Skip to content
Home » Geriausias tarptautinių kelionių bagažas 2023 m

Geriausias tarptautinių kelionių bagažas 2023 m

  • by

Kelionės tarptautiniu mastu reikalauja daug iš bagažo. Kadangi gyvensite be lagamino, norite kažko, kas būtų su patogiomis savybėmis ir patvarios konstrukcijos, kuri atlaikytų piktnaudžiavimą.

Aš keliavau per keturis žemynus ir turėjau mesti savo bagažą ant supakuotų autobusų ir vilkti jį myliomis per akmenimis grįstas gatves. Bėgant metams daug sužinojau apie tai, dėl ko lagaminas puikiai tinka keliaujant tarptautiniu mastu.

Taigi, kas paruošia bagažą tarptautinėms kelionėms? Svarbiausias skirtumas yra tas, kad tarptautinėms oro linijoms taikomi griežtesni rankinio bagažo dydžio apribojimai nei vidaus skrydžiams. Jei skrendate tarptautiniu mastu, norėsite įsitikinti, kad jūsų rankinis bagažas yra mažesnis nei 21 colio, kad nereikėtų jaudintis, ar tilpsite neviršijant nustatytų ribų.

Šiame vadove bus paryškinti geriausi rankinio bagažo bagažai, atitinkantys tarptautinius apribojimus, taip pat kai kurie iš geriausių tarptautinių skrydžių registruoto bagažo.

Briggs & Riley Baseline Global 21

Briggs & Riley yra vienas iš labiausiai gerbiamų bagažo prekių ženklų. Skrydžių įgulos ir dažnai keliaujantys visame pasaulyje pasitiki jais, kad sukurs aukščiausios kokybės ir ilgiausiai tarnaujantį bagažą.

Skirtingai nuo daugelio gamintojų, kurie geriausiu atveju siūlo ribotą garantiją dėl gamybos defektų, Briggs & Riley turi tikrą garantiją visam gyvenimui. Jei jūsų lagaminas kada nors bus pažeistas, jie jį pataisys arba pakeis be jokių klausimų.

Geras tarptautinis bagažas turi atitikti rankinio bagažo dydžio apribojimus, tačiau jame turi būti daug vietos. Taip pat norite ieškoti funkcijų, kurios padės išlaikyti tvarką keliaujant.

Briggs & Riley Baseline Global 21“ yra puikus pasirinkimas kelionėms į užsienį. Jame dera įspūdingas patvarumas, apgalvotos savybės ir neprilygstamas universalumas, todėl šis lagaminas yra lengvas pasirinkimas visiems keliaujantiems į užsienį.

Dviejų ratų riedantis bagažas yra patvaresnis nei suktukų ratai. Šį lagaminą galite be rūpesčių vilkti ant trinkelių ar kitų šiurkščių paviršių.

Gausite didelę išorinę kišenę, kurioje tilps nešiojamasis kompiuteris, pakabinamą drabužių saugyklą kostiumams ir suknelėms, suspaudžiamus dirželius ir išplečiamą pagrindinį skyrių, jei reikia daugiau vietos. Vidinių ir išorinių kišenių asortimentas yra platus ir gerai apgalvotas. Dėl visų šių savybių šis rankinis bagažas yra neįtikėtinai universalus ir organizuotas.

Nors kaina yra didelė, jei ieškote geriausios kokybės ir ramybės, kurią suteikia garantija visam gyvenimui, naudodamiesi „Briggs & Riley Baseline“ nesuklysite.

Briggs & Riley Baseline Global 21 col. specifikacijos:

Matmenys 20 colių x 15 colių x 7,8 colio
Talpa 39-52L
Svoris 9,7 svaro

2. liepos mėn. Carry-on Light: geriausias lengvas bagažas tarptautinėms kelionėms

Liepa nešiojamasis šviestuvas

2018 m. pristatytas liepos mėn. yra Australijoje įsikūręs startuolių kelionių prekės ženklas, kurio tikslas – supaprastinti ir pagerinti kelionių patirtį pasitelkiant novatorišką dizainą ir kokybiškus produktus. Nors jie yra nauji rinkoje, jie greitai tapo pramonės lyderiais dėl savo įsipareigojimo spręsti bagažo pramonės problemas.

