Skip to content
Home » Kaip išsirinkti viešbučio lojalumo programą

Kaip išsirinkti viešbučio lojalumo programą

  • by

Galite būti lojalūs konkrečiai oro linijų bendrovei (ir jos lojalumo programai), nes jums labiau patinka skrydis lėktuvu arba todėl, kad ji turi geriausias skrydžių galimybes iš jūsų gyvenamosios vietos.

Viešbučių lojalumo programos yra skirtingos. Dažnai yra keletas nekilnojamojo turto skirtingų kainų taškuose iš kiekvienos pagrindinės viešbučių grupės mieste. Taigi mažai tikėtina, kad būsite tiek pat lojalūs viešbučių grupei, kiek oro linijų bendrovei, kuri vykdo visus skrydžius iš jūsų vietinio oro uosto.

Oro linijų bendrovės gali bendradarbiauti su keliomis skirtingomis programomis, tačiau viešbučiai paprastai yra tik vienos viešbučių grupės nariai. Taigi, galite teikti pirmenybę konkrečiai viešbučio lojalumo programai, nes ji leidžia uždirbti ir išpirkti mėgstamo viešbučio prekės ženklo taškus.

Yra keletas pagrindinių pasaulinių viešbučių lojalumo programų, kurių kiekviena turi tūkstančius nekilnojamojo turto dešimtyse šalių. Štai keletas populiariausių programų:

Galite prisijungti prie kelių viešbučių lojalumo programų. Tačiau, jei norite sutelkti dėmesį į vieną viešbučio programą – galbūt užsitarnavę aukščiausio lygio viešbučių elito statusą arba sukaupti didelį viešbučio taškų balansą – pateikiame mūsų patarimus, padėsiančius pasirinkti geriausią variantą.

Susiję: Geriausios viešbučių kredito kortelės

Viešbučiai, kuriuose norite apsistoti

Park Hyatt New York Niujorke. VASAROS HULL/TAŠKŲ VAIKINAS

Tai gali atrodyti akivaizdu, tačiau nėra prasmės rinktis programą – kad ir kokia ji būtų gera – jei nenorite likti jos ypatybių. Pavyzdžiui, jei jums patinka dauguma „Hyatt“ prekių ženklų, bet nemėgstate daugumos „Marriott“ prekių ženklų, pasirinkti naudoti „Marriott Bonvoy“ programą nebus prasmės, net jei jums lengva gauti „Marriott Bonvoy“ statusą.

Be to, dauguma pagrindinių viešbučių grupių turi daug skirtingų prekių ženklų. Taigi net jei jums nepatinka vienas prekės ženklas lojalumo programoje, kiti prekės ženklai gali jus nustebinti.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Apsvarstykite, kaip programos prekės ženklai atitinka jūsų kelionių poreikius. Pavyzdžiui, galbūt norėsite programos, siūlančios šias parinktis:

  • Pigūs ir linksmi prekių ženklai, atitinkantys ribojančią verslo kelionių politiką.
  • Prabangūs prekių ženklai, kuriuose galite gauti daugiau naudos iš atlygio, kurį uždirbote apsistoję pigesnių prekių ženklų parduotuvėse.

Susijęs: Ar leidimas gali išgyventi be originalios kūrybinės jėgos? Marriott taip mano

Savybės tose vietose, kurias norite aplankyti

LIUBOMYR VORONA/GETTY IMAGES

Norėdami maksimaliai padidinti viešbučio lojalumo programos vertę, tikriausiai norėsite apsistoti jos nuosavybėse daugumos kelionių metu. Didžiuosiuose miestuose, tokiuose kaip Niujorkas ir Londonas, yra daug kiekvienos pagrindinės programos objektų.

Kita vertus, žvelgdami į tokį regioną kaip Skandinavija, jums gali būti sunku rasti World of Hyatt nekilnojamojo turto, bet pamatyti daugybę Radisson Rewards objektų. Taigi, jei daug keliaujate po Skandinaviją, lankotės įvairiose Skandinavijos šalyse ir norite pelnyti viešbučių taškų vienoje programoje, galite rinktis Radisson Rewards, o ne World of Hyatt.

