Skip to content
Home » Geriausias rankinis bagažas vyrams 2023 m

Geriausias rankinis bagažas vyrams 2023 m

  • by

Jei ieškote geriausio rankinio bagažo vyrams, norite universalių, patvarių ir gerai suprojektuotų variantų. Daugelis ten esančių rankinio bagažo daiktų yra pernelyg sudėtingi, turi ribotą funkcionalumą arba tiesiog nėra pakankamai gerai sukonstruoti, kad atlaikytų kelionių sunkumus.

Nuo verslo kelionių iki baisių pasivažinėjimų autobusu Himalajuose iki bagažo ratų sunaikinimo ant mažų Vokietijos miestelių trinkelių – sukaupiau daug patirties, kas yra geras rankinis bagažas.

Aš asmeniškai visada keliavau tik su rankiniu bagažu. Krepšų tikrinimas gali būti brangus ir sudėtingas, be to, tai visada sukelia daugiau streso keliaujant. Man patinka paprastumas ir ramybė, kai viską nešiojuosi su savimi.

Pirkdami geriausią rankinį bagažą, norite tokio, kuris tarnautų visą gyvenimą ir atitiktų visus jūsų kelionės poreikius. Šiame sąraše daugiausia dėmesio skyriau geriausiems vyrams skirtiems lagaminams, kurie tinka tiek vidaus, tiek tarptautinėms kelionėms.

1. Monos Carry-On Pro: geriausias rankinis bagažas vyrams apskritai

Monos Carry-On Pro

„Monos“ daugiausia dėmesio skiria paprastam, elegantiškam, funkcionaliam bagažui, todėl jie yra vieni geriausių kietų bagažinių. Nors jų produktai nėra patys pigiausi, jų dėmesys kokybei lemia, kad lagaminai prilygsta daug brangesnių prekių ženklų.

Man patinka, kad Monos lagaminai yra sukurti taip, kad tarnautų ir yra pagaminti tvariai. Tai atgaiva pasaulyje, kuriame gausu pigių produktų. Keliaudamas visiškai sunaikinau kelis lagaminus, todėl galiu jus užtikrinti, kad investuoti į kokybišką rankinį bagažą yra geriau, nei pakeliui pakeisti pigų.

„Monos Carry-On Pro“ yra mano pasirinkimas kaip geriausias rankinis bagažas vyrams, nes jame yra visos reikalingos funkcijos tvirtoje, bet stilingoje pakuotėje, kuri yra paruošta bet kam.

Tiek daug rankinio bagažo pasirinkimų yra pernelyg sudėtingi ir sudėtingi, tačiau neužtikrina patvarumo ir naudojimo realiame gyvenime. Mano nuomone, geriausias rankinis bagažas vyrams turi būti paprastas, ilgaamžis ir, svarbiausia, universalus.

Ieškau lagamino, kuris būtų paruoštas savaitės trukmės verslo kelionėms, ekspromtu atostogoms ir tolimoms tarptautinėms kelionėms. Gyvenime neturiu vietos žongliruoti skirtingais lagaminais įvairioms reikmėms, todėl noriu tokio, kuris galėtų padaryti viską.

Monos Carry-On Pro tikrai pasižymi universalumu ir kokybe. Jo paprastas ir elegantiškas dizainas pašalina netvarką ir suteikia jums kompaktišką lagaminą, kuriame galima patikrinti visas vyrų kelionių dėžes.

Su paprastomis, bet funkcionaliomis vidinėmis kišenėmis ir išorine kišene, kurioje telpa 15 colių nešiojamasis kompiuteris, šio krepšio organizavimo ypatybės pritaikomos bet kokiam naudojimui kelionėje. Nesvarbu, ar į darbo kelionę reikia atsinešti nešiojamąjį kompiuterį, ar žygio reikmenis žygiams po Alpes, šis lagaminas tikrai padės.

