Skip to content
Home » 17 geriausių 2023 m. registruoto bagažo

17 geriausių 2023 m. registruoto bagažo

 • by

Maždaug prieš dešimtmetį įsigijau pirmąjį „tikrąjį“ bagažą savaitgalio kelionėms ir mokyklos pertraukoms. Prieš impulsyviai išsirinkdamas pigų registruotą bagažą ir atitinkamą rankinį lagaminą, netyriau beveik jokių tyrimų.

Nekantravau juos panaudoti. Pagaliau galėjau nusimesti išgraužtą kuprinę ir užtikrintai vaikščioti per oro uostą, už nugaros slystant riedučiams.

Tada ištiko tragedija.

Kitą kelionę, į kurią išvykau išsiėmęs bagažą, vienas iš ratų nulūžo nuo registruoto bagažo, kai bandžiau jį pertraukti per bortelį už terminalo. Buvau sugniuždyta.

Nuo tos dienos aš naudoju, išbandžiau, laužau ir kitaip įveikiau tikrą madingų, nesenstančių ir baisių lagaminų kolekciją.

Kai kurie buvo laimėtojai, o kai kurie patyrė nelaimių, bet visi jie padėjo mane tiksliai išmokyti, į ką reikia atkreipti dėmesį analizuojant geriausią bagažą nuo blogiausio. Aš paleidau gamą taip, kad tau nereikėtų.

Dabar perduodu tai, ko išmokau, kad netemptumėte per oro uostą nukrypusio bagažo vieneto, kaip tai dariau prieš dešimt metų.

Nuo paprasto iki sudėtingo – čia yra mano geriausi geriausio registruoto bagažo pasirinkimai.

Liepa Patikrinta bagažinė

Galėčiau visą dieną poetiškai kalbėti apie liepos mėnesio bagažą. Nuo estetikos iki konstrukcijos – kiekvienas jų siūlomas gaminys mano keliautojo širdį virpa.

Todėl nenuostabu, koks aš esu apsėstas 28 colių liepos pažymėto bagažinės. Jų „Austrijos požiūris“ šviečia kiekviename neapdorotame šio bagažinės stiliaus kieto bagažo colyje, todėl mano dažni žygiai per šurmuliuojančius oro uostus būtų tokie pat lengvi, kaip ir suktų galvą.

Pirmas dalykas, kurį įsimylėjau, buvo stulbinanti Glazed Poly blizgi apdaila ant beveik nedūžtančio vokiško polikarbonato apvalkalo. Nors bagažinės forma yra labai klasikinė, šiuolaikiškas metalinių detalių prisilietimas kartu su aptakiu blizgesiu sukuria tikrai nesenstantį kūrinį.

Šis ypač tvirtas korpusas sveria keletą svarų, o 28,25 colio patikrinta bagažinė sveria 13,2 svaro už 95 l vietos. Be to, keturi suktuko ratai yra nuostabiai glotnūs ir visiškai tylūs, nepaisant to, kiek perkrovėte.

Kitas dalykas, kuriuo žaviuosi Liepos patikrintoje bagažinėje, yra optimizuota pakavimo vieta, kurią rodo jų padalijimas 80/20. Suteikdamas vienai bagažinės pusei papildomos vietos, galiu susikrauti mėgstamus batus ar kepures nesijaudindamas, kad jie susiglamžys nuo dangčio.

Juose taip pat yra daug mažų „priedų“, pvz., kvapui nepralaidūs, suspaudžiami skalbinių maišeliai ir veržli Y formos dirželis, leidžiantis įsprausti vieną ar du papildomus „tik tuo atveju“ drabužius.

Liepos geriausio registruoto bagažo statusą man patvirtina tai, kad jie iškeitė užtrauktukus į dvigubus skląsčius su TSA patvirtintomis spynomis. Tai tarsi vyšnia ant gardžių kietų lagaminų.