„Marriott Bonvoy“ turi daugiau nekilnojamojo turto visame pasaulyje nei bet kuri kita viešbučių grupė. Daugelis „Marriott“ viešbučių yra JAV, o „Marriott“ pasirinkimą paprastai rasite kiekviename didesniame mieste. Tuo tarpu „Accor“ turi daugiausiai nekilnojamojo turto Europoje, o „Hilton“ yra labai stipri JK

Taigi apsvarstykite, ar programa turi savybių tose vietose, į kurias esate linkę keliauti, ir tose vietose, kuriose taupote lankytinų vietų. Pavyzdžiui, jei jūsų svajonių išpirkimas yra Seišeliuose, įsitikinkite, kad jūsų svarstoma programa turi ten patrauklų turtą.

Susiję: 19 geriausių „Hilton“ viešbučių pasaulyje

Programos privalumai, kuriuos naudosite

Pusryčiai Crowne Plaza Atlanta Perimeter Ravinijoje Džordžijos valstijoje. KATIE GENTER / TAŠKŲ VAIKINAS

Jei dažnai keliaujate verslo reikalais, galbūt norėsite sutelkti dėmesį į lojalumo programą, siūlančią nemokamus pusryčius, kambario pagerinimą ir vėlyvą išsiregistravimą. Jei daugiausia keliaujate laisvalaikiu, galbūt norėsite teikti pirmenybę programai, kuri siūlo nuolaidas kambario kainoms už narystę arba patrauklų apdovanojimų sąrašą.

Apsvarstykite, kuriuos privalumus vertinate, ir pasirinkite programą, kuri siūlo šias privilegijas elitiniams nariams toje pakopoje, kurią greičiausiai uždirbsite ir išlaikysite. Pavyzdžiui, kai kurie TPG darbuotojai labai vertina garantuotą vėlyvojo išsiregistravimo 16 val. privilegiją arba galimybę nemokamai gauti ketvirtą ar penktą nakvynę, kai apsistojate apdovanojimais.

Prieš pasirinkdami lojalumo programą įsitikinkite, kad suprantate, kaip gausite privilegijas. Pavyzdžiui, „Marriott Bonvoy“ elito pusryčių nauda yra varginanti sudėtinga. „Hilton Honors“ elitinių pusryčių išmoka skiriasi priklausomai nuo prekės ženklo ir nuo to, ar apsistojate JAV

Susijęs: geriausių viešbučių elito statuso lygių palyginimas ir kaip juos uždirbti

Apsvarstykite, kaip uždirbsite ir išpirksite

KATLEHO SEISA/GETTY IMAGES

Nėra tobulos viešbučių lojalumo programos – kiekviena turi privalumų ir trūkumų ir patiks įvairių tipų keliautojams. Išbandykite viską, kad suprastumėte, kaip veikia uždirbimas ir išpirkimas, prieš pradėdami dalyvauti konkrečioje programoje.

Kalbant apie uždarbį, kai kurios programos siūlo fiksuotą mokestį už viešnagę, o kitos siūlo taškus, pagrįstus dolerio suma, išleista kambario kainai ar kitoms viešbučio išlaidoms. Daugelis programų siūlo papildomų taškų elitiniams nariams. Taip pat verta pagalvoti, ar prie savo piniginės pridėti bendro prekės ženklo viešbučio kredito kortelę, kad gautumėte papildomų privilegijų ir premijų taškų, kai mokate už viešnagę su programos prekių ženklais.

Išpirkimo pusėje apsvarstykite, ar programa naudoja dinaminę kainodarą, ar apdovanojimų diagramą. Be to, apsvarstykite, ar jums reikės mokėti kurorto mokesčius už apdovanojimus ir ar galima nemokamai gauti ketvirtą ar penktą naktį.

Susiję: 8 klaidos, kurių reikia vengti išperkant viešbučio taškus

Nustatykite savo viešbučio programos tikslus

„Le Méridien Maldives Resort & Spa“ Maldyvuose. KATIE GENTER / TAŠKŲ VAIKINAS

Viena maloniausių dalių investuojant savo laiką ir išlaidas bet kuriai lojalumo programai yra planavimas, kaip panaudoti naudą ir atlygį kažkam tikros vertės.

