Skip to content
Home » „Frontier Airlines“ siūlo „viskas gali skristi“ bilietus: ar jie to verti?

„Frontier Airlines“ siūlo „viskas gali skristi“ bilietus: ar jie to verti?

 • by

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas buvo atnaujintas su nauja informacija.

Keletas dalykų, kurie dažnai skraidančius žmones sujaudina labiau nei galimybė gauti „viskas gali skristi“ bilietą.

Tai tarsi atlaidus svajonių švediškas stalas danguje keliautojams: galite skristi į tiek vietų, kiek norite, ir – teoriškai – mokėti vieną fiksuotą kainą. Tiesą sakant, vienas iš ikoniškiausių šiuolaikinių kelionių pasiūlymų momentų buvo tada, kai „JetBlue“ pasiūlė neribotą bilietą 30 dienų skraidyti 2010 m.

Pastaruoju metu „Frontier Airlines“ pirmavo su „viskas gali skristi“ leidimu „GoWild“! Praeiti. Tiesą sakant, nuo tada, kai pirmą kartą buvo paskelbta praėjusiais metais, „Frontier“ jau turėjo keletą skirtingų šio leidimo versijų, įskaitant vieną visiškai naują versiją, kurios kaina yra tik 299 USD šiems būsimiems rudens ir žiemos kelionių sezonams.

Štai ką reikia žinoti, ar „viskas gali skraidyti“ jus domina.

Susiję: Mano patirtis naudojant „Frontier all-you-can-fly“ leidimą

Įvairios bilietų kainos

Iki šiol yra trys Frontier’s GoWild versijos! Pasas – metinis, vasaros ir rudens bei žiemos bilietas. Istoriškai „Frontier“ siūlė įvadines kainas ribotą laiką po to, kai išleido naujas „viskas gali skristi“ bilieto versijas. Po pirmųjų metų ar sezono bilietas kasmet automatiškai atnaujinamas už įprastą (daug didesnę) kainą, nebent atšauksite.

Čia yra dabartinė kiekvieno leidimo kaina ir naudojimo datos:

Kasmetinis „GoWild“! Praeiti

 • 1999 USD per metus.
 • Galioja kelionėms nuo 2023 m. balandžio 11 d. iki 2024 m. gegužės 2 d.

Vasaros „GoWild“! Praeiti

 • Riboto laiko kaina: 499 USD per metus (999 USD po pirmųjų metų).
 • Galioja kelionėms nuo 2023 m. balandžio 11 d. iki rugsėjo 30 d.

Rudens ir žiemos „GoWild“! Praeiti

 • Riboto laiko pasiūlymas: 299 USD per metus (999 USD po pirmųjų metų).
 • Galioja kelionėms nuo 2023 m. rugsėjo 2 d. iki 2024 m. vasario 29 d.

Rudens ir žiemos leidimas yra naujas pasirinkimas ir akivaizdžiai pats prieinamiausias iš visų. TPG atstovė Kristy Tolley turi vasaros leidimą ir pradėjo jį naudoti. Jos patirtis rodo, kad sumokėjus už patį bilietą, jis vis tiek kainuos šiek tiek grynųjų pinigų kiekvieną kartą, kai jį naudosite skrydžiams, kurių tarifas prasideda nuo 13 iki 15 USD už vietinį tiesioginį skrydį, o maršrutai su persėdimu kainuoja daugiau nei 30 USD ir tarptautinės kelionės. kainuoja net 150 USD už kelionę pirmyn ir atgal.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Taip pat turite mokėti, jei jums reikia viso dydžio rankinio bagažo, registruoto bagažo arba išankstinio sėdėjimo paskyrimo – kaip ir įprastų „Frontier“ skrydžių metu.

Jei turite „Frontier elite“ statusą (kurį galite uždirbti išleisdami savo kreditinę kortelę arba sulyginę būseną su kitomis kelionės kortelėmis), galite pasinaudoti šiomis statuso privilegijomis, kad gautumėte nemokamų iš anksto paskirtų vietų arba nemokamų bagažų skrendant su šiuo bilietu. tai yra kelias, jei galite tai padaryti.

Kur galite skristi su Frontier GoWild! praeiti

„Frontier“ „viskas gali skristi“ bilietas galioja skrydžiams į daugiau nei 85 „Frontier“ vidaus ir tarptautines vietas. Tai atveria duris į aviakompanijos maršrutus, kurie liečia Meksiką, Karibus ir Lotynų Ameriką.

Užsakymo langas techniškai atsidaro likus dienai iki kelionės vidaus skrydžiams naudojant GoWild! Bilietas ir 10 dienų iki išvykimo tarptautinėms kelionėms; tačiau mūsų bandymų metu buvo keli skrydžiai, kai jis pasiekiamas iš anksto.

„Frontier“ maršruto žemėlapį galite peržiūrėti čia.

