Skip to content
Home » GERIAUSIAS 2023 m. Samsonite bagažas

GERIAUSIAS 2023 m. Samsonite bagažas

 • by

„Samsonite“ yra vienas geriausių lagaminų gamintojų, ypač skirtas aukštos kokybės lagaminams ir dėklams, kurie išgyvens ilgus ilgus keliones. Daugiau nei 100 metų įmonė pirmauja tiekdama kokybišką bagažą, kuris išlaiko laiko išbandymą ir stiliumi, ir funkcionalumu. Šimtai keliautojų savo lagaminus naudoja tiek vidaus, tiek tarptautinėms kelionėms.

Jei ieškote naujo kelionės draugo, atėjote ten, kur reikia. Sudariau 10 geriausių 2023 m. Samsonite bagažo vienetų sąrašą. Kiekvienas iš čia esančių Samsonite lagaminų yra geriausias savo kategorijoje. Šių krepšių kokybė, stilius ir funkcionalumas jūsų nenuvils, nesvarbu, kokius nuotykius planuojate.

Samsonite Winfield 2 Fashion Carry-on

„Samsonite Winfield 2 Fashion Carry-On Spinner“ yra mano geriausias pasirinkimas už geriausią Samsonite bagažą. Tai stilingas, universalus ir geros kokybės rankinis bagažas su visomis funkcijomis, kurių reikia bet kuriai kelionei.

Kiekvienas dažnas keliautojas žino, kad bagažo tikrinimas kartais gali kainuoti nemažus centus. Jei galite jį siūbuoti, geriau supakuoti lengvą daiktą ir pasiimti su savimi krepšį į lėktuvą. Tačiau kartais tenka tikrinti savo bagažą, o tai reiškia, kad jūsų gležnas rankinis bagažas atsiduria krovinių skyriuje kartu su visais kitais didesniais, patvaresniais bagažo vienetais.

„Samsonite Winfield 2 Fashion Carry-On Spinner“ pašalina visas šias problemas. Šis lagaminas yra pakankamai mažas, kad jį būtų galima neštis, tačiau jis patvarus kaip didelis lagaminas. Jis yra įvairių spalvų, todėl galite išvengti standartinės nuobodžios juodos spalvos, jei taip pasirinksite. Dėl madingo, lengvo dizaino jis yra puikus krepšys lydėti jus į lėktuvą.

Svarbios krepšio savybės yra daugiakrypčiai sukimo ratai, TSA patvirtintas kombinuotas užraktas, keli pakavimo skyriai ir suspaudžiami dirželiai. Tai kietas lagaminas, pagamintas iš aukštos kokybės polikarbonato, todėl jūsų daiktai bus saugūs visos kelionės metu.

Kiekvienas „Samsonite Winfield“ kolekcijos gabalas, įskaitant šį, yra nesubraižytas ir neįskilęs. Net jei bagažas pasislenka bagažo skyriuose, jūsų bagažas bus be įbrėžimų ir įlenkimų.

„Samsonite Winfield 2“ krepšiai gali būti šiek tiek iš jūsų kainų diapazono, tačiau „Samsonite“ dažnai išparduoda. Jei esate nuovokus pirkėjas, galbūt galėsite jį rasti su nuolaida.

Privalumai:

 • Nešiojamo bagažo dydis
 • Lengvos ir patvarios medžiagos
 • TSA kombinuotas užraktas
 • 4 daugiakrypčiai ratai

Minusai:

 • Brangesnis už kitus panašius variantus
 • Ribota pakavimo vieta

Samsonite Winfield 2 specifikacijos:

Matmenys 23 col. x 14.5 col. x 9.5 col.
Talpa 40L
Svoris 6,7 svaro
Samsonite Omni PC suktukas

Mano geriausias pasirinkimas nebrangiam Samsonite krepšiui turi būti Samsonite Omni PC Spinner. Jis yra trijų lengvų dydžių ir yra ypač patvarus dėl kieto apvalkalo. Galite rasti kelių spalvų.