Jei daug keliaujate, tikrai verta paieškoti lengvo bagažo, kuris jūsų neapsunkintų. Lagaminą, sveriantį mažiau nei penkis svarus, bus lengviau manevruoti per oro uostą ir pakelti į viršutines šiukšlių dėžes. Vis dėlto nenorite daryti kompromisų dėl patvarumo ir savybių.

Liepos nešiojamasis apšvietimas yra puikus sprendimas tiems, kurie nori numesti kelis kilogramus nuo savo kelioninės įrangos. 3,9 svaro sveriantis tai lengviausias rankinis bagažas rinkoje!

Šis itin lengvas lagaminas gali sumažinti svorį nesumažinant konstrukcijos kokybės. Jis turi tvirtą polikarbonato apvalkalą, gerai suprojektuotą aliuminio rankeną ir liepos mėnesio bombonešio dvigubo suktuko ratus. Galite tikėtis, kad ši byla atlaikys tam tikrą piktnaudžiavimą.

Užsegimui naudojami YKK užtrauktukai ir integruota TSA patvirtinta spyna. Tai užtikrins, kad jūsų lagaminas būtų saugus kelionės metu.

Organizacija paprasta, bet efektyvi, su užtrauktuku užsegama pertvara ir vidinėmis kišenėmis. Jei norite lengvai pasiekti išorines kišenes ar pažangesnės organizavimo, tikriausiai norėsite ieškoti kitur.

Jei ieškote lengviausio bagažo rinkoje, kuris palengvintų jūsų krovinį keliaujant, labai rekomenduoju pasižvalgyti į liepos mėnesio Carry-On Light.

Liepos mėnesio nešiojamojo žibinto specifikacijos:

Matmenys 23 col. x 14.5 col. x 9 col.
Talpa 52L
Svoris 5,4 svaro

3. Samsonite Novaire rinkinys: geriausias bagažo rinkinys tarptautinėms kelionėms

Samsonite Novaire rinkinys

„Samsonite“ bagažas yra bene labiausiai žinomas prekės ženklas. Jie parduoda bagažą daugiau nei šimtmetį ir susikūrė reputaciją tiekdami didelės vertės lagaminus už kiekvieną biudžetą.

Jei keliaujate su šeima ar tiesiog norite įsigyti tiek registruotą, tiek rankinį bagažą, tikrai verta pabandyti įsigyti bagažo komplektą. Gausite derančius lagaminus, kurie veikia kartu, ir sutaupysite pinigų pirkdami vienetus atskirai.

Geriausi bagažo rinkiniai padės jums pasiruošti viskam. Turėdami rankinį ir registruotą bagažą būsite pasiruošę viskam – nuo ​​savaitgalio kelionių paplūdimyje iki tolimų tarptautinių nuotykių.

„Samsonite Novaire Set“ yra vienas geriausių bagažo rinkinių ir yra puikus pasirinkimas tarptautinėms kelionėms. Jame yra tarptautiniams apribojimams pritaikytas rankinis bagažas ir didelis 29 colių pažymėtas dėklas, paruoštas kelionėms, kuriose reikia vežtis daug įrangos.

Abu lagaminai pagaminti iš patvarių Makrolon polikarbonato kietų apvalkalų su įbrėžimams atsparia tekstūra ir sustiprintais kampais. Šie atvejai bus įveikti ir ilgą laiką atrodys gerai.

Išplečiamas bagažo dizainas suteikia galimybę pridėti keletą colių pakavimo vietos. Tai padidina rinkinio universalumą, todėl būsite pasiruošę kelionėms su skirtingais pakavimo reikalavimais.

„Samsonite Novaire“ rinkinys yra puikus derinys, kuris yra gerai pagamintas, prieinamas ir paruoštas bet kam.