Argumentai „už”

 • Garantija visam naudojimo laikui
 • Atsparus gniuždymui
 • 80/20 vidaus erdvė

Minusai

 • Sunkus
 • Nėra rankenos apačioje

Liepos mėn. patikrintos bagažinės specifikacijos:

Matmenys 28,3 col. x 16.5 col. x 14.5 col.
Talpa 95L
Svoris 13,2 svaro
„AmazonBasics“ kietosios pusės suktukas

Pasaulio klajokliams, ieškantiems nebrangaus languoto lagamino, „AmazonBasics“ 26 colių suktukas „Hardside Spinner“ yra puikus pasirinkimas. Nors jame nėra prabangių prekių ženklų varpų ir švilpukų, jo kaina reiškia, kad turite daugiau pinigų sutaupyti suvenyrams ir pakankamai vietos rankinėje juos neštis namo.

Įvertinau, kad „AmazonBasics“ įtraukė kelis registruoto bagažo ir rankinio bagažo derinius už priimtiną kainą.

Pavyzdžiui, į trijų dalių rinkinį įeina 21, 26 ir 30 colių spintelių bagažas už mažiau nei 200 USD, todėl dažnai keliaujantys asmenys visada turi būtent tiek, kiek jiems reikia.

Be to, jie yra vienas kito viduje, kad būtų vėjuota, žemo profilio saugykla tarp jūsų nuotykių lėktuvu.

Tačiau jei turėčiau susiaurinti savo mėgstamą funkciją, tai yra tai, kad šis erdvus lagaminas gali išsiplėsti iki 15%. Tai retas daiktas tarp kietų bagažinių, kuriuo mėgaujuosi bet kada, kai tik galiu jį rasti.

„Amazon“ bagažo krepšys su kietu šonu turi įbrėžimams atsparų ABS apvalkalą, kuris atlaikys net grubiausius bagažo prižiūrėtojus, patogiam judėjimui užtikrinančią teleskopinę rankeną ir keturis dvigubo suktuko ratus, kurie, žinoma, jaučiasi šiek tiek nepakeliami, kai sukrauti prieš kitus prekės ženklus.

Argumentai „už”

 • Išplečia iki 15 proc.
 • Atsparus įbrėžimams
 • Trys vidinės kišenės

Minusai

 • Abejotinai tvirti ratai
 • Ribota spalvų paletė

„AmazonBasics“ kietosios pusės suktuko specifikacijos:

Matmenys 11,4 col. x 18.3 col. x 26.7 col.
Svoris 9,6 svaro
Travelpro Maxlite 5 Medium Registracija

Smulkesnis 7,1 svaro už 100 l talpos Travelpro Maxlite 5 26 colių vidutinis registravimas yra puikus lengvo bagažo prototipas.

Jei esate elegantiško, modernaus dizaino gerbėjas, jums nesiseka. Šis minkštas lagaminas yra senos klasės, su DuraGuard dengtu, dėmėms atspariu audiniu išorėje ir pilku nailonu vidaus pamušalui.

Tai nereiškia, kad „Travelpro“ neatsižvelgė į siluetą. Žemo profilio viršutinė, šoninė ir apatinė nešiojimo rankenos neleidžia erzinti, kai aš skubu per minią.

Dėl minkštuose lagaminuose naudojamų medžiagų pobūdžio geriausias lengvas registruotas bagažas beveik visada bus minkštas, o ne kietas.

Taip pat turiu duoti rekvizitus dizaineriams už jų išmintingą sprendimą aprūpinti krepšį smailėjančiu dugnu, kuris nebus pastebimas, kol nepasinaudosite 2 colių išplečiamos erdvės pranašumais. Dėl to manevravimas ant dviejų ratų yra stabilesnis ir subalansuotas, net kai aš jį pripildau iki sprogimo.

Tai, ko jam trūksta glotnaus profilio, jis kompensuoja išorinėse kišenėse – patogumo, kurio labai trūksta kietam bagažui. Didelės priekinės ir šoninės aksesuarų kišenės suteikia daug vietos paskutinės minutės pakuočių sąrašo papildymui, nereikia atrakinti pagrindinio skyriaus.

