Skip to content
Home » Gegužės 10 d. „JetBlue“ pradeda atnaujintą „TrueBlue“ lojalumo programą su didelėmis naujomis privilegijomis, 4 būsenos pakopos

Gegužės 10 d. „JetBlue“ pradeda atnaujintą „TrueBlue“ lojalumo programą su didelėmis naujomis privilegijomis, 4 būsenos pakopos

 • by

Atnaujinta „JetBlue Airways“ lojalumo programa debiutuoja gegužės 10 d. Dabar skaičiuojama iki karštai lauktos naujos „Plytelių“ programos paleidimo ir daugelio pagrindinių nuolatinių skraidančių asmenų programos pakeitimų. Nesijaudinkite: didelių pralaimėtojų nėra daug.

Gegužės pradžioje Niujorke įsikūręs vežėjas pristato atnaujintą „TrueBlue“ programą, kurioje bus atnaujintos privilegijos, kurias gaunate už skrydį ir sandorius su „JetBlue“ bei jos partneriais.

Atnaujinta programa apima lengvatas retai skraidantiems, naujas „Mosaic“ elito pakopas ir daug daugiau. Verta paminėti, kad „JetBlue“ nedaro jokių pakeitimų, kaip uždirbti ar išpirkti taškus, įskaitant išpirkimo normą ir galiojimo termino nesibaigimo politiką.

Štai viskas, ką reikia žinoti apie pakeitimus.

Plytelės yra nauja būsenos metrika

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

„American Airlines“ turi lojalumo taškų. „United Airlines“ turi „Premier“ kvalifikacijos taškus. Ir dabar „JetBlue“ turi plyteles.

Istoriškai „JetBlue“ programos statusą pelnėte sukaupę „Mosaic“ kvalifikacinius taškus arba atsisakę bendro prekės ženklo kredito kortelės.

Naudodami atnaujintą programą turėsite kaupti plyteles, kad gautumėte statusą. (Pavadinimo susitarimas yra gana apgalvotas – daugelis plytelių sukuria mozaiką, JetBlue elito pakopos pavadinimą.)

Plyteles galima kaupti dviem būdais:

 • Uždirbkite 1 plytelę už kiekvienus 100 USD išleidę reikalavimus atitinkančias „JetBlue“ išlaidas, įskaitant skrydžius, „JetBlue Vacations“ paketus, „Paisly by JetBlue“ užsakymus, „JetBlue“ mokesčius, „JetBlue“ priedus (pvz., vietas) ir „American Airlines“ vykdomus skrydžius.
 • Uždirbkite 1 plytelę už kiekvieną 1000 USD, išleistą bendrai JetBlue kredito kortelei. Skirtingai nuo ankstesnės programos, tai apima visas korteles, pavyzdžiui, išduotas tarptautiniu mastu.

Už tinkamas veiklas nuo kiekvienų metų sausio 1 d. iki gruodžio 31 d. uždirbsite plyteles. 2023 m. nariai pradėjo uždirbti plyteles už veiklą sausio 1 d., nors programa oficialiai pradedama tik gegužės 10 d. Daugiau informacijos apie perėjimą rasite toliau.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Kai uždirbsite plyteles, gausite privilegijas ir elito statusą programoje.

Iš pirmo žvilgsnio aišku, kad „JetBlue“ persvarstė, kaip apibrėžia ryšį su oro linijų bendrove. „JetBlue“ dabar įvertins jūsų veiklą keliuose kanaluose, ne tik skraidydama, jūsų būsenos kelionėje.

Aviakompanija žymiai išplėtė galimybę užsidirbti privilegijų iš kreditinių kortelių išlaidų. Taip pat būsite apdovanoti už sandorius su kitomis oro linijų bendrovėmis, įskaitant paketų užsakymus ir papildomų mokesčių mokėjimą.

Tam tikra prasme plytelės yra gana panašios į naujus Amerikos lojalumo taškus, kuriuos galite uždirbti ne tik skraidydami, bet ir per daug veiklos rūšių.

Privilegijos, kurias pasirenkate prieš mozaiką

Šis didelis.