ARTUR WIDAK/NURPHOTO/GETTY IMAGES

Frontier GoWild! užtemimo datos

Kai kuriais atvejais negalite naudoti „viskas gali skristi“ bilieto, tam tikromis dienomis Yra dabartinės 2023 ir 2024 m. elektros energijos tiekimo nutraukimo datos:

 • Gegužės 25, 26 ir 29 d.
 • birželio 29-30 d.
 • Liepos 1-5, 8 ir 9 d.
 • rugpjūčio 31 d.
 • Rugsėjo 1 ir 4 d.
 • Spalio 5, 6 ir 9 d.
 • Lapkričio 18, 22 ir 24-27 d.
 • Gruodžio 16, 17, 22-24 ir 26-31 d.
 • 2024 m. sausio 1 d. ir 15 d.
 • 2024 m. vasario 15, 16 ir 19 d.
 • 2024 m. kovo 3, 10, 15-17, 22-24 ir 29-31 d.
 • 2024 m. balandžio 5-7 ir 12-14 d.

2024 m. gegužės mėn. ir vėlesnių užtemimo datos dar nepasiekiamos, tačiau jos bus bendrinamos prieš registruojantis leidimų laikotarpiams, į kuriuos įeina šios datos.

Kaip naudotis „Frontier“ skrydžio bilietu

Įsigiję bilietą ieškosite ir užsisakysite skrydžius Frontier svetainėje. Deja, yra gana didelis laimikis: negarantuosite, kad galėsite naudoti „Frontier GoWild“! Bilietas vidaus kelionėms iki dienos prieš kelionę.

Tačiau tarptautinėms kelionėms sąlygose nurodyta, kad kelionę galite užsisakyti ir patvirtinti prieš 10 dienų. Akivaizdu, kad tai daug lengviau planuoti nei tik vienos dienos įspėjimas apie vidaus keliones.

Bet kuriuo atveju sąlygose sakoma, kad skrydžiai priklauso nuo laisvų vietų ir kad „paskutinės vietos užimtumas negarantuojamas“.

Nors skrydžiai su bilietu bus laikomi veikla jūsų „Frontier“ nuolatinio skraidančiojo paskyroje, siekiant prailginti mylių galiojimo laiką, už skrydžius pagal bilietą mylių neuždirbama ir jie neįskaičiuojami į „Frontier“ elito statuso uždirbimą.

Susiję: Ko vertas Frontier Airlines elito statusas?

DAVIDAS SLOTNICKAS/TAŠKŲ VAIKINAS

Ar bilietas prieinamas vaikams?

The Frontier GoWild! Bilietus gali įsigyti įvairaus amžiaus keliautojai, tačiau bilietą gali įsigyti tik 18 metų ir vyresni keliautojai, o jaunesnius nei 13 metų leidimus turi užregistruoti vienas iš tėvų arba teisėtų globėjų. Keliaujant jaunesnius nei 15 metų leidimus turi lydėti keleivis, kuris yra ne jaunesnis nei 15 metų.

Ar leidimas geras sandoris?

„All-you-can-fly“ leidimo idėja yra svaiginanti keliautojams.

Deja, tai gali būti geras pasiūlymas tik tuo atveju, jei reguliariai neišleidžiate daug lagaminams ir sėdimoms vietoms užsakyti ir esate patenkinti, kad patvirtinate skrydžio planus likus vos vienai dienai iki kelionės (arba likus 10 dienų, kai keliaujate tarptautiniu mastu). Jau nekalbant apie tai, kad vis tiek turėsite mokėti mokesčius ir rinkliavas.

Susiję: nusipirkau „viskas gali skristi“ bilietą – štai koks jausmas buvo juo naudotis

„Frontier“ dažnai parduoda iki 19 arba 29 USD į abi puses; tai gali būti prasmingiau nei mokėti 14 USD už mokesčius ir rinkliavas už kiekvieną naudojimą, be šimtų dolerių, kuriuos išleidžiate pirkdami bilietą.

Susiję: Ką reikia žinoti prieš skrendant „Frontier Airlines“.

Apatinė eilutė

Neabejotinai žavi žinojimas, kad visus metus už fiksuotą kainą galite skristi tiek, kiek norite, ir mums patinka išradingumas, įdėtas į šį leidimą.

Šiuo metu, kai hibridinis ir nuotolinis darbas yra labiau paplitęs nei anksčiau, „Frontier’s GoWild“! Pass gali puikiai tikti tiems, kurie turi laisvę keliauti ten, kur vėjas ir laisvos vietos veža.

Yra laimikių – daug laimikių – ir kiek tiksliai jums kainuos šis bilietas, priklauso nuo jūsų kelionės datų ir skrydžių maršrutų.

Papildomas Tarah Chieffi pranešimas.

Norite sužinoti daugiau apie oro linijas ir kredito korteles? TPG turi atsakymus: