Skip to content
Home » Geriausi viešbučiai Didžiojoje saloje, Havajuose

Geriausi viešbučiai Didžiojoje saloje, Havajuose

  • by

Havajų sala arba Didžioji sala, kaip ji paprastai žinoma, yra bene labiausiai nesuprasta sala Havajų salyne. Daugelis žmonių mano, kad jis pavadintas „Didysis“, nes jis milžiniškas, užimtas ir pilnas turistų, tačiau tik pirmasis iš tų dalykų yra tiesa.

Daugiau nei 4000 kvadratinių mylių besitęsiantys Havajai yra beveik dvigubai didesni už likusias salas kartu sudėjus. Turėdamas apie 200 000 gyventojų, jis taip pat yra vienas tyliausių ir mažiausiai išsivysčiusių. Palyginimui, tai maždaug Konektikuto dydžio, kuriame gyvena 3,6 mln.

Havajų kraštovaizdis yra pats įvairiausias salyne. Čia yra daugybė geriausių Havajų paplūdimių, taip pat savanos, džiunglės, snieguoti kalnai ir banguoti juodos lavos laukai. Kelionės tarp salų iš Havajų į populiarias salas, tokias kaip Maui ir Oahu, yra labai lengvos, todėl tai yra puiki vieta keliauti po salas.

Čia yra 10 mėgstamiausių TPG vietų apsistoti Havajuose.

Mauna Lani

Kamuela, Havajų sala, Havajai, JAV

AUBERGE RESORTS KOLEKCIJA/FACEBOOK

Geriausiai tinka: Prabangus, bet autentiškas pabėgimas į išskirtinę Havajų kultūrą, virtuvę ir kraštovaizdį.

Kodėl likti čia: Pastatytas 1983 m., o 2020 m. ištaigingai pergalvotas, šis mylimas kurortas puikiai svyruoja tarp romantikos ir šeimos linksmybių. Jame įsikūręs vienas išskirtiniausių valstijos restoranų „CanoeHouse“.

Geriausias būdas užsisakyti: Užsisakykite per mūsų partnerį Skylark ir mėgaukitės elitinėmis privilegijomis ir kreditais nuosavybėje.

Geriausias dalykas apie 333 raktų Mauna Lani yra tai, kad jis tiesiogine prasme negalėjo egzistuoti niekur kitur pasaulyje ar net Havajuose. Šiame paplūdimio kurorte, esančiame 32 akrų išskirtinėje vandenyno pakrantėje, nėra nieko bendro.

Pavyzdžiui, istorijos, kurias pasakoja ilgametis turto istorikas ir kultūros ambasadorius, dėdė Danny Akaka, yra būdingos šiam kraštui, o suaugusiems ir keikiams (vaikams) skirta veikla pasisemia energijos ir istorijos.

Prabangiai suprojektuoti kambariai ir liukso numeriai – visiškai pakeisti 2020 m. ir kiekvienas turi balkoną – suderina šiuolaikinį stilių ir tikrą vietos jausmą, suteikiant svečiams prasmingus ryšius su kraštovaizdžiu ir Havajų kultūra kiekviename žingsnyje.

Tarp patogumų yra prabangios pavėsinės prie baseino, didžiulis baseinas prie vandenyno (taip pat yra ramus tik suaugusiems skirtas baseinas) ir deniai, iš kurių galima stebėti banginius ar galbūt užsiimti joga ar meditacija.

Susiję: 7 dalykai, kurie man patiko iš naujo atidarytame Mauna Lani Havajuose

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Puikus programavimas sutelktas į talentingą Kainalu Ocean Sports komandą, kuri veda įvairaus amžiaus svečius į nuotykius, pradedant saulėtekio atakomis baidarėmis ir bėgiojimu po vandeniu iki pradedančiojo banglenčių ir neįtikėtino nardymo atviroje jūroje tarp vėžlių, ungurių ir spalvingų rifų žuvų.