Tradiciškai lojalumo oro linijoms pranašumai prasideda tik tada, kai peržengiate statuso slenkstį. Iki tol bendrieji nariai paprastai nesimėgauja jokiomis ypatingomis privilegijomis.

Tačiau su nauja „JetBlue“ programa bus apdovanotas net atsitiktinis skrajutė. Kai uždirbsite 10, 20, 30 ir 40 plytelių, galėsite pasirinkti iš toliau pateikto meniu „Jūsų pasirinktos privilegijos“.

 • B grupės įlaipinimas.
 • Pirmenybė teikiama saugai.
 • Vienas nemokamas gėrimas (alus, vynas ar alkoholinis gėrimas) vienam skrydžiui.
 • 2 kartus daugiau nei taškai už JetBlue Vacations paketą (vienkartinis naudojimas).
 • 5000 „TrueBlue“ taškų (vertė 65 USD, remiantis TPG vertinimais).

Atminkite, kad negalite pasirinkti tos pačios privilegijos kelis kartus, kai pasiekiate daugiau etapų. Jei nepasirinksite naudos, „JetBlue“ automatiškai jos nepasirinks.

„Mes norime būti atsargūs dėl… nenorime pasirinkti klientui, ko jis norėtų“, – interviu TPG sakė naujasis „JetBlue“ lojalumo programų ir partnerysčių viceprezidentas Chrisas Buckneris.

Jūsų pasirinkta (-os) privilegija (-os) baigiasi kitų metų gruodžio 31 d., kai jas gausite. Taigi, jei 2023 m. uždirbote 20 plytelių, iki 2024 m. gruodžio 31 d. galėsite mėgautis dviem pasirinktomis privilegijomis. Galite pasirinkti bet kuriuo metu prieš pasibaigiant privilegijos galiojimui.

Privilegijų įvedimas prieš įgyjant statusą yra pagrindinė oro linijų lojalumo programų plėtra. Galimybė pasirinkti vieną ar dvi naudos iš 1 000 arba 2 000 USD „JetBlue“ paverčia oro linijų programa viena iš labiausiai naudingų atsitiktiniams skraidantiems.

Žinoma, privilegijos nėra tokios pelningos, kaip tos, kurias gautumėte užsidirbę statusą, bet kažkas tikrai geriau nei nieko.

Verta paminėti, kad šios naujos privilegijos gaunamos „Go Long“, „Lucky 7“ ir „Take 3“ premijų, kurios istoriškai buvo prieinamos visiems nariams, sąskaita. Metų pabaigoje jie išeis į pensiją.

„Tiesą sakant, mes labai mažai prisidėjome prie šių premijų. Taigi iš tikrųjų negirdėjome daug klientų atsiliepimų apie tai. Ir vėlgi, tai leido mums reinvestuoti į kai kurias iš šių nuostabių privilegijų, kurias galime suteikti“, – paklaustas apie šias premijas sakė Buckneris.

„Taigi manome, kad tai bus tikrai didelis laimėjimas klientams“, – pridūrė jis.

4 mozaikos statuso pakopos

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Praėjusiais metais „JetBlue“ pristatė antrą „Mosaic“ statuso pakopą, pavadintą „Mosaic+“. Ši papildoma pakopa, kurios galiojimas baigsis metų pabaigoje, buvo signalas apie būsimus programos dalykus.

Nuo gegužės 10 d. „JetBlue“ pasiūlys keturias „Mosaic“ statuso pakopas. Kiekvienas lygis bus vadinamas mozaika, tačiau su kiekviena pakopa susijusios privilegijos skirsis.

Jei norite įgyti statusą 2023 m. ir vėliau, nuo atitinkamų metų sausio 1 d. iki gruodžio 31 d. turėsite sukaupti toliau nurodytą plytelių skaičių.

 • 1 mozaikos lygis: 50 plytelių (atitinka 5 000 USD išleidžiant „JetBlue“ arba 50 000 USD išleidžiant „JetBlue“ kortelę arba abiejų derinį).
 • 2 mozaikos lygis: 100 plytelių (atitinka 10 000 USD „JetBlue“ išlaidų arba 100 000 USD „JetBlue“ kortelės išlaidų arba abiejų derinių).
 • 3 mozaikos lygis: 150 plytelių (atitinka 15 000 USD „JetBlue“ išlaidų arba 150 000 USD „JetBlue“ kortelės išlaidų arba abiejų derinių).
 • 4 mozaikos lygis: 250 plytelių (atitinka 25 000 USD „JetBlue“ išlaidų arba 250 000 USD „JetBlue“ kortelės išlaidų arba abiejų derinių).