Samsonite Novaire rinkinio specifikacijos:

Nešiotis Didelis
Matmenys 21,5″ x 15″ x 9″ 29,3 col. x 19.8 col. x 12 col.
Talpa 42L 105L
Svoris 7,2 svaro 10,5 svaro

4. LEVEL8 Pro 20 colių rankinis bagažas: geriausias tarptautinių kelionių rankinis bagažas

„Level8 Pro“ rankinis bagažas 20

LEVEL8 yra modernus bagažo prekės ženklas, akcentuojantis funkcionalų, minimalistinį dizainą, skirtą supaprastinti kelionių patirtį. Jie specialiai gamina vieną geriausių rankinio bagažo, kuris yra stilingas, paprastas ir gerai sukonstruotas.

Geras rankinio bagažo lagaminas tarptautinei kelionei turi būti pakankamai erdvus, kad galėtumėte vežtis visus jūsų daiktus ilgesnėms kelionėms, o neviršyti tarptautinių rankinio bagažo dydžio apribojimų.

LEVEL8 Pro Carry-On yra aptakus ir stilingas kieto korpuso dėklas, sukurtas taip, kad atitiktų viso pasaulio oro linijų rankinio bagažo dydžio apribojimus. Jis išsiskiria naujoviškomis savybėmis, supaprastintu dizainu ir aukštos kokybės konstrukcija.

Šis rankinio bagažo dėklas pagamintas iš Makrolon polikarbonato ir turi TSA patvirtintą užraktą. Keliaudami galite būti tikri, kad jūsų daiktai yra apsaugoti ir saugūs.

Skirtingai nuo daugumos kietų šonų bagažo, šis dėklas turi didelę išorinę kišenę, kurioje telpa 15,6 colių nešiojamasis kompiuteris. Ši greitai atsidaranti kišenė be užtrauktuko puikiai tinka lengvai pasiekti elektroniką ar kitus daiktus

Jei ieškote tvirto, supaprastinto kieto korpuso rankinio lagamino tarptautiniam naudojimui, LEVEL8 Pro Carry-On yra puikus pasirinkimas.

LEVEL8 Pro nešiojamasis 20 colių specifikacijos:

Matmenys 21,5 col. x 14.4 col. x 9.2 col.
Talpa 35L
Svoris 9,3 svaro

5. Travelpro Roundtrip: geriausias registruotas bagažas tarptautinėms kelionėms

„Travelpro“ registracija pirmyn ir atgal

„Travelpro“ buvo pradėta gaminti specialiai skrydžio įguloms skirtus bagažus. Kai pilotai, skrydžių palydovai ir kiti profesionalai pasitiki savo bagažu, galite būti tikri, kad jie kažką daro teisingai.

„Travelpro“ jau dešimtmečius yra bagažo naujovių priešakyje. Jų įkūrėjas išrado pirmąjį vertikaliai sukiojamą lagaminą ir jie nuolat ieško naujų dizaino ir medžiagų patobulinimų.

Geriausias registruotas bagažas keliaujant tarptautiniu mastu turi būti pakankamai tvirtas, kad atlaikytų dažnus persėdimus visame pasaulyje. Išplečiamas dizainas taip pat yra pliusas, todėl jis gali prisitaikyti prie jūsų poreikių įvairiose kelionėse.

„Travelpro Roundtrip“ sujungia visą „Travelpro“ bagažo patirtį į labai funkcionalų ir gerai sukonstruotą registracijos lagaminą, paruoštą ilgoms tarptautinėms kelionėms.

„Roundtrip“ turi patvarų polikarbonato apvalkalą su įmontuotomis kampinėmis apsaugomis. Ant kieto korpuso lagaminų dažniausiai pirmiausia lūžta kampai, todėl tai yra fantastiškas dizainas, padedantis šiam lagaminui ištverti stiprius smūgius ir patekti į bagažo skyrių nepažeistas.

Šiame dėkle naudojami „Travelpro“ dvigubi suktukai ir…