Skip to content
Home » Geriausias Norvegijos kruizinės linijos laivas bet kokio tipo keliautojams

Geriausias Norvegijos kruizinės linijos laivas bet kokio tipo keliautojams

  • by

Koks yra geriausias Norvegijos kruizinės linijos laivas? Bėgant metams plaukiau visais, išskyrus du, iš 18 Norwegian laivų, o mano asmeninis mėgstamiausias yra naujasis Norwegian Prima. Man patinka jo stilingas dizainas ir prabangus pojūtis, taip pat platus restoranų, barų ir pramogų derinys.

Tačiau „Norwegian Prima“ nebūtinai yra geriausias „Norwegian Cruise Line“ laivas jums. Ar geriau praleisite laiką viename iš kitų 17 Norvegijos laivyno laivų, labai priklausys nuo to, kokio tipo keliautojas esate.

„Norwegian“ turi keletą laivų, pvz., „Norwegian Encore“, kuriuose yra visai šeimai tinkamų pramogų, tokių kaip vandens parkai ir kartingo trasos, kurios puikiai tinka šeimoms su paaugliais ir jaunuoliais. Man Norwegian Encore yra net geresnis pasirinkimas nei Norwegian Prima šeimoms su mokyklinio amžiaus vaikais.

Norėdami gauti daugiau kruizinių kelionių vadovų, naujienų ir patarimų, užsiprenumeruokite TPG kruizų naujienlaiškį.

Kiti Norvegijos laivai, tokie kaip „Norwegian Epic“ ir „Norwegian Sun“, turi specifinių savybių, dėl kurių jie gali būti geresni vieniems keliaujantiems ar pensininkams. Kai kurie Norvegijos laivai geriausiai tinka pigiems keliautojams, o kiti – prabangiems keliautojams.

Trumpai tariant, geriausias Norvegijos kruizinis laivas jums priklausys nuo daugybės veiksnių, o kuris laivas yra tinkamiausias kelionei su šeima, gali būti ne jūsų geriausias pasirinkimas poros kruizui ar merginų pabėgimui.

Čia pateikiame geriausių Norvegijos kruizinių laivų, skirtų penkiems skirtingų tipų keliautojams, sąrašą.

Norwegian Encore: geriausia šeimoms

Norwegian Encore. NORVEGIJOS KRUIZŲ LINIJA

Geriausi „Norwegian Cruise Line“ laivai šeimoms yra keturi milžiniški, kupini veiklos „Breakaway-Plus“ klasės laivai: „Norwegian Encore“, „Norwegian Bliss“, „Norwegian Joy“ ir „Norwegian Escape“. Iš jų Norwegian Encore yra mūsų geriausias pasirinkimas.

169 145 tonų sveriantis ir 3 998 keleivius plukdantis Norwegian Encore yra didžiausias laivas Norvegijos laivyne. Tai reiškia, kad jame yra daugiausia vietos daugybei šeimyninių pramogų zonų, kurios yra keturių „Breakaway-Plus“ laivų – serijos laivų, sukurtų specialiai šeimai, pagrindas.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Pradedantiesiems „Norwegian Encore“ yra keletas įspūdingiausių vandens čiuožyklų jūroje, taip pat vaikų taškymosi zona, kurioje jūsų mažyliai kvies iš džiaugsmo. Tačiau tai tik užkandžiai, kai kalbama apie šeimos pramogas viršutiniame laivo denyje.

„Norwegian Encore“ taip pat yra viena didžiausių kartingų lenktynių trasų jūroje (taip, tai yra dalykas – „Norwegian“ debiutavo šią koncepciją savo „Breakaway-Plus“ klasės laivuose ir dabar turi vieną ant keturių laivų). Dviejų denių aukščio ir beveik 1150 pėdų ilgio Norvegijos Encore Speedway trasą sudaro keturios sekcijos, kurios tęsiasi iki 13 pėdų virš laivo šonų. Lenktynių trasoje taip pat yra trasos vidurio stebėjimo zona, kurioje jūsų šeima ir draugai gali jus nudžiuginti pergale ir netgi nušauti „lazeriais“, kurie suteiks jums galios.

