Skip to content
Home » „Bilt Dining“ paleidžiama: uždirbkite iki 11 taškų už dolerį, išleistą pasirinktuose restoranuose

„Bilt Dining“ paleidžiama: uždirbkite iki 11 taškų už dolerį, išleistą pasirinktuose restoranuose

  • by

Nuo balandžio 19 d. Bilt Rewards nariai gali uždirbti papildomų taškų tam tikruose restoranuose. Kaip ir kitos maitinimo apdovanojimų programos, „Bilt Dining“ teikia premijų, kai naudojate užregistruotą kortelę mokėdami dalyvaujančiuose restoranuose.

Susiję: Geriausios kredito kortelės pietums

Uždirbkite taškų naudodami „Bilt Dining“.

Dabar Bilt nariai gali uždirbti 5 taškus už dolerį pasirinktuose restoranuose per Bilt Dining, neatsižvelgiant į mokėjimo kortelę. Tiesa, „Bilt Rewards“ suteiks jums 5 taškus už dolerį, kai pietausite „Bilt Dining“ vietose, net jei nemokėsite Bilt Mastercard® (žr. įkainius ir mokesčius). Tačiau turite mokėti „Visa“, „Mastercard“ arba „American Express“ kortele, susieta su „Bilt Wallet“.

Jei „Bilt Dining“ restorane mokėsite naudodami „Bilt Mastercard“, uždirbsite iki 8 taškų už dolerį. Tiksliau, gausite 5 taškus už dolerį per Bilt Dining ir 3 taškus už dolerį dėl maitinimo premijos kategorijos jūsų Bilt Mastercard (darant prielaidą, kad naudosite kortelę bent penkis kartus per kiekvieną ataskaitos laikotarpį).

BILT

Pradėjus veikti, „Bilt Dining“ turi restoranus Atlantoje, Bostone, Čikagoje, Dalase ir Niujorke, ir netrukus planuojama pridėti daugiau miestų. Norėdami pamatyti tinkamus „Bilt Dining“ restoranus, peržiūrėkite „Bilt“ programos skirtuką „Pietūs“. Galite rinktis iš geriausių Bilt pasirinkimų arba filtruoti pagal vietą, virtuvę ir kainų diapazoną.

Per Bilt Dining galite uždirbti neribotą taškų skaičių. Tačiau po valgio gali praeiti iki septynių dienų, kol uždirbami 5 taškai už dolerį bus paskelbti jūsų Bilt Rewards paskyroje. Negausite 5 taškų už dolerį, jei prekybininkas, už kurį mokate, yra pristatymo paslauga (pvz., Uber Eats ar Grubhub), o ne restoranas „Bilt Dining“.

Be to, jums gali kilti klausimas, kaip Bilt Dining krūvos su dvigubais taškais nariai uždirba nuomos dieną. Biltas teigia, kad jis nesuteiks dvigubų taškų už 5 taškus už dolerį, kurį uždirbate „Bilt Dining“ restoranuose. Tačiau jūs vis tiek gausite dvigubus taškus nuomos dieną pirkdami maistą su „Bilt Mastercard“ (jei naudosite kortelę bent penkis kartus per kiekvieną ataskaitos laikotarpį). Taigi, iš viso galite uždirbti 11 taškų už dolerį, jei naudosite „Bilt Mastercard“ „Bilt Dining“ restoranuose nuomos dieną.

Susiję: 6 geriausi būdai išpirkti „Bilt Rewards“ taškus už maksimalią vertę

Kaip naudotis „Bilt Wallet“.

Jei turite „Bilt Mastercard“, ji automatiškai bus rodoma „Bilt“ programos skirtuke „Bilt Wallet“. Nariai taip pat gali susieti kitus mokėjimo būdus su savo Bilt Rewards paskyra naudodami šį skirtuką. Biltas teigia, kad pridėjo šią funkciją „kad Bilt nariai galėtų uždirbti daugiau taškų įvairiose kategorijose, pradedant nuo valgymo“.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

WESTEND61 / GETTY IMAGES

Dabar tinkamas laikas pridėti keletą kortelių prie savo Bilt piniginės, nes Bilt suteikia nariams 100 taškų už susietą kortelę už pirmąsias tris tinkamas korteles, kurias jie prideda prie savo Bilt piniginės. TPG vertina Bilt taškus po 1,8 cento, o tai reiškia, kad 100 taškų kainuoja apie 2 USD.

Jei dalijatės kortele su kitais, galite pridėti kortelę prie kelių narių „Bilt“ piniginių. Tačiau „Bilt Dining“ taškų gaus tik naujausia pridėta kortelė.

Susiję: Uždirbkite iki 5 Bilto taškų už dolerį, išleistą važinėjant Lyft su nauja partneryste

Apatinė eilutė

„Bilt Rewards“ turi daug ką pasiūlyti – nuo ​​kasmėnesinės nuomos dienos iki tiesioginių apdovanojimų, kuriuos teikia „Bilt“ programėlėje „Point.me“. Net jei negyvenate nė viename iš „Bilt Dining“ šiuo metu aptarnaujamų miestų, daug žada, kad „Bilt“ leis nariams pridėti kitų kortelių prie savo „Bilt“ piniginės, ypač dėl to, kad Biltas sako, kad planuoja „toliau diegti naujus būdus, kaip uždirbti taškų. kategorijas per „Bilt Wallet“.

Peržiūrėkite „Bilt Mastercard“ tarifus ir mokesčius čia.
Peržiūrėkite „Bilt Mastercard“ apdovanojimus ir privilegijas čia.