Skip to content
Home » „Citi Hotel Collection“ ir „Luxury Collection“ vadovas – „The Points Guy“.

„Citi Hotel Collection“ ir „Luxury Collection“ vadovas – „The Points Guy“.

  • by

Citi yra TPG reklamos partneris.


Kartu su savo naujo kelionių portalo pristatymu kovo mėn., „Citi“ paskelbė apie dvi naujas viešbučių programas tiems, kurie turi „ThankYou“ taškų uždirbančias kredito korteles. Tai viešbučių kolekcija ir prabangi kolekcija.

Šios programos buvo pradėtos naudoti ribotai – kol kas tik JAV, Meksika ir Karibų jūros regionas. „Citi“ nuolat prideda papildomų viešbučių.

Kadangi tai naujos programos, jums gali kilti klausimas, kas tai yra ir kaip jos veikia. Ar kitą viešnagę turėtumėte užsisakyti vienoje iš šių programų, o ne tiesiogiai viešbutyje? Ir ar galite atsiskaityti savo „Citi ThankYou“ taškais?

Čia išsamiai apžvelgsime „Citi“ viešbučių kolekciją ir prabangų kolekciją ir ar turėtumėte jas naudoti.

Kas yra „Citi Hotel Collection“?

„Citi’s Hotel Collection“ yra kuruojamas viešbučių ir kurortų, pasiekiamų „Citi Travel“ su „Citi kelionių portalu Booking.com“, sąrašas. Tai visos keturių ir penkių žvaigždučių savybės.

Visi, turintys kredito kortelę, uždirbantys „Citi ThankYou“ taškų, gali pasiekti šį portalą ir „Citi“ viešbučių kolekciją. Tai apima ne tik populiarius „Citi Premier®“ kortelė bet ir be metinio mokesčio, pvz., „Citi Rewards+®“ kortelė ir „Citi Double Cash®“ kortelė.

„Hotel Collection“ rezervacijos apima papildomų privilegijų, palyginti su kitais viešbučių užsakymais „Citi“ kelionių portale.

„Outrigger Waikiki Beachcomber“ viešbutis Havajuose yra „Citi“ viešbučių kolekcijos dalis. CLINT HENDERSON / TAŠKŲ VAIKINAS

Kas yra „Citi Luxury Collection“?

Kaip rodo pavadinimas, „Luxury Collection“ yra aukščiausios klasės „Citi“ apgyvendinimo pasiūlymas. Užsisakę šias keturių ir penkių žvaigždučių būstus gausite aukščiausios klasės privalumų.

Prenumeruokite mūsų kasdienį naujienlaiškį

Mainais už papildomas privilegijas, palyginti su „Citi“ viešbučių kolekcijoje, tik tie, kurie turi „Citi Premier“ kortelė ir „Citi Prestige®“ kortelė (nebegalima naujiems pareiškėjams) gali pasiekti šiuos užsakymus. (Norėdami gauti daugiau informacijos apie šias korteles, perskaitykite visas mūsų „Citi Premier“ ir „Citi Prestige“ apžvalgas.)

Informaciją apie „Citi Prestige“ savarankiškai surinko „The Points Guy“. Kortelės išdavėjas neperžiūrėjo ir nepateikė šiame puslapyje pateiktos kortelės informacijos.

Paslaptys „The Vine Cancun“ yra „Citi“ prabangios kolekcijos dalis. HYATT.COM

Pagrindinės privilegijos ir privalumai

„Hotel Collection“ ir „Luxury Collection“ rezervacijos suteikia šiuos garantuotus privalumus:

  • Dienos pusryčiai dviems asmenims.
  • Nemokamas belaidis internetas jūsų viešnagės metu.
  • Nėra minimalių viešnagės reikalavimų.

Taip pat galite gauti ankstyvo įsiregistravimo arba vėlyvo išsiregistravimo privilegijas – priklausomai nuo užimtumo.

