Skip to content
Home » Chase Sapphire Preferred vs Sapphire Reserve – The Points Guy

Chase Sapphire Preferred vs Sapphire Reserve – The Points Guy

  • by

Redaktoriaus pastaba: tai pasikartojantis įrašas, nuolat atnaujinamas nauja informacija ir pasiūlymais.

„Chase Sapphire Reserve“ ir „Chase Sapphire Preferred Card“ yra dvi labiausiai aptarinėjamos kelionių kredito kortelės rinkoje dėl vertingos „Ultimate Rewards“ programos, aukščiausios klasės privalumų ir puikios kelionių apsaugos. Bet kuris iš jų jums labiausiai tinka?

Galite manyti, kad Chase Sapphire Reserve – su didesniu metiniu mokesčiu ir daugiau prabangos privalumų – visada yra geresnis pasirinkimas. Tai aukštesnės pakopos kortelė, tačiau tai nebūtinai reiškia, kad tai jums geriausia kortelė. Atsižvelgiant į jūsų išlaidų įpročius, kelionės tikslus ir esamą kredito kortelių asortimentą, „Sapphire Preferred“ gali būti patrauklesnis pasirinkimas jūsų piniginei.

Šiuo metu Sapphire Reserve turi 60 000 premijos taškų registracijos premiją, kai išleidžiate 4 000 USD pirkiniams per pirmuosius tris mėnesius nuo sąskaitos atidarymo. Kita vertus, „Sapphire Preferred“ šiuo metu turi padidintą 80 000 premijos taškų pasiūlymą po to, kai išleidžiate 4 000 USD pirkiniams per pirmuosius tris mėnesius nuo sąskaitos atidarymo.

Palyginsime toliau pateiktas dvi korteles, kad padėtume priimti geriausią sprendimą.

Prieš pradėdami susipažinti su šių dviejų kortelių pranašumais, atminkite, kad vienu metu negalite turėti ir Sapphire Preferred, ir Sapphire Reserve. Taip pat turite palaukti mažiausiai 48 mėnesius po to, kai uždirbate registracijos premiją vienoje kortelėje, prieš uždirbdami ją kitoje. Štai kodėl nuo pat pradžių taip svarbu priimti pagrįstą sprendimą.

Taip pat įsitikinkite, kad nesusidursite su liūdnai pagarsėjusia Chase’o 5/24 taisykle, kad padidintumėte savo patvirtinimo galimybes.

Sapphire Preferred vs Sapphire Reserve apžvalga

Kort

Pirmenybė teikiama Chase’ui Sapphire’ui

Chase Sapphire rezervatas

Metinis mokestis 95 USD. 550 USD.
Uždarbio normos 5 taškai už dolerį už keliones, įsigytas per Ultimate Rewards portalą.

5 taškai už dolerį „Lyft“.

5 taškai už dolerį perkant „Peloton“ įrangą ir priedus už 250 USD ar daugiau, o iki 2025 m. kovo mėnesio bendras didžiausias pelnas yra 25 000 taškų.

3 taškai už dolerį už pietus restoranuose visame pasaulyje, perkant bakalėjos prekes internetu ir pasirinktomis srautinio perdavimo paslaugomis.

2 taškai už dolerį visose kitose kelionėse.

1 taškas už dolerį už visa kita.

10 taškų už dolerį už viešbučius, automobilių nuomą ir „Chase Dining“, įsigytus per Ultimate Rewards portalą.

10 taškų už dolerį „Lyft“.

10 taškų už dolerį perkant „Peloton“ įrangą ir priedus, kurių vertė yra 250 USD ar daugiau, o iki 2025 m. kovo mėnesio bendras didžiausias pelnas yra 50 000 taškų.

5 taškai už dolerį už skrydžius, įsigytus per Ultimate Rewards portalą.

3 taškai už dolerį už pietus ir visas kitas keliones.

1 taškas už dolerį už visa kita.