Pridėjus daugiau „Mosaic“ lygių, „JetBlue“ elito programa suderinama su daugeliu pagrindinių konkurentų.

Be jokios abejonės, skrajučių, išleidžiančių 25 000 USD per metus su „JetBlue“, skaičius yra daug mažesnis nei „Delta“ ar „United“. Tačiau bent jau „JetBlue“ pasiūlys daugiau privilegijų nei bet kada anksčiau tiems, kurie nusprendžia prisijungti prie oro linijų bendrovės.

Vis dėlto, kai kylate į elito gretas, nauda nėra tokia pelninga, kaip tos, kurias gautumėte iš pagrindinių JAV oro linijų, kaip pamatysite toliau.

Mozaikos parašo privilegijos

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Kai gausite mozaikos statusą, galėsite mėgautis su naryste įtrauktų privilegijų rinkiniu. Šios vadinamosios „Mosaic Signature Priks“ labai panašios į istorines „Mosaic“ naudą su tam tikrais reikšmingais pakeitimais.

Atminkite, kad „Mosaic Signature“ privilegijos pridedamos prie jūsų pasirinktų privilegijų, kurias sukaupiate, kai pasiekiate 50 plytelių.

Kai uždirbsite 50 plytelių, tapsite „Mosaic“ nariu ir gausite šias privilegijas:

 • Mozaikinė lenta.
 • Du nemokami registruoti bagažai.
 • Nemokamas alus, vynas ir alkoholiniai gėrimai.
 • Nemokamos dar daugiau erdvės vietos registracijos metu.
 • Nemokami tos pačios dienos jungikliai.
 • Pirmenybė teikiama saugai.
 • Specialios registracijos vietos.
 • Prioritetinė palaikymo linija ir prioritetinis pokalbis.
 • Nemokami Heathrow Express atnaujinimai.

Kai uždirbsite 100 plytelių, tapsite 2 lygio mozaika ir gausite šias privilegijas, be visų 1 lygio privilegijų:

 • Užsakymo metu laisvos dar daugiau vietos.

Kai uždirbsite 150 plytelių, tapsite 3 lygio mozaika ir gausite šias privilegijas, be visų 1 ir 2 lygio privilegijų:

 • Keturi „Move to Mint“ sertifikatai, siūlantys nemokamus atnaujinimus nuo pagrindinio iki Mint.

Kai uždirbsite 250 plytelių, tapsite 4 lygio mozaika ir gausite šias privilegijas, be visų 1, 2 ir 3 lygio privilegijų:

 • Du papildomi „Move to Mint“ sertifikatai.
 • Keturios nemokamos vietos sraigtasparniu „Blade“ iš Manheteno ir Johno F. Kennedy tarptautinio oro uosto (JFK) arba Niuarko Liberty tarptautinio oro uosto (EWR).

Galite naudoti šiuos sertifikatus „Perkelti į monetų kalykla“, kad patvirtintumėte verslo klasės vietą už ekonominę kainą. Sertifikatų, reikalingų skrydžiui atnaujinti, skaičius skirsis priklausomai nuo skrydžio, o „JetBlue“ nebuvo pasiruošusi pasiūlyti daugiau informacijos apie šią privilegiją, įskaitant tai, kada galite panaudoti šiuos kuponus.

Privilegijos, kurias pasirenkate mozaikui

Be mozaikos būsenos privilegijų, kiekvieną kartą peržengę mozaikos pakopą taip pat gausite pasirinkimą iš naujo šešių privilegijų meniu.

Į meniu įeina:

 • 20 plytelių premija (kurią galima padovanoti kitam nariui).
 • 15 000 taškų premija (vertė 195 USD, remiantis TPG vertinimais).
 • „Mint Suite“ prioritetas (pasieks vėliau 2023 m.).
 • Atleidimas nuo mokesčio už gyvūną.
 • 99 USD ataskaitos kreditas…