Skip to content
Home » Geriausios kredito kortelės studijoms užsienyje

Geriausios kredito kortelės studijoms užsienyje

Redaktoriaus pastaba: tai pasikartojantis įrašas, nuolat atnaujinamas nauja informacija ir pasiūlymais.

Jei esate koledžo studentas ir planuojate studijuoti užsienyje, jūsų laukia tikras malonumas. Nieko panašaus gyventi už JAV ribų ir pasinerti į kitą kultūrą – praktiškai kiekvieną savaitgalį keliauti ir tyrinėti skirtingus miestus.

Tačiau šis nuotykis nėra pigus. Tyrimai rodo, kad vidutinis studentas per keturių mėnesių semestrą užsienyje Europoje išleidžia nuo 2000 USD iki 5000 USD.

Geros naujienos? Jei naudojate kreditinę kortelę, galite uždirbti rimtų atlygių iš studijų užsienyje išlaidų. Be to, tinkama kortelė padės sutaupyti pinigų mokesčiams ir apsaugoti jus, jei kelionės planai suklys.

Štai ką reikia žinoti norint pasirinkti geriausią kredito kortelę studijoms užsienyje.

Į ką atsižvelgti renkantis kortelę studijoms užsienyje

Ruošdamiesi nuotykiams ieškokite šių savybių, kurios padės išsirinkti geriausią kredito kortelę studijoms užsienyje.

Sveikinimo premija

Ieškokite kortelės, kuri siūlo pasveikinimo premiją. Papildomos išlaidos, kurias atliksite per semestrą užsienyje, yra puikus būdas įvykdyti minimalių išlaidų reikalavimą, kad gautumėte premiją už naują kredito kortelę.

Užsienio sandorių mokesčiai

Pasirinkus kreditinę kortelę, kurioje netaikomi užsienio operacijų mokesčiai, yra lengviausias būdas sutaupyti pinigų būnant užsienyje. Jei naudojate debeto kortelę arba kredito kortelę, kuri jas apmokestina, už kiekvieną pirkinį turėsite sumokėti papildomą iki 5 % mokestį.

BROTHERS91 / GETTY IMAGES

Išvenkite šių papildomų išlaidų įsigydami kreditinę kortelę be užsienio operacijų mokesčių.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Kelionių apsaugos

Dabar labiau nei bet kada norite būti apsaugoti nuo kelionių vėlavimo, atšaukimų ir kitų nelaimių. Ieškokite kreditinės kortelės su kelionių apsauga, kuri apsaugotų jus, kai kas nors negerai.

Tapkite įgaliotu vartotoju

Galbūt dar neturite pakankamai kredito, kad galėtumėte gauti vieną iš mūsų mėgstamiausių kelionių apdovanojimų kortelių. Jei taip, apsvarstykite galimybę tapti įgaliotu mylimo žmogaus paskyros vartotoju. Tai leis jums pasinaudoti kortelės apsauga ir tuo pačiu padidinti savo kredito balą.

Susiję: Geriausios kredito kortelės kolegijų studentams

Geriausios kredito kortelės studentams, studijuojantiems užsienyje

Informaciją „Discover it Student Cash Back“ kortelei savarankiškai surinko „The Points Guy“. Kortelės išdavėjas neperžiūrėjo ir nepateikė šiame puslapyje pateiktos kortelės informacijos.

Susijęs: TPG pradedančiųjų vadovas: viskas, ką reikia žinoti apie taškus, mylias, oro linijas ir kredito korteles

„Capital One VentureOne Rewards“ kredito kortelė

TAŠKŲ VAIKINAS

Sveikinimo premija: Uždirbkite 20 000 papildomų mylių išleidę 500 USD pirkiniams per pirmuosius tris mėnesius. Šios premijos vertė yra 280 USD pagal TPG vertinimus.

