Skip to content
Home » „British Airways Reward Flight Saver“ išpirkimo vadovas

„British Airways Reward Flight Saver“ išpirkimo vadovas

  • by

Redaktoriaus pastaba: tai pasikartojantis įrašas, nuolat atnaujinamas nauja informacija ir pasiūlymais.

„Avios“, „British Airways Executive Club“ programos apdovanojimų valiuta, lengva uždirbti ir išpirkti, net jei nekeliaujate į Jungtinę Karalystę.

Tolimųjų reisų aukščiausios kokybės kajutės išpirkimas, užsakytas pagal „Executive Club“ programą, taip pat gali pareikalauti didelių mokesčių, mokesčių ir papildomų mokesčių, todėl ši valiuta atrodo mažiau vertinga.

Tačiau „Reward Flight Savers“ yra puikus „Avios“ naudojimas, nes jie leidžia sumokėti mažiau nei 1 USD už skrydį mokesčių, mokesčių ir papildomų mokesčių. Tai yra taip arti nemokamos kelionės, kiek galite.

Reward Flight Savers galima įsigyti visuose British Airways valdomuose skrydžiuose visame pasaulyje visose kajutėse, išskyrus pirmą klasę.

Susiję: Mažesni papildomi degalų mokesčiai: „Reward Flight Saver“ įdiegta visuose „British Airways“ skrydžiuose

Reward Flight Saver pagrindai

Reward Flight Savers kainuoja už skrydį, o ne už kelionę. Taigi, jei skrendate iš Edinburgo (Škotija) į Ženevą per Londoną „British Airways“, apdovanojimo kaina nustatoma pagal atstumą vienam segmentui. Kadangi Londone turėsite sustojimą, gali būti patogiau ir naudingiau užsisakyti mokamą bilietą kitoje tiesioginio skrydžio oro linijoje.

Kad galėtumėte pasinaudoti „Reward Flight Saver“ pranašumais, ne tik „Avios“ turite savo „Executive Club“ paskyroje, bet ir turite būti uždirbę bent 1 „Avio“ per 12 mėnesių iki užsakymo.

Reward Flight Savers gali būti ypač vertingas paskutinės minutės skrydžiams, nes jų fiksuotos kainos sumažina išlaidas. Reguliariai naudoju „Reward Flight Savers“ skrydžiams mažiau nei 650 mylių prieš kelias dienas, kai bilietų pajamos buvo didesnės nei 200 USD. Tai puikus panaudojimas, pagrįstas TPG „Avios“ vertinimu.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Reward Flight Saver apdovanojimai pažymėti mėlyna žvaigždute su banknoto piktograma virš skrydžio numerio.

BRITISH AIRWAYS VYKDYMO KLUBAS

Apdovanokite skrydžio taupymo priemonę už trumpo nuotolio skrydžius

DANIEL ROSS / TAŠKŲ VAIKINAS

„Reward Flight Savers“ yra ypač puikus pasiūlymas trumpiems „British Airways“ skrydžiams į JK arba iš jos ir Karibų jūros regione. Jums reikės tik 50 Didžiosios Britanijos pensų (apie 0,62 USD) už skrydį ir „Avios“, jei skrydžiai mažesni nei 2000 mylių.

Nuskridęs atstumas vienam skrydžiui Ekonominė klasė ne piko metu Aukščiausia ekonominė klasė Verslo klasė ne piko metu Aukščiausia verslo klasė
0-650 mylių. 9250 Avios + 50 pensų. 9750 Avios + 50 pensų. 15 000 Avios + 50 pensų. 16 250 Avios+ 50 pensų.
651-1150 mylių. 11 750 Avios + 50 pensų. 12 750 Avios + 50 pensų. 20 000 Avios + 50 pensų. 22 250 Avios + 50 pensų.
1151–2000 mylių. 13 750 Avios + 50 pensų. 15 250 Avios + 50 pensų. 24 250 Avios + 50 pensų. 27 250 Avios + 50 pensų.

Tai puikus pasirinkimas, jei esate turtingas „Avios“. Atminkite, kad visi „Avios“ išpirkimai apima nemokamą registruotą bagažą. Taip pat galite pasinaudoti bet kokiais elitiniais privalumais su „Oneworld“ partnerių oro linijomis, tokiomis kaip „American Airlines“.

Taip pat galite pasirinkti mokėti daugiau grynųjų ir mažiau „Avios“, jei norite. Norėdami gauti geriausią „Avios“ išpirkimo vertę, trumpųjų nuotolių išpirkimo atveju geriausia pasirinkti 17,50 Didžiosios Britanijos svarų (21,90 USD) ekonominę arba 25 Didžiosios Britanijos svarų (31,30 USD) verslo klasės variantą.

Apdovanokite skrydžio taupytojus už tolimus skrydžius

ERICAS ROSENAS/TAŠKŲ VAIKINAS

Standartinė „Avios“ kainodara tolimiems „British Airways“ skrydžiams leidžia jums verslo klase nuskristi į Europą už 50 000 „Avio“ lėktuvų į abi puses. Yra tik vienas trūkumas: vežėjas nustato labai didelius degalų mokesčius.

Jei vietoj to pasirinksite „Reward Flight Saver“ parinktį, sumokėsite daugiau „Avios“ mainais į priemokų sumažinimą iki pagrįstesnio lygio.

Nesvarbu, ar norite turėti daugiau pinigų, ar daugiau „Avios“, pasirinkimas yra jūsų.

Štai kaip „Reward Flight Saver“ kainos skiriasi dviem populiariais maršrutais iš JAV į Europą ir skrydžiai atgal ne piko dienomis.