Registracijos premija 80 000 premijos taškų išleidę 4 000 USD pirkiniams per pirmuosius tris mėnesius nuo sąskaitos atidarymo. 60 000 premijos taškų, kai išleisite 4 000 USD pirkiniams per pirmuosius tris mėnesius nuo sąskaitos atidarymo.
„Ultimate Rewards“ kelionių išpirkimo vertė 1,25 cento. 1,5 cento.
Integruoti kreditai 50 USD metinis galutinis atlygis viešbučio kreditas.

10% jubiliejinių taškų padidinimas.

300 USD metinis kelionės kreditas.

Global Entry / TSA PreCheck paraiškos mokesčio kreditas (iki 100 USD).

Įėjimas į poilsio saloną Nė vienas. „Priority Pass“ pasirinkimas.
Autorizuotas vartotojo mokestis 0 USD. 75 USD kiekvienam vartotojui per metus.

Susiję: perskaitykite TPG apžvalgas apie Chase Sapphire Preferred ir Chase Sapphire Reserve

Kelionių draudimas ir pirkimo apsauga

Taip pat verta palyginti šių dviejų kortelių aprėptį tokiems dalykams kaip kelionės vėlavimas, kelionės atšaukimas ir pirkimo apsauga. Nors jie siūlo tam tikrus identiškus pranašumus, yra keletas skirtumų:

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Kort

Pirmenybė teikiama Chase’ui Sapphire’ui

Chase Sapphire rezervatas

Nuomojamo automobilio draudimas Pirminis; padengia iki faktinės daugumos nuomojamų daiktų grynųjų pinigų vertės (išskyrus „didelės vertės“ ir „egzotiškus“ automobilius). Pirminis; padengia iki 75 000 USD už vagystę ir susidūrimą.
Pagalba kelyje 79,95 USD už aptarnavimo skambutį. Iki 50 USD už incidentą, iki keturių kartų per metus.
Kelionės atšaukimo draudimas Iki 10 000 USD už dengtą kelionę. Iki 10 000 USD už dengtą kelionę.
Kelionės vėlavimo draudimas Iki 500 USD už bilietą, jei vėluojama 12 ar daugiau valandų (arba reikia nakvoti). Iki 500 USD už bilietą vėluojant šešias ar daugiau valandų (arba reikalaujant nakvynės).
Bagažo vėlavimo draudimas Iki 100 USD per dieną iki penkių dienų. Iki 100 USD per dieną iki penkių dienų.
Pamesto bagažo kompensacija Iki 3000 USD asmeniui (iki 500 USD vienam asmeniui papuošalams, laikrodžiams, fotoaparatams, vaizdo registratoriams ir kitai elektroninei įrangai). Iki 3000 USD asmeniui (iki 500 USD vienam asmeniui papuošalams, laikrodžiams, fotoaparatams, vaizdo registratoriams ir kitai elektroninei įrangai).
Greitoji medicinos ir stomatologijos
Nė vienas. Iki 2500 USD, jei susirgsite ar susižeisite kelionės metu (atsižvelgiant į 50 USD išskaitymą).
Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų kelionėje 500 000 USD už bendro vežėjo gyvybės netekimo išmoką. 1 000 000 USD už bendro vežėjo gyvybės netekimo išmoką.
Pirkimo apsauga Iki 500 USD už ieškinį ir iki 50 000 USD per metus. Iki 10 000 USD už ieškinį ir iki 50 000 USD per metus.

Kaip matote, abi kortelės suteikia platų aprėptį keliaujant ir apsiperkant, nors Sapphire Reserve gali pasiūlyti šiek tiek geresnę naudą tam tikrose politikose.

Skaityti daugiau: Jūsų Chase kelionių draudimo vadovas

Argumentas už safyro rezervatą

„Chase Sapphire Reserve“ yra brangesnė iš dviejų kortelių. Jei dažnai keliaujate arba daug išleidžiate, rezervas laikui bėgant greičiausiai suteiks jums daugiau naudos.

WYATT SMITH / THE POINTS GUY

Štai keletas priežasčių, kodėl safyro rezervatas yra prasmingesnis už pageidaujamą:

Aukščiausios kokybės kelionių privalumai

Jei ieškote aukščiausios kokybės privilegijų, „Reserve“ jas turi.