Metinis mokestis: 0 USD

Kuo kortelė ypatinga: The „VentureOne“. (žr. įkainius ir mokesčius) netaiko metinio mokesčio ir uždirba neribotą 1,25 mylios už dolerį už visus pirkinius. Savo mylias galite išpirkti kaip ataskaitinį kreditą kelionių pirkiniams arba užsisakyti keliones per „Capital One Travel“ portalą. Tačiau ši kortelė išsiskiria tuo, kad savo mylias taip pat galite pervesti bet kuriam iš 14 „Capital One“ viešbučių ir oro linijų partnerių, o tai greičiausiai yra jūsų vertingiausia išpirkimo galimybė.

Taip pat kaip kortelės privilegijas gausite draudimą nuo kelionės nelaimingų atsitikimų, automobilio nuomos draudimą nuo susidūrimo, pirkinių saugumą ir pratęstą garantijos apsaugą kaip kortelės privilegijas.* Jokie užsienio operacijų mokesčiai reiškia, kad galite juo naudotis užsienyje nemokėdami papildomai.

Kortelių be metinio mokesčio su galimybe pervesti mylias kelionių partneriams nėra daug, todėl užsienyje studijuojantiems studentams šią kortelę tikrai verta pasidomėti antrą kartą.

* Privalumai galimi tik paskyroms, patvirtintoms World Elite Mastercard kortelei. Taikomos sąlygos.


Kreipkitės čia: „Capital One VentureOne Rewards“ kredito kortelė


Susijęs: „Capital One VentureOne Rewards“ kredito kortelės apžvalga

„Capital One SavorOne Cash Rewards“ kredito kortelė

TAŠKŲ VAIKINAS

Sveikinimo premija: Uždirbkite vienkartinę 200 USD premiją išleidę 1 000 USD per pirmuosius tris mėnesius nuo sąskaitos atidarymo.

Metinis mokestis: 0 USD

Kuo kortelė ypatinga: The SavorOne iš Capital One (žr. įkainius ir mokesčius) yra puikus būdas susigrąžinti pinigus už visus pirkinius. Su juo susigrąžinsite 3 % už pietus, bakalėjos parduotuvėse (išskyrus tokius prekybos centrus kaip Walmart® ir Target®), srautinio perdavimo ir pramogų pirkinius bei 1 % visų kitų pirkinių. Užsisakę per „Capital One Travel“, taip pat gausite 5 % grąžinimo už viešbučius ir automobilių nuomą.

Ši kortelė neapima jokių užsienio operacijų mokesčių ir yra geras pasirinkimas, jei nenorite mokėti metinio mokesčio. Nors 200 USD pasveikinimo premija nėra pelninga, jos išlaidų reikalavimas yra palyginti mažas. O kai žiūri į studijų užsienyje išlaidas, kiekviena smulkmena padeda.


Kreipkitės čia: „Capital One SavorOne“ piniginiai apdovanojimai


Susijęs: „Capital One SavorOne“ apžvalga

Chase Sapphire Preferred® kortelė

TAŠKŲ VAIKINAS

Sveikinimo premija: Uždirbkite 60 000 premijos taškų išleidę 4 000 USD pirkiniams per pirmuosius tris mėnesius nuo sąskaitos atidarymo.

Metinis mokestis: 95 USD

Kuo kortelė ypatinga: Yra priežastis (arba 10), kad visi, kuriuos pažįstate, turi šią kredito kortelę.

„Chase Sapphire Preferred“ gali būti už diapazono ribų, jei tik pradedate savo kelionę kreditine kortele, tačiau tikrai verta atkreipti dėmesį į tai, jei atitinkate reikalavimus. Tai puiki pradžios kortelė, jei norite gauti taškų ir mylių, nes uždirbate 3 taškus už dolerį pietaujant ir 2 taškus už dolerį keliaujant – taigi kiekvieną kartą, kai užsisakote skrydį „Ryanair“ arba vėl atsiduriate Wok to Walk, sukaupsite visiškai perleidžiamų taškų.