Keturi sklandžiai riedantys suktuko ratai yra tylūs ir patvarūs. Šis lagaminas nesulaikys jūsų, kai skubate persėsti skrydžiui, ir atlaikys bet kokiomis sąlygomis.

Carry-On Pro yra su įtaisytomis TSA patvirtintomis spynomis. Tai puiki funkcija, leidžianti saugiai saugoti savo daiktus keliaujant.

Šis kietos pusės lagaminas pagamintas iš aviacijos ir kosmoso klasės vokiško polikarbonato korpuso, kuris praktiškai nesulaužomas. Monos produktas tikrai yra investicija, nes jis tarnaus visą gyvenimą.

Universalumas, kokybė ir nesenstantis Monos Carry-On Pro stilius daro tai išskirtiniu pasirinkimu vyrams, ieškantiems universalaus bagažo.

„Monos Carry-on Pro“ specifikacijos:

Matmenys 22″ x 14″ x 9″
Talpa 36L
Svoris 7,8 svaro
„AmazonBasics“ kietosios pusės suktukas

„AmazonBasics“ yra žinoma, kad gamina funkcionalius ir įperkamus produktus įvairiose rinkose – nuo ​​baterijų iki marškinių. „AmazonBasics“ bagažas yra puikus pasirinkimas, jei turite nedidelį biudžetą.

„AmazonBasics“ lagaminai teikia pirmenybę kainai ir vertei, o ne aukščiausios klasės funkcijoms ir medžiagoms. Nors negausite tokio paties dizaino ir kokybės kaip aukščiausios klasės gaminiai, jie veikia stebėtinai gerai už kainą.

Esu didelis gerbėjas pirkti produktus, kurie tikrai atitinka jūsų poreikius. Jei skrendate ne taip dažnai ir jums reikia paprasto rankinio bagažo vienkartinėms kelionėms, neverta išleisti didelių dolerių tam, kas nebus dažnai naudojama.

„AmazonBasics“ 21 colio kietojo šono suktukas yra prieinamas ir nedaro per daug kompromisų dėl kokybės, o jei ne taip dažnai keliaujate, tai gali jums puikiai tikti.

Kadangi yra tiek daug brangių bagažo pasirinkimų, gali būti sunku rasti tinkamą bagažą, jei turite mažą biudžetą. Geras biudžetinis pasirinkimas turėtų pasiekti prieinamą kainą, neprarandant patvarumo ar naudojimo patogumo.

„AmazonBasics“ 21 colio kietojo šono suktukas pasiekia puikią prieinamą kainą. Nors jis nėra toks stilingas, turtingas funkcijomis ar tvirtas, kaip kai kurie iš šio sąrašo aukščiausios kokybės variantų, jis tikrai puikiai atlieka pagrindines rankinio lagamino funkcijas nepakenkdamas bankui.

Šis 21 colio lagaminas yra tobulo dydžio, kad tilptų į viršutinę dėžę beveik bet kuriame pasaulio skrydyje. Jei turite mažą biudžetą, norite vieno lagamino, kuris tiktų tiek vidaus, tiek tarptautiniams skrydžiams, ir šis dydis tam idealiai tinka.

Šio lagamino viduje yra pertvara su užtrauktuku ir organizacinės kišenės. Nors šios funkcijos yra paprastos, jos padeda maksimaliai išnaudoti pakavimo vietą.

Šio „AmazonBasics“ rankinio bagažo dvigubi suktukai nėra tokie sklandūs kaip brangesnių lagaminų, tačiau jie atlieka savo darbą. Nesitikėčiau išskirtinio patvarumo ant nelygių paviršių, bet jie puikiai rieda ant lygaus betono.

Apskritai, tai puikus mažas lagaminas už dar geresnę kainą!

„AmazoBasics“ 21 colio kietojo šono suktuko specifikacijos:

Matmenys 22″ x 14,9″ x 10″
Svoris 7,3 svaro
Carlas Friedrikas

Carl Friedrik yra Londone įsikūręs prekės ženklas, kurio pagrindinis dėmesys skiriamas funkcionaliam dizainui ir kokybei. Jų tikslas – sukurti elegantiškus ir patvarius gaminius.