Pavyzdžiui, jei keliaujate reguliariai, galbūt norėsite kuo greičiau užsitarnauti viešbučių elito statusą ir mėgautis tokiomis privilegijomis kaip vėlyvas išsiregistravimas, geresnio kambario kainos ir nemokami pusryčiai. Arba galite pažvelgti į trokštamą atpirkimą, pavyzdžiui, vilą virš vandens Maldyvuose, skirtą vieną kartą gyvenime vykstančiai kelionei.

Nesvarbu, ar jūsų tikslai dideli, ar maži, prieš pasinerdami į lojalumo programą svarbu juos apsvarstyti. Kuo konkretesni jūsų tikslai, tuo geriau. Jūsų tikslas gali būti toks paprastas, kaip bent kartą pasilikti apartamentuose pigiai. Arba jūsų tikslas gali būti toks pat išsamus, kaip ir noras užtikrinti aukštesnę vilą virš vandens Maldyvuose, kai užsakote žemesnės kategorijos kambarį vien dėl taškų.

Susiję: 8 patarimai, padėsiantys nemokamai atnaujinti viešbučio kambarį

Kaip išsirinkti viešbučio lojalumo programą

WESTEND61 / GETTY IMAGES

Pradėkite nuo to, kokie viešbučių prekės ženklai jums patinka ir ar jų programos turi savybių tose vietose, kurias planuojate aplankyti. Jei vis dar turite keletą programų, iš kurių galite pasirinkti, pats laikas pažvelgti į smulkesnę kiekvienos programos informaciją, kad būtų lengviau apsispręsti. Čia ir atsiranda jūsų išsikelti tikslai.

Jei vienas iš jūsų tikslų yra greitai įgyti aukščiausio lygio viešbučių elito statusą, pažiūrėkite, kiek naktų reikia ir ar kreditinės kortelės gavimas gali padėti greičiau įgyti statusą. Pavyzdžiui, norint gauti Marriott Bonvoy Platinum Elite statusą, paprastai reikia 50 nakvynių per metus, tačiau šį statusą galite gauti kaip nemokamą privilegiją Marriott Bonvoy Brilliant® American Express® kortelė. Kelios kitos „Marriott Bonvoy“ kredito kortelės kiekvienais metais taip pat suteikia elitinius naktinius kreditus, kurie gali padėti jums įgyti Marriott Bonvoy statusą.

Jei turite daug perkeliamų taškų, taip pat verta pagalvoti, ar norėtumėte perkelti savo taškus į rezervavimo naktis. Pavyzdžiui, daugelis keliautojų perkeldami „Chase Ultimate Rewards“ taškus į „Hyatt“ gauna gerą vertę, ypač todėl, kad „Hyatt“ vis dar naudoja apdovanojimų diagramą. Taigi „Chase“ kortelių turėtojai, kuriems patinka „Ultimate Rewards“ programa, gali norėti, kad „World of Hyatt“ būtų lojalumo programa viešbučiams.

Peržiūrėkite TPG vertinimus, kad pamatytumėte, kaip vertiname skirtingus taškus ir mylias. Juk ne visi viešbučio taškai turi vienodą vertę. Taigi nemanykite, kad „Hyatt“ turtas, kainuojantis 35 000 taškų už naktį, yra prastesnis už „Hilton“ būstą, kainuojantį 40 000 taškų – tikriausiai yra atvirkščiai.

Susiję: 5 paprasti būdai, kaip padidinti „Hyatt“ apdovanojimų išpirkimą

Apatinė eilutė

Nė viena viešbučio lojalumo programa nėra tobula kiekvienam keliautojui. Taigi, geriausia būtų apsvarstyti savo kelionės pageidavimus ir tai, kas svarbiausia.

Apsvarstykite „Marriott Bonvoy“, jei norite plataus pasaulinio nekilnojamojo turto pasirinkimo. Jei norite puikių elito statuso privalumų, apsvarstykite galimybę užsidirbti World of Hyatt Globalist statusą. O jei norite gauti nemokamą elito statusą vien turėdami viešbučio kredito kortelę, apsvarstykite galimybę įsigyti „Hilton Honors“, „IHG One Rewards“, „Marriott Bonvoy“ ar…