Prisiregistravimo premija taip pat yra solidi: 60 000 Chase Ultimate Rewards taškų, kai išleisite 4 000 USD pirkiniams per pirmuosius tris mėnesius nuo sąskaitos atidarymo. Taikomas 95 USD metinis mokestis, tačiau tokios lengvatos kaip kelionės atidėjimo draudimas, kelionės atšaukimo draudimas, pirkinių apsauga ir bagažo vėlavimo draudimas lengvai atperka.

Ir kai būsite pasirengę išpirkti taškus, kuriuos uždirbote naudodami „Chase Sapphire Preferred“, turite puikių galimybių. Paprasčiausiai galite panaudoti savo taškus pirkdami lėktuvų bilietus, rezervuodami viešbučio kambarius ir net išsinuomodami automobilį už 1,25 cento už tašką per „Chase Ultimate Rewards“ portalą.

Bet jūs galite gauti dar daugiau naudos iš savo apdovanojimų, pasinaudoję kortelės galimybe pervesti taškus bet kuriai Chase oro linijų bendrovei ir viešbučio partneriui. Šiam maršrutui išsiaiškinti reikia šiek tiek daugiau laiko ir energijos, tačiau jis gali padėti atgauti neįtikėtiną atlygio vertę.


Pateikite paraišką čia: „Chase Sapphire“ pageidaujama


Susijęs: „Chase Sapphire“ pageidaujamos kredito kortelės apžvalga

Platinum Card® iš American Express

TAŠKŲ VAIKINAS

Kuo kortelė ypatinga: Jei turite mylimą žmogų, kuris yra kortelės savininkas Platinum Card® iš American Express, galbūt laimėjote jackpotą. Jie gali pridėti jus kaip įgaliotą naudotoją už papildomus 175 USD per metus (žr. įkainius ir mokesčius). Nors tai gali atrodyti kietai, jūs galite lengvai tai kompensuoti (ir tada kai kuriuos) naudodamiesi vertingais pranašumais, kuriuos atrakinsite.

Kaip įgaliotasis vartotojas, galėsite naudotis American Express Centurion Lounges, Priority Pass holais ir Delta Sky Clubs (nors pastarasis taikomas tik keliaujant Delta). Taip pat gausite „TSA PreCheck“ / „Global Entry“ kreditą, skirtą praeiti kelioms prieš ir po kelionės, taip pat gausite „Marriott“ ir „Hilton Gold“ elito statusą. Būtina užsiregistruoti.

Jūs neturėsite teisės gauti 80 000 taškų pasveikinimo premijos (po to, kai išleisite 6 000 USD pirkiniams per pirmuosius šešis kortelės narystės mėnesius), kaip įgaliotas vartotojas, tačiau šios kelionės privilegijos lengvai atnaujins jūsų studijų užsienyje žaidimą.

Metinis mokestis už pagrindinį kortelės narį yra 695 USD (žr. įkainius ir mokesčius), tačiau jis pateikiamas su daugybe kitų privilegijų.


Kreipkitės čia: Platinum kortelė iš American Express


Susijęs: Platinum kortelė iš American Express apžvalgos

Atraskite tai Studentų pinigų grąžinimas

FREEMIXER / GETTY IMAGES

Sveikinimo premija: Grąžinkite visus pinigus, kuriuos uždirbote per pirmuosius metus.

Metinis mokestis: 0 USD

Kuo kortelė ypatinga: Tai studentams skirta kortelė be jokių užsienio operacijų mokesčių.

Naudodami „Discover it Student Cash Back“ kortelę, užregistravę kortelę gausite 5 % pinigų už pirmuosius 1 500 USD pirkinius pagal kas ketvirtį besikeičiančių kategorijų pirkinius, o tada – 1 % pinigų už visa kita. Minusas? Šios premijos taikomos tik perkant iš JAV prekybininkų.

Užsienyje studijuojantys studentai vis tiek gali pasinaudoti šia kortele, nes visos pirmųjų metų pajamos padvigubėja. Kortelė taip pat neturi metinių ar užsienio operacijų mokesčių,…