„Luxury Collection“ užsakymai apima šias papildomas privilegijas:

  • 100 USD kreditas nuosavybėje; naudojimas skiriasi priklausomai nuo nuosavybės ir padengia tinkamas išlaidas, taikomas jūsų kambariui.
  • Kambarių patobulinimai registruojantis, kai yra.
„Breathless Cancun Soul Resort & Spa“ yra „Citi“ viešbučių kolekcijos dalis. BENJI STAWSKI / TAŠKŲ VAIKINAS

Yra keletas įspėjimų, kuriuos reikia suprasti dėl šių privalumų. Pirma, tam tikri privalumai priklauso nuo prieinamumo ir nėra garantuojami. Vieninteliai garantuoti privalumai yra nemokamas belaidis internetas, nemokami pusryčiai ir 100 USD kreditas nuosavybėje (tik „Luxury Collection“ užsakymams, pastariesiems).

Antra, jūs negalite gauti pasikartojančių 100 USD kreditų atlikdami atskiras rezervacijas. „Citi“ sąlygose sakoma, kad kelios užsakymai tame pačiame viešbutyje nepertraukiamomis datomis skaičiuojami kaip viena viešnagė, net jei išsiregistruojate ir vėl užsiregistruojate. Jei norite sužinoti, ką apima nekilnojamojo turto kreditas, turėsite tiesiogiai susisiekti su nuosavybe. Šios informacijos negalima rasti „Citi“ portale.

Galiausiai, „Citi“ sąlygos leidžia viešbučiams suteikti 100 USD kreditą nuosavybėje ir (arba) pusryčius kaip dovanų kortelę arba kreditą jūsų galutinėje sąskaitoje. Prieš atvykdami į viešbutį užsiregistruoti, įsitikinkite, kad aiškiai suprantate savo privalumus.

Šių privilegijų sąlygas galite perskaityti „Citi“ portale spustelėję „Žiūrėti pasiūlymus“ šalia bet kurio viešbučių kolekcijos arba prabangios kolekcijos ženklinimo.

CITI.COM

Tai matoma viešbučių sąraše paieškos rezultatuose (aukščiau) ir peržiūrint išsamią konkrečios nuosavybės informaciją (toliau).

CITI.COM

Kaip užsisakyti „Citi Hotel Collection“ ir „Luxury Collection“ viešnages

Norėdami užsisakyti viešbutį viešbučių kolekcijoje arba prabangioje kolekcijoje, pradėkite ieškoti Citi Travel su Booking.com nurodydami kelionės tikslą, datas ir svečių skaičių.

CITI.COM

Rezultatuose pastebėsite viešbučius su žyma „Hotel Collection“ arba „Luxury Collection“, jei jie yra.

CITI.COM

Įdomu tai, kad pastebėsite, kad kai kurie rezultatai pažymėti kaip viešbučių kolekcija ir prabangi kolekcija. Jei jie pažymėti kaip abu, įsitikinkite, kad mokėjimo puslapyje gaunate prabangos kolekcijos privilegijas.

CITI.COM

Deja, nėra galimybės filtruoti tik Viešbučių kolekcijos arba prabangios kolekcijos savybės. „Chase’s Luxury Hotel & Resort Collection“ ir „Capital One“ „Premier Collection“ pateikia unikalų puslapį, kuriame rodomi tik tų programų viešbučiai. Naudodami „Amex Travel“ galite filtruoti tik „Fine Hotels + Resorts“ arba „The Hotel Collection“ nuosavybes. Šie metodai yra daug paprastesni, nei reikia slinkti ir ieškoti etikečių Citi portale.

Susijęs: Kredito kortelių išdavėjų prabangių viešbučių programų palyginimas: Amex, Capital One, Chase ir Citi

Ne visi kambarių tarifai jūsų pasirinktoje apgyvendinimo įstaigoje yra prieinami norint gauti papildomų „Hotel Collection“ arba „Luxury Collection“ privilegijų. Įsitikinkite, kad pasirinkote tinkamą kambario kainą, kuri gali kainuoti daug daugiau. Toliau pateiktame pavyzdyje galite matyti, kad „Hotel Collection“ tinkamas kambarys kainuoja daugiau nei dvigubas pagrindinis kambarys.

