Skip to content
Home » GERIAUSIAS 2023 m. riedantis bagažas

GERIAUSIAS 2023 m. riedantis bagažas

  • by

Vokietijoje ant trinkelių sunaikinęs dviejų suktukų lagaminų ratus, sužinojau, kaip verta investuoti į aukštos kokybės bagažą, kuris sukurtas taip, kad tarnautų. Jei ieškote patvariausio bagažo, dviratis riedantis bagažas yra geriausias pasirinkimas.

Nuo verslo kelionių į Malaiziją iki safarių Pietų Afrikoje turiu daug įvairių kelionių patirties. Vežiau bagažą ant gana negailestingų paviršių ir žinau, kaip svarbu turėti patvarų, gerai pastatytą lagaminą, kuriuo galite pasikliauti, kai esate toli nuo namų.

Prieš pasinerdami į geriausių riedančių lagaminų sąrašą, svarbu suprasti skirtumą tarp ritininio ir besisukančio bagažo.

  • Spinerio bagažas turi keturis suktuko ratukus, kurie gali pasisukti 360 laipsnių, todėl krepšį galite stumti bet kuria kryptimi ir jis sklandžiai riedės.
  • Sukiojantys lagaminaidar žinomi kaip riedlentės, turi du ratus, pritvirtintus fiksuotose lagamino taškuose su ištraukiama rankena, leidžiančia traukti juos už savęs.

Bagažas su suktuko ratukais tapo daug populiaresnis, tačiau yra daug rollaboardų privalumų. Tai apima didesnį patvarumą, lengvesnį riedėjimą nelygiais paviršiais ir net patobulintą ergonomiką.

Vienas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra tai, kad šiais laikais tikrai nerandate „rollaboard“ kieto korpuso bagažo. Jei norite dviejų tvirtų ratų pranašumų, turėsite sutelkti dėmesį į maišus su minkštais šonais.

Dabar, kai žinote bagažo riedėjimo specifiką, esu tikras, kad esate pasirengęs pasinerti į geriausius pasirinkimus. Šiame straipsnyje bus pabrėžtas geriausias įvairių kategorijų riedantis bagažas ir išpakuota kiekvieno iš jų informacija bei specifikacijos.

Travelpro Maxlite 5 Medium Rollaboard

1987 m. Bobas Plathas, oro linijų pilotas ir „Travelpro“ įkūrėjas, išrado „rollaboard“ lagaminą, pritvirtindamas du ratus ir ištraukiamą rankeną.

Tiesa, „Travelpro“ prekės ženklą sukūrė „rollaboard“ bagažo išradėjas, todėl nenuostabu, kad geriausias riedantis bagažas yra „Travelpro“.

Kai Plathas pradėjo gaminti lagaminus, jis iš pradžių pardavė juos kitiems skrydžio įguloms. Tačiau netrukus idėja kilo ir keliautojai visame pasaulyje pradėjo naudoti bagažą su ratukais pagal jo originalų dizainą.

Vienas iš pagrindinių „rollaboard“ bagažo privalumų yra ilgaamžiškumas. Keturių ratų suktukai yra daug sudėtingesni ir trapesni nei saugiai pritvirtinti 2 ratų bagažo ratai. Geriausias riedantis bagažas turi maksimaliai išnaudoti šį pranašumą dėl itin patvarios ir ilgaamžės konstrukcijos.

„Travelpro Maxlite 5“ išmuša tai iš parko, nes yra patvarios medžiagos, gerai suprojektuoti ratai ir puikios kokybės konstrukcija. Palyginti su beveik bet kokiu spiningo lagaminu su keturiais ratais, šio krepšio ratai atrodo visiškai bombarduojami.

Žinoma, bet kuris komponentas laikui bėgant susidėvės. Maxlite 5 tai sprendžia su lengvai keičiamais ratais, kuriuos galite įsigyti iš jų dalių katalogo. Man patinka matyti, kad bagažo prekės ženklai suteikia jums galimybę, kad jūsų krepšys tarnautų amžinai.