Maršrutas (į abi puses)
Kabina
Kabina Reikalingas Avios Mokesčių, mokesčių ir priemokų kaina
Niujorkas – Londonas Pasaulio keliautojas (ekonomika). 50 000. 200 USD.
World Traveller Plus (premium economy). 85 000. 560 USD.
Klubų pasaulis (verslo klasė). 160 000. 700 USD.
Los Andželas – Londonas Pasaulio keliautojas. 60 000. 300 USD.
Pasaulio keliautojas plius. 95 000. 660 USD.
Klubų pasaulis. 180 000. 900 USD.

Susiję: „British Airways“ klubo apartamentai nenuvilia: atnaujintame 777 lėktuve iš Londono į Niujorką

Kaip uždirbti Avios

Kreditinės kortelės

Lengviausias būdas uždirbti reikšmingą „Avios“ skaičių kasdienėms išlaidoms yra pateikti paraišką „British Airways“ vizos parašo kortelė.

Ši kortelė, kurią išdavė Chase ir todėl jai taikoma 5/24 taisyklė, šiuo metu siūlo iki 100 000 Avio naujiems pareiškėjams. Uždirbkite 75 000 „Avio“ išleidę 5 000 USD pirkiniams per pirmuosius tris mėnesius nuo sąskaitos atidarymo ir uždirbkite papildomus 25 000 „Avio“ išleidę 20 000 USD per pirmuosius 12 sąskaitos atidarymo mėnesių. TPG vertina „Avios“ po 1,5 cento, todėl visos premijos vertė yra 1500 USD.

The „British Airways“ vizos parašas turi 95 USD metinį mokestį ir uždirba 3 Avios už dolerį, išleistą pirkiniams „British Airways“, „Aer Lingus“, „Iberia“ ir „Level“. Be to, galite uždirbti 2 Avios už dolerį, išleistą nakvynei viešbutyje, įsigydami tiesiogiai iš viešbučio. Visi kiti pirkiniai uždirba 1 Avio už išleistą dolerį.

Perleidžiamos atlygio kortelės

Sumanūs TPG skaitytojai žino, kad dėl papildomo lankstumo rekomenduojame naudoti korteles, kurios uždirba perleidžiamus taškus. Ši strategija vis tiek taikoma, jei bandote sukaupti „Avios“. „British Airways“ yra „Capital One“, „Chase Ultimate Rewards“, „American Express Membership Rewards“, „Bilt Rewards“ ir „Marriott Bonvoy“ pervedimų partneris, todėl „Avios“ yra viena iš lengviausiai uždirbamų valiutų.

Dauguma taškų perkeliami iš „Chase“, „Bilt“ ir „Amex“ santykiu 1:1 (be retkarčiais skiriamų pervedimų premijų iki 40%). Tuo tarpu „Marriott“ taškų perkėlimas į „Avios“ santykiu 3:1. Be to, už kiekvieną perkeltą 60 000 Marriott taškų gausite 5 000 „Avios“ premiją.

Šios kortelės šiuo metu siūlo stiprias pasveikinimo premijas, kurias galite lengvai konvertuoti į Avios:

  • American Express® auksinė kortelė: Uždirbkite 60 000 narystės premijų taškų išleidę 4 000 USD pirkiniams per pirmuosius šešis sąskaitos atidarymo mėnesius. Taikomos sąlygos.
  • Platinum Card® iš American Express: Uždirbkite 80 000 narystės premijų taškų, kai išleisite 6 000 USD pirkiniams per pirmuosius šešis narystės kortelės mėnesius. Patikrinkite, ar jums skirtas 125 000 taškų pasveikinimo pasiūlymas per CardMatch (pasiūlymas gali bet kada keistis). Taikomos sąlygos.
  • „Capital One Venture Rewards“ kredito kortelė: Uždirbkite 75 000 papildomų mylių, kai išleisite 4 000 USD pirkiniams per pirmuosius tris mėnesius nuo sąskaitos atidarymo.
  • „Capital One Venture X Rewards“ kredito kortelė: Uždirbkite 75 000 papildomų mylių, kai išleisite 4 000 USD pirkiniams per pirmuosius tris mėnesius nuo sąskaitos atidarymo.
  • „Chase Sapphire“ pageidaujama kortelė: Uždirbkite 60 000 premijos taškų išleidę 4 000 USD pirkiniams per pirmuosius tris mėnesius nuo sąskaitos atidarymo.
  • Chase Sapphire rezervatas: Uždirbkite 60 000 premijos taškų išleidę 4 000 USD pirkiniams per pirmuosius tris mėnesius nuo sąskaitos atidarymo.
  • „Ink Business“ pageidaujama kredito kortelė: Uždirbkite 100 000 premijos taškų išleidę 15 000 USD pirkiniams per pirmuosius tris mėnesius nuo sąskaitos atidarymo.

Taip pat galite įsigyti „Avios“, kurie kartais parduodami.

Apatinė eilutė

„British Airways“ pagrįstai turi blogą reputaciją dėl savo papildomų mokesčių už visų klasių išpirkimą. Aviakompanija tai išsprendė leisdama Executive Club nariams naudoti daugiau „Avios“ mainais už mažesnius papildomus mokesčius kaip „Reward Flight Savers“. Trumpo nuotolio skrydžiuose sunku įveikti galimybę mokėti mažiau nei dolerį plius „Avios“ visas paslaugas teikiančioms oro linijoms visoje Europoje.

Ilgesnių atstumų skrydžiams keliautojai, turintys didelius „Avios“ likučius, gali norėti pasinaudoti šia galimybe, kad sumažintų kito išpirkimo grynųjų pinigų išlaidas.