Argumentai „už”

 • Išplečiama iki 2 colių
 • Itin lengvas
 • Žemo profilio rankenos

Minusai

 • Trūksta vidinio organizuotumo
 • Klientų atsiliepimai pažymi, kad „smeigtuko kojelės“ lengvai nukrenta

„Travelpro Maxlite 5 Medium“ registracijos specifikacijos:

Matmenys 28 colių x 19 colių x 11 colių
Talpa 100L
Svoris 7,1 svaro
Briggs & Riley ZDX Duffel

Defektų krepšiai visada buvo mano nemėgstamiausia bagažo forma, nes dėl vidinės struktūros trūkumo mano daiktų tvarkymas yra sifisiška užduotis.

Turėdamas tai omenyje, negaliu nesižavėti 27 colių Briggs & Riley ZDX. Tai pats novatoriškiausias, kokį tik esu matęs vertikaliai besisukančio rankinio krepšyje, nuo dangtelio formos angos iki sulankstomo korio rėmo, kad būtų patogu laikyti.

Didelis šio krepšio kišenių skaičius pribloškia. Vien tik išorėje yra „SpeedThrough“ šoninė kišenė – išskirtinė Briggs & Riley Baseline kolekcija – ir PVC padengta kišenė batams ar nešvariems skalbiniams laikyti. Pridėkite vidinį dangtelį ir privatumo kišenes ir turėsite daug kampelių, į kuriuos galėsite susidėti savo daiktus.

Kaip ir visų Briggs & Riley minkštųjų šonų bagažo išorė yra balistinio nailono, užtikrinančio aukštą patvarumą. Jame taip pat yra sustiprintos kampinės apsaugos, kad pažeidžiamos vietos būtų nepažeistos, todėl jūsų krepšys gali lengvai susitvarkyti net ir sunkiausiose kelionėse.

Šis įspūdingas registruotas bagažas nusipelno jūsų dėmesio, net jei priskiriate save prie krepšinio priešininkų.

Argumentai „už”

 • Neprivaloma monograma
 • Talpina keistos formos daiktus
 • Integruotos drabužių plokštės

Minusai

 • Per mažo dydžio ratai
 • Jame nėra užrakto

Briggs & Riley ZDX Duffel specifikacijos:

Matmenys 25,7 col. x 15 col. x 14 col.
Talpa 96L
Svoris 8,6 svaro
Monos registracija didelis

Vien dėl išvaizdos 30 colių „Check-In Large“ patrauks jūsų dėmesį. Tonai prislopinti, dekoras minimalus, o linijos švarios, tačiau bendra jo estetika yra kur kas daugiau nei dalių suma.

Nuolat rasdavau smulkių detalių, pavyzdžiui, pagal spalvas suderintus tarpiklius ir veganiškos odos akcentus, kurios sukuria modernaus patogumo šedevrą.

Galutinis rezultatas – iš vokiško Makrolon meistriškai pagamintos kietos pusės bagažo gabalas – medžiagos, kuri spaudžiant lenkia ir nesulūžta. Ratai tyliai veikia net ir sudėtingiausioje vietovėje, lipdami laiptais kaip čempionai be girgždesio.

Tarsi to būtų negana, kad įtikintų jus Monos kokybe, jie paliko nailoninį įdėklą ir pasirinko vandeniui atsparų antibakterinį poliesterį, kuris jaučiasi kaip gryna prabanga. Tada dizaineriai vienoje pusėje pridėjo pilną užtrauktuko plokštę – su itin didele tinklinio kišene – greitai užsifiksuojančiu suspaudimo skydeliu ir balistiniais nailoniniais dirželiais.

Tai 99,2 l pakavimo džiaugsmo vienoje žavingoje 10,58 svarų pakuotėje.

Argumentai „už”

 • Atvirkštinis užtrauktukas
 • Neutralus klimatui
 • Lizdinio bagažo komplekto dalis

Minusai

 • Lengvai nusitrina
 • Nėra apsauginio dangtelio

„Monos“ registracija didelės specifikacijos: