Alaska Airlines svetainėje

Dabar, kai žinote, kokios datos, išvykimo ir paskirties vietos ieškoti, eikite į Alaska Airlines svetainę. Po to, kur paprastai įvedėte paieškos informaciją, spustelėkite „Visos paieškos parinktys“. Dėl sustojimo Fidžyje norėsite spustelėti čia, o ne ieškoti apdovanojimo į vieną pusę.

ALASKAAIR.COM

Atlikę šį koregavimą, spustelėkite „Keli miestai“, pasirinkite „Naudoti mylias“ ir įveskite išvykstamųjų skrydžių informaciją. Teoriškai čia taip pat galite įvesti savo grįžimo skrydžio informaciją. bet kol kas tarkime, kad norite užsisakyti vienpusį apdovanojimą. Spustelėkite „Rasti skrydžius“.

ALASKAAIR.COM

Kitame ekrane turėtumėte matyti skrydžius, kuriuos radote naudodami „American Airlines“ kalendoriaus paiešką.

ALASKAAIR.COM

Jei šalia apdovanojimo kainos yra sėdynės vaizdas, žiūrite į mišrios kabinos apdovanojimą. Pavyzdžiui, čia yra mišrios kajutės verslo klasės apdovanojimas iš Sidnėjaus į Los Andželą, kur atkarpa nuo Sidnėjaus iki Nadi yra autobuse, o atkarpa iš Nadio į Los Andželą – versle.

ALASKAAIR.COM

Jei norite užsisakyti šią parinktį, turėsite sutikti tęsti mišrios kabinos apdovanojimą.

ALASKAAIR.COM

Tarkime, kad nuspręsite tęsti 40 000 mylių ekonomikos apdovanojimą, kurio ieškojome aukščiau. Šį apdovanojimą galite įtraukti į savo krepšelį paspaudę „Į krepšelį“. Kai apdovanojimas yra jūsų krepšelyje, galite patikrinti skrydžio informaciją. Kai būsite pasiruošę judėti pirmyn, spustelėkite „Kitas“.

ALASKAAIR.COM

Turėsite prisijungti prie savo Alaska Airlines Mileage Plan paskyros ir įvesti arba patvirtinti keleivių vardus ir kontaktinę informaciją. Prieš įvesdami mokėjimo informaciją ir įsigydami apdovanojimą, galite pasirinkti vietas bet kuriuose Aliaskoje vykdomuose skrydžiuose.

Susiję: 6 dalykai, kuriuos reikia žinoti apie „Alaska Airlines“ ridos plano programą

Kaip uždirbti mylių už šį apdovanojimą

Vienas iš būdų užsidirbti „Alaska Airlines“ mylių yra užsiregistruoti ir naudoti „Alaska Airlines“ kredito korteles. Jei norite pridėti naują kortelę prie savo piniginės, peržiūrėkite dabartines Aliaskos kortelių registracijos premijas:

  • Alaska Airlines Visa® kreditinė kortelė: Naudodami šį pasiūlymą gaukite 100 USD ataskaitinį kreditą, 50 000 papildomų mylių ir garsųjį Aliaskos bilietą nuo 122 USD (99 USD, plius mokesčiai ir rinkliavos nuo 23 USD). Kad atitiktumėte reikalavimus, per pirmąsias 90 dienų nuo paskyros atidarymo įsigykite 2 000 USD ar daugiau.
  • Alaska Airlines Visa® vizitinė kortelė: gaukite 50 000 papildomų mylių, 100 USD ataskaitinį kreditą ir garsųjį Aliaskos bilietą nuo 122 USD (99 USD, plius mokesčiai ir rinkliavos nuo 23 USD) su šiuo pasiūlymu. Kad atitiktumėte reikalavimus, per pirmąsias 90 dienų nuo paskyros atidarymo įsigykite 3 000 USD ar daugiau.

Taip pat galite perkelti Marriott Bonvoy taškus į Aliaskos ridos planą santykiu 3:1, tačiau atminkite, kad turite perkelti bent 3000 taškų. TPG vertina „Marriott“ taškus po 0,84 cento, o Aliaskos mylias – po 1,8 cento. Taigi, naudodami perdavimo santykį 3:1, jūs atsisakote apie 0,6 cento už uždirbtą Aliaskos mylią, kai perkeliate Marriott taškus į Aliaską.

Galiausiai, yra daug kitų būdų uždirbti „Alaska Airlines“ mylių. Pavyzdžiui, galite skristi su Alaska Airlines ir jos partneriais. Arba galite spustelėti Alaska Airlines Mileage Plan Shopping portalą prieš apsipirkdami internetu. Taip pat galite užsiregistruoti „Mileage Plan Dining“ ir valgyti dalyvaujančiuose restoranuose.

Susiję: Kada prasminga „Marriott“ taškus perduoti oro linijoms?

Apatinė eilutė

Jei norite skristi į Australiją, išpirkti Aliaskos mylių, kad galėtumėte skristi „Fiji Airways“, yra puikus pasirinkimas. Mokesčiai ir rinkliavos yra toleruotini, galite sustoti Fidžyje, o apdovanojimų kainos yra geresnės nei su daugeliu kitų programų.

Man patiko Fidžis, kai 2019 m. su vyru apsilankėme apžvelgti Fiji Marriott Resort Momi Bay, DoubleTree Resort by Hilton. Viešbutis Fidžis – Sonaisali sala ir „InterContinental Fiji Golf Resort & Spa“.

Tačiau uždirbti Aliaskos mylių už šį apdovanojimą gali būti sudėtinga, nes „Marriott Bonvoy“ yra vienintelė pagrindinė perleidžiama valiuta, kurią galite pervesti į Aliaską. Papildomas iššūkis yra tai, kad gali būti sunku rasti verslo klasės apdovanojimų.