Maisto mėgėjams labiausiai traukia kulinarijos scena. Kurorte dažnai rengiami specialūs iššokantys langai arba bendradarbiaujama su pripažintais virtuvės šefais ir restoranais iš kitų pasaulio šalių, bet taip pat gali pasigirti savo nepriekaištinga virtuve, nesvarbu, ar tai būtų ceviche ir pokšto dubenys, ar elegantiški puikūs pietūs restorane „CanoeHouse“, kur saloje auga ir sugauti japonų sintezės patiekalai patiekiami šviečiant saulėlydžiui.

Mauna Lani, Auberge Resorts Collection kainos šiuo metu prasideda nuo 1 099 USD už naktį.

„Four Seasons Resort Hualalai“.

Kailua-Kona, Havajų sala, Havajai, JAV

KETURI METŲ LAIKAI

Geriausiai tinka: Veiklioms šeimoms ir socialiniams drugeliams, kurie viso to nori ir neprieštarauja didelės kainos etiketei.

Kodėl likti čia: Jei pasirinkimas yra tikra prabanga, šis mylimas turtas, besidriekiantis 865 akrų plote, įskaitant senovinius tvenkinius, lavos srautus ir Jacko Nicklaus golfo aikštyną, yra geriausias tikslas.

Geriausias būdas užsisakyti: Užsisakykite per mūsų partnerį Skylark ir mėgaukitės elitinėmis privilegijomis ir kreditais nuosavybėje.

Šeimos dievina šį stulbinantį kurortą Havajų Kohalos pakrantėje, kur žiemą ir ankstyvą pavasarį kuprotieji banginiai dažnai skelbiasi už vandens krašto.

Smalsiems ir aktyviems tipams patiks daugybė šlapinimosi būdų – nuo ​​nardymo ar plaukimo baidarėmis su kurorto Alakai Nalu vandenyno ambasadoriais iki plaukimo ratų 25 metrų baseine (tik vienas iš aštuonių).

Šis kurortas puikiai kuruoja išskirtinę, kartą gyvenime pasitaikančią patirtį, įskaitant mokymąsi laisvai nardyti ir kalti peilį. Svečiai taip pat gali bendrauti su penkiais viešbučio jūrų biologais Jūrų veiklos centre arba 1,8 milijono galonų plaukiojančiame akvariume, kuriame lavos uolų sienose gyvena beveik 100 rūšių.

Išsamūs visų būstų renovacijos darbai, įskaitant keletą visiškai naujų kambarių ir privatų baseino liukso numerį, jau ir taip prabangius kasinėjimus pakėlė į itin prabangų statusą. Kalbant apie keliones su mažaisiais, kurortas siūlo beveik visus patogumus, kuriuos tik įmanoma įsivaizduoti.

Kai kurie svečiai gali praleisti laiką žaisdami golfą, o kiti traukiasi į dieviškąjį SPA, tačiau valgiai sutraukia visus. Kurorte yra keturi restoranai, sušių baras, barai ir paslaugos prie baseino, taip pat nedidelis skanėstų išsinešti ir kavos turgus.

Šiuo metu „Four Seasons Resort Hualalai“ kainos prasideda nuo 2 110 USD už naktį.

Fairmont orchidėja

Kohala pakrantė, Havajų sala, Havajai, JAV

FAIRMONT ORCHID, HAWAII / FACEBOOK

Geriausiai tinka: Ramybės ieškotojai, bet ir šeimos, trokštančios vandens įspūdžių.

Kodėl likti čia: 540 kambarių, kurių kiekvienas turi privatų lanką (balkoną), nukreipia svečius tiesiai į centrą, kad galėtų mėgautis įspūdinga Kohala pakrante.

Geriausias būdas užsisakyti: Užsisakykite per mūsų partnerį Skylark ir mėgaukitės elitinėmis privilegijomis ir kreditais nuosavybėje.

Su nuostabia aplinka, iš kurios atsiveria vaizdas į juodą lavą ir brangakmenių atspalvių vandenį, šis 32 akrų plotas Kohala pakrantėje yra puiki vieta dėmesingai pasinerti į Havajų kultūrą.