„Maxlite pro“ taip pat turi didelį vidinių ir išorinių kišenių su užtrauktuku ir suspaudžiamų dirželių asortimentą. Dažnai keliaujantys žino, kaip geras organizavimas gali palengvinti keliones.

Nors šis vidutinis 26 colių krepšys skirtas registruotam bagažui, Maxlite 5 taip pat galima įsigyti mažesniame rankiniame bagaže.

Visiems „Travelpro“ produktams taikoma 100 dienų bandomoji versija, kurią galite grąžinti už dabartinę kainą ir jiems taikoma puiki ribota viso gyvenimo garantija.

Jei ketinate vežtis savo lagaminą akmenimis grįstomis gatvėmis Europoje ar net nelygesniais takais visame pasaulyje, šis patvarus lagaminas nenuvils.

„Travelpro Maxlite 5 Medium Rollaboard“ specifikacijos:

Matmenys 28″ x 19″ x 11″
Talpa 100L
Svoris 7,1 svaro
„AmazonBasics“ išplečiamas „Softside“ rankinis bagažas

Kas yra gamintojas? Kuo jie specializuojasi? Už ką jie stovi? Kokiems žmonėms jie gamina produktus?

„AmazonBasics“ gamina daug nebrangių, funkcionalių daiktų, kurie yra fantastiški žmonėms, norintiems sutaupyti pinigų, o vis tiek įsigyti žemesnio lygio produktą.

Geras nebrangus riečiamas bagažas idealiu atveju turėtų kainuoti mažiau nei 100 USD, tuo pačiu užtikrinant gerą veikimą ir ilgaamžiškumą. Mano nuomone, „rollaboards“ yra geresnis biudžeto pasirinkimas nei bagažas su 360 laipsnių sukimo ratais. Kai gamintojai sumažina verpimo ratų išlaidas, jie dar labiau sugenda naudojimo metu.

„AmazonBasics Softside Bagage“ yra labai prieinama kaina ir vis dar turi daug puikių funkcijų, todėl tai yra geriausias riedantis bagažas kiekvienam, turinčiam biudžetą.

Turėtumėte žinoti, kad su tokiu nebrangiu bagažu nepasieksite tokios pat kokybės ir meistriškumo, kaip ir aukščiausios klasės prekių ženklų. Silpnoji vieta čia bus užtrauktukai. Tačiau jei keliaujate tik retkarčiais, šis biudžetinis krepšys turėtų atlikti savo darbą.

Integruotas TSA patvirtintas užraktas yra funkcija, kurią paprastai matote brangesniuose lagaminuose. Dėl to šis krepšys yra saugesnis keliaujant.

Šis minkštas lagaminas yra 28″, 24″ ir 21,6″ dydžių, todėl nesvarbu, ar jums reikia registruoto ar rankinio bagažo, galėsite įsigyti tokį, kuris atitiktų jūsų poreikius.

„AmazonBasics Softside“ bagažo specifikacijos:

Matmenys 24 col. x 16.7 col. x 9.8 col.
Talpa 40L
Svoris 6,6 svaro
Brics X Kelionės

Bric’s yra italų šeimai priklausantis verslas, kuris iš pradžių pradėjo gaminti aukščiausios kokybės odinius krepšius 1952 m. Jie specializuojasi išskirtinio meistriškumo srityje ir gamina gražius gaminius, kurie atlaiko laiko išbandymą.

Jei keliaujate po pasaulį, norite tvirto rankinio bagažo, kuris būtų kuo lengvesnis, kad neapsunkintų, kai metate lagaminą į viršutines dėžes ar vežate jį per miestus.