Jų gaminiai yra skirti žmonėms, kurie nenori daryti kompromisų dėl meistriškumo, kokybės ir rafinuotumo.

Nors jis yra brangesnis nei dauguma šio sąrašo variantų, Carlo Friedriko „The Carry-On“ puikiai tinka, jei keliaudami ieškote savo stiliaus žaidimo. Paprastas, nuostabus dizainas, gerai apgalvotos funkcijos ir aukščiausios kokybės odinės detalės, stilius ir konstrukcija atlaikys laiko išbandymą.

Gražus, gerai suprojektuotas bagažas tikrai gali padidinti jūsų bendrą stilių ir pasitikėjimą keliaujant. Jei esate linkęs į estetiką, norite, kad bagažas būtų suderintas su subtiliu rafinuotumu, į detales orientuotu dizainu ir aukščiausios kokybės medžiagomis.

Carl Friedrik Carry-On yra mano geriausias pasirinkimas stilingiausiam vyrų rankiniam bagažui, nes jis puikiai derina eleganciją su funkcionalumu.

Nepakankamas stilius yra gana vyriškas, su švariomis linijomis ir tamsių spalvų pasirinkimu. Aukščiausios kokybės odinės detalės tikrai suteikia papildomos prabangos.

Konstrukcija taip pat puiki; jis pastatytas aplink lengvą polikarbonato korpusą su aliuminio rėmu, kuris suteikia tvirtumo. Dėl šios konstrukcijos šis lagaminas tarnaus visą gyvenimą.

21,5 colio, šis lagaminas skirtas tiek vidaus, tiek tarptautiniams skrydžiams viršutiniuose šiukšliadėžėse. Galite būti tikri, kad šis dėklas veiks, kad ir kur eitumėte.

Vietoj užtrauktuko, šio lagamino aliuminio rėme yra metaliniai skląsčiai. Man patinka šis dizaino aspektas, nes tai reiškia, kad nėra užsikimšusių ar sulūžusių užtrauktukų. Remiantis mano patirtimi, tai yra daug patvaresnis pasirinkimas.

Šis lagaminas tikrai nėra pigus. Yra daugybė kitų puikiai atrodančių gaminių už daug mažiau pinigų, tačiau jei norite prabangaus lagamino, kuris nenusileidžia stiliui, tai yra puikus pasirinkimas.

Carlo Friedriko rankinio bagažo specifikacijos:

Matmenys 21,6 col. x 14.6 col. x 9.5 col.
Talpa 40L
Svoris 8,6 svaro

4. Kasdienis rankinis bagažas išvykoje: geriausias mažas rankinis bagažas vyrams

Kasdienis rankinis bagažas išvykoje

„Away“ – tai įmonė, gaminanti aukštos kokybės keliautojų sukurtus gaminius keliautojams. Tai tikrai parodo jų dizaino dėmesys detalėms.

Vienas dalykas, kurį myliu „Away“, yra jų įsipareigojimas daryti teigiamą poveikį pasaulinei bendruomenei. Jų misijos pareiškime sakoma: „kuo daugiau keliaujame, tuo geresni visi tampame“, ir jie remiasi įvairiomis iniciatyvomis, kuriomis siekiama padaryti keliones prieinamesnes nepasiturinčioms bendruomenėms.

Daugelis oro linijų visame pasaulyje leidžia atsinešti vieną rankinį bagažą, kurį galite įdėti į viršutinę dėžę, ir vieną asmeninį daiktą, kuris telpa po jūsų sėdyne, tačiau kai kurios oro linijos, ypač nebrangios, ima mokestį už rankinį bagažą.

Norėdami neapmokėti rankinio bagažo mokesčių, galite atsinešti tik pakankamai mažą krepšį, kad tilptų po…