CITI.COM

Pasirinkę būstą ir kambario tipą iš galimų parinkčių, pateiksite informaciją apie svečią. Atminkite, kad negalite redaguoti svečio vardo užsakymuose „Hotel Collection“ ir „Luxury Collection“.

CITI.COM

Šiame puslapyje taip pat pateikiamas greitas priminimas apie naudą, kurią gausite (jei pasirinkote kvalifikacinį tarifą), tada pereisite prie mokėjimo. Galite mokėti kreditine kortele, taškais arba jų deriniu.

Ar gausiu elito statusą ar lojalumo išmokas viešbučiuose?

Jei viešbučių programoje turite (arba siekiate) elito statuso, štai kaip tai sąveikauja su „Citi“ viešbučių kolekcija ir „Luxury Collection“.

Pirma, užsakymo metu negalite pateikti savo lojalumo numerio. „Citi“ kelionių portale ši parinktis neegzistuoja.

Susiję: 9 dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis užsakymą per portalą, o ne tiesiogiai

Pavyzdžiui, galite susisiekti su viešbučiu arba pabandyti įtraukti rezervaciją į savo lojalumo paskyrą, pvz., „Marriott“ ar „Hilton“. Tačiau mažai tikėtina, kad jūsų būsena bus pripažinta viešnagės metu arba kad gausite kreditą už šią viešnagę norimoje premijų programoje.

Taip yra todėl, kad norint gauti elito statuso privilegijas, viešbučių apdovanojimų programose paprastai reikia užsisakyti tiesiogiai iš jų. Nors su „American Express“ viešnage (naudodami „Fine Hotels + Resorts“ ar „The Hotel Collection“ matėme skirtingus rezultatus), su „Citi“ esame mažiau optimistiški. Taip yra dėl diskusijų su „Citi“ ir nesugebėjimo pridėti premijos numerio rezervuojant.

Jei jūsų elito statusas jums svarbus, pagalvokite apie tai prieš atlikdami rezervaciją šiuo kanalu.

Susiję: Geriausi būdai užsisakyti viešbučius per internetines kelionių agentūras ir bankų portalus

Ar galiu naudoti „Citi“ taškus rezervuodamas?

Savo „Citi ThankYou“ taškais galite sumokėti už viską, ką užsisakote „Citi“ portale, įskaitant viešnagę „Hotel Collection“ ir „Luxury Collection“ nuosavybėse.

Galite išpirkti taškų, kurių vertė yra 1 centas. Užsakymo išlaidoms kompensuoti galite panaudoti vos 1 tašką arba tiek, kiek visus savo taškus.

Patogumas mokėti už užsakymus taškais atsiskaitant yra svarbiausias dalykas. Tačiau verta paminėti, kad tai gali būti ne pati geriausia jūsų taškų vertė. TPG padėkos taškus vertina po 1,8 cento už vienetą, todėl jų išpirkimas už 1 centą nėra idealus.

Norint išpirkti padėkos taškus už maksimalią vertę, reikia naudotis „Citi“ perdavimo partneriais. Įspėjimas yra tas, kad prie viešbučio, kurį norite užsisakyti, gali nebūti pervežimo partnerio. Be to, tie, kurie turi be metinio mokesčio kredito korteles, gali pasiekti daug mažiau pervedimo partnerių. Jei nėra pervedimo partnerio (arba jei patogumas atsiskaityti taškais per portalą yra jūsų svarbiausias rūpestis), tai išlieka galimybė.

Naudojant „Citi Premier“ 100 USD viešbučio kreditą

„Citi Premier“ kortelių turėtojai vieną kartą per kalendorinius metus gali susigrąžinti 100 USD už 500 USD ar daugiau viešbučio užsakymą „Citi“ kelionių portale. Šia privilegija galite pasinaudoti kasmet, ją galima sukrauti su viešbučių kolekcijos ir prabangios kolekcijos užsakymais.

CITI.COM

Taigi, jūs galite derinti tokius privalumus kaip nemokami pusryčiai, 100 USD kreditai nuosavybėje ar kambario pagerinimas su…