Kasmet gausite 300 USD kelionės kreditą su „Sapphire Reserve“, iki 100 USD kreditą TSA PreCheck arba Global Entry paraiškos mokesčiui kas ketverius metus ir „Priority Pass Select“ narystę, suteikiančią galimybę patekti į daugiau nei 1 300 oro uosto holų aplink pasaulis.

Be to, nors abi kortelės siūlo nemokamą „DashPass“ su maisto pristatymo paslauga „DoorDash“ (galioja iki 2024 m. gruodžio 31 d.), „Sapphire Reserve“ kortelių turėtojai gali gauti 5 USD mėnesinį kreditą užsakymams programoje iki 2024 m. gruodžio mėn.

Jei galėsite visapusiškai pasinaudoti daugeliu šių privilegijų ir kreditų, daugiau nei kompensuosite Sapphire Reserve 550 USD metinio mokesčio išlaidas.

Didesnės uždarbio normos

„Chase Sapphire Reserve“ uždarbis didesnis nei „Chase Sapphire Preferred“ tam tikrose kategorijose:

  • Viešbučiai ir automobilių nuoma per Ultimate Rewards Travel: 10 taškų už dolerį (palyginti su 5 taškais už dolerį Sapphire Preferred).
  • Kelionės „Lyft“ (iki 2025 m. kovo mėn.): 10 taškų už dolerį (5 taškai už dolerį CSP).
  • Pietūs per Ultimate Rewards: 10 taškų už dolerį (3 taškai už dolerį CSP).
  • Visos kitos kelionės: 3 taškai už dolerį (2 taškai už dolerį CSP).

Kuo daugiau planuojate išleisti šiose premijų kategorijose, tuo didesnis atlygio skirtumas.

Susiję: Kaip uždirbti 10 taškų už dolerį užsakydami maistą ir išsinešdami su Chase Sapphire

50% išpirkimo premija

Be didesnio uždarbio lygio, Sapphire Reserve taip pat turi didesnį išpirkimo koeficientą, kai užsisakote keliones per Chase Ultimate Rewards portalą. „Chase Sapphire Reserve“ suteikia galimybę išpirkti kiekvieną tašką po 1,5 cento kelionėms, palyginti su 1,25 cento su pirmenybe. Jei taškus pervesite tik viešbučių ir oro linijų partneriams, šis skirtumas neturės reikšmės, tačiau jis atsispindės lygtyje, jei taškus naudosite per „Chase“ kelionių svetainę.

Paprastai nesiūlome užsisakyti viešbučių per trečiųjų šalių portalą, pvz., šį, nebent randate puikų pasiūlymą arba norite apsistoti prabangioje vietoje, kurioje nėra lojalumo programos, nes paprastai negausite viešbučio taškų. , elitiniai kreditai arba pripažintas jūsų elito statusas.

Tačiau jei reguliariai užsisakote lėktuvo bilietus per Chase portalą, gali būti verta turėti Reserve, kad būtų padidinta išpirkimo norma.

Pavyzdžiui, 600 USD kainuojantis lėktuvo bilietas jums kainuos 48 000 taškų su Sapphire Preferred, bet tik 40 000 taškų su Sapphire Reserve.

Pirkinius taip pat galima ištrinti didesniu tarifu naudojant „Chase’s Pay Yourself Back“ funkciją. Šiuo metu ši parinktis suteikia 1 cento už tašką perkant dujas ir bakalėjos prekes su Sapphire Preferred, bet 1,25 cento už tašką perkant tuos pačius pirkinius iš Sapphire Reserve (abu iki 2023 m. birželio 30 d.).

Susiję: kaip aš surinkau naują krepšį išvykoje ir gavau 16 000 „Ultimate Rewards“ taškų

Geresnis kelionių draudimas

Daugelis kelionių kredito kortelių per pastaruosius kelerius metus sumažino kelionių draudimą, todėl įmoką gauti sunkiau. Tiek „Sapphire Preferred“, tiek „Reserve“ siūlo didelį kelionių pasirinkimą…