Susiję: 5 geriausios kruizinės linijos šeimoms

Be to, „Norwegian Encore“ viršutiniame denyje yra didelė lazerinių žymų zona (iš asmeninės patirties galiu pasakyti, kad tai yra tiesiog įspūdinga) ir didžiulė uždarų žaidimų ir virtualios realybės zona, vadinama „Galaxy Pavilion“. Abu yra paauglių ir paauglių mėgstamiausi.

Visa tai, be specialių vaikų žaidimų aikštelių, baseinų ir visai šeimai skirtų pramogų, kurios leis jūsų šeimai užimti nuo ryto iki vakaro.

Trumpai tariant, „Norwegian Encore“ yra tiek daug šeimai tinkamų dalykų, kad jūs ir jūsų vaikai greičiausiai negalėsite visko padaryti per vieną savaitę trunkantį kruizą.

Norwegian Prima: Geriausia prabangos mėgėjams

Norwegian Prima kadras iš oro. NORVEGIJOS KRUIZŲ LINIJA

Prabangos mėgėjai neseniai gavo naują geriausią pasirinkimą Norvegijos laivyne: Norwegian Prima.

2022 m. pristatytas 3 215 keleivių laivas yra pirmasis naujos klasės Norvegijos laivas, kuris buvo sukurtas taip, kad būtų pranašesnis už ankstesnius laivus. Prekės ženklo „aukštinimas“ yra tai, kaip vadovai jį apibūdina.

Prabangus posūkis apėmė didžiausią apartamentų įvairovę (iš viso 13 kategorijų) iš bet kurio NCL laivyno laivo, įskaitant didžiausius trijų miegamųjų apartamentus iš bet kurio naujo kruizinio laivo. Jei ieškote prabangių kasinėjimų (ir turite pinigų išleisti), šiame laive rasite daugybę variantų.

Papildomos apartamentų kategorijos yra tik pradžia to, dėl ko Norwegian Prima yra geriausias Norvegijos kruizinis laivas prabangos mėgėjams.

Pažymėtina, kad visa laivo galinė dalis skirta prabangiai prabangiam rinkiniui „The Haven“. Aštuonių denių aukštyje jame yra 107 iš minėtų liukso numerių, didelė privati ​​vidaus poilsio zona, privati ​​lauko poilsio zona ir baseino erdvės bei privatus restoranas – visa tai skirta išskirtinai kišenėms didvyriams, kurie moka už vieną iš jos apartamentai.

Susiję: 8 geriausios kruizinės linijos elegancijai ir išskirtinumui

Šias privačias „The Haven“ apartamentų zonas matėme Norvegijos laivuose anksčiau, bet niekada tokio masto. Jei jūsų tikslas yra gyventi dideliame Norvegijos laive, nieko geresnio už šį nerasite.

Už „The Haven“ ribų visas laivas turi elegantiškesnį pojūtį, kokį galite rasti aukštesnės klasės „Norwegian“ giminingų prekių ženklų „Oceania Cruises“ ir „Regent Seven Seas Cruises“ laivynuose – nors ir didesniu mastu.

Pavyzdžiui, įėjimas į laivą nukreipia jus į trijų aukštų Penrose atriumą, kuris gali būti gražiausias bet kurio didelio laivo atriumas jūroje. Jis turi vingiuotą, skulptūrišką jausmą, tarsi visa erdvė būtų meno kūrinys.

Tai išvaizda, kuri perkeliama į daugybę aukščiausios klasės užkandinių, įskaitant „Nama“ – naują norvegiškų sušių restoraną, kurio dizainas toks pat rafinuotas kaip ir patiekiamas sušis. Taip pat įspūdinga „Norwegian Prima“ „Le Bistro“ versija, kuri yra Norvegijai būdinga prancūzų užkandinė. Jis pastatytas aplink tris masyvius krištolinius sietynus, kainuojančius beveik 100 000 USD, kurie kabo iki grindų – tai dizaino elemento dangtelis. Aukso lapų tapetai iškloja kabinos sėdynes.

