Skip to content
Home » Ar man reikia verslo norint gauti verslo kredito kortelę?

Ar man reikia verslo norint gauti verslo kredito kortelę?

  • by

Yra įvairių kelionių kredito kortelių (pvz., viešbučių ir oro linijų kortelių) ir dauguma jų priklauso vienai iš dviejų kategorijų – asmeninės arba verslo. Beveik kiekvienas gali kreiptis dėl asmeninės kredito kortelės, tačiau dažnai sulaukiame vieno klausimo: ar norint gauti verslo kredito kortelę reikia turėti verslą?

Verslo kredito kortelė suteikia visiškai naują galimų registracijos ir kategorijos premijų rinkinį. Tai taip pat puikus būdas atskirti verslo ir asmenines išlaidas ir suteikti smulkiajam verslui perkamosios galios, kurios jai reikia augimui.

Štai kaip galite gauti vieną iš savo.

Reikalavimas gauti verslo kredito kortelę

Norėdami atsakyti į klausimą: Taip, norint atidaryti verslo kredito kortelę, jums reikia verslo. Tačiau svarbu apibrėžti, kas tiksliai yra „verslas“. Kvalifikacijos norint turėti verslą gali būti kitokios, nei tikitės.

Ar parduodate prekes „Amazon“, „eBay“ ar „Craigslist“? Mokate muzikos ar sporto? Ar kada nors dirbote kaip laisvai samdomas rašytojas ar fotografas? Jei parduodate kokias nors prekes ar paslaugas, galite tapti verslo savininku.

Bet jei dirbate vienoje iš šių įmonių, kaip tai paaiškinti kredito kortelės paraiškoje? Norėdami kreiptis, neprivalote turėti registruotos įmonės, tokios kaip LLC ar korporacija. Tiesą sakant, kreipiantis dėl verslo kredito kortelės, bus skyrius, kuriame bus klausiama, kokia įmonė jums priklauso, ir prašoma verslo mokesčių identifikavimo numerio. Jei dirbate tik savarankiškai, galite pasirinkti atsakyti, kad esate individualus savininkas, ir daugeliu atvejų galite įvesti savo socialinio draudimo numerį kaip mokesčių mokėtojo kodą.

Prenumeruokite mūsų kasdienį naujienlaiškį

Nuotrauka Hero Images / Getty Images

HERO IMAGES / GETTY

Bankai kartais prašo pateikti patvirtinamuosius dokumentus, įrodančius, kad turite mažą verslą arba gaunate pajamas ne iš darbdavio. Taigi, kreipdamiesi dėl vizitinės kortelės, turite pasakyti tiesą.

Kreipiantis dėl vizitinės kortelės taip pat bus sunku gauti kredito ataskaitą, o bankai, svarstydami dėl jūsų vizitinės kortelės, atsižvelgs į jūsų asmeninį kredito balą. Tačiau kai turėsite vizitinę kortelę, ši kredito linija bus atskirta nuo jūsų asmeninės, todėl veiksmai verslo paskyroje paprastai neturės įtakos jūsų asmeniniam balui (žinoma, nebent nevykdysite mokėjimų).

Susiję: 9 priežastys gauti verslo kredito kortelę

Apatinė eilutė

Jei ketinate prisiregistruoti gauti verslo kredito kortelę, peržiūrėkite mūsų geriausių verslo kredito kortelių sąrašą. Kai kurios kortelės tiksliai imituoja atitinkamas asmenines versijas, o kitos yra visiškai skirtingi produktai, siūlantys įvairias registracijos premijas, kelionių kreditus ir privilegijas, leidžiančias patekti į oro uosto poilsio saloną. Kaip visada, registruojantis dėl kortelių svarbu atsižvelgti į keletą veiksnių. Prieš kreipdamiesi dėl kredito kortelės, būtinai atlikite išsamų patikrinimą ir tyrimus.

Papildomi Ryano Wilcoxo ir Jasono Staufferio pranešimai.