Penktadienio vakaro luaus yra gausus įvadas į hula, o SPA semiasi įkvėpimo iš kraštovaizdžio ir jo produkcijos; gydymo metu naudojami tokie ingredientai kaip Kona kava ir lavos akmenys.

540 kambarių ir liukso numerių (įskaitant išskirtines „Fairmont Gold“ konsjeržo grindis) yra elegantiškais baldais ir jūros tematikos detalėmis (rafinuotos kriauklių lempos, ar kas nors?), taip pat marmuru dengti vonios kambariai ir privatūs lankai.

Kurorto restoranai gali būti ir šeimyniški, ir romantiški. Čia yra „Brown’s Beach House“, kur kasnaktinė gyva muzika ir jūros gėrybės, „Hale Kai“ – itin gaivios Havajų virtuvės patiekalai, „Orchid Court“ – milžiniški pusryčiai, o japoniška kepsninė „Binchotan“. Barai ir poilsio erdvės taip pat suteikia daug galimybių gurkšnoti atogrąžų kokteilius.

Šiuo metu „Fairmont Orchid“ kainos prasideda nuo 649 USD už naktį.

„Mauna Kea Beach“ viešbutis, autografų kolekcija

Havajų sala, Havajai, JAV

MAUNA KEA BEACH HOTEL / MARRIOTT

Geriausiai tinka: Golfo žaidėjai ir paplūdimio gultai, kurie mėgsta ramų vandenį, o ne bangas.

Kodėl likti čia: Priešais viešbutį yra Kaunaoa įlanka, kuri plačiai laikoma geriausiu Havajų salos paplūdimiu.

Geriausias būdas užsisakyti: Užsisakykite per mūsų partnerį „Skylark“, kad gautumėte elitines privilegijas ir nekilnojamojo turto kreditą bei gautumėte „Marriott“ taškų, rezervuotumėte per „American Express“ „Fine Hotels + Resorts“ arba „Chase’s Luxury Hotel & Resort Collection“ arba išpirktumėte taškus užsakydami tiesiogiai „Marriott“.

Pats pirmasis salos kurortas yra turtingas istorijos ir gamtos grožio. 1965 m. Laurance S. Rockefeller atidarytas viešbutis „Mauna Kea Beach“ – pats brangiausias kada nors pastatytas viešbutis – priviliojo keliautojų ir medaus mėnesio keliautojų kartas į vieną vaizdingiausių Havajų įlankų, jau nekalbant apie vietą su įspūdinga vidurio architektūra. ir vertinama meno kolekcija (pastaroji geriausia pasimėgauti kassavaitinėse ekskursijose su gidais).

Nuo to momento, kai įeinate į vestibiulį po atviru dangumi virš sodo, vyrauja atogrąžų atmosfera. 252 kambariai ir liukso numeriai, kurių kiekvienas turi atskirą lanką, taip pat spinduliuoja natūralų grožį, o ant „Frette“ lininių lovų yra saulėlydžio atspalvių akcentai.

Kai neapsistosite prabangiuose kambariuose, yra ką veikti ir pavalgyti. 1839 akrų teritorijoje yra du 18 duobučių golfo aikštynai ir 11 teniso aikštynų, o tada yra ilgas platus paplūdimys, apsuptas turkio spalvos vandens.

„Mauna Kea“ paplūdimio klubas siūlo svečius įvairiausiems nuotykiams išsinuomoti paplūdimio įrangą ir plaukioti baidarėmis. Užsiregistruokite į vieną iš mėnesienos manta nardymo turų, kur galėsite ramiai plūduriuoti tarp milžiniškų manta spindulių, kurie reguliariai būna Kaunaoa įlankoje.

Restoranai ir barai gali mėgautis įspūdingais salos saulėlydžiais. „Manta“ derina saloje pagamintą virtuvę, pavyzdžiui, makadamijų plutele padengtą mahi mahi, pasaulinio lygio vyną ir dangų. Ir yra keletas kitų vietų, kur galima pavalgyti ir atsigerti po žvaigždėmis.

Kainos Mauna Kea Beach Hotel, Autograph Collection šiuo metu prasideda nuo 899 USD arba…