Pažymėtina, kad viešosios erdvės, kuriose yra šie restoranai, jaučiasi erdvesnės nei daugelis kitų Norvegijos laivyno laivų. Iš tiesų, jie yra. „Norwegian Prima“ buvo pastatytas naudojant didesnį erdvės ir keleivių santykį, o tai pats savaime yra prabangus akcentas. Laivas taip pat turi didesnį įgulos ir keleivių skaičių nei daugelyje Norvegijos laivų, todėl aptarnavimas yra geresnis.

Trumpai tariant, tai norvegų laivas, kurį reikia užsisakyti, kai norite patobulinti reikalus.

Norvegijos dangus: geriausiai tinka nebrangiems keliautojams

Norvegijos dangus. NORVEGIJOS KRUIZŲ LINIJA

„Norwegian Sky“ yra norvegų laivas, kurį galite rinktis, kai ieškote pigių ir lengvai pabėgimų – bent jau vasaros mėnesiais.

Didžiąją metų dalį Majamyje įsikūręs 24 metų senumo laivas vykdo trumpus tris ar penkias naktis trunkančius reisus į Bahamus ir ilgesnes keliones į Karibų jūrą nuo pavasario iki rudens, kurios turi vieną bendrą bruožą: neįprastai prieinama kaina už naktį.

Daugeliu atvejų „Norwegian Sky“ išplaukimas iš Majamio prasidės mažiau nei 100 USD per dieną vienam asmeniui, nors tai priklauso nuo savaitės. Kartais matome, kad trumpesni laivo plaukimai prasideda nuo 249 USD vienam asmeniui už visą kruizą.

Iš tiesų, laivas dažnai būna sąrašo viršuje, kai „Norwegian“ svetainėje rūšiuojate kruizus pagal mažiausią kainą.

Būsimiems Norvegijos kreiseriams „Norwegian Sky“ trumpesni išplaukimai iš Majamio yra tarsi galimybė „išbandyti liniją“. Jų trumpas laikotarpis ir žemos kainos reiškia, kad jūs negailėsite nei laiko, nei pinigų, jei jums tai nepatinka taip, kaip tikėjotės. Šie trumpesni plaukiojimai labai tinka pirmą kartą keliaujantiems kreiseriams ir Floridos vietiniams gyventojams, kurie gali užsisakyti trumpą laiką ir nuvažiuoti į uostą, kad greitai pabėgtų.

Vienas iš dviejų linijos „Sun“ klasės laivų, datuojamų tūkstantmečio sandūroje, „Norwegian Sky“ toli gražu nėra pats nuostabiausias laivas Norvegijos laivyne. Taip yra ir dėl amžiaus, bet ir dėl dydžio. Jis sveria 77 104 tonas ir gabena 2 002 keleivius, tai tik perpus mažesnis už didžiausius Norvegijos laivus ir jame daug mažiau vietų – nuo ​​barų ir restoranų iki pramogų erdvių. Viršutiniame denyje nėra milžiniško vandens parko ar kartingo trasos, kad vaikai užimtų visą dieną, todėl tai nėra geriausias Norvegijos kruizinės linijos laivas šeimoms.

Susiję: 8 „Norwegian Cruise Line“ laivų klasės, paaiškinta

Nepaisant to, „Norwegian Sky“ turi savo žavesį, viena iš jų yra tai, kad jis jaučiasi daug intymesnis nei didesni linijos laivai. Tai puikus pasirinkimas suaugusiems, turintiems biudžetą, kurie yra patenkinti pagrindiniais dalykais.

„Norvegų epas“: geriausia vieniems keliaujantiems

Norvegijos epas. NORVEGIJOS KRUIZŲ LINIJA

Kalbant apie geriausią norvegų…