Rankinio bagažo dydis yra priimtinas daugumai oro linijų, o vidutiniai ir dideli dydžiai puikiai tinka registruotam bagažui. Tai idealus krepšys dažnai keliaujantiems, nes yra patvarus ir universalus, tačiau yra pakankamai lengvas, kad jį būtų galima įkelti į transporto priemones ar neštis laiptais. Turėdami platų dydžių asortimentą, gausite derančius krepšius visam bagažo rinkiniui!

„Samsonite Omni PC Spinner“ ypatybės apima TSA užraktą, kelių krypčių suktuko ratus, išplečiamą pagrindinį skyrių, organizacines kišenes ir elastinius dirželius. „Samsonite Omni PC Spinner“ yra pagamintas iš polikarbonato, kuris yra atsparus įbrėžimams ir įlenkimams, todėl tai puikus „Samsonite“ lagaminas, kurį galite pasiimti su savimi į kitą kelionę.

Privalumai:

 • Lengvi dvigubi suktukai
 • TSA patvirtinta
 • Patogus biudžetui

Minusai:

 • Ne tokie stilingi kaip kiti Samsonite lagaminai
 • Nėra šlapios pakuotės skysčiams, kaip ir kitos „Samsonite“ registruoto krepšio galimybės

„Samsonite Omni PC Spinner“ specifikacijos:

Matmenys 26,5 col. x 18.5 col. x 11.5 col.
Talpa 80L
Svoris 9 svarai
Samsonite Novaire rankinis suktukas

Samsonite bagažas garsėja savo patvariu, lengvu ir praktišku bagažu. Kartais šie atributai nepasiekiami elegantiško ir prašmatnaus stiliaus pasirinkimo.

Nors „Samsonite“ puikiai atlieka savo funkcijas, yra ir kitų stilingesnių lagaminų. Jei norite, kad įpakavimas būtų aptakus ir aštrus, galite apsvarstyti kitą įmonę.

Tačiau Samsonite Novaire Carry-On Spinner gali būti kaip tik tai, ko ieškote. Šiame rankiniame lagaminėlyje yra viskas, ko reikia norint efektyviai susikrauti, įskaitant erdvų vidų, kelias tinklelio pertvaras, surišamus dirželius ir TSA užraktą. Tai taip pat yra tarptautiniu mastu patvirtintas bagažo vienetas, todėl jį galite naudoti kaip rankinį bagažą namuose ir užsienyje.

Be vidinių savybių, spindi ir išorinė išvaizda. Dėl minimalistinio dizaino, apdailos ir spalvų pasirinkimo, pavyzdžiui, rožinio aukso ar sidabro, šis lagaminas išsiskiria. Korpusas pagamintas iš Bayer Makrolon polikarbonato. Nors atrodo itin sklandžiai, išorinio apvalkalo tekstūra paslėps įbrėžimus, atsiradusius dėl kelionės susidėvėjimo.

Jei keliaujate stilingai, „Samsonite Novaire Carry-On“ gali patobulinti bet kokį oro uosto vaizdą, tačiau vis tiek yra atsparus pažeidimams. Nors kitų prekių ženklų bagažo prekės gali sugrįžti su randais dėl bagažo atsiėmimo, „Samsonite“ lagaminas gali išlaikyti jus ir jūsų išvaizdą nepažeistą.

Privalumai:

 • Elegantiškas dizainas ir elegantiškos spalvos
 • TSA užraktas
 • Erdvi vidinė erdvė ir daugiafunkcinės kišenės
 • Jis yra tarptautiniu mastu patvirtintas daugeliui kelionių lėktuvu

Minusai:

 • Nėra USB prievado
 • Neišplečiamas

Samsonite Novaire Carry-On specifikacijos:

Matmenys 21,5″ x 15″ x 9″
Talpa 42L
Svoris 7,2 svaro
Samsonite laisvos formos rankinis suktukas

„Samsonite Freeform Carry-On Spinner“ yra vienas geriausių rankinio bagažo pasirinkimų. Šis „Samsonite“ rankinis bagažas yra lengvas, išplečiamas, įperkamas ir patvarus. Jis yra kelių skirtingų spalvų, todėl galite jį pasidaryti patys, o įdubusi metalinė logotipo plokštė suteikia krepšiui šiuolaikišką išvaizdą ir pojūtį.