Bric X-Travel produktų linija – tai utilitarinių kelioninių krepšių kolekcija su nuotykiams pritaikytu stiliumi ir funkcijomis. X-Travel Montagne vežimėlis yra riedantis rankinis bagažas, sveriantis tik penkis svarus, todėl sumažėja svoris, kurį turite nešiotis.

Montagne vežimėlio išorė pagaminta iš patvaraus poliamidinio audinio su stora PVC danga. Dėl to jis ypač atsparus vandeniui, todėl visi jūsų daiktai yra apsaugoti, kai susiduriate su musoniniu sezonu Pietryčių Azijoje arba pūgomis Naujojoje Anglijoje.

Šis kompaktiškas 20 x 13 x 8 colių dydžio bagažas yra pakankamai mažas, kad tilptų beveik bet kurio pasaulio skrydžio rankinio bagažo dydžio apribojimus. Jums niekada nereikės jaudintis dėl to, kad pasirodysite prie vartų, kad jums būtų pasakyta, kad turite patikrinti savo krepšį, nes jis per didelis.

Kita pusė yra ta, kad šis krepšys daugeliui žmonių bus šiek tiek mažas. Jei nesate lengvas pakuotojas, galbūt norėsite ieškoti didesnio rankinio bagažo, kuriame būtų šiek tiek daugiau vietos.

Krepšio išorėje yra keli skyriai, kad galėtumėte lengvai pasiekti viską, ko jums gali prireikti keliaujant. Nekenčiu ko nors kapstytis savo krepšyje, todėl tai labai sveikintina funkcija.

Mano nuomone, jei ieškote geriausio lengvo bagažo riedančiam tarptautiniam rankiniam bagažui, nesuklysite su X-Travel Montagne vežimėliu.

Bric’s X-Travel Montagne vežimėlio specifikacijos:

Matmenys 22″ x 13″ x 9″
Talpa 42L
Svoris 5 svarai
Briggs & Riley Baseline Essential 2 ratų rankinis bagažas

Briggs & Riley yra vienas iš pirmaujančių lagaminų gamintojų pasaulyje. Nors jų produktai yra brangesni nei dauguma šiame sąraše esančių variantų, kaina yra verta, jei ieškote absoliučiai geriausios kokybės ir ilgaamžiškumo.

Briggs & Riley savo gaminiams suteikia tikrą viso gyvenimo garantiją, kuri yra viena geriausių versle. Taigi, jei investuosite į vieną iš jų produktų, galite būti ramūs, žinodami, kad gausite lagaminą visam gyvenimui.

Tai puiki žinia visiems, ieškantiems geriausio rankinio bagažo. Jei dažnai skraidote, žinote, kad su rankiniu bagažu dažnai piktnaudžiaujama. Nuo jų įkišimo į ankštą viršutinį skyrių iki vilkimo ant nelygių paviršių, mes iš jų daug prašome.

Akivaizdu, kad jei dažnai keliaujate, norite aukštos kokybės rankinio bagažo, kuris atlaikytų viską, ką į jį metate.

Briggs & Riley Baseline 22 colių rankinis bagažas sukurtas taip, kad atlaikytų laiko išbandymą. Dėl tvirtos konstrukcijos, erdvios pakavimo vietos ir švaraus stiliaus šis rankinis bagažas yra paruoštas visur, kur jus nuves.

Išplečiamas dizainas leidžia paversti jį didesniu rankiniu bagažu, atidarius šone esantį užtrauktuką. Ši funkcija suteikia daug universalumo ir leidžia padidinti arba sumažinti krepšio dydį įvairioms kelionėms.

Jei jums reikia patvaraus riedėjimo rankinio bagažo, kuris tarnautų visą gyvenimą, „Briggs & Riley Baseline“ suteiks jums puikią surinkimo kokybę ir garantiją.

Briggs & Riley Baseline 22 colių specifikacijos:

Matmenys 21″ x 14″ x 7,9″
Talpa 39-51L
Svoris 9,7 svaro
Db Hugger 90L Rollerbag

Db yra novatoriškas…