Elegantiškas dizainas ir plastikinė kietos pusės išorė yra puikus pasirinkimas bagažo prižiūrėtojams prie vartų tikrinimo arba pakėlimo į viršutinį skyrių. Jis lengvai tilps virš galvos arba po sėdyne ir neslys, kai ateis laikas išlipti. Su Samsonite Freeform jums nereikės jaudintis, kad išlaikysite eilę.

„Samsonite Freeform“ ypatybės apima išplečiamus užtrauktukus, TSA patvirtintą užraktą, erdvų saloną su daugybe pakavimo skyrių, kelių krypčių ratus ir suspaudžiamus diržus. Jame taip pat yra įmontuota bagažo etiketė, kad galėtumėte lengvai rasti savo krepšį.

Privalumai:

 • Kelios vidinės kišenės
 • 1 colio išplėtimo talpa
 • TSA patvirtinta spyna

Minusai:

 • Daugiausia patvirtinta tik vidaus kelionėms
 • Gali būti nepakankamai tvirtas, kad būtų registruotas krepšys

„Samsonite Freeform“ rankinio bagažo specifikacijos:

Matmenys 23″ x 15″ x 10″
Talpa 48L
Svoris 6,5 svaro
Samsonite Voltage DLX didelis suktukas

Visi žinome, kokį stresą gali sukelti bagažo tikrinimas. Tai ne tik dažnai kainuoja daugiau, bet ir esate atskirti nuo savo daiktų! Nerimaujate, ar jūsų bagažas pasieks jūsų skrydį, ar galėsite jį rasti bagažo atsiėmimo karuselėje, ar darbuotojai su juo elgsis atsargiai.

Šiuos rūpesčius galite sumažinti su registruotu bagažu, pvz., Samsonite DLX Large Spinner lagaminu. Gali būti, kad namo parsinešate subtilių suvenyrų ar keliaujate su dovanomis, o paskutinis dalykas, kurio norite, yra, kad kažkas sulūžtų. DLX didelis suktukas juda greitai ir lengvai, nepaisant jo stiprumo ir dydžio, todėl visi jūsų daiktai yra saugūs.

Šis patvarus kieto šono bagažo gabalas turi unikalų kontūrinį apvalkalą, kuris išsiskiria. Jis yra įvairių spalvų, o įdomi išvaizda leis lengvai rasti bagažą bagažo skyriuje.

Šis išplečiamas lagaminas turi tinklines kišenes su užtrauktuku, kišenę šlapioms pakuotėms, su TSA suderinamą užraktą ir daug vietos pagrindiniame skyriuje. Jame taip pat yra suspaudžiami dirželiai ir kelios vidinės kišenės, leidžiančios lengvai pasiekti tam tikrus daiktus neišpakuojant viso lagamino.

Privalumai:

 • Yra su vidinėmis kišenėmis ir WetPack skystiems daiktams.
 • 1 colio išplėtimo talpa
 • Pagaminta iš patvarios ir lengvos polipropileno medžiagos

Minusai:

 • Pilnas gali būti sunkus
 • TSA patvirtintas spynas gali būti sunku išmokti naudoti

„Samsonite DLX Large Spinner“ specifikacijos:

Matmenys 31,8 col. x 22 col. x 13.6 col.
Svoris 10,4 svaro
Samsonite Outline Pro didelis suktukas

„Samsonite“ „Outline Pro Large Spinner“ yra didelis lagaminas su suktuku, tačiau dėl dizaino ir funkcijų jis yra vienas geriausių šio prekės ženklo bagažo dalių. Tai naujoviška, stilinga ir puikiai tinka bet kokiai kelionei. Jo keturi besisukantys ratai leidžia lengvai manevruoti